Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה אמרתי שלדעתי אתה אופטימי מדי. 

אתה חושב שאיתם המצב יהיה אותו הדבר או יותר טוב, אני חושב שאיתם המצב יהיה אותו דבר או יותר גרוע.

מה אני אגיד לך, כנראה הדתיים שאתה מכיר שונים מהדתיים שאני מכיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4437

• פינדר

3495

• m3x7r3m3

2926

השאלה אם הדעה שלך מבוססת על משהו, כי שלי מבוססת על העבר + הערכות לפי ה"מיצוב" של הדתומטר...

אבל בכל מקרה זה הערכות בתיאוריה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים ששבוע הבא מבקר המדינה יפרסם "דוח חריף" על משבר הקורונה.

מה ההימורים? לא יזכיר את המלך ביבי, או שגם הוא הולך בעקבות מדלבליט, ניצן, אלשיך והרפטיליאנז וחובר לשמאל הקיצוני?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי פסילת ההצבעה על הקמת ועדת חקירה בעניין הצוללות? מוצדק או לא?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאוד התעמקתי, אבל מצד אחד זה מפגר שהליכוד נגד זה אם הם כל כך בטוחים שהכל כשר, מצד שני זה מפגר לא פחות שזה הצבעה של 50 חברי כנסת מתוך 120 לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, hwgeek כתב:

מה לגבי פסילת ההצבעה על הקמת ועדת חקירה בעניין הצוללות? מוצדק או לא?

לדעתי בפעם הראשונה אנחנו נגלה האם המהפכה החוקתית יכולה לבוא לטובת הליכוד.

מה הכוונה? מבחינת החוק היבש - רצו לעשות הצבעה, לפי דרישה של 20 ח"כים או נציג הממשלה חייב לעשות הצבעה שמית (משמע - ח"כ זוהר? נגד, ח"כ לפיד? בעד וכו').

אממה, כבודו ח"כ זוהר הוא לא נציג הממשלה, הוא יו"ר הקואליציה שזה תפקיד פרלמנטרי (משמע כנסת) ולא ממשלה.

האם יו"ר הקואליציה הוא נציג הממשלה? כאן צריך את המהפכה החוקתית שתפרש איכשהו שיו"ר הקואליציה הוא נציג ממשלה. זה יצטרך להיות עקום, או לחילופין יצטרכו להסתמך באופן כבד על "נוהג קיים" (שכבר הודו בכנסת שקיים, לפיו מפעם לפעם יו"ר הקואליציה מבקש הצבעה שמית כנציג הממשלה), שגם זה תולדה של המהפכה החוקתית.

ניחוש שלא מתבסס על כלום - יגיע לבג"צ, בג"צ יקבל את העתירה ויגיד שהבקשה של ח"כ זוהר לא במקומה, ולכן ההצבעה חוקית ודין הוועדת חקירה פרלמנטרית (ששווה לתחת) לקום.

האם היא תקום בסוף? לא בטוח, ועוד ניחוש - זה יגרום לליכוד לתקן את החוק כך שגם יו"ר הקואליציה יוכל לבקש הצבעה שמית.

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

השאלה אם הדעה שלך מבוססת על משהו

מבוססת על התרשמות אישית בהווה. העבר לא רלוונטי לדעתי כי כמו שכבר כתבתי קודם, הדתיים הלאומיים של היום זה לא אותו קהל כמו בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כבד"צים אתה צודק, אבל הבד"צים אצל רובם זה גילגול של "בהשגחת הרב X" ולאחר מכן הפך להיות "בד"צ X".

לדוגמא לנדא, או חתם סופר

דרישת הציבור לכשרות מהודרת, את המעבר לבד"צ ואופרציה משומנת (ויחד איתה הקומבינות) זה אחרי ההשתלטות על הרבנות

חת״ס אכן היה אחד משתי הדוגמאות שנתתי. הכשר הרב לנדא התחיל (ועודנו במידה מסויימת) רבנות ב״ב רק שכיום לא קוראים לזה כך. הכשר לנדא לא דורש הכשר רבנות בנוסף.

דרישת הציבור ל"כשרות מהודרת", היא פרי שיווקי נטו של בניית חומרות על גבי חומרות שרווח כספי עומד בצידן. מה לפני "גוש קטיף" אף אחד לא אכל חסה בפסח למרור? ולא, אם מפעל אקונומיקה מציע שתיתן הכשר התשובה צריכה להיות "לא, אקונומיקה לא צריה הכשר" ואם המתחרים נותנים הכשר הייתי מצפה מרב לפרסם מודעה שמציינת את זה. אבל תמיד יותר קל לבנות חומרות ולגבות כספים.

כבר שמעתי את התירוץ המפוקפק משתמשים בשומן חזיר לייצור תבניות אלומיניום. כן, אנחנו עדיין ב1920 מתי ששומן חזיר היה מקור השמן הכי זול...

אני רוצה לאות אשכנזי חרדי שיאמר שכלי זכוכית היום מסתפק בהדחה... בעולם החומרות של היום אתה צריך כוס חלבית  כוס בשרית וכוס פרווה...

אילפו את הדור הזה של החרדים שכל כבר צריך לבוא עם חותמת. את ההלכות הם לא לומדים בין כה וכה...

