Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי עוולות לא עושות צדק.

בכל אופן, אני עדיין חושב שבמרבית המקרים ההבדל הוא פסיכולוגי. הגוף שלנו הוא לא מדחום מדויק בדיוק כשם שהוא לא מד אור מדויק ואנחנו לא מודעים להקטנה בבהירות הראיה.

אתה מוזמן לנסות בעצמך ואז תבין שזה ממש לא פסיכולוגי ובנסיעות ארוכות היד שמאל בעיקר סובלת משמעותית פחות. והגוף כמובן מבחין פגיעה מסויימת בראות, אבל ברמה נמוכה של ההשחרה זה לא מגיע לכדי סיכון בטיחותי. ולא מפריע בלילה. דרך חלונות אחוריים אצלי למשל באמת לא רואים כלום בלילה (אבל כיף למי שיושב שם כשיש שמש שורפת), אבל אין שום בעיה עם החלונות הקדמיים שמושחרים מעט. בשמשה קדמית או אחורית לא הייתי נוגע. אולי הייתי חושב אחרת אילו היה לי סדאן או האצ', אבל עם סטיישן אין בזה שום צורך אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיברתי על השחרה של שמשה אחורית, לך תשתה קצת מים

בזמן שאני הולך לשתות מים, לך אתה ותתעדכן בכל ההודעות מתחילת השרשור הזה. אני כמעט בטוח שתבין שעיקר הוויכוח הוא על השחרת שמשה קדמית מאחר ומכוניות מיובאות לארץ עם השחמה של חלונות צד אחוריים וחלון אחורי ועוברות טסט בלי בעייה.

שתיתי וחזרתי. אם עדיין לא הבנת את נקודת המחלוקת בשרשור תן סימן ותקבל מספרי הודעות שמומלץ לקרוא.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שאני הולך לשתות מים, לך אתה ותתעדכן בכל ההודעות מתחילת השרשור הזה. אני כמעט בטוח שתבין שעיקר הוויכוח הוא על השחרת שמשה קדמית מאחר ומכוניות מיובאות לארץ עם השחמה של חלונות צד אחוריים וחלון אחורי ועוברות טסט בלי בעייה.

שתיתי וחזרתי. אם עדיין לא הבנת את נקודת המחלוקת בשרשור תן סימן ותקבל מספרי הודעות שמומלץ לקרוא.

יש לי הכהה בחלונות הצדדים מקדימה, מוזמן לבוא לראות ולהגיד לי אם זה מפגע ביטיחותי ומונע ממך לראות את מראות הצד.

אסכם לך - כלל או כלל לא. מעטים האנשים שבכלל שמים לב שיש לי מדבקה על החלונות.

בנוסף יש לי גם פס שחור על השמשה הקדמית בחלק העליון (משמש כמו הסוכך שיש בתוך הרכב) וזה בכלל מצוין.

בעוד הסוכך חוסם לי את שטח ומסתיר לי חלק מהדברים הקורים בכביש, הפס השחור שקוף לחלוטין ורק מונע מהשמש לסנוור אותי.

ובקשר להודעות, מה קשור על מה חלק מההודעות דיברו? ציטטת את התגובה שלי. תתייחס לתגובה שלי ואל תנסה תפנה אותי להודעות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי? יש בעיות בהבנת הנקרא? אני מתייחס לשמשה הקדמית. לא לחלונות צד, לא לחלון האחורי, לא לפס הצללה עליון אלא לש-מ-ש-ה ה-ק-ד-מ-י-ת שיש כאלה שטוענים כי אין בעיה להכהות את כולה.

ולסיכום, כי כנראה עדיין יש צורך - שמשה קדמית כולה, זו שדרכה נהגים אמורים להסתכל קדימה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי? יש בעיות בהבנת הנקרא? אני מתייחס לשמשה הקדמית. לא לחלונות צד, לא לחלון האחורי, לא לפס הצללה עליון אלא לש-מ-ש-ה ה-ק-ד-מ-י-ת שיש כאלה שטוענים כי אין בעיה להכהות את כולה.

