Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אנחנו רואים איך יציאת הסרט בוראט ב2006 תרמה להשקעות בקזחסטן. בטח בגלל כול הפוטאסיום.

• רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4759

• SlowRide

4574

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

השכנה שלי אמרה לי שהיא זכתה בלוטו, ביקשתי ממנה חצי מכספי הזכיה כי יצאה לי נפיחה בדיוק בכדור האחרון.

"בשנת 1989 הציע טים ברנרס־לי מערכת היפרטקסט גלובלית שבה יוכלו אנשים לחלוק מידע ולקשר מסמכים כך שתיווצר רשת קורים (Web) בינלאומית של מידע מקושר באמצעות קישורים בתוך המלל. לשם כך פיתח בסביבת NeXTStep שפה מיוחדת, HTML, שכללה תחביר אחיד לקישורים בין מסמכי הרשת (URL/URI), תוכנת לקוח (דפדפן) ותוכנת שרת, שהשתמשו בפרוטוקול HTTP.

העבודה על הפרויקט החלה באוקטובר 1990, בדצמבר כבר שימשה המערכת באופן פנימי ב־CERN - המרכז האירופאי לחקר הגרעין. במהלך שנת 1991 הם הציעו את הרעיון לאחראי עליהם במעבדת CERN, אם כי כשלו במאמצים לשכנעו ולכן פתחו קבוצת דיון – תחום שאז היה המפותח ביותר באינטרנט – ודרכה הצליחו לצבור אוהדים ברחבי העולם. ב־6 באוגוסט 1991 נפתח שירות ה־WWW הפנימי של CERN לכלל רשת האינטרנט. אתר ה־WWW הראשון באינטרנט היה info.cern.ch.[7] שנתיים לאחר מכן, כבר היו קיימים 2 מיליון שרתי אינטרנט עם יותר מ־600 אתרי WWW. בשנת 1995 היו קיימים כ־100 אלף אתרי WWW ובשנת 1997, היו כבר כמיליון אתרי WWW."

image.png.c37a21988d7ad21e9b4aad3db7c81449.png

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל קשור לעובדה שנולדתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יבגניפ כתב:

1. הגרף שקישרתי אליו מראה שגם אם ישראל לא היתה צפון קוריאה, בהחלט חל זינוק בהשקעות זרות בה בשנות ה90.

ברור שהיה, וביתר שאת בעשור השני של המאה ה-21. רק שזה מגוחך לנסות לקשור את זה לאוסלו, אני לא מבין למה אתם מנסים בכלל ואיך הגענו לדבר על משהו שקרה לפני יותר מ-30 שנה (פאק אני זקן).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו איזה עולם פחדן, יום אחרי שתומכי חמאס תקפו אוסטרלי ללא סיבה, מגיע לאיזור עיתונאי יהודי-אוסטרלי. שני תומכי חמאס משוחררים על תנאי (חטיפה ועינויים), מאיימים על העיתונאי היהודי מול המצלמות, תוקפים אותו מול המשטרה שמנסה לחצוץ, מאיימים על השוטרים ולא נעצרים. המשטרה מבקשת ממנו לזוז כדי לא לעצבן את תומכי החמאס.

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Night Driver כתב:

זה הירידה בגרף.

דווקא נולדתי בסוף 94 אז יש שם עלייה חדה בגרף מיד אחר כך

מ.ש.ל 😄 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, MiniMiz3r כתב:

ברור שהיה, וביתר שאת בעשור השני של המאה ה-21. רק שזה מגוחך לנסות לקשור את זה לאוסלו, אני לא מבין למה אתם מנסים בכלל ואיך הגענו לדבר על משהו שקרה לפני יותר מ-30 שנה (פאק אני זקן).

לא הצלחתי להבין מה מגוחך בטענה שתהליך שצמצם או סיים את החרם הערבי, הציג את ישראל כמדינה יןתר יציבה וכו, תרם לכלכלה.

העולם שלכם נורא בינארי. לא כל דבר שלא מסתדר לכם "מגוחך".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2024 בשעה 21:44, oryo כתב:

זה שאנשים מאמינים ברצח עם וטיהור אתני ״מוסרי״ זה דבר אחד, זה שהם כותבים את זה בפרהסיה זה דבר אחר. בסופו של יום אין באמת הבדל כזה גדול בין הדעה הנ״ל ודעה של חמאס או אנשים אחרים מההיסטוריה, הלוגיקה היא אותה לוגיקה: ״לא משנה מה אנחנו עושים, אנחנו מוסריים כי אנחנו, אנחנו!״. העולם כ״כ נעים ונוח כשהחיים שלך בנויים על אקסיומות ולא צריך לתת קבלות לאף אחד, קצת מזכיר פורומים לפעמים

מה שעושה אותנו חברה מוסרית זה שאנחנו חברה שעוזרת, תומכת, רוצה לעשות טוב בעולם האלימות כאן מאוד נמוכה ורמת הרציחות כאן מאוד נמוכה ובוודאי רוצחים הם לא גיבורי תרבות. ואם היתה אפשרות לא היינו הורגים אף אחד בעזה.

