Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 49 דקות, Pika007 כתב:

ועל סמך מה אתה "יודע" את זה? כמה אנשים שצועקים בפייסבוק? כמה עלים נידפים שכותבים פוסטי "זהו התפכחתי"?

יש אנשים שפתאום החליטו שראו את האור ו "לשטח את עזה", יש אנשים שהחליטו שראו את האור ועכשיו אומרים "להיפרד לחלוטין", ויש גם באמצע.

בגדול? אני לא חושב שהסטטיסטיקות של המספרים הגדולים השתנו בין ה 6 לאוקטובר להיום.

למה שאתה כותב אין אחיזה במציאות.

אני חושה שהוא צודק, לא ממש אחד לאחד שהעם עם ביבי, אלא שהרצון של ביבי להמשיך עם המבצע הצבאי משקף את רצון העם. אני חושב שזה בהחלט רצון הרוב. זה לא איזה סקר מושלם אבל בטלגרם של אבו עלי אקספרס עשו סקר בקרב 30 אלף משתתפים שזה מדגם חביב יותר ממני וממך ושם סדר גודל של 98 אחוזים הצביעו שהם בעד מבצע צבאי ברפיח. 

אני משער שזו קבוצה שמראש מכילה אוכלוסיה מוטב אבל אני חושב שהיא יותר מעידה מאשר לא מעידה כלום. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4746

• SlowRide

4551

• פינדר

3593

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, Supertigre כתב:

זה מעניין את התחת ולא תורם לי דבר ואיך זה הסתיים? כולנו יודעים.

זה לא הסתיים עד שהשמנה שרה, באנגלית זה נשמע יותר טוב.

לפני 3 דקות, ניקו פ. כתב:

זה לא איזה סקר מושלם אבל בטלגרם של אבו עלי אקספרס עשו סקר בקרב 30 אלף משתתפים שזה מדגם חביב יותר ממני וממך ושם סדר גודל של 98 אחוזים הצביעו שהם בעד מבצע צבאי ברפיח. 

אני משער שזו קבוצה שמראש מכילה אוכלוסיה מוטב אבל אני חושב שהיא יותר מעידה מאשר לא מעידה כלום. 

מודה שהופתעתי מהתוצאה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שרוב העם רוצה להמשיך את המלחמה (אם כי בשלב זה, אני אישית חושב כבר שזה מאוד חסר פואנטה, הגענו למצב של grinding to a halt)

הטענה של ביבי היא שרוב העם תומך בצורה שהוא מבצע את זה. אם לשפוט לפי סקרי דעת קהל נוכחיים, משהו כמו 15% אכן תומכים בו.

אם מישהו מכיר עולם בו 15% זה רוב, אשמח לשמוע.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Pika007 כתב:

אם מישהו מכיר עולם בו 15% זה רוב, אשמח לשמוע.

אני 🙋‍♂️ אני 🙋‍♂️ אני 🙋‍♂️ תן לי תן לי..

בראש של ביבי

🤣

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילואימניקים בזמן מלחמה נסחבו בטרמפים ובהסעות  של מתנדבים. אין כמובן על מה לדבר בקשר להסעות בשבת.

אבל פיקוח נפש אמיתי, חתונה של הנכד של הגרא, זה כבר משהו אחר.

IMG_8672.jpeg

• מבאס 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מבסוטים מכך שביידן מצליח לעצור את המלחמה? צריך להיות גאון בשביל להבין שבלי כניסה קרקעית לרפיח, וחסימת ציר פילדלפי, תוך כמה חודשים כל הישגי המלחמה ודם החיילים נשפך לשווא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, DareDevil כתב:

זה לא הסתיים עד שהשמנה שרה, באנגלית זה נשמע יותר טוב.

לצערי, היא כבר שרה מזמן, ביבי הוא לא מהאנשים שמסוגלים לעשות דברים גדולים בעלי משמעות. אני לא מדבר על כן או לא מבצע ברפיח (חובה לדעתי), אני מדבר על זה שלביבי אין שום חזון ולכן שום דבר גדול לא ישתנה, אולי רק בלחץ חיצוני וגם כך כל הרעיונות מגיעים משם, למדינת ישראל תחת ביבי אין חזון יש רק מה לו כמו ילד בגן.

רק לשם הדוגמה, במקום להעביר את המקל לכל אלו "שדואגים לפלסטינים" הוא שוב מחזיר את האחריות על עזה לישראל. מישהו עם חזון היה אומר שאין יותר עזה, עזה מתה, גם כך הרי לא ניתן לקיים מדינה פלסטינית בצורה הזו של עזה בצד אחד ויו"ש בצד השני וצריך לחשוב על משהו אחר. אני יכול להוסיף עוד עשרות שורות, מביבי? מעולם לא שמעתי מה כן אלא רק מה לא כמו איזה ילד בגן ולא מנהיג של מדינה.

