Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בהנחה שאנחנו מגיעים ל-21 הימים הסופיים בהם כל ח"כ יכול להביא 61 חתימות ולקבל את המנדט להקים ממשלה.

האם יש משהו שמונע ממשלת אחדות ברשות גדעון סער ובני גנץ ?

האם יש לביבי יש יכולת למנוע מהלך כזה ?

כן, העובדה שכחול לבן (33) + ישראל ביתנו (8) + עבודה-גשר (6) + המחנה הדמוקרטי (5) = 52

תוסיף את סער וקיבלת 53, עדיין לא 61, אולי אפשר לגרור עוד 2-3-4 ח"כים מהליכוד איתו, אבל שתי בעיות:

1. זה לא מספיק לפיצול (מינימום 7)

2. זה עדיין לא מביא ל-61

אגב ביבי יצא דפקט מארץ הדפקטים עם הפריימריס והפרסה.

ברור לי מה עמד מאחורי זה (לחשוף את הכוונה של סער), אבל אם כבר היה צריך ללכת על זה עד הסוף, עכשיו נראה שהוא חושש מפריימריס (בלי סיבה).

מצד שני זה מאפיין את ביבי בהרבה החלטות - לטבול רגליים בבריכה במקום לקפוץ ראש.

לא בגלל שהמצע שלהם סותר בחלקו את עמדות של המפלגות שהן לא הליכוד?

מה זה משנה? זה חלק מהמו"מ.

מי שרוצה שהצד שמולו יגיע למו"מ בעמדת נחיתות הוא כמו זה שאומר "בוא מכות, אבל תקשור יד אחת מאחורי הגב", או נהג האלטו (אל תעלבו נהגי האלטו) שאומר לנהג ה-GTI "בוא פתיחות, אבל אתה עד 2000 סל"ד"

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4595

• SlowRide

4413

• פינדר

3460

• m3x7r3m3

2926

מצד שני זה מאפיין את ביבי בהרבה החלטות - להכריז משהו גרנדיוזי ואז לא לעשות כלום.

תיקנתי לך :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הייתי נדיב :lol:

יש לביבי ד"ש מחאן אל אחמר - מסרו לו "תמשיך ככה יא חביבי"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, העובדה שכחול לבן (33) + ישראל ביתנו (8) + עבודה-גשר (6) + המחנה הדמוקרטי (5) = 52

תוסיף את סער וקיבלת 53, עדיין לא 61, אולי אפשר לגרור עוד 2-3-4 ח"כים מהליכוד איתו, אבל שתי בעיות:

1. זה לא מספיק לפיצול (מינימום 7)

2. זה עדיין לא מביא ל-61

אגב ביבי יצא דפקט מארץ הדפקטים עם הפריימריס והפרסה.

ברור לי מה עמד מאחורי זה (לחשוף את הכוונה של סער), אבל אם כבר היה צריך ללכת על זה עד הסוף, עכשיו נראה שהוא חושש מפריימריס (בלי סיבה).

אולי הוא נבהל מהסקר שערך עמית סגל עם 15 אלף מצביעים וסער ניצח בו עם 56%.

אני חושב שאין דבר כזה להוסיף את סער לחשבון הקואליציה כפי שעשית. זה או סער עם כל ליכוד בלי ביבי או כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נדיב, סער לא יגיע עם כל הליכוד בלי ביבי, אם יצליח לגרד עוד 6 בשביל 7 לפיצול זו תהיה הצלחה פנומנלית בשבילו.

לא יודע אם נבהל או ממה נבהל, אבל זו טעות של טירון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שהוא רצה לחשוף את סער?

לא להציג את עצמו עוד פעם בשקר הרגיל של ״המנהיג היחיד שהיהודים בארץ רוצים מאז שמשה הלך לעולמו״?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נדיב, סער לא יגיע עם כל הליכוד בלי ביבי, אם יצליח לגרד עוד 6 בשביל 7 לפיצול זו תהיה הצלחה פנומנלית בשבילו.

לא יודע אם נבהל או ממה נבהל, אבל זו טעות של טירון

sekersegal.jpg

קראו לביבי בשמות, אבל טירון עוד לא שמעתי. :lol: הוא פשוט חשב שכולם שוב יפלו על ברכיים לפניו ע"ע מסמך הנאמנות, אבל הפעם סער גידל ביצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שהוא רצה לחשוף את סער?

לא להציג את עצמו עוד פעם בשקר הרגיל של ״המנהיג היחיד שהיהודים בארץ רוצים מאז שמשה הלך לעולמו״?

לגמרי, אם היה רוצה להציג את עצמו המנהיג היחיד - היה ממשיך עם הפריימריס, שזה גם הדבר הנכון לעשות מרגע שהכרזת על זה.

אבל ההכרזה + פניית פרסה יותר מריח לכיוון של Flush Out לסער.

[ATTACH=CONFIG]523277[/ATTACH]

קראו לביבי בשמות, אבל טירון עוד לא שמעתי. :lol: הוא פשוט חשב שכולם שוב יפלו על ברכיים לפניו ע"ע מסמך הנאמנות, אבל הפעם סער גידל ביצים.

לא אמרתי שהוא טירון, אמרתי שזו טעות של טירון.

