Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, ניקו פ. כתב:

אבל מבחינת חופש האדם, חירות האדם, ואותם עקרונות שכל אדם היה שמח להם (כל אדם, גם אם הוא מפחד להודות בבזה) אין מקום טוב מזה ואין מדינה שתרמה רבות לכך

בטוח? אירופאים? סקנדינבים?

אני חושב שאתה טועה, ובגדול. מה שנקרא שותה את הקולאייד.

בנוסף, אני הכרתי סינית בגרמניה שתיכננה לחזור חזרה לסין, נכון, זה בן אדם בודד, ועדיין. 

גם לנו מאו נשמע נורא, ולהם לא. כול אחד והסטנדרטים שלו ומה שמעניין וחשוב לו.

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4858

• SlowRide

4707

• פינדר

3738

• m3x7r3m3

2926

20 דקות ראשונות של המקור חלק ב' מירי רגב -

המטומטמת יכלה להכניס את אובר ולהפוך את המדינה הזו למתקדמת יותר. חסרת מעוף האישה הזו.

עוד 20 דקות, עד שיש לחסרת מעוף הזו להוציא את התמיכה הממשלתית באל על היא לא עושה את זה.

בחיי הכל פה מטומטם..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. שנה הימין על מלא מתלונן על הפגנות האנטי ביבי. מספר איזה אלימים המפגינים וכו. ואז באים החרדים ומפרקים שוטרים במכות עם מוטות ברזל וזכוכיות, ושולחים 20 שוטרים לבית חולים.

סימטריה, אומרים לכם.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, ניקו פ. כתב:

אני חושב שאם תחייה תקופה משמעןתית בסין, הדעה שלך תשתנה מאוד מהר. אני מאוד מאוד מאמין בזה. לא באמת יצא לך לחיות בתור אדם בוגר בחברה שבה אסור לך לדבר בפומבי שום דבר אודות הממשל, שבה אתה חייב להתיישר לפי ההורים שלך, שבה לרצון שלך ולשאיפות שלך ולהגשמה העצמית שלך יש בדיוק אפס משמעות ואם תנסה את זה במקרה הטוב ינדו אותך ובמקרה הרע הכליות שלך יהיו מושתלות בתוך לינג מינג. 

בתור אחד שנלד וגדל בברה"מ 👍 לא כולם מצליחים להבין בלי לחוות את זה על בשרם.

לפני 32 דקות, David32 כתב:

בנוסף, אני הכרתי סינית בגרמניה שתיכננה לחזור חזרה לסין, נכון, זה בן אדם בודד, ועדיין. 

גם אני הכרתי ישראלים, שחזרו לרוסיה.  זה לא אומר שאתה היית מחזיק שם מעמד הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לצפות במירי רגב חלק ב' :

מסקנה - לא מאמין שאישה שאמורה להיות חכמה, לא מצליחה להיות בולדוזור במשרד ביצועי.

מדהים כמה היא מבזבזת זמן על דברים פעוטים שבת'כלס לא מקדמים אותה לעומת דברים שיכולים למתג אותה בתור בולדוזורית.

עזבו לרגע את הקטע הזה של קומבינות לחברים ומשפחה, זה יהיה בכל ממשלה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

נפתחה הגרלה של מחיר למשתכן, הפעם רשום בבירור על חלק מהפרויקטים "צביון חרדי" באדום בוהק...

למה לא רשום על הפרויקטים האחרים "צביון חילוני"?

למה משפחה לא חרדית ממוצעת, כלומר המשפחה שלך או שלי, מעבירה 2500 שח בחודש לחרדים?

למה חרדים פרקו במכות שוטרים אתמול וזה מסתיים בהשעייה של השוטרים, בחסות שר המשילות וחברו ממשרד האוצר?

למה משיחיים מטורפים שאילתרו בית כנסת ברח ויצמן בתל אביב, הציתו שם מדורה בחניה לפני יומיים? באמצע שכונת מגורים חילונית, מתחת לחלונות של אנשים בינוניים וממוצעים שצריכים ללכת לעבודה יום אחרי?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

נפתחה הגרלה של מחיר למשתכן, הפעם רשום בבירור על חלק מהפרויקטים "צביון חרדי" באדום בוהק...

למה לא רשום על הפרויקטים האחרים "צביון חילוני"?

לגופו של עניין - 

כל שאר הפרוייקטים הם צביון חילוני...

כמובן שאתה יכול להירשם לכל פרויקט שאתה רוצה, רק מכיוון שהשכונות הנ”ל מתוכננות לחרדים, זה אומר שיהיו שם פחות מקומות חניה, פחות שבילי אופניים, יותר סוכות בבניין, יותר בתי כנסת בשטחים ציבוריים. אם זה מתאים לך מעולה. אם לא, פשוט הודיעו לך כדי שלא תזכה ותתאכזב.

