Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זה רק אני או שהפעולה ברפיח מרגישה כמו הצגה בתיאום מראש? האמריקאים הכינו לביבי סולם יפה לרדת מהעץ שלו בתיאום עם מצרים וחמאס עוד כמה ימים נשמע שחותמים על עסקה מחורבנת יותר ממה שכבר הציעו.

אני מקווה מאוד שאני טועה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4636

• פינדר

3651

• m3x7r3m3

2926

בדיוק כמו כל השואו עם איראן. קצת זיקוקים ואימונים לכוחות, יחד עם בידור להמונים.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, gadik6 כתב:

אתה וחבר שלך פה כאילו חיים בלה-לה לנד.

על זכות השיבה שמעת?   ברגע שתחזיר להם את יהודה ושומרון, הם יעברו לטעון שאתה כובש את רמת הגולן. ברגע שתחזיר את רמת הגולן (להזכיר לך תכניות "שלום" שדיברו על כך?), הם יבקשו לממש את זכות השיבה. אם אתה חושב שזכות השיבה זה משהו דמיוני, כדאי שתקרא קצת דיונים והצהרות של האו"ם, וכל מיני גופי "זכויות אדם".

החלאות המשיחיים שאתה מדבר עליהם שומרים על התחת שלך, בזמן שאתה יושב לך עם כוס קפה מול המחשב.

לא מדובר על קומץ קיצוני שחולם על ממלכת ישראל השלישית, כמו שאתם מנסים להציג, אלא על אחוז נכבד מאוכלוסיית ישראל, שמתנגד להקמת מדינה פלשתינית או ויתור על שטחי יהודה ושומרון, כולל אנשים שמשלמים מסים, עושים מילואים ותורמים לא פחות ממך, אז להציג אותם כחלאות משיחיים זה דמגוגיה זולה.

אם אתה רוצה לנהל דיון אז אל תכניס לי מילים לפה ואל תשייך דברים של אחרים אליי.

אני לא קראתי למתנחלים חלאות או משיחיים אלא לנוער הגבעות בדיוק כמו שאני קורא לכסיף וחבריו אוסף מטורללים הזויים ואם תקרא פה אחורה גם הגנתי לא פעם על זכותם לחיות חיים נורמטיביים בדיור כמו בכל מקום אלר כל עוד המדינה קובעת שהם יכולים לחיות איפה שהם חיים אז מי שמתעסק בדמגוגיה זולה ודמוניזציה של מי שחושב אחרת ממנו זה אתה (ואני לא אומר אתה והחברים שלך לא אתם ולא הימין אלא אתה כי אתה זה שכתב את הדברים).

ועכשיו לגבי זכות השיבה, הם ידרשו אבל זה לא אומר שאנחנו נסכים. רוצים זכות שיבה אז גם אנחנו למדינות ערב. אשמח לקבל בעלות על חצי השוק של בגדד.

אני מאמין שאם נגיע אי פעם להסדר שלום (וזה לא יהיה בדור שלנו) אז יגיעו להסדר פיצוי צולב תמורת הנכסים של היהודים במדינות ערב (כולל יו"ש) ושל הפלסטינאים בשטחי מדינת ישראל.חזרה של תושבים לא תהיה משום צד.

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

כל מי שנמצא ברמת הגולן גם עבריין לשיטתך?
אני אזרח מדינת ישראל. אם מדינת ישראל מרשה לי לקנות בית/דירה בשטחים, להתחבר לחברת חשמל, מים, ביוב. בונה לי בית ספר וכביש גישה סימן שמותר לי לגור איפה שבחרתי.

אתה במיקרו לא עובר על שום חוק בדיוק כמו שאם תיתן לילד שלך ג'וינט בבית אז אתה הרשת לו והוא בסדר.

קודם כל לגבי רמת הגולן סיפחת ואזרחת את התושבים אז אין שם בכלל ויכוח פרט לויכוח שלנו עם סוריה. לגבי השאר אתה יכול להסתובב ולהגיד אבל הרשו לי אבל אתה בורח למיקרו. מי שאחראי זו מדינת ישראל ולא אתה כפרט ואם יחליטו להטיל סנקציות אז כולנו ניפגע בלי קשר איפה אנחנו גרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, SlowRide כתב:

זה רק אני או שהפעולה ברפיח מרגישה כמו הצגה בתיאום מראש? האמריקאים הכינו לביבי סולם יפה לרדת מהעץ שלו בתיאום עם מצרים וחמאס עוד כמה ימים נשמע שחותמים על עסקה מחורבנת יותר ממה שכבר הציעו.

