Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתבתי בפוסט אחר, אותי ניסו לעקוץ בימים האחרונים עם מכירה של BMW X1 2013 בחצי מחיר, בדיוק באותה שיטה, עם אותם ניסוחים ואותם מסמכים ותהליך.

מאמין שביום שני יחזרו אליי עם בקשה לחתום על חוזה והעברת תשלום

בשביל שיהיו פרטים בפורום

שם המוכר: Markus Steinhart

רכב: BMW X1 2013

שם החברה הלוגיסטית: VGT ProLogistics Europe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]407338[/ATTACH]

was kept in a garage

כאן חשדתי! מי בישראל מחזיק אוטו בגראז'? אוטו אמיתי, ברזל פלסטיק ושמן, בישראל עומד מתחת לעמודים, כששכנים זורקים עליו זבל מחלונות :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית: אם אתה רוצה ללכת עם זה עד הסוף:

שכור חוקר פרטי, זה לא יעלה מעט אבל אתה מפיל פה הכל והסוף של זה לא ברור, תתחיל עם בשידור חוקר, שלח להם את כל הפוסט הזה הם כבר יעלו את העניין לטלויזיה ומשם השמיים הם הגבול.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדעו שאפשר לחפש כל תמונה קיימת בגוגל ולמצוא את מקור התמונה.

כל התמונות שהעלתה מובילים לכל מני אנשים שהתלוננו על רמאויות מאותו אחד.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדעו שאפשר לחפש כל תמונה קיימת בגוגל ולמצוא את מקור התמונה.

כל התמונות שהעלתה מובילים לכל מני אנשים שהתלוננו על רמאויות מאותו אחד.

דווקא עד היום לא הצלחתי לעשות את זה, יש קשר לזה שרוב התמונות שחיפשתי זה תמונות פורנו? :-D

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עד היום לא הצלחתי לעשות את זה, יש קשר לזה שרוב התמונות שחיפשתי זה תמונות פורנו? :-D

אני אף פעם לא מחפש פורנו... אני מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גם אני קיבלתי ביממה האחרונה פנייה ממישהו מחו"ל שמעוניין ברכב שפירסמתי למכירה בשבוע האחרון באתר winwin.

הפנייה מייד עוררה את חשדי ולאחר בדיקה קצרה נתקלתי בפורום זה.

אני מצרף את תוכן הפניות שלו ואת התמונות המזוייפות ששלח לי.

הפנייה הראשונה שלו: [TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]שלום, הרכב עדיין למכירה? אני רוצה לקנות 100% תגובה בחזרה אליי בדוא"ל, תודה[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]שם הפונה:[/TD]

[TD]פיליפ[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

לאחר שכתבתי לו שהמודעה עדיין אקטואלית ושהוא מוזמן להתקשר הוא שלח לי את ההודעה הבאה בתוספת תמונות:

שלום,

תודה על תשובה. השם שלי הוא Phillip Hunton. אני מאוד מעוניין לקנות את המכונית שלך. סליחה על עברית שלי, אני משתמש בתכנית תרגום. זו הסיבה שאני לא קראתי לך. אני מדבר אנגלית. אני צריך מכונית כדי להשתמש בו בישראל. אני מבריטניה ואעבור לישראל בשבוע הבא עם העבודה שלי, אז אני צריך מכונית ישראלית, ברישיון, מסמכים במטרה, מוכנה לנהוג בה. בבקשה תגיד לי המחיר האחרון, אני אעריך אם תשלח לי תמונה של מסמך רישיון רכב. חשוב לבדוק לפני שהגעתי. היה לי ניסיון רע עם מכונית אחרת לפני .... כמו כן, מספר הקילומטרים ופרטים נוספים. אני אדם רציני, יש להם כסף מזומן ומוכן לבוא ולקחת אותו בשבוע הבא. רק צריך להקים את כל הדברים לפני. צירפתי עותק של הדרכון שלי. תודה! מחכה לתשובתך. בברכה!

זהו בינתיים, הקיצר היזהרו מנוכלים.

DSC2930221.JPG

DSC509297373.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה רק שהם צריכים אולי צילומים של רישיונות רכב,

כנראה כדי להראות רצינות מצידם במודעות שהם מפרסמים ואח"כ ישלחו את זה למתעניינים.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה העוג... משטרה? :?

השרשור הזה נפתח לפני יותר מעשרה חודשים, ומי יודע כמה זמן הקומבינה הזו עובדת. אני לא אתפלא אם מעבר לתרגיל העוקץ יש כאן כנופייה שמשתמשת בסריקות הרשיונות התמימים שנשלחים להם לזיוף ושכפול כלי רכב.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששש! אל תפריע להם! סוף שנה עכשיו, הם עסוקים בניתוח דוחות סטטיסטים באופן כזה שהם יוכלו להסביר לך שלמרות שמפחיד היום לצאת מהבית או חלילה לפנות למישהו - בעצם הכל בטוח יותר, הפשע בירידה והבעיה העיקרית במדינה זה המשוגעים שנוסעים 120 באיילון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן יבוא אישי? בלתי אפשרי או טרנטה או שנתיים.

הגה בצד שמאל? רק רכבי עבודה או תקופתי עם אישורים שלוקח שנה להוציא.

לקנות רכב ב16 אלף מחו"ל? רק לשלוח אותו עולה יותר...

דלתות עולות למעלה ומלה תוספות נו באמת שאלה .

כמה אדיוטים אפשר להיות?

למה בכללי לקנות רכב מחו"ל ??? אתם יודעים איזה סיפור מסובך זה בכלל? זה לא לשלוח מגן של איפון מאיבי

עושים את זה רק לרכבי יוקרה או אספנות ולא כל בנאדם פה היה מיבא אוטו מחול כמו מגן לפלאפון

Mercedes Benz Vito V6T 3.2 2015

Chevrolet Silverado 2500HD 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים התעניינתי בI30 ידנית שפורסמה בשיטה זהה, פניתי מתוך עניין לראות איזו תשובה אני מקבל , קיבלתי את אותו המייל בדיוק 100%.

מדהים שהבן אדם ממשיך במזימה, מעניין כמה אנשים הוא כבר הצליח להפיל בפח???

(לא יצא לי לבדוק אם המודעה עדיין מפורסמת אבל זו I30 1.6 ידנית , אין כאלה בארץ , צבע אדום, תמונות של רכב ישראלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...