לפני 8 דקות, yd b-4 כתב:

מה אתם מבסוטים מכך שביידן מצליח לעצור את המלחמה? צריך להיות גאון בשביל להבין שבלי כניסה קרקעית לרפיח, וחסימת ציר פילדלפי, תוך כמה חודשים כל הישגי המלחמה ודם החיילים נשפך לשווא?

1. הוא ממש לא אמר דבר בנושא עצירת המלחמה. 

2. כל הדברים שלו מופנים לביבי האפס כי ביבי האפס לא מציג מה כן אלא רק מה לא, אין לאיש הזה מושג מה לעשות בנושא עזה. 

3. לרפיח כבר היה צריך להיכנס, זה ביבי שלא מאפשר את זה!!! את ההוראה על כניסה לשם זה הוא נותן! 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

צריך להיות גאון בשביל להבין שבלי כניסה קרקעית לרפיח,

צריך להיות ראש ממשלה גרוע, שדואג רק לשרידות הפוליטית שלו ומובל על ידי חבורה של משיחיסטים גזענים, בשביל להגיע למצב שבו הנשיא הכי ידידותי ותומך שיש, מנסה למנוע מאיתנו כניסה קרקעית לרפיח.

זה היה יכול להיות לגמרי אחרת. אבל לא תחת ביבי ולא תחת הממשלה הזו.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, DareDevil כתב:

אני מת להיות זה שצועק מהיציע, פחות בקטע של להיות חלק מהמשחק הזה.

😔

וזה לא בקטע של לרדת עלייך דויד. סתם מחשבה..

[לא יודע מה פה היה אמור להעליב אותי 🤷‍♂️]

אויש תראה, בסופו של דבר אני לא באמת חושב שהדעה שלי השתנתה בגללה היותי ביציע, יותר מזה, הניתוק המסויים הזה (בנוסף למלחמה באוקראינה) אישש לי את דעותי.

על עינייני הגירה אפשר לחפור מלא, וזה באמת לא מתאים לכולם ובטח שלא מנתק אותך מהמדינה בה נולדת וגדלת ובילית (לפחות עד כה) את כול חייך.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

לטענת נתניהו, "רוב העם מסכים עם המדיניות שלו"

הבנאדם כבר מזמן לא איתנו, איבד כל קשר עם המציאות.

הוא מאמין בזה 100%. הוא מאמין שהוא גם אהוב העם וזאת מהסיבה הפשוטה
שזו המציאות שהסובבים אותו מתווכים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, teyal כתב:

הוא מאמין בזה 100%. הוא מאמין שהוא גם אהוב העם וזאת מהסיבה הפשוטה
שזו המציאות שהסובבים אותו מתווכים לו.

הוא מושפע על ידי עצמו, בדיוק כמו אלה שמאמינים שהנדנוד מול ספרים עתיקים מציל את עם ישראל.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי לא יודעים האם לרכוש כרטיסי טיסה לבקר אותנו כי מי יודע מה יקרה עם חברות התעופה עד הקיץ. היינו אמורים לבקר לחגיגה משפחתית שנדחתה ללא תאריך יעד חדש. ברור לכל המשפחה שאת הילדים אנחנו לא מוכנים להכניס לישראל בעת הנוכחית.

אני לא מאמין שרובכם מפנימים עד כמה כל המשפט הזה הזוי מהיסוד, מדינה מטורללת עם תושבים שטורללו עד לנק' בה ההזיה שהיא המציאות הישראלית נורמלה לכדי הגיון. לא יודעים אם לקנות כרטיס טיסה כי לך תדע אם מטוסים ימריאו 🤷🤦😔

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אני לא יודע אם להזמין עכשיו חבילה משמעותית מחו"ל אחרי "האיום" על עד ה-15 במרץ להסכם מול חיזבאללה :-) אלו החיים בישראל ואלו החיים בעידן של ראש ממשלה שכמו תמיד לא מספק אופק לאזרחי המדינה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

נכון לא שמעת מה הוא אמר?

צריך להיות גאון כדי להבין מדבריו שהוא רוצה לעצור את המלחמה.

לפני 54 דקות, oryo כתב:

אני לא מאמין שרובכם מפנימים עד כמה כל המשפט הזה הזוי מהיסוד, מדינה מטורללת עם תושבים שטורללו עד לנק' בה ההזיה שהיא המציאות הישראלית נורמלה לכדי הגיון. לא יודעים אם לקנות כרטיס טיסה כי לך תדע אם מטוסים ימריאו

בדיוק ההתלבטות שלי בכל פעם כשאני מזמין כרטיס כשבין האופציות יש את לופטהנזה ואל על.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...