שמה בדיוק הפוך. בנאדם יכול לרצוח את הבת שלו בגלל שהיא לא בתולה, אז תאר לך מה הוא יעשה למישהו זר לו...

האם גם זה אקסיומה? 

או שאולי אתה חושב שרע וטוב זה לא משהו אבסולוטי ויכול להיות שגם הם טובים כאן?

בתאריך 10.5.2024 בשעה 16:53, Pika007 כתב:

מה שמגדיר מה אתה זה הפעולות שאתה בוחר לעשות

אלו לא רק הפעולות. גם חייל שלנו הורג וגם מחבל הורג. הפעולה היא אותה פעולה 

בהחלט למטרה יש משמעות.

העניין הוא שאצלנו החייל אם היתה אפשרות הוא לא היה הורג אף אחד, להיפך היה עוזר למי שרק אפשר. המחבל היה הורג גם אם לא היתה לו סיבה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, עדי-אל כתב:

הפעולה היא אותה פעולה 

בהחלט למטרה יש משמעות.

העניין הוא שאצלנו החייל אם היתה אפשרות הוא לא היה הורג אף אחד, להיפך היה עוזר למי שרק אפשר. המחבל היה הורג גם אם לא היתה לו סיבה.

אתה שם לב שאתה לחלוטין נוגד את מה שאמרת ועכשיו מתיישר לפי העמדה שהצגתי קודם, כן?

מבחינתך קודם (בנוגע לסיפור של "תמיכה בחמאס") זה היה "אה, אז עכשיו אנחנו צריכים לשאול למה???"

עכשיו פתאום למטרה (או במילים שלי, הקשר) יש משמעות.

שמע, דבר עם עדי-אל של לפני כמה הודעות, שתיסגרו על עצמכם תחזירו לי תשובה.

גם פספסת את מה שניסיתי להעביר באותו פוסט.

אתה יכול להריץ בתוך הראש שלך איזה תרחיש שבא לך, מה שתבחר לעשות בסופו של דבר זה מה שמגדיר את מי ומה שאתה.

להרוג זה להרוג, כן.

להסתנן לבית של משפחה לא חמושה ולרצוח תינוק במיטה זו לא אותה הפעולה כמו להחזיר אש על מי שיורה עליך ובטעות לפגוע באיזה בר מינן שהתנחלו לו בבית. ההקשר מגדיר את הפעולה.

לפני 16 דקות, עדי-אל כתב:

אם היתה אפשרות הוא לא היה הורג אף אחד, להיפך היה עוזר למי שרק אפשר

אין לי שמץ באיזה סרט הוליוודי אתה חי, המציאות מבקשת ליצור איתך קשר.

כן, יש בצבא שלנו שלל אנשים מדהימים, חלקם אפילו יקריבו את חייהם כדי להציל חפים מפשע מקרב האויב.

ואחרים יבעטו בילד בן 6 שלא עשה כלום משכרות כוח והרגשת "בעל הבית".

יש הכל מהכל ואנחנו רחוקים מלהיות מושלמים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Pika007 כתב:

אתה שם לב שאתה לחלוטין נוגד את מה שאמרת ועכשיו מתיישר לפי העמדה שהצגתי קודם, כן?

מבחינתך קודם (בנוגע לסיפור של "תמיכה בחמאס") זה היה "אה, אז עכשיו אנחנו צריכים לשאול למה???"

עכשיו פתאום למטרה (או במילים שלי, הקשר) יש משמעות.

שמע, דבר עם עדי-אל של לפני כמה הודעות, שתיסגרו על עצמכם תחזירו לי תשובה.

גם פספסת את מה שניסיתי להעביר באותו פוסט.

אתה יכול להריץ בתוך הראש שלך איזה תרחיש שבא לך, מה שתבחר לעשות בסופו של דבר זה מה שמגדיר את מי ומה שאתה.

להרוג זה להרוג, כן.

להסתנן לבית של משפחה לא חמושה ולרצוח תינוק במיטה זו לא אותה הפעולה כמו להחזיר אש על מי שיורה עליך ובטעות לפגוע באיזה בר מינן שהתנחלו לו בבית. ההקשר מגדיר את הפעולה.

אין לי שמץ באיזה סרט הוליוודי אתה חי, המציאות מבקשת ליצור איתך קשר.

כן, יש בצבא שלנו שלל אנשים מדהימים, חלקם אפילו יקריבו את חייהם כדי להציל חפים מפשע מקרב האויב.