אני מקווה מאוד שאני טועה.

זה לא רק אתה, ולכן לפני כמה עמודים כתבתי שאני מקווה פה שזה לא עוד "חצי" אלא שיחליטו אם עושים או לא עושים פעולה.

מסתמן שעושים הצגה של פעולה. (ואני מקווה שאני מתבדה בכל דרך אפשרית ואצא אידיוט עם ההצהרה הזו)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.5.2024 בשעה 14:53, יובל .מ. כתב:

הנה כולם פאשיסטיים משיחים בהובלת בן גביר

מוצג מספר #343:

IMG_8927.jpeg

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

אז מה מקבל מחבל נוחבה שירה RPG על שמאלנים ואז אנס את מי שנשארה בחיים?

🥕 

• אהבתי 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, farkash7 כתב:

אז מה מקבל מחבל נוחבה שירה RPG על שמאלנים ואז אנס את מי שנשארה בחיים?

תסביר לאנשים מבולבלים כמוני - איך בעצם האחד קשור לשני מבחינתך? מה הפואנטה של ההודעה?

• אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לכאורה קיבל קידום כי הוא זרק רימון הלם על "שמאלנים" בהפגנה...
הפואנטה של ההודעה היא כששר מקדם אנשים כאלה מה יקבלו מי שהולכים צעד קדימה...
אז מחבל נוחבה כנראה לא יקבל קידום מכבוד השר, אבל מה יקבל שוטר שירה על מפגינים "שמאלנים" שחסמו כביש?
אולי גם ביבי צריך לדאוג כי נראה לי ששוטר שירה בראש ממשלה שלא נכנס לרפיח ימונה למפכ"ל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב בצד אם המינוי נכון או לא. ממתי זו סמכות וזכות השר להתערב במי יהיה מפקד תחנה?

ובאמת לא שמעתי אף פעם על השוטר פרט לרימון.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב, לפי הדברים האחרונים של גלנט נראה שעושים לנו "אווירון" עם הכפית כדי שנבלע חתיכת חרא מצחינה במיוחד.

מה הכוונה שהפעולה תימשך עד שיחזור החטוף הראשון? למה לא להגיד נפעל עד שנוציא את האחרון?

אני מאד מאד מקווה שהם לא מתכוונים לחתום על הסכם דפוק, לצאת מעזה ולהשאיר שם את חמאס בשלטון תמורת לא כל החטופים.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח כבר כתבתי את זה גם מאה פעם, אבל אני מאוד אוהב את ההגיון הפנימי של תומכי ההתנחלויות כאן ובכל מקום, שתמיד נראה בערך ככה:

"אנחנו? אנחנו תמיד היינו בעד שלום ופשרות והיינו מוכנים לוותר על שטחי מולדת, אם רק בצד השני לא היו רק נאצים. אנשי א"י השלמה משיחיים הם רק אחוזון קטן ולא מייצגים אף אחד. אפילו בציונות הדתית יש דייברסיטי דעות מטורף ואנשים בעד פשרה אם רק תתן משהו."

"מה זאת אומרת "לפנות התנחלויות"?! מה אתה? נאצי?! זה רצח עם בחזקת שואה!11111 וטרנפסר!11 וטיהור אתני!111 אנשים גרים שם!1111 ואסור להזיז אותם!1111"

עכשיו, כמובן שאני לא אומר שאם ההתנחלויות יפונו מחר נראה מזרח תיכון חדש ויהיה מדהים וכיף. הן רק עוד חסם אחד מהרבים, שמבטיח, יחד עם האחרים, שהסיכוי האפסי גם ככה להסדר ימשיך לנוע לכיוון אפס אבסולוטי. אבל הלולינות האינטלקטואלית הזו, כולל אשכרה הכחשה של העמדה הרשמית של ישראל, שמעולם לא סיפה את יו"ש, מפתיעה אותי בכל פעם מחדש. אלוהים יודע למה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 7
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...