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2020 בשעה 19:24, SlowRide כתב:

מבוססת על התרשמות אישית בהווה. העבר לא רלוונטי לדעתי כי כמו שכבר כתבתי קודם, הדתיים הלאומיים של היום זה לא אותו קהל כמו בעבר.

כאמור אותו דתי היום בדיוק פחות מחמיר ממשגיח הכשרות החרדי.

בתאריך 22.10.2020 בשעה 22:50, borsood כתב:

חת״ס אכן היה אחד משתי הדוגמאות שנתתי. הכשר הרב לנדא התחיל (ועודנו במידה מסויימת) רבנות ב״ב רק שכיום לא קוראים לזה כך. הכשר לנדא לא דורש הכשר רבנות בנוסף.

דרישת הציבור ל"כשרות מהודרת", היא פרי שיווקי נטו של בניית חומרות על גבי חומרות שרווח כספי עומד בצידן. מה לפני "גוש קטיף" אף אחד לא אכל חסה בפסח למרור? ולא, אם מפעל אקונומיקה מציע שתיתן הכשר התשובה צריכה להיות "לא, אקונומיקה לא צריה הכשר" ואם המתחרים נותנים הכשר הייתי מצפה מרב לפרסם מודעה שמציינת את זה. אבל תמיד יותר קל לבנות חומרות ולגבות כספים.

כבר שמעתי את התירוץ המפוקפק משתמשים בשומן חזיר לייצור תבניות אלומיניום. כן, אנחנו עדיין ב1920 מתי ששומן חזיר היה מקור השמן הכי זול...

אני רוצה לאות אשכנזי חרדי שיאמר שכלי זכוכית היום מסתפק בהדחה... בעולם החומרות של היום אתה צריך כוס חלבית  כוס בשרית וכוס פרווה...

אילפו את הדור הזה של החרדים שכל כבר צריך לבוא עם חותמת. את ההלכות הם לא לומדים בין כה וכה...

כמובן שזה גלגל שמזין את עצמו ושואב כספים.

אבל הבד"צים לא נולדו משום מקום, אלא שפעם זה היה בהשגחת רב כזה או רב אחר.

מהרגע שהם הפכו לבד"צים זה הפך לכדור שלג שבו אקונומיקה צריכה הכשר או נייר טואלט חתוך מראש וכו'.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע,  אתם לא קונים מטליות ריצפה כשרות לפסח?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה פתאום, עוטפים את כל הבית בנייר כסף עם הכשר בד"ץ לפסח.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות נטו

בר שמעתי את התירוץ המפוקפק משתמשים בשומן חזיר לייצור תבניות אלומיניום. כן, אנחנו עדיין ב1920 מתי ששומן חזיר היה מקור השמן הכי זול...

תשובה מוזרה, נשמע הזוי

האשכנזים, בדגש על הפולנים, אוהבים לסבול

עצוב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hwgeek כתב:

רגע רגע,  אתם לא קונים מטליות ריצפה כשרות לפסח?

המהדרין מחזיקים היום שתי דירות, אחת לפסח ואחת לימות השנה.

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הסיפור עם המטוסים למדינות ערב?

השמאלנים שוב ממציאים, עד לפני שלושה ימים הנושא בכלל לא עלה ורק עכשיו ביבי אישר את זה?

כולם משקרים חוץ ממנו? גנץ, מערכת הבטחון, כולם?

אתמול הביאו לפגוש את העיתונות את ארז תדמור לגונן על ביבי ולספר שכל דבר רע בעולם זה סמולנים. זה באמת נחמד שמביאים יותר אנשי ימין לפאנלים בטלויזיה. אבל, בחיי, אין לליכוד אף דובר שמסוגל למחשבה עצמאית ולא ריפיט אוטומטי של בדיחות שביבי מפיץ? לקח לו 10 שניות ערך להגיע למילה ״חמוצים״. וזה מדהים שגם היום, 3-4 שנים אחרי שהבדיחה הזו צצה לראשונה, היא עדיין מעוררת כל כך הרבה אושר אצל הביביסטים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא שמדינות ערב (ובמיוחד העשירות שבהן) רוצות נשק מתקדם, כל הזמן. והיום ספקית הנשקים המתקדמת ביותר היא בד"כ ארה"ב (F35, V22, טנקים וכו').

אבל בארה"ב שומרים על היתרון האיכותי של ישראל ובטח לא ימכרו נשק מתקדם למדינה שמוגדרת כאויבת של ישראל.

אחרי חתימת ההסכמים עם איחוד האמירויות (וככה"נ זה יהיה נכון גם לגבי סעודיה) המכשול הראשון בפני מכירת F35 לאיחוד נופל, היא כבר לא מדינת אויב, ואז נשאר רק העניין של ה"יתרון איכותי".

אז ארה"ב פונה לישראל כדי לתאם מה בדיוק מוכרים לאיחוד כדי שהיתרון האיכותי יישמר (לפחות בעיני נציגי משרד הביטחון ואולי המל"ל).

לפי ביבי כבר כמה שבועות יש דיון בוושינגטון בין נציגי משרד הביטחון לבין האמריקאים מה אפשר למכור לאמירתים, והשבוע הגיעו להסכמות.

אם זה אכן נכון אז גם לפי ביבי זה לא "עלה לפני 3 ימים"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...