Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חם לי!

אשמח לקבל המלצה לבית עסק מאזור חיפה/קריות והצפון עבור התקנת ציפוי הגנה מקרינת שמש והחום שלה.

נוכח איסור הכהיית חלונות קדמיים + שמשה אחורית (?), עדיף שהציפוי יהיה שקוף.

מעוניין לבצע ציפוי ב-4 חלונות צד + שמשה אחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי, במה מניסיונכם מתבטאת אחריות על חלונות כהים? נניח והעבודה בוצעה ברמה נמוכה וגררה בועות, קילופים וכו', הייתם מצפים מהעסק להוריד את כל הציפוי ולעשות מחדש או להחזיר את הכסף? נניח ומדובר בכל חלונות הרכב ויש חשש לרמה נמוכה שוב בעבודה החוזרת הייתם דורשים החזר כספי במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חשש לרמה נמוכה? או שרואים בועות / קילופים או שלא.

הייתי נותן הזדמנות למתקין לתקן את הפאשלות. במידה והוא לא מצליח, מברר על אפשרות להחזר תשלום (כשהמקרה עדיין טרי, לא אחרי חצי שנה).

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חשש לרמה נמוכה, יש רמה נמוכה כבר עם בועות וקילופים אבל יש חשש שאם תתבצע עבודה חוזרת היא שוב תתבצע ברמה נמוכה ואז מדובר בבזבוז זמן של שני הצדדים... אחריות יש ל10 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא לאו דווקא עוסק רק בחוקיות של חלונות שחורים, אלא מרכז את כל הפוסטים הקשורים לכך.

בכל אופן, אני הייתי חוזר לבית העסק ומבקש שיעשה לי את זה שוב, אולי עם חומר אחר יותר טוב (כפיצוי). במידה ושוב דברים לא הולכים כמו שצריך, הייתי מדבר איתו על אפשרות להחזרת התשלום, כמו ש-Michael_N אמר, בהכרח שלא עבר יותר מדי זמן.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום!

ברשותי רכב מסוג איביזה 2016 - שבו השחרתי את החלונות האחוריים ב- 100%, והקדמיים ממש מעט, בכ-30%.

לפני כמה שבועות עצר אותי שוטר אמר לי שמקדימה לא חוקי ולהוריד (פעם ראשונה שנעצרתי ואני נוסע כמעט 3 שנים עם זה), למזלי לא קיבלתי כלום כי הייתי על מדים.

רציתי לשאול האם אצליח לעבור טסט, במידה ולא, איפה יש מכון טסטים שמעביר עם השחרה ולא שם דגש על זה?

יש איזה כפרים לעשות את זה? - אני משרת בצפת ועובר ליד כפרים בדרך.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם

אתמול יכלתי ק נס של 500 שקל והורדת החלונות במקום ע״י פיקוח עירוני ברכב, החלונות היו מקדימה ומושחרים מאוד ( קיבלתי ככה את הרכב)

היום הלכתי לעשות מחדש וביקשתי שיהיה בהיר בהיר בסוף הוא שם לי 35% ואני די לא מרוצה זה כן כהה מידי לדעתי

הוא די מתנער ממני יש לכם רעיון אולי למקום אחר מקצועי וזול? אני רוצה שיהיה בהיר כי להשאיר את האחורה שחור מאוד ומקדימה כלום זה ממש מכוער רציתי טיפה כהה אבל ה35 כהה מידי ( למרות שיפה)

מנסיון שלכם עוצרים על 35? בולט?

סליחה על החפירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה רושם נשמע לי מוזר מאוד. מה פתאום הפיקוח העירוני מתעסק בזה? ומאיפה ההסמכה שלהם לאכוף תקנות תעבורה של המדינה?

שווה בדיקה ם זה בכלל בסמכותם לפני שאתה נפרד מחמש מאות מצלצלים

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...