Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4775

• פינדר

3803

• m3x7r3m3

2926

אשרי המאמין. 

אגב, ההפגנות נגד נתניהו מתחילות להתעורר. עדיין בצורה צנועה ורגועה, אבל יש ניצנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, ניקו פ. כתב:

וגם אותי המקרה הזה לא עוזב מאז שהוא קרה, לא יודע למה. אין לי הסבר. 

גם אותי זה לא עוזב.

אבל אני חושב שאני יודע למה.

לא החמאס מוציא ממני את החשק לחיות פה.

אנשים כאלה ומדינה שמכשירה אותם - כן.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דובר צה"ל מתחיל להודות במה שידענו. זהו זה רישמי. הוסטו כוחות ליו"ש יומיים לפני האסון כדי להגן על הסוכה של צבי סוכות.
כ-100 לוחמים מחטיבת הקומנדו שהיו שם כוח עתודה.
100 לוחמים זה לא המון, אבל מספיק כדי להציל קיבוץ כמו בארי? בטוח שכן, אפילו יותר מקיבוץ אחד.

מי יודע עוד כמה כוחות הוסטו במהלך החודשים שקדמו לאירוע כדי להגן על כל מני מאחזים והזויים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה דפוק בכל העניין של קסטלמן, שלא משנה המראה שלך, ירו בך.

פעם עוד היה אפשר להגיד שזקן ועור כהה יכולים להטעות בנאדם לחשוב שמדובר במחבל.

אבל הוא היה בטח בלי שום זקן ובטח בלי עור כהה.

לפני 35 דקות, farkash7 כתב:

אז דובר צה"ל מתחיל להודות במה שידענו. זהו זה רישמי. הוסטו כוחות ליו"ש יומיים לפני האסון כדי להגן על הסוכה של צבי סוכות.
100 לוחמים זה לא המון, אבל מספיק כדי להציל קיבוץ כמו בארי? בטוח שכן, אפילו יותר מקיבוץ אחד.

מי יודע עוד כמה כוחות הוסטו במהלך החודשים שקדמו לאירוע כדי להגן על כל מני מאחזים והזויים.

אבל היי, בערב הטבח הורידו את יחידת טקילה לדרום שהתוצאה היא שכולה נרצחה על ידי חמאס-דאעש.

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

אם הייתי החייל השני הייתי מכוון על פריג׳ה הדגנרט, במידה ולא היה מקשיב מנטרל אותו. 

החוכמולוג ירה לחייל השני ביד.

איכות האימונים בצהל כל כך גרועה שדי מפליא שנתנו לו רובה לירות ולא לפתוח ממטרות בבסיס שכוח אל.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, farkash7 כתב:

זה לא היה כוחות...

גם ה 100 היו לצערינו נטבחים ע"י החמאס.

רק בבארי היו 300 מחבלים עם נשק אדיר.

כל הקשקושים הנ"ל באים לחפות על אותו לילה שהמטכל הבין שמשהו מתרחש בעזה

ולא עשה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע שבועיים, עצורים יהודים שעשו מעשי טרור, שנשפטו וקיבלו מאסר בכלא.

שלחו מכתב חנינה לנשיא וביקשו ללכת להילחם ביחד עם צהל ולהגן על מדינת ישראל.

בתגובה לשטות הזו, כתבתי נראה לי פה.. שאפשר לתת להם לבדוק פירי מנהרות, אם כבר הם רוצים להיות בשר תותחים אז מן הראוי שהם יהיו בשר תותחים.

כנ"ל לגבי פריג'ה, מתאים לו להיות בשר תותחים..

לפני 1 דקה, avi 1234 כתב:

זה לא היה כוחות...

גם ה 100 היו לצערינו נטבחים ע"י החמאס.

רק בבארי היו 300 מחבלים עם נשק אדיר.

כל הקשקושים הנ"ל באים לחפות על אותו לילה שהמטכל הבין שמשהו מתרחש בעזה

ולא עשה שום דבר.

אתה ממהר להפסיד (תובסתנות זה לא בריא), כאילו לא היו קבוצות קטנות של חיילים וחיילות שפשוט הרגו מחבלים.

אז 120(!) חיילים נראה לי שהיו משמעותיים והיו מצילים יותר חיים.

וזה היה נסגר בסבב של שבועיים ולא סבב שמתגלגל כבר חודשיים ואף יותר.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, DareDevil כתב:

לפני שבוע שבועיים, עצורים יהודים שעשו מעשי טרור, שנשפטו וקיבלו מאסר בכלא.

