Jump to content

Hitman1

 • פרסום הודעות

  13
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Hitman1

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 • תאריך לידה 01/01/1990
 1. אכן 30 ימים מרגע קבלת התשובה. אם כך אבקש להישפט. הרגשה שהתשובה גנרית ולא הושקעה טיפת חשיבה בלנסות להבין את הקשר בין דו"ח למה שרואים בסרטון.
 2. עדכון, בסוף לא ביטלו לי את הדו"ח, לפי דעתם הדו"ח כתוב בצורה נכונה והסרטון לא מוכיח את חפותי. מה אתם ממליצים ? לבקש להישפט ? תודה מראש.
 3. הגשתי את הבקשה לביטול ואז חשבתי לשאול ליתר ביטחון מה הסיכוי לביטול, כנראה שהיה עדיף לעשות הפוך . צילמתי סירטון נוסף של מהלך מתן הדו"ח ובו אני חושב שרואים את מספר הניידת. אני אבדוק.
 4. תודה רבה לכל העונים! ישה יש לי את מספר הניידת שעצרה אותי אם זה עוזר איכשהו. שלחתי בקשה לביטול הדו"ח על כך שלא הייתי בנתיב שהיא ציינה. בהוכחות אי אפשר לצרף סרטון רק תמונות. כמו כן, היא לא ציינה בדו"ח מיקום מדוייק, עד כמה זה יכולה להיות עילה לפסילת הדו"ח ?
 5. syaron24 הנתיב שבו עמדתי בפניה שמאלה מהמחלף היה נתיב בודד. האמת אני לא סגור על האם הייתי צריך לעבור לנתיב ימני לאחר הפניה, אבל לפי הגיון שלי שני הנתיבים משמאלי הם נתיבי השתלבות אז אולי עדיף פשוט להשתלב הכי מהר לכביש ראשי במקום לעבור ימינה ואז להשתלב. לגבי לצאת או לא, היא נראתה ממש מעוצבנת אז לא רציתי להחריף את הסיטואציה. אביG שכחתי לציין שהשעה לא נכונה, השעה אחרת פחות ומספר דקות. ArikB זה מה שתמוהה גם לי, אף אחד לא סימן לי לעצור. מדדתי מרחק בין עמודים ופסי הפרדה באתר הזה https://www.govmap.gov.il/?c=206645.07,740245.49&z=10&b=1 אם מודדים כמה פריימים יש בין פס הפרדה אחד לשני אפשר לחשב את המהירות, ולפי כל החישובים אני באיזור ~90 קמ"ש. Be roo הרכב שלי בצבע אחר.
 6. שלום רב. לפני שבועיים בערך נסעתי בכביש 75 ממחלף יגור לכיוון חיפה. בדרך עצרה אותי ניידת. מספר דברים מוזרים שקרו: 1. לא סימנו לי לעצור. רכב שלפני האט, וכאשר המשכתי לנסוע ניידת עקפה אותי ואמרה בכריזה לעצור. 2. כשעצרתי, השוטרת כל הזמן סימנה לי לבוא אליה. הייתי קצת בהלם כי חשבתי שכשעוצרים אותי אמור לבוא אלי (שלא יחשבו שאני מנסה לברוח או משהו), ולאחר משהו כמו 10 שניות, יצאתי מהרכב והלכתי אליה. 3. כששאלתי את השוטרת מה סיבת העצירה, היא אמרה שנסעתי בנתיב שמאלי, אמרתי שנסעתי בנתיב ימני ושיש לי מצלמה. הלכתי להביא את המצלמה, וכשבאתי להראות את הסרטון היא אמרה שהיא נותנת לי דו"ח על מהירות. 4. רשמה שנסעתי במהירות 134 כשאני בטוח ב110% שהייתי סביב 90 (וניתן לראות ולחשב זאת לפי הסרטון). מצרף את הדו"ח: קישור לוידאו: [video=youtube_share;y8ELPqoXY8c] כל הזמן אמרתי לה שלא נסעתי במהירות הזאת ושנסעתי כחוק. יש לי דו"ח אחד גם על מהירות ובגלל שהיא בהתחלה טענה שהעבירה שלי היא על נסיעה על נתיב שמאלי ושינתה גרסא אחרכך טענתי את מה שרשום בתגובה. כמו כן אמרתי לה שכולם נסעו יותר מהר ממני, אז מה הם נוסעים 150-160? האם יש סיכוי שיבטלו את הדו"ח? תודה רבה מראש
 7. שלום רב. אני חושב לקנות רכב עוד מספר חודשים וכרגע מתבלט בסוגיה שלא יודע עד כמה היא נכונה. אני צריך רכב כדי להגיע מA לB סה"כ, לא משנה אוטו' או ידני, שיהיה +- בטיחותי ונוח. ההתלבטות שלי באופן ספציפי בין פונטו ספייס 2004-2006 לבין ספארק 2012-2013. האם תוספת של כ20K באמת תתן תמורה, כלומר האם כדי להגיע מA לB יש הגיון להשקיע ברכב חדש יותר בתוספת של 20K ? הבנתי ספייס די אמינה ואפשר למצוא כמה דיי שמורות. מצד שני ספארק יחסית חדשה, אבל עולה הרבה יותר. האם לדעתכם שווה להשקיע עוד 20K ולקנות את ספארק ? תודה רבה מראש.
 8. Hitman1

  רכב לסטודנט עד 8K

  תודה רבה רבה לכולם על העזרה, לא ציפיתי להיענות כזאת אני מבין שרכב במחיר כזה זה רולטה וגם ידרוש מאמץ בחיפושים, אבל יהיה לי קשה להתחייב לרכב יותר יקר בתקציב מאוד מוגבל שעומד לרשותי כרגע.
 9. Hitman1

  רכב לסטודנט עד 8K

  הבנתי. מה לפי נסיונכם טווח מחירים לרכב מבחינת מצב שלא ידרוש תיקונים חודשיים ויישור קו מסיבי מדי ? או יותר נכון ככה שהסבירות למצב הזה תהיה גבוהה, כי תמיד יש יוצאים מן הכלל. ככה שיהיה אפשר לקנות, במידה וצריך להחליף צמיגים ו/או שמן ולנסוע עד הטיפול הבא.
 10. Hitman1

  רכב לסטודנט עד 8K

  תודה רבה לכולם על העזרה. אני רוצה רכב ממש זול מכמה סיבות: לחסוך על ביטוח מקיף, לא לדאוג שאם האוטו יתקלקל בצורה חמורה, ילך מנוע לדוגמה, אצטרך להוציא הון כדי שיהיה אפשר למכור אותו אחרכך, להחליף אחרי שנה-שנה וחצי לאוטו אחר. בנתיים אני לא יודע אם אעמוד בתשלומים חודשיים שיהיו כנראה סביב 1000 שקל.
 11. שלום רב. ברצוני לקנות רכב לנסיעות ללימודים, מרחק כולל של כ15 ק"מ ביום. הנסיעות בחיפה. התכנון שהרכב ישמש אותי כשנה-שנה וחצי ואז בתקווה אוכל להחליף למשהו יותר טוב. האם יש רכב מומלץ במחיר כזה כולל יישור קו במידה ואצטרך ? ואם אפשר להעריך, כמה יצאו בערך ההוצאות בחודש על רכב כזה ? עדיפות לרכב ידני בטווח מחירים זה לפי מה שהבנתי. תודה רבה מראש.
×
×
 • Create New...