Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אילוץ או לא עובדה שנוסעים על הכביש מכוניות ללא חלון אחורי והכל חוקי, אין שום סיבה שכל אדם בגלל "אילוצים" אישיים שלו יחליט שגם הוא נוסע ככה, אם זה אפשרי אז זה אפשרי לכווולללםםם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום הבדל בין משאיות שנוסעות ללא חלון אחורי ואטובוסים שמרחב הראייה שלהם והסיכון שלהם הוא ענק, ממשיך ברכבי יוקרה שמגיעים רשמית עם חלונות כהים לבין רכבים פשוטים שאנשים הלכו וסידרו את השמשה שלהם ידנית - פשוט בושה וסחיטת כספים מכון טסט שמתנהג כך צריך פשוט להחרימו.

צודק, למה בכלל להתעסק עם מדבקות השחרה, גש לפחח שיוריד את החלון האחורי, ירתך חתיכת פח מעוצבת בצבע הרכב ושלום על ישראל... אם במשאית אפשר אז למה לא בפרטי ? [emoji52]

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל הדרך גם בקש ממנו שירכיב בלמי אוויר שצריך להזמין אצלם האטה יום מראש, תוסיף הגה אופקי, תיבת 16 הילוכים, ריטדר וכמה טונות של משקל....

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם נתפס בקטנוניות למשאיות ולכלים שיש בהם בולמי אוויר וכו וכו, יש טנדרים רגילים החל ממרצדסים של 7 מקומות עובר במלא סוגי כלי רכב קטנים ועד לרכבים של דואר ישראל, חברות שליחויות כמו UPS, ועוד ועוד ושוב פעם ועוד שסגורים מאחורה "טוטאלי!" לא חלון אלא פשוט סגור, יש אלף סוגי פיקאפטראקס כמו איסוזו די מקס ודומיו שסגור להם האחורה לא בולמי אוויר לא 16 הילוכים ולא נעליים. שלא לדבר על רכבים פרטיים רגילים שמגיעים עם הכהייה חוקית ישירות מהחברה ואין בהם שום הבדל לבין אותם חלונות שנפסלים בטסטים לחלק מהנהגים.

"מסחטת כספים בשם החוק"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק יוצר הפליה ברורה על בסיס יכולת כלכלית. מי שיכול, קונה מכונית משודרגת עם כל התוספות (ביניהם כל החלונות מושחרים), ויש מי שקונה C1 ב49000 וחושב איזה מלך הוא שנוהג על אוטו חדש. ברוכים הבאים לישראל של עשירון העליון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני מניח שהרבה שמכשילים אותם על חלון כזה או אחר שהוא שחור מיד אחרי הטסט מבצעים אותו בחזרה.

איפה בדיוק "האכיפה" של המכון? שהבנאדם יוריד את זה רק בשביל הטסט?

בצפון אי אפשר לעבור בכבישים מבלי לראות כל שניה מכוניות עם חלונות שחורים גם מקדימה, אחורה, ומה לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל הדרך גם בקש ממנו שירכיב בלמי אוויר שצריך להזמין אצלם האטה יום מראש, תוסיף הגה אופקי, תיבת 16 הילוכים, ריטדר וכמה טונות של משקל....

יש גם קנגו בלי חלונות אחוריים, וברכבים מסחריים אפשר לשים פרסום וזה חוקי(מדבקת רשת) , בוא תסביר לי מה ההבדל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה מצדיק? פולקסווגן קראפטר, טנדרים של מרצדס, ועוד כמויות של דגמים של רכבים רגילים ללא חלון אחורי בכלל או מושחר לחלוטין ואתה באמת שואל איך זה מצדיק השחרת חלון ברכב שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה את זה ככה, בחומר טוב אין הבדל בראות בין רכב עם השחרה מקורית לבין רכב מושחר.

בוא תאיר את עייני ותסביר לי למה לא להשחיר את הרכב שלי(שכבר מושחר כולו 3 שנים)

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בראות לעומת שמשה שאינה מושחרת כלל, זה בטוח.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני מודה שזו לא בדיוק סוגיה בוערת מבחינה בטיחותית, זה נכון.

אבל עדיין, ראות זה דבר שצריך למקסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שבמדינה שלנו החוק לא ישיג את המציאות יהיה הפרש בין הרצוי למצוי, כמו עמידה בתקנים שלא יכולים להיפתר באמצעות כסף.

אותי בטסט הכריחו להחליף מנורות חניה מקדימה ואורות מספר רכב מלד לרגילות, שבעבר עברתי איתם ללא שום בעיה, אני מאמין שהטסטר לא אשם בביצוע העבודה שלו וזה שהוא נצמד לחוקים זה גם נסלח.

אנחנו במדינה מפגרים אחרי התפתחויות רבות וכמובן גם בתחום המוטורי בפרט, ובזה אשמים רק נבחרי הציבור שלנו, שלא חושבים על האזרחים אלה על הכיס שלהם, בחירות בפעם הבאה, או כל מחשבה שלא מקדמת את המדינה קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד לגשת לטסט ולרכב שלי יש מראה אחורית מושחרת (ככה קניתי אותו ורק לאחר הקנייה הבנתי שזה לא חוקי).

אם מישהו יכול לשלוח לי בפרטי מכונים באזור השרון/מרכז שלא עושים עם זה בעיות אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...