אגב גם סער עשה טעות של טירון, קפץ בראש חוצות במקום להצטייר נאמן לדרכה של המפלגה ש"לא עורפת את ראשיה" (לראייה במשך 29 שנים בגין היה בראש הליכוד בגלגוליו הקודמים באופוזיציה או בתפקיד לא משמעותי ולא הודח).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עשו במחזה את תפקידם

ביבי הציע פריימריס כדי להראות מי אלה ש"מחכים להדיח אותו"

סער קפץ על העגלה ואמר שיתמודד (בוא, עד לפני חצי שנה היית Stay at home dad, תהיה שר בעשור הנוכחי לפני שאתה מחפש להיות ראש ממשלה)

ביבי עשה פרסה כי סיים להראות מה שרצה להראות

וכולם עשו טעויות של טירונים ונראים כמו חבורת ילדים.

והוא יכול להגיד מה שהוא רוצה, נראה לך שביבי היה עובר למקום 2 בליכוד, מקבל תפקיד שר ומחכה לכתב אישום הראשון שיחייב אותו להתפטר?

אם מישהו אחר מנצח ביבי יוצא לחל"ת מהליכוד ויחזור בסבב הבא, אולי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לפני הפרשה הזו, הייתה תחושה שסער רוצה להתמודד בפרימריז. פשוט, ברגע שנתניהו הוציא הודעה שיכול להיות התמודדות לפרימריז, כל התקשורת הגיע לסער. מה סער היה צריך להגיד? "מצטער, עד שאני לא רואה הודעה רשמית מביבי, עד אז אני אהיה יפה תואר ואשתוק?".

פוליטיקה זה לא משחק נקי, ובטח לא במפלגה שהיא גדולה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הזה פשוט מדגים את כל מה שרע בו. מדברים מסביב על אחדות עם ליכוד ללא ביבי. הליכוד לא ניצח בבחירות ופחות אנשים הצביעו להם, למרות שהם צרפו עוד מאות אלפי מצביעים פוטנצילאים. והוא ,כמו עם מכתבי התמיכה ההזווים שהוא החתים עליהם לא מזמן, מנסה לעשות כל מה שהוא יכול כדי לשכנע שהוא בכל זאת המנהיג הנבחר היחיד שהעם רוצה. זה פתטי. ועוד יותר פתטי לראות את התגובות שלו בכל פעם שלא מצליח לו. בתור גאון העל שהוא, מתישהו הוא אמור להבין שהוא בסך הכל מייצג את קבוצת מיעוט גדולה יחסית, וגם שם זה יחסי, כי הנה, על פי הסקרים, גם סער מסוגל לנגוס בו חזק במקרה של פריימריז. מצד שני, מה זה משנה שאני כותב את זה? לפאו בויז המכורים יש 10 פוסטים ביום של גדי טאוב וגלית דיסקית, מלווים בטורי דעה בעיתונות, בהם מוסבר ששוב גנבו ל"עם" את השלטון", וכל מי שלא הצביע בטעות ליכוד סתם סובל מתועדה כוזבת ולא יודע מה טוב לו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גדעון סער ינגוס או לא. אולי לפי הסקרים שיש לנתניהו - סער מנצח ולכן אמר במילים יפות "עבדתי עליכם". אבל אין ספק שנתניהו הצליח איכשהו לאחד בשנים האחרונות (במיוחד בממשלה האחרונה בראשותו) יותר ליכודניקים, כי בכל זאת הליכוד זכה בבחירות לכנסת ה-21 ב-35 מנדטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם עשו במחזה את תפקידם

ביבי הציע פריימריס כדי להראות מי אלה ש"מחכים להדיח אותו"

סער קפץ על העגלה ואמר שיתמודד (בוא, עד לפני חצי שנה היית Stay at home dad, תהיה שר בעשור הנוכחי לפני שאתה מחפש להיות ראש ממשלה)

ביבי עשה פרסה כי סיים להראות מה שרצה להראות

וכולם עשו טעויות של טירונים ונראים כמו חבורת ילדים.

והוא יכול להגיד מה שהוא רוצה, נראה לך שביבי היה עובר למקום 2 בליכוד, מקבל תפקיד שר ומחכה לכתב אישום הראשון שיחייב אותו להתפטר?

פרשנות קצת מוזרה אבל די צפוייה.

ביבי חשב שהליכוד כולו יעמוד מאחוריו ואיש לא יתמ6דד, סער הרים את הכפפה (ולא, הוא לא צריך לשבת בבית. הוא הרבה יותר מנוסה מביבי כשהוא התמודד לראשות הליכוד), ביבי נבהל והמציא איזומתיאוריה של מלכודת.

סער לא בוגד ולא עושה הפיכה. הוא רק אמר שיתמודד בבחירות חופשיותוזה לא פסול בדיוק כמו שלא פסול להתמודד מול הליכוד לראשות הממשלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעתיק מפייסבוק:

אף אחד:

ביבי נתניהו: בואו נעשה פריימריז נראה מי מלך ישראל!

גדעון סער: איך כולם ידעו מי מלך ישראל אם אף אחד יתמודד נגדך? אני אפרגן ואתמודד מולך אדוני מלך ישראל

ליכודניקים: פוטש!! היכן מלחי ההרחה שלנו?? פוטש!!

ביבי: בעצם לא בא לי פריימריז. אני מלך ישראל וזה המצב!

גדעון סער: טוב אז לא אדוני מלך ישראל

ליכודניקים: הפוטש בליכוד מת! יחי מלך ישראל!

אני:

ליכודניקים: דרייפוס מסכן שלנו, תראה מה עשו לך!

אני:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...