Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

איזו השחרה אתם ממלצים ?

שכל החלונות חוץ מהשמשה קדמית השחרה ובכמה אחוזים שלא יראה מוגזם ?

האם לעשות את האחוריים והקדמיים באחוזים שונים שיראה כאילו רק עשיתי לאחוריים ?

אם שוטר תופס על כמה דוח מדובר היום

תודה

מה אתה מחפש בציפוי? חסימת חום או סתם יופי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבקש המלצה קונקרטית על מקומות במרכז שמשתמשים בחומרים 3M, חניתה, LLUMAR.

עברתי על השרשור, וגם ביצעתי חיפוש מקיף בפורום, הכל דיבורים באוויר בלי המלצות תכלס.

מעדיף המלצות מנסיון אישי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל במרכז הציפויים במה הם משתמשים ותוודא שזה מה שהם שמים לך(אני השחרתי מס' רכבים ווידאתי כל פעם ליד המתקין מה הוא שם לי) ההשחרה האחרונה על הלאון החדשה שמתי חניתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה קונקרטית על מקומות במרכז שמשתמשים בחומרים 3M, חניתה, LLUMAR.

עברתי על השרשור, וגם ביצעתי חיפוש מקיף בפורום, הכל דיבורים באוויר בלי המלצות תכלס.

מעדיף המלצות מנסיון אישי.

תודה.

מאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל במרכז הציפויים במה הם משתמשים ותוודא שזה מה שהם שמים לך(אני השחרתי מס' רכבים ווידאתי כל פעם ליד המתקין מה הוא שם לי) ההשחרה האחרונה על הלאון החדשה שמתי חניתה

באיזה סניף במרכז הציפויים עשית? יש להם מלא זכיינים ורמת המתקינים משתנה ממקום למקום.

אושריקו, רשמתי איזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז הציפויים והחומרים שאמרת? ממש לא באים ביחד... ועידן צודק, אני למשל התאכזבתי כמה וכמה פעמים.

הלכתי במקום אחר אחרי שנה ומשהו, עבודה של חניתה, יצאתי מבסוט אך התגלתה בעיית משולשים, ניסיתי לדבר עם בעל העסק שמתעד את עצמו יפה מאוד כל הזמן ורק סיבן אותי כדי לא לתקן את זה... בסוף התייאשתי כי למזלי זה רק במשולשים אבל בהחלט הפסיד אותי וההמלצות שלי.

אם אתה במרכז ודיברת על חומרים כמו 3M , LLUMAR , אז תנסה את סאן פילם בנתניה- גיא.

הסיבה שלא עשיתי (הוא הכי מקצוען שיש, סאן פילם זה כבר עולם אחר מכל מתקין חאפר שחושב שהוא הכי טוב - יש קטע כזה למבצעי ציפויים להתהדר ביכולתם) לפני כמה שנים אצלו במקום כל פעם להתאכזב מאחרים , זה כי המחיר והחומרים כבר הם ברמה עולמית ולא משתלם לי היה לעשות ברכב שלי, שנת 99.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן דיברתי עם סאן פילם בנתניה, הוא עובד עם 3M ו LLUMAR. אז זהו? סדנה מומלצת אחת בכל המרכז?

ולגבי ציפויים של חניתה אפילו לא אחת? בסוף אחשוב שזה חומר פיקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חומר פיקטיבי, ממש לא.

אבל כשאתה מדבר איתי על חומרים כמו 3M או ללומר, הם איכותיים מאוד בדיוק כמו חניתה, כך שלא מבין את ההתעקשות...

אגב, רוב המתקינים (לפחות כאלו שיצא לי להכיר ולראות, לא יודע לגבי אחרים) משתמשים בחניתה סולר זון שזה למיטב ידיעתי המדבקה הזולה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, רוב המתקינים (לפחות כאלו שיצא לי להכיר ולראות, לא יודע לגבי אחרים) משתמשים בחניתה סולר זון שזה למיטב ידיעתי המדבקה הזולה שלהם.

solar zone זה סידרה להורדת חום גם לרכב וגם לבניין, ומתחת לסדרה הזאת יש דגמים כמו אלפא אומגה וכו.. ככה שאין קשר בין סולאר זון למחיר או לדגם. זה רק מראה שמדובר במוצר להורדת חום.

יש גם SAFETY ZONE POLY ZONE וכו, כל אחד והשימוש שלו.

http://www.hanitacoatings.com/films/products/automotive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חומר פיקטיבי, ממש לא.

אבל כשאתה מדבר איתי על חומרים כמו 3M או ללומר, הם איכותיים מאוד בדיוק כמו חניתה, כך שלא מבין את ההתעקשות...

אין התעקשות. רציתי לקבל מושג לגבי טווח המחירים של חניתה ועוד הצעת מחיר על

3M ו LLUMAR.

עוד המלצות מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג חלונות של חניתה לא צריך לעלות יותר מ300-400.

בד"כ אתה אמור לקבל אחריות של 7 שנים רק שלפעמים היא שווה לקליפת השום, תלוי ביושרה של המתקין.

אישית, הייתי דואג יותר לאיכות ההתקנה מאשר לחומר, אני כבר למדתי שזה שמשוויצים על חומר איכותי לא אומר שהעבודה תהיה מושלמת, ומקומות יקרים ווותיקים שהוכיחו את עצמם אין את הדאגה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...