שלחו מכתב חנינה לנשיא וביקשו ללכת להילחם ביחד עם צהל ולהגן על מדינת ישראל.

בתגובה לשטות הזו, כתבתי נראה לי פה.. שאפשר לתת להם לבדוק פירי מנהרות, אם כבר הם רוצים להיות בשר תותחים אז מן הראוי שהם יהיו בשר תותחים.

כנ"ל לגבי פריג'ה, מתאים לו להיות בשר תותחים..

אתה ממהר להפסיד (תובסתנות זה לא בריא), כאילו לא היו קבוצות קטנות של חיילים וחיילות שפשוט הרגו מחבלים.

אז 120(!) חיילים נראה לי שהיו משמעותיים והיו מצילים יותר חיים.

זה 120 לחלק בכל השטח שהחמאס היה בו

שוב, זה לא כוחות.

וודאי שהם לא היו מצילים את המצב.

אבל אם הרמטכל היה פועל באותו לילה לפי המודיעין שהיה בידו כמובן שלא היינו כותבים על זה עכשיו...

כולם פה עסוקים בכסתח...

אז עכשיו מפנים את האש על צבי סוכות

שלא נעסוק בחליוה והלוי שהיו אחראים ישירים על הארוע.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
  • רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, avi 1234 כתב:

זה 120 לחלק בכל השטח שהחמאס היה בו

שוב, זה לא כוחות.

וודאי שהם לא היו מצילים את המצב.

אתה מבין שהיחידה הזו יושבת בדיוק על כביש 232, הכביש ממנו הגיעו רוב המחבלים לכל הגזרה של מ.א. אשכול/אופקים?

מה שהיה ממעזר את הנזק?

קח לדוגמה את בסיס אורים

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, DareDevil כתב:

אתה מבין שהיחידה הזו יושבת בדיוק על כביש 232, הכביש ממנו הגיעו רוב המחבלים לכל הגזרה של מ.א. אשכול/אופקים?

מה שהיה ממעזר את הנזק?

קח לדוגמה את בסיס אורים

אולי היה ממעזר ואולי לא

בכל אופן זה לא כוח שובר שווין

וזה אירוע מינורי לעומת המחדל הנורא של מערכת הביטחון.

הטבח בהיקף שלו היה קורה גם אם הם היו שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עצוב בשבילך על חוסר היכולת להשלים עם עובדות.

100000 פעמים כתבת חלויה והלוי למרות שהם היו הראשונים לקחת אחריות.

אבל האנשים שלך שהרסו את המדינה בשיטתיות ובאובססיביות, שלא פינו אחוז אחד מהזמן שלהם לדאוג למישהו אחר חוץ מעצמם ומביבי, שלא הפסיקו להשתלח בצבא ובמנגנוני הביטחון, שבזמן של פחות משנה דרדרו כמעט כל תחום, שלא מוכנים לקחת אחריות על כלום, מאשימים את כל העולם חוץ מעצמם, מאשימים אנשים שמתו לפני 30 שנה, משקרים לבוחרים המסכנים שלהם כל הזמן עד שהם לא יודעים להגיד האם יום או לילה עכשיו, מציפים את המדיה ברעל, לא מסוגלים לוותר על הכוח והשררה המזוייפת, להגיד טעינו, נלך הביתה אחרי המערכה.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, avi 1234 כתב:

אולי היה ממעזר ואולי לא

בכל אופן זה לא כוח שובר שווין

וזה אירוע מינורי לעומת המחדל הנורא של מערכת הביטחון.

הטבח בהיקף שלו היה קורה גם אם הם היו שם.

בתנאים שהיו במהלך אותו בוקר שחור, זה כוח שובר שיווין.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

זה עניין של קשב שבסוף משפיע על כל המערכת. כבר שנים רבות שיהודה ושומרון חשובה יותר משאר ישראל ועם הממשלה האחרונה זה כבר הפך לעובדה גמורה, השטחים זה המקום החשוב ביותר וכל ילד שמקים אוהל על איזו גבעה צריך לזכות לחייל צמוד. גם אם "פקידים" חושבים אחרת, הם בסוף מתיישרים.

חמאס כבר שנים מצהיר שהוא רוצה להיכנס ליישובים, לחטוף חיילים או אזרחים, אין כאן שום סוד ולא צריך שום מודיעין מיוחד לזה. זו הרי הייתה המטרה של המנהרות חוצות הגדר שלו (או של הקמת הקומנדו הימי שלי). הדבר היחיד שלא היה ידוע זה סדר הגודל ומתי. לפני עשור אולי היה אפשר לצחוק על זה או לחשוב שיהיו מקסימום 5-10 מחבלים, עם הזמן ושדרוג היכולות של חמאס זה השתדרג לעשרות אבל כנראה שאף אחד לא חשב על מאות ואלפים. הבעיה היא שגם לעשרות, לא בטוח שהיו מוכנים בשבת השחורה. מדוע החליטו שאין צורך במצבת אדם משמעותית יותר של חטיבה על גבול עזה? אין לי מושג, גם אין לי מושג מדוע לאחר שעה, שעתיים, שלוש, לא הגיע לפחות חטיבת חי"ר אחת לאזור כדי לשטוף את האזור שורץ המחבלים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, aviaviavi כתב:

אני עצוב בשבילך על חוסר היכולת להשלים עם עובדות.

100000 פעמים כתבת חלויה והלוי למרות שהם היו הראשונים לקחת אחריות.

אבל האנשים שלך שהרסו את המדינה בשיטתיות ובאובססיביות, שלא פינו אחוז אחד מהזמן שלהם לדאוג למישהו אחר חוץ מעצמם ומביבי, שלא הפסיקו להשתלח בצבא ובמנגנוני הביטחון, שבזמן של פחות משנה דרדרו כמעט כל תחום, שלא מוכנים לקחת אחריות על כלום, מאשימים את כל העולם חוץ מעצמם, מאשימים אנשים שמתו לפני 30 שנה, משקרים לבוחרים המסכנים שלהם כל הזמן עד שהם לא יודעים להגיד האם יום או לילה עכשיו, מציפים את המדיה ברעל, לא מסוגלים לוותר על הכוח והשררה המזוייפת, להגיד טעינו, נלך הביתה אחרי המערכה.

הם ילכו אחרי המלחמה.

אני מדבר בשם עצמי...

עצוב לי עליך שהשנאה שלך לביבי שמיבי משפיעה על השכל הישר.

מי שלא מבין את ההבדל בין האשמה של הדרג הביטחוני הבכיר שהיה בפניו את כל ההתרעות ולא עשה כלום

לבין האחריות של הממשלה הוא לא בקו הרצף.

ברור שאם הדרג המקצועי היה עושה את מה שמוטל עליו, לא היינו מתעסקים היום בטבח הנורא, אלא ממשיכים בויכוח על הרפורמה המשפטית...

זה לא קונספציה ולא שום דבר

יש אנשים מקצועים שפשעו בתפקידם.

הם יכלו למנוע את הטבח ולא מנעו

היה להם מודיעין וכו'.

והם אלה שעדיין עסוקים ביחצ לעיתונאים במקום להיות עסוקים 24/7 במלחמה

מי שלא מסוגל שילך...

ברור לכולם שיהיו בחירות  מיד אחרי המלחמה.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3
  • משעמם 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@oryo

לגבי הרצח של קסטלמן, כמה עובדות נוספות -

תקשיב שוב לראיון שלו אצל יינון מגל , נשמע שהוא מתחלק לשני חלקים, חלק של גוף יחיד וחלק של גוף רבים. בסוף הוא חוזר שוב לחלק שהם ירו על אחד.

בגוף יחיד הוא אומר משהו כמו יריתי במחבל. אני, יחיד, יריתי/הורדתי/חיסלתי (לא זוכר את המילים המדוייקות אבל זה נחרת לי במוח) מחבל. לא מחבלים.

אבל בזירה היו שני מחבלים ואזרח שחוסלו.

הוא אומר שהוא פעל עם הבחור מסיירת גולני, שהיתה להם כימיה.

נראה ששניהם הגיעו באותו רכב, אולי אותו טרמפ?? אבל העובדות שהוא יוצא מאותו הרכב אחרי שניות מאוד ארוכות לעומת הלוחם השני. למה? נשק לא עליו? פחד? לא מצא מחסנית?

לא ברור לי כמה זמן אחר כך היה החיסול של יובל ז"ל מרגע שמותק הגבעות, אביעד פריגה יצא מהרכב.

האם הוא ראה את כלל האירוע מהרכב?

או הוריד ראש ויצא רק אחרי שכבר בקושי היו יריות?

כן סביר לי שהוא לא הכיר את הסיטואציה כמו שצריך ושהוא לא היה מחובר לכל שלבי האירוע.

ואז הוא עובר ללשון רבים אחרי שייהון מגל עובר ללשון רