Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קרובת משפחה הלכה למקום מסוים. אמרו לה שגם מקדימה חוקי, בעקבות תקנה חדשה כל שהיא. נתנו לה הצעת מחיר שנראתה לה חשודה. היא התקשרה אליי ואמרתי לה שלא תעשה ואברר בשבילה.

האם היה שינוי כל שהוא בתקנו ומותר להשחיר גם חלונות נהג או שעדיין מותר רק את חלונות הנוסעים מאחור?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא היה שום שינוי. עדיין אסור.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

לא יודע מה הקנס אבל אני מקווה שהוא גבוה מספיק כדי שתבין שעם שמשה וחלונות קדמיים מושחרים אתה מהווה סכנה על הכביש.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הקנס אבל אני מקווה שהוא גבוה מספיק כדי שתבין שעם שמשה וחלונות קדמיים מושחרים אתה מהווה סכנה על הכביש.

תסביר את זה לארהב, אנגליה ועוד מדינות מפגרות בעולם ששם זה כן מאושר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשה קידמית - תקבל הורדה מהכביש.

חלונות קידמיים - או שיבקשו שתקלף במקום או 500 שקל (לפני משטרה פשוט תוריד את החלונות)

ואיזו דרגת כהות שמת מקדימה? מקווה שלא הכי כהה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עבר השחרה בהיותו רכב של רופא משטרתי (!). ויש השחרה עדינה מקדימה גם (חלונות כמובן), לא מומחה אז לא יודע להגיד. בטח לא יותר מ-20%. אם הם עצמם עשו את זה, אני לא מאמין שעל משהו עדין כמו אצלי יעשו משהו. בכבישים מדי פעם אני רואה רכבים שממש מושחרים מקדימה ומתפלא כל פעם איך זה שלא מורידים אותם מהכביש.

אגב עדין או לא, ההבדל בשמש ישירה מורגש ממש.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון שבגללו אני תמיד אצפה את החלונות הקדמיים, אני נוסע לעבודה לכיוון דרום בבוקר כשהשמש ממזרח וחוזר צפונה בערב כשהשמש ממערב.

עריכה אחרונה על ידי Go_car
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קיבל 250 שח דוח אבל השוטר לא קלט שהשימשה מושחרת הוא חשב שזה רק החלונות הקידמיים.

יצא לי ליראות די הרבה רכבים עם שימשה קידמית מושחרת בארץ, ניראה מגניב, כמו בדובאי...אבל עיניין של זמן עד שיעצרו אותך. ממה שראיתי הרוב עושים השחרה די כהה בכל הרכב ואת השימשה ממש עדין אבל כשהדלתות סגורות זה ניראה ממש כהה ואי אפשר ליראות כלום מבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנצל את השרשור ואשאל משהו

אני יודע שאפשר לעשת השחרה בחלונות האחוריים של הנוסעים מאחור. האם בשמשה האחורית מותר?

ואם כן עד איזו רמת השחרה והאם יש מקומות שעושים את זה באישור משרד הרישוי או משהו כזה?

כאילו, הייתי רוצה את זה נטו מהגנה מפני השמש ושהרכב יעבור טסט בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי השחרה בשמשה האחורית, בחלונות מאחור, הכהה בחלונות מקדימה (השחרה ממש עדינה ) ופס שחור בשמשה הקדמית למעלה.

הרכב נקנה ככה מיד2, עברתי טסט בטייבה. לגבי קנס אין לי מושג אבל כבר פעם שוטר סתם עצר אותי בצד, לא אמר מילה על החלונות ושחרר אותי אחרי דקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע חלונות אחוריים +שמשה אחורית מחליקים על זה (לא חוקי עדיין) וזה תלוי על מי נופלים,חלונות +שמש קדמיים השחרה יש הקפדה יותר גבוהה אבל אם יש אחוז נמוך לא בטוח שישימו לב אצלי אני שמתי 35 אחוז ככה שזה כמעט ולא מורגש ולא מפריע לנהיגה, שמש קדמית לא נגעתי (זה הימור).

(אני מדגיש שזוהי רק דעתי והיא לא מקצועית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...