• אהבתי 3

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

מדהים. שנה הימין על מלא מתלונן על הפגנות האנטי ביבי. מספר איזה אלימים המפגינים וכו. ואז באים החרדים ומפרקים שוטרים במכות עם מוטות ברזל וזכוכיות, ושולחים 20 שוטרים לבית חולים.

סימטריה, אומרים לכם.

יש לך מספיק ביקורת הגיונית/מחלוקת אידיאולוגית על הציבור החרדי, למה את התמיד נופל לשטות הזו.

תצפה שוב בסרטונים ותגיד לי איך החרדים שם נראים ותן ניחוש מהידע של למי הם יותר דומים. לחברה במאה שערים או לחרדים רגילים בשאר ערי הארץ.

ניתמם רגע שאתה לא ידעת לבד את ההבדל- זה אותם קיצונים בבית שמש, מאה שערים ושות'. ואם קשה לך להבדיל תסתכל על הלבוש גם של הנשים וגם של הגברים הוא בולט בשונות שלו אל מול השאר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

למה משפחה לא חרדית ממוצעת, כלומר המשפחה שלך או שלי, מעבירה 2500 שח בחודש לחרדים?

למה חרדים פרקו במכות שוטרים אתמול וזה מסתיים בהשעייה של השוטרים, בחסות שר המשילות וחברו ממשרד האוצר?

למה משיחיים מטורפים שאילתרו בית כנסת ברח ויצמן בתל אביב, הציתו שם מדורה בחניה לפני יומיים? באמצע שכונת מגורים חילונית, מתחת לחלונות של אנשים בינוניים וממוצעים שצריכים ללכת לעבודה יום אחרי?

זה לא היה ברור הציניות שלי? מאכזב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

למה אתה קושר במודע בין אירועים שונים?

לדעתך ב3 המקרים המדוברים בהקשר להשעיה (המבוגר שהוטח בכביש, השוטרת שמכה אשה, והשוטר שבודק את יכולות הירי שלו באוויר) האלימות קרובה להיות למוצדקת?

יש עוד מקרה שאדם נותר מחוסר הכרה לאחר טיפול של שוטרים, לא ברור לי למה מפגש עם שוטרים אמור להסתיים בצורה כזאת ולא במעצר. אבל אין לי מושג מה היה לפני אז נניח למקרה הזה כרגע. 

שלא יווצר רושם אחר בטעות ממני, מי שעלה להר עבריין ואמור להעצר/להקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

ניתמם רגע שאתה לא ידעת לבד את ההבדל- זה אותם קיצונים בבית שמש, מאה שערים ושות'. ואם קשה לך להבדיל תסתכל על הלבוש גם של הנשים וגם של הגברים הוא בולט בשונות שלו אל מול השאר.

כאחד שלא מבדיל בין הזרמים השונים אין לי ספק שמדובר באנשים קיצוניים.

מה שמפריע לי זה שלא יצאה שום קריאה משום מנהיג חרדי לכבד את ההחלטה ו/או גינוי לאלימות שהופעלה נגד השוטרים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, - XM - כתב:

לגופו של עניין - 

כל שאר הפרוייקטים הם צביון חילוני...

כמובן שאתה יכול להירשם לכל פרויקט שאתה רוצה, רק מכיוון שהשכונות הנ”ל מתוכננות לחרדים, זה אומר שיהיו שם פחות מקומות חניה, פחות שבילי אופניים, יותר סוכות בבניין, יותר בתי כנסת בשטחים ציבוריים. אם זה מתאים לך מעולה. אם לא, פשוט הודיעו לך כדי שלא תזכה ותתאכזב.

לא, זה לא מה שזה אומר.

זה הכנה לכך שילדות שילכו עם חולצה קצרה ירקו עליהן ברחובות, הפרדה בשטחים ציבוריים, שעסקים לא כשרים יקבלו אבנים לחלונות ראווה ובאופן כללי כל חילוני שיעבור ברחוב הוא "שיקסעעע".

ואם מישהו יגיד שבפרויקט עם צביון חילוני יהיו פחות בתי כנסת, יגידו שהוא אנטי דת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

מה שמפריע לי זה שלא יצאה שום קריאה משום מנהיג חרדי לכבד את ההחלטה ו/או גינוי לאלימות שהופעלה נגד השוטרים.

מההה?!?!?!

כל המדיה החרדית שבוע לפני היתה עסוקה בזה כולל מודעות רחוב בכל חור בנושא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...