ולסיכום, כי כנראה עדיין יש צורך - שמשה קדמית כולה, זו שדרכה נהגים אמורים להסתכל קדימה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אז אחזור שוב על דברי, אני דיברתי על בהודעה הקודמת על שמשה אחורית ובזה טענתי שהמדינה נטפלת לשטויות.

מותר לי לזלוג למקומות אחרים, לא זכור לי שהטלת וטו על הדיון.

וגם אם אתה תלך להודעות נוספות תראה שגם אנשים נוספים דיברו על השחרה של השמשה האחורית וגם פנסים מושחרים הוזכרו.

לך תעיר גם להם כי אינם נצמדים לכותרת הפוסט.

בעניין השחרה של שמשה קדמית- מיותר לגמרי ולזה אין שום הצדקה.

מקווה שסגרנו את הפינה פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחזור שוב על דברי, אני דיברתי על בהודעה הקודמת על שמשה אחורית ובזה טענתי שהמדינה נטפלת לשטויות.

מותר לי לזלוג למקומות אחרים, לא זכור לי שהטלת וטו על הדיון.

וגם אם אתה תלך להודעות נוספות תראה שגם אנשים נוספים דיברו על השחרה של השמשה האחורית וגם פנסים מושחרים הוזכרו.

לך תעיר גם להם כי אינם נצמדים לכותרת הפוסט.

בעניין השחרה של שמשה קדמית- מיותר לגמרי ולזה אין שום הצדקה.

מקווה שסגרנו את הפינה פה

בוודאי שמותר לך לזלוג למקומות אחרים ואת זה גם עשית בהצלחה מרובה כאשר ניסית להסביר לכולנו למה המדינה נטפלת לשטויות, למרות שכבר הוסבר והובהר כי מאחר ומיובאות לארץ כחוק מכוניות עם חלונות אחוריים מושחרים, אז הדבר חוקי - אתה, למרות זאת, מתעקש שה"מדינה" לא מאפשרת זאת.

מאושר לשמוע שגם אתה חושב שהשחרה של שמשה קדמית זה דבר מיותר לחלוטין. הפינה הזו אכן נסגרה.

מאחל לך המשך הנאה מושלמת מפלא המדבקות האיכותיות והשקופות לחלוטין (אך המשחירות) והנסיעה הקרירה בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

שלום,

ברשותי מיצובישי לנסר 2012. (נרכשה משומשת מליסינג).

החלונות שלו (חלון אחורי+ 2 צדדיים אחוריים ) כהים מקורי. ככה הרכב מגיע מהיבואן.

שנה שעברה בטסט (מכון בראש העין) עשו לי בעיות. שלחו אותי לקלף את "הציפוי"...

בסוף שיכנעתי את הבוחן הראשי לבוא לראות, והוא השתכנע רק אחרי שניסה לקלף בעזרת בורג חד את "הציפוי" מבפנים. לקח לו כמה דקות של עבודה להשתכנע ...

אני תוהה איך להמנע מהסיפור הזה שוב ?

האם יש דרך לקבל אישור (ממי?) על כך שהחלונות כהים באופן מקורי ?

(זה לא מופיע ברשיון הרכב ...)

תודה,

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לך להשחיר ל100% חלונות נוסעים מאחורה, שמשה אחורית אתה יכול להשחיר אך ברוב המכונים לא תעבור, משטרה לא תעשה לך כלום.

את הבעיות בעיקר עושים על החלונות מקדימה ושמשה אחורית.

אותי עצר שוטר על אחוריים מושחרים, פתחתי לו את החוקים והוא בלע את הלשון, אחרי זה ניסה להגיד לי שהקידמי מושחר(מושחם מהיצרן בתכלס) אמרתי לו שיבוא וינסה למצוא לי את המדבקה(ניסה לגרד עם הציפורן בצדדים ולא הצליח). בטסטים שום בוחן לא דיבר איתי, רבע שעה,בדיקות סטאנדרטיות וסע לשלום

קיצור אם זה מהיצרן ככה והמכון שאתה עושה בו טסט מחפש אותך שם, סע רבע שעה למכון אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...