ואחרים יבעטו בילד בן 6 שלא עשה כלום משכרות כוח והרגשת "בעל הבית".

יש הכל מהכל ואנחנו רחוקים מלהיות מושלמים. 

קודם כל מדברים על הרוב המכריע לא פה ושם כי בכל חברה יש את המטורפים.

אני לא צריך להיסגר.לא טענתי שצריך להרוג ללא סיבה. אבל מבחינתי וגם מבחינתך אם צריך להרוג אז הורגים. 

עכשיו אנחנו לא יכולים לדפוק בדלת של כל אחד ולתחקר אותו אם הוא רצה או שהכריחו אותו, אם הוא תומך בחמאס ומאיזה סיבות. זה בלתי אפשרי ולא נורמלי. זה ברור לכולנו.

עכשיו אני שואל אם לטעמך זה בסדר להרוג X אנשים ועדיין אנחנו נהיה הצד המוסרי כאן? אני בטוח שהתשובה חיובית. עכשיו למה אני כותב X? כי המספר לא משנה כאן. גם אם זה יהיה מליון או 5 אנשים אם אם 90 אחוז מהם יהיו חפים מפשע על אמת

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, עדי-אל כתב:

קודם כל מדברים על הרוב המכריע לא פה ושם כי בכל חברה יש את המטורפים.

כמובן שתקפוץ הטענה "מטורפים", "עשבים שוטים", "שוליים"

אלו לא, וכדאי שתפנים את זה. אלו אנשים שחולקים קו מחשבה כמו שלך, רק שמוציאים אותו לפועל קצת יותר בישירות. לא מדובר באחד מאלף שסטה מהדרך. תתחיל לשאול חברים שלך בגדודים שיצאו משם לא מזמן, אני מוכן להתערב על כל דבר שתרצה ש -לכל אחד מהם- יש סיפור כזה על מישהו שראו בעצמם.

לפני 5 דקות, עדי-אל כתב:

עכשיו אני שואל אם לטעמך זה בסדר להרוג X אנשים ועדיין אנחנו נהיה הצד המוסרי כאן? אני בטוח שהתשובה חיובית. עכשיו למה אני כותב X? כי המספר לא משנה כאן. גם אם זה יהיה מליון או 5 אנשים אם אם 90 אחוז מהם יהיו חפים מפשע על אמת

בפעם השלישית-

לא. זה תלוי הקשר, וזה לעולם יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, עדי-אל כתב:

בכל חברה יש את המטורפים

לגמרי, הבנתי שיש אנשים בחברות מסוימות שחושבים שצריך להרוג מליון אזרחים והם עדיין לא מבינים שזה לא מוסרי, מטורפים לגמרי תאמין לי

לפני 32 דקות, עדי-אל כתב:

אני שואל אם לטעמך זה בסדר להרוג X אנשים ועדיין אנחנו נהיה הצד המוסרי כאן? אני בטוח שהתשובה חיובית. עכשיו למה אני כותב X? כי המספר לא משנה כאן

כמובן שזה משנה, אני יכול לדמיין סיטואציה במסגרתה הורגים 10 מחבלים פלסטינים, 100, אפילו 1000. אני לא מסוגל לדמיין 1,000,000 - מהסיבה שאין מליון כאלו, אתה מדבר על למעלה משליש מהאוכלוסייה, טיהור אתני פרופר של נשים ילדים זקנים וכו'.

אתה מסביר שזה "מוסרי", ואתה בעיקר מעיד על עצמך והמוסר הסובייקטיבי שלך ושל מי שתומך כמוך בטיהור אתני. 

מוסר לא נקבע לפי האקסיומה של השיוך השבטי שלך, ממש כמו שחמאס יכולים לספר עד מחר שהם אנשים מוסריים שבסהכ נאבקים לשחרור העם שלהם - אבל כולנו יודעים שאין שום הסבר בעולם שיצדיק רצח ואונס של חפים מפשע בביתם ובמסיבה. 

אבל הם ערבים אז זה קל, כשיהודי "כמונו" כותב בפורום שזה מוסרי לרצוח מליון אנשים עושים לו לייק 🤦

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

מוסר לא נקבע לפי האקסיומה של השיוך השבטי שלך

כן הוא כן.

סט הערכים האוניברסלי שתקף לכולם הוא מצומצם מאוד מאוד. משהו שמסתכם בסוג של עשרת הדברות עם כוכביות בעולם ''המערבי'' (או אולי האברהמי)....

הכול נקבע לפי הנורמות של ה''שבט'' שלך. 

אז כן, מבחינת תרבויות מסויימות רצח עם זה דבר מוסרי (וגם לא היה כזה ביג דיל עד ליחסית ממש לא מזמן). אין מה להזכיר שעד ממש ממש ממש לא מזמן לא כול האנשים היו שווים נכון? וזה היה 'מוסרי'.

• אהבתי 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...