Jump to content

taz3k

 • הודעות

  177
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של taz3k

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

12

מוניטין

 1. קודם כל השימאנו שציינת לא מתאים הוא center lock, הוא מתאים לנבה מתאימה של אופני הרים. לא נתקלתי אף פעם במישהו שגמר ככה דיסק ואני רוכב הרים כ20 שנה...לדעתי רכבת עם רפידות גמורות וככה"נ עצרת עם "ברזל" של הרפידה, מה שהביא לקריסה של הדיסק ואיתו שברת גם את קליפר. מעצורי טקטרו הם בlow level של מעצורי דיסק... קשה להמליץ על דיסק גנרי. יכול להיות שהוא שווה ערך לדיסק מתוצרת שימאנו מתאים. בכל מקרה אתה צריך סט שלם.
 2. לא בטוח שזה תקני להעביר כבל עם חשמל חי בין קומות שאינו ההזנה הראשית של הקומה. ממה שאני יודע תמיד יש מפסק ראשי קומתי. לכן אם במקרה חירום צריך להפסיק את החשמל בקומה (במקרה הזה החניון) איך זה יתבצע?
 3. מקרה שהיה לי מול קל אוטו שלא שלמו תאונה שעשתה נהגת ליסינג לרכב שלי. גם כשהיה פסק דין מבית משפט (חברת הביטוח שלי תבעה אותם) לא שילמו עד שזה הגיעה להוצאה לפועל וגם אז הם עכבו את התשלום. בסוף הם שילמו אבל לקח מעל שנתיים. כשאתה משיג סוף סוף את השירות לקוחות שלהם אז הם אומרים בלי בושה שיש עוד כאלה שעדיין לא קיבלו את הכסף אז תמתין בסבלנות בסוף אנו נשלם. הכל שיטת מצליח בכדי להתיש אותך ולרדת מזה.
 4. אפשרי גם סטיישן ואז תהנה משני העולמות. גם טעינה קלה וגם שפע מקום
 5. כל תוכנת gis תוכל להמיר מסלול או רשימת קואו. כפי שאמרו כאן arcmap של esri תתן מענה מצוין אבל היא לא חינמית. יש את האופציה של QGIS שהיא open source ותומכת בכל מערכות הקואורדינטות. תתקין על pc פתח את הקובץ שלך ותבצע reprojection (המרת היטל) שאתה מעוניין. אתה יכול להתקין גם globalmapper אני חושב שבשבוע ניסיון תוכל לקבל פונקציונליות מלאה
 6. משהו כאן לא ברור. בסוף התדלוק כבר יודעים בדיוק בכמה תדלקת אז למה המסגרת לא משתחררת מיידית? בתדלוק פול טנק במזומן אף לא מבקשים שנפקיד פיקדון...
 7. בתמונה הראשונה אם אני לא טועה הרמזור לפניה שמאלה אדום. בתמונה השנייה כשהרכב באמצע הפניה נראה ככהנ ירוק. בתמונה השלישית לא רואים את הרמזור. הרכב כמו שנאמר ניסן מקרה. הכל כמובן בעיניים שלי.
 8. אף אחד לא התייחס שרכבים שיורדים מהאניה מוגנים מפגיעת מזג אוויר. בדרך כלל יריעות ניילון על חלקי פח. גומיות בדלתות למניעת פגיעות פח. ניילונים בתוך הרכב כסאות, פנלים גם על חלקי פלסטיק כמו הגה ועוד. אני מניח שחברת הליסינג אם הוציאה עליו רישוי מוריד את כל אלה או חלקם .
 9. גם הדרישה מהנהג לצאת מהרכב בדרך מהירה ולסכן את עצמו לא מנוגדת להנחיות? אנו שומעים כל פעם מחדש על נהגים שנדרסו למוות כשיצאו מהרכב לטפל בתקלה. לבטח גם ללא אפוד זוהר. אני אישית לא הייתי יוצא מהרכב ומסכן את עצמי. שהשוטר/ת יועילו לצאת מהניידת בעצמם.
 10. תבדוק שנתנו לפי הטיפול המתאים לשש שנים או 135 אלף קמ'. לפי שגרת הטיפולים בחיפוש באינטרנט החלפת שמן גיר אמור להיות ב165 אלף או 11 שנים. יש שם עוד הבדלים..
 11. באייבורי יש גם הנחת סטודנט תסתכל בסוף העמוד של המוצר. האחריות היא של יבואן אחר. אני קניתי לבת שלי בסוף באיידיגיטל. אתה מקבל גם הנחה של 15 אחוז על מוצרים נלווים כמו מתאמים לusb ולמקרן, עכבר וכו'. ככה שההפרש במחיר לא היה משמעותי.
 12. אצלי המצלמה נופלת כל הזמן. כנראה הדבק שלהם לא איכותי במיוחד. אני מאמין שהכיול לא נשמר אחרי ההחזרה למקום... ברכב האחרון שקניתי פסלתי כל רכב שלא מותקנות מערכות מקוריות
 13. לגבי הערות שאמרו כאן על החניות הפרטיות הרשומות בטאבו. והן משמשות למטרות אחרות כגון מחסנים, או סתם אנשים מתעצלים לפתוח את השערים (בבתים פרטיים), זו גם חוצפה. בתכנון החניות הציבוריות ותוכניות העיר(תבע) קיימות הנחיות כמה חניות יש להקציב לכל יחידת דיור על מנת לקבל היתר הבניה. ברגע שתושב משתמש בחניה שלו למטרה אחרת אזי זה סותר את היתר הבניה. זה שווה ערך לשימוש חריג בנכס. אצלינו ברחוב יש תופעה נרחבת בה לקבלת היתר וטופס 4 חויבנו בשתי חניות לכל יחידת דיור, כשבפועל דיירים רבים שנים לא החנו את רכבם בנכס ויש להם 2 ואפילו עד 4 רכבים.
 14. taz3k

  תאימות אנדרואיד אוטו

  יש דברים שלא נתמכים בעברית בAA לדוגמא קריאת הודעות ווטסאפ בעברית וגם הוצאת הודעה בעברית. בקשה להוציא שיחה כאשר השם בcontact בעברית . אבל זה יכול בגלל שגוגל לא תומך בזה. אצלי יש עוד תופעות מוזרות שאפל מיוזיק לא תמיד נפתח. מפס ווויז בדרך כלל עובד תקין .
 15. באמת מחיר מוגזם לכל הדעות. אבל שימו לב רשום בספר נהג שסיאט ממליצה לפנות למומחה להחלפת הסוללה. אזי גם אם קראנו את ההוראות עדין מספר רב של נהגים יפנו לשירות. בלי קשר לא זכור בכל רכב שהיה לי שהקוד בשלט נמחק עקב החלפת סוללה. היה גם רכב שהמפתח ספיר שכב במגירה הרבה זמן כשהחלפתי סוללה הכל עבד לא דופי.
×
×
 • תוכן חדש...