Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא. אתה לא משלם שוב את הרישיון. אתה משלם שוב את הבדיקה למכון הטסטים השני.
כן ברור שלא משלם שוב את הרישיון אלא רק על המבחן רישוי שזה 115₪

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא העניין של הכהות כמו עניין הציפוי עצמו. האיסור נובע מעניין בטיחותי. אם הרכב מעורב בתאונה, בזמן חירום יהיה קשה יותר לכוחות החילוץ לנפץ חלון עם ציפוי.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ספר את זה למי שפרצו לי פעמיים את הרכב הקודם כדי לגנוב את המערכת שלו. הציפוי ממש לא הפריע להם לנפץ את החלון.

מעבר לכך יתכן שיש גם היבט בטיחותי בציפוי בימינו אלו שאם אתה נקלע ליידוי אבנים על הרכב השמשה לא תתנפץ עליך לרסיסים.

נקודה למחשבה בארצנו המשוגעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראה כאן דאבל ניק. לבריאות.

יש בישראל תקנות תעבורה. לא מושלמות ועל חלקן אפשר גם לדון, אבל כל עוד הן תקפות צריך למלא אחריהן.

יש הגיון רב במניעת הכהיית חלונות.

אני מסיר את הכובע בפני מכון הבדיקה על כך ש"עלה עליך" למרות התרגילים שאתה עושה. ציית לחוק והפסק לתחמן. בסופו של דבר ההכהייה פוגעת בבטיחות שלך - אתה רואה פחות טוב את שמתרחש סביבך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצרו אתה כועס עליהם כי הם מקפידים על החוקים ולא מחפפים או מבקשים כסף מתחת לשולחן כדי להעביר את הרכב שלך טסט.

כי זה שאתה חושב שהחוקים מטומטמים ולא מתאימים לך משמע מי שכן מקפיד על החוקי רישוי של מדינת ישראל הוא לא בסדר.

לא כועס עליהם, הם ממלאים אחר ההנחיות וטוב שכך. לא היתה לי כוונה לשלם שוחד כדי לעבור טסט. אני רק תוהה לגבי החוק נגד ציפוי חלונות הרכב. כמי שחי לא מעט שנים בארה"ב מדינה מערבית מתקדמת שבה נותנים לאנדים לבצע שינויים נרחבים ברכב ללא בעיות לנסוע עם הרכבים הללו באופן חוקי בכבישים. אולי יש מקום לתת גם קצת יותר גמישות בארצנו. מעבר לכך לא אחדש לך אם אציין שיש מגזרים בארץ שבהם הרכבים לא חוקיים בעליל והמשטרה והרשויות בכלל לא מתעסקות איתם אז אם יש חוקים יש גם לאכוף אותם באופן שוויוני ולא באופן נקודתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרון - אתה רוצה לחיות בארה"ב - עבור לשם. יש בארה"ב הרבה יתרונות, וגם לא מעט חסרונות. בחר את המקום המתאים לך.

מכל מקום - בארה"ב יש גישה שונה להרבה דברים, וגם תנאי הנהיגה שם שונים לחלוטין מאלה שלנו. לא כל מה שמתאים לנהג האמריקאי מתאים לישראלי, ויותר מזה - העובדה שמשהו מותר בארה"ב לא הופכת אותו אוטומטית ליותר טוב ממה שמותר בישראל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שלא עוקפים את החוק הזה.

התניידתי שנתיים באיביזה עם הכהייה 100 אחוז מאחורה ו60 או 70 מקדימה, אני לא יודע כי קניתי אותה ככה. מאוד אהבתי את ההכהייה אבל זה ללא ספק פוגע בראיה כלפי חוץ, הכל אפרורי יותר.

העברתי את הרכב 3 טסטים לא טרחתי להסתיר את החלונות ,וגם לא העירו לי, בפעם היחידה שנתבקשתי להוריד אותם היה ע"י משטרת תנועה, וגם אז ויתרו לי בסוף ...

במקומך מוריד את זה ודי, תחסוך ממך את החארטות והקומבינות

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא אנשים כמוך שעוקפים את החוק, ומכוני הרישוי שאינם אוכפים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ביקש בפירוש תגובות בפרטי, ואתם פתחתם פה דיון כמו באיזה פורום או משהו.

לכו להתדיין!

:lol:

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברים!

רכשתי לפני כחודש וחצי רכב ראשון לעצמי ואני מתכונן לקיץ הקרוב שכבר התחיל.

אני רוצה לעשות השחרת חלונות אחורים ( 2 נוסעים ) + שמשה אחורית.

הבנתי שיש ציפוי רגיל ויש ציפוי חניתה .. ( ממידע שקיבלתי ממוכר בטירת הכרמל )

אין לי מושג בתחום הזה, אשמח לעזרה והסבר על הציפויים ומהיכן אני יכול לקבל את המחיר הטוב ביותר ביחד עם היחס המקצועי ביותר באיזור טירת הכרמל - חיפה.

תודה רבה לכם חג שמח ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה ציפוי חניתה ואני גם לא מכיר אף אחד באיזור חיפה.

כמה דברים חשובים:

1. הציפוי צריך להיות מחברה איכותית - הוא יחזיק יותר ובאמת יסנן את קרני השמש. תשאל את המתקין עם איזו חברה הוא עובד.

2. בהמשך ישיר ל-1 ההתקנה צריכה להיות איכותית - אחרת יהיה נזק לרכב ויתחילו קילופים מוקדם יחסית.

3. השחרת שמשה אחורית לא חוקית - יכול לגרור בעיות בטסט ואם היא כהה מאוד גם עם שוטרים.

אני ממליץ לך ללכת למתקין להסתכל על העבודות שלו - אם שהוא מפרק - הכל חוזר למקום כמו שצריך, לא עובד באגרסיביות ולשאול איזו חברה החומר שלו.

תעשה גוגל על השם של החומר - אם זאת חברה רצינית אתה תמצא שיש לה אתר מסודר וביקורות גם מחו"ל.

אם זה סתם חומר סיני שעולה בעלי אקספרס 30 ש"ח. תוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

קיבלתי מהעסק הזה הצעה לדייטלינג לאוטו חדש וגם להכהיית חלונות אחוריים

אשמח לשמוע ניסיון איתם בשני התחומים, וגם איזה אחוז הצללה מומלץ לחלונות האחוריים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן

מתכנן להשחיר את השמשה האחורית ברכב, האם לפי החוק מותר או אסור? לפי טסט עובר או נכשל?

האם יש שיטה מקצועית שמקשה בהעברת טסט להבדיל בין אם היא באה מהחברה או בין עבודה מקומית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור על פי החוק.

חלק מהמכונים לא מכשילים בטסט, חלק כן.

רכבים עם השחרה מהיצרן, כמובן, עוברים טסט ללא בעיה.

הבוחנים יודעים באילו דגמים ההשחרה מקורית מהיצרן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...