Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4622

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

כבר סיכמנו בינינו שצורת בחירת השופטים לא טובה לא?

אז איזה סיבה יש לי לכלול אותך? :-D

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם לא ימונו שופטים חדשים, אז יצטבר עומס, ומי לא ייבחר מחדש? השופטים? או שר המשפטים שעומד לבחירה?

ברור שבחרת לעצמך רק דוגמאות שמתאימות לאג'נדה.

וגם אז מעטים מאוד המקרים בהם לשופטים יש זכות ווטו על שופט ספציפי

לא זוכר איפה בשרשור נאמר שזה קיים רק פה בהודו ובבריטניה.

זה רק מראה שזה לא המצב ויש עוד הרבה מדינות כאלה. זה לא אומר שאין אחרות אבל אתה מצפה שאני אביא רק את מה שלא תומך בטיעון שלי?

ולגבי עומס זה קיים גם היום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי ?

נתניהו מביא איתו את כל הגוש, הוא מביא איתו בדיוק את הערכים שעבורם קיבלו כחול לבן 33 מנדטים בבחירות האלה. איך ייכנסו איתו לממשלת אחדות בלי להימחק בבחירות הבאות ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערך היחיד שגנץ הביא זה "רק לא ביבי". כאשר הוא הבין שאין לו סיכוי להרכיב ממשלה הקלף היחיד שלו נמחק והוא היה צריך לאמץ גישה יותר פרגמטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שהערך היחיד שגנץ מביא זה"רק לא ביבי" זה לא לטרוח לקרוא ולשמוע מה אומרים בכחול לבן מרגע הקמתה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי ?

נתניהו מביא איתו את כל הגוש, הוא מביא איתו בדיוק את הערכים שעבורם קיבלו כחול לבן 33 מנדטים בבחירות האלה. איך ייכנסו איתו לממשלת אחדות בלי להימחק בבחירות הבאות ?

אני די בטוח שראיתי שבוע שעבר בכביש החוף פלקטים ענקיים של גנץ, עם הכיתוב "ממשלת אחדות".

גנץ לא יכול להרכיב ממשלה ולכן המשמעות של ההחלטה שלו לא להכנס לממשלת אחדות עם הליכוד היא סבב בחירות שלישי, שלאחריו בוודאות כמעט מוחלטת הוא יישאר באופוזיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצבעתי לגנץ, אבל אני באמת לא חושב שיש משהו כ"כ נורא בממשלת אחדות עם הליכוד, ללא השותפים הטבעים, ורצוי שזה יכלול את הליברלים הגדולים שקד והרברפי.

אם יוגש כתב אישום נגד נתניהו, בכחול לבן יכולים להתמודד עם זה כשזה יקרה (כי מה הסיכוי שנתניהו יפרוש? 0?). אם לא, זה עדיין פחות גרוע מעוד בחירות או ממשלת נתניהו והשותפים הטבעיים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שראיתי שבוע שעבר בכביש החוף פלקטים ענקיים של גנץ, עם הכיתוב "ממשלת אחדות".

גנץ לא יכול להרכיב ממשלה ולכן המשמעות של ההחלטה שלו לא להכנס לממשלת אחדות עם הליכוד היא סבב בחירות שלישי, שלאחריו בוודאות כמעט מוחלטת הוא יישאר באופוזיציה.

ברור שהוא בעד ממשלת אחדות, הוא מבין את גודל השעה והוא מבין שאף אחד משניהם לא יכול להקים ממשלה "בגוש" שלו.

המשמעות של הגוש שהקים ביבי היא בחירות שלישיות והוא זה שגורר אותנו אליהם.

למי שלא הבין, לעם נמאס מביבי וזה בדיוק מה שקרה בסבב הבחירות הזה. הימין לא נחלש אבל ביבי הפסיד. יותר אנשים בצד הימני של המפה אמרו הפעם לא לביבי.

לכן, במידה ונגרר לעוד סבב בחירות הליכוד יקרוס לתוך עצמו כל עוד הוא בהנהגת האיש שלא מפסיק להסית ויש נגדו שלושה כתבי אישום בכפוף לשימוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק איך ביבי שוב שיחק בקלפי איראן.

או שבאמת מדובר באיום בטחוני מאוד רצוני, או שכהרגלו ספינים על גבי ספינים.

איראן לא שיחקה בתפקיד משמעותי במערכת הבחירות הנוכחית.

האיום הבטחוני שנשקף ממנה הוא מאוד רציני, לישראל ולשאר העולם, אבל בנושא הזה לא מצאתי הבדל מיוחד בגישה בין גנץ לנתניהו, וגם הבוחרים לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...