Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לגשת לטסט ולרכב שלי יש מראה אחורית מושחרת (ככה קניתי אותו ורק לאחר הקנייה הבנתי שזה לא חוקי).

אם מישהו יכול לשלוח לי בפרטי מכונים באזור השרון/מרכז שלא עושים עם זה בעיות אני אשמח.

מראה או שמשה?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חייב לשים לב למה אני כותב, שמשה כמובן! חחח

במכון המרכז בנס ציונה, הבוחן רשם להסיר מדבקה. ניגשתי למנהל המכון, הוא חתם על אישור לפני שהספקתי להגיד לו משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור, זה יכול להיות מדבקה.

בד"כ שמשה מושחרת לא מקורית מהיצרן ושהיא לא מדבקה זה בלייזר, אבל למיטב ידיעתי בלייזר אין יכולת להכהות לשחור "נפט" כמו עם מדבקה אז סביר להניח שיש לך מדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי וזה אכן מדבקה. יש לי בשמשה האחורית ובשתי החלונות האחוריים מדבקה.

בחלונות הקדמיים יש כל הכהה ממש חלשה, כנראה הלייזר שאמרת.

אבל זה נראה סיפור להוריד את המדבקה הזאת ונדרש לפרק את השמשה. גם שמעתי שזה הורס את הפשרת אדים, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם נתפס בקטנוניות למשאיות ולכלים שיש בהם בולמי אוויר וכו וכו, יש טנדרים רגילים החל ממרצדסים של 7 מקומות עובר במלא סוגי כלי רכב קטנים ועד לרכבים של דואר ישראל, חברות שליחויות כמו UPS, ועוד ועוד ושוב פעם ועוד שסגורים מאחורה "טוטאלי!" לא חלון אלא פשוט סגור, יש אלף סוגי פיקאפטראקס כמו איסוזו די מקס ודומיו שסגור להם האחורה לא בולמי אוויר לא 16 הילוכים ולא נעליים. שלא לדבר על רכבים פרטיים רגילים שמגיעים עם הכהייה חוקית ישירות מהחברה ואין בהם שום הבדל לבין אותם חלונות שנפסלים בטסטים לחלק מהנהגים.

"מסחטת כספים בשם החוק"

לא הייתי משווה נהג חדש ומתלהב לנהג מקצועי שנוסע עשרות רבות של שעות כל שבוע. כמה מהנהגים הטובים ביותר שיצא לי לראות הם נהגי משאית מנוסים. היכולת שלהם לקרוא את הדרך ולזהות סיכונים טובה פי כמה מזאת של חייל צעיר שנוסע בסופ"שים. אותו הדבר אופנוענים.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום חברים ברשותי רכב יונדאי i30 2012

רציתי לשאול האם מותר להשחיר את השמשה האחורית באמצעות מדבקה (בעל העסק טוען שברכב שלי צפציפית כן בגלל שלטענתו בכל רכב שהשמשה מחוברת עם הבגאז זה חוקי.. ולא יעשו בעיות בטסט ולא משטרה..)

ורציתי לדעת אם זה באמת נכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם סטיישן מושחר,עובר טסט בלי קשרים .

ברכב הקודם גם סטיישן עם מדבקת רשת לבנה,לא עברתי טסטים .

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיתי להעביר את הרכב טסט במכון הדרום בפ"ת, הכשילו אותי על ציפוי ולא היה עם מי לדבר לשם.

המתנתי חודש, נסעתי לטייבה והעברתי שם. בתחילה גם ביקשו ממני להוריד את הציפוי אבל הלכתי לרב בוחן והוא העביר אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחרה אחורית זה תחום "אפור".

שוטרים בד"כ לא אמורים להגיד לך מילה על זה בכלל וזה גם מנסיון אישי רב, מכוני טסטים מסויימים כן עוברים אך מכוני טסטים אחרים ממש לא ואתה תיאלץ להוריד. הרכב שלי, אישית, עבר.

בכל מקרה, בלי קשר לחוקיות או לא, מומלץ לבצע השחרה איכותית שם בגלל מפשיר אדים ובהנחה ותצטרך להוריד, ככל שהחומר איכותי יותר כך יותר קל להוריד ולהתפטר משאריות דבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, חברים,

רציתי להתייעץ איתכם לגבי השחרת חלונות של חברת LLUMAR.

בשנתיים האחרונות וחצי האחרונות ביצעתי 3 השחרות בערך, כולן יצאו על הפנים, מלבד ההשחרה בחלון האחורי שרובה בסדר אך מקרוב רואים בועות וקילופים ושטויות, אבל בטח שזה לא נראה עבודת "כפר" עם חומר סיני, אבל בהחלט יש תוצאות עדיפות יותר. בחלונות נוסעים מאחורה, שם כל ההשחרות היו על הפנים, עם בועות וקילופים וצבע חום - "חומר אמריקאי", כבר מרגישים שזה לאט לאט דוהה.

יש מקום תותח בעיר שלי , ליד העבודה , שמשתמש בחומר של LLUMAR ואני בקשרים טובים איתו, העניין הוא שבעבר קיבלתי הצעה גבוהה גם בגלל שצריך להוריד את הפילם הקודם, השאלה אם כדאי, מה דעתכם? זה שהרכב ישן והכל טוב ויפה, אבל השחרה צריכה להיות נקייה ויפה ולצערי בשלושת ההשחרות לא קיבלתי את זה, לא משנה איזה חומר שמו.

ראיתי עבודות בתמונות ובמציאות, יצא מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...