Jump to content

taz3k

 • פרסום הודעות

  172
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות taz3k

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. אף אחד לא התייחס שרכבים שיורדים מהאניה מוגנים מפגיעת מזג אוויר. בדרך כלל יריעות ניילון על חלקי פח. גומיות בדלתות למניעת פגיעות פח. ניילונים בתוך הרכב כסאות, פנלים גם על חלקי פלסטיק כמו הגה ועוד. אני מניח שחברת הליסינג אם הוציאה עליו רישוי מוריד את כל אלה או חלקם .
 2. גם הדרישה מהנהג לצאת מהרכב בדרך מהירה ולסכן את עצמו לא מנוגדת להנחיות? אנו שומעים כל פעם מחדש על נהגים שנדרסו למוות כשיצאו מהרכב לטפל בתקלה. לבטח גם ללא אפוד זוהר. אני אישית לא הייתי יוצא מהרכב ומסכן את עצמי. שהשוטר/ת יועילו לצאת מהניידת בעצמם.
 3. תבדוק שנתנו לפי הטיפול המתאים לשש שנים או 135 אלף קמ'. לפי שגרת הטיפולים בחיפוש באינטרנט החלפת שמן גיר אמור להיות ב165 אלף או 11 שנים. יש שם עוד הבדלים..
 4. באייבורי יש גם הנחת סטודנט תסתכל בסוף העמוד של המוצר. האחריות היא של יבואן אחר. אני קניתי לבת שלי בסוף באיידיגיטל. אתה מקבל גם הנחה של 15 אחוז על מוצרים נלווים כמו מתאמים לusb ולמקרן, עכבר וכו'. ככה שההפרש במחיר לא היה משמעותי.
 5. אצלי המצלמה נופלת כל הזמן. כנראה הדבק שלהם לא איכותי במיוחד. אני מאמין שהכיול לא נשמר אחרי ההחזרה למקום... ברכב האחרון שקניתי פסלתי כל רכב שלא מותקנות מערכות מקוריות
 6. לגבי הערות שאמרו כאן על החניות הפרטיות הרשומות בטאבו. והן משמשות למטרות אחרות כגון מחסנים, או סתם אנשים מתעצלים לפתוח את השערים (בבתים פרטיים), זו גם חוצפה. בתכנון החניות הציבוריות ותוכניות העיר(תבע) קיימות הנחיות כמה חניות יש להקציב לכל יחידת דיור על מנת לקבל היתר הבניה. ברגע שתושב משתמש בחניה שלו למטרה אחרת אזי זה סותר את היתר הבניה. זה שווה ערך לשימוש חריג בנכס. אצלינו ברחוב יש תופעה נרחבת בה לקבלת היתר וטופס 4 חויבנו בשתי חניות לכל יחידת דיור, כשבפועל דיירים רבים שנים לא החנו את רכבם בנכס ויש להם 2 ואפילו עד 4 רכבים.
 7. taz3k

  תאימות אנדרואיד אוטו

  יש דברים שלא נתמכים בעברית בAA לדוגמא קריאת הודעות ווטסאפ בעברית וגם הוצאת הודעה בעברית. בקשה להוציא שיחה כאשר השם בcontact בעברית . אבל זה יכול בגלל שגוגל לא תומך בזה. אצלי יש עוד תופעות מוזרות שאפל מיוזיק לא תמיד נפתח. מפס ווויז בדרך כלל עובד תקין .
 8. באמת מחיר מוגזם לכל הדעות. אבל שימו לב רשום בספר נהג שסיאט ממליצה לפנות למומחה להחלפת הסוללה. אזי גם אם קראנו את ההוראות עדין מספר רב של נהגים יפנו לשירות. בלי קשר לא זכור בכל רכב שהיה לי שהקוד בשלט נמחק עקב החלפת סוללה. היה גם רכב שהמפתח ספיר שכב במגירה הרבה זמן כשהחלפתי סוללה הכל עבד לא דופי.
 9. אצלי הייתה אותה הבעיה אבל עם טלפון אחר ורכב אחר. החלפתי כבל והכל התחיל לעבוד פיקס. ( דווקא הכבל המקורי לא עבד) . לקחתי כבל מקורי של סמסונג ישן שהיה לי בבית.
 10. taz3k

  התחדשתי! פוקוס 2012 סטיישן

  נראה לי שזו סתם הודעה פותח השרשור כאן מ2008 עם מעל 1300 הודעות אין מצב שהוא לא שמע על בעיות הפוקוס....
 11. GLXV 2T, קרם מטאלי וגג שחור. 4*4 הדגם המפואר. 44,500 קמ' יד ראשונה פרטית. ללא תאונות. טופלה במורשה יבואן לפי הספר. לא ראתה שטח. ללא התקנות מקומיות למעט מובילאיי וקודנית מקורית מהיבאון. טסט לשנה 3/2020. 054.5684746 או בפרטי [ATTACH=CONFIG]516685[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516686[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516687[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516688[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516689[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516690[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516691[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516692[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]516693[/ATTACH]
 12. לא יודע אם זה מתייחס לאותו חלק אבל בארהב הייתה קריאת שירות steering pinion לקיה סול. בכלל נורא מוזר שאם זה חלק בטיחותי לא הייתה קריאת שירות לחלק הזה בכל תוצרת יונדאי וקיה...
 13. לא יודע איך הגעת לאלף שקל . אבל אצלי על דנט קטן מפתיחת דלת בחניה אחד ביקש 1500 והשני ביקש 1800. אז או שהחברה האלה שמתעסקים בPDR התחילו להשתגע במחיר או שפשוט לא כדאי להם כבר להתעסק בזה. עובדה שהם כבר לא קיימים כמעט יותר. (אולי יפתחו שוב לאחר מכת ברד נוספת)....
 14. בסוויפט על מנת לבטל את הESP יש ללחוץ על הכפתור לכעשר שניות ואז היא תדלק קבוע. לחיצה נוספת יחזיר אותו לפעולה (רשום בספר הרכב). בקשר לנורה שנדלקת אחרי כמה זמן , תבדוק האם בוצעה החלפת נוזל בלמים. אבל יכול להיות גם משטיפת המנוע נכנס מים לאחד הקונטורים...
 15. אופרן עובדים עם ביטול השתתפות עצמית שלהם. בטוח שלא עשית כפל ביטוח? או שלא חתמת על מיכל דלק . הם עושים תרגילים כאלה שכאילו מחיר הליטר זול אצלם אבל בסוף מחייבים על טנק מלא לא משנה כמה דלק היה לך ההחזרה. ואולי יש גם קנס מהירות או עבירת תנועה בתקופת ההשכרה.
×
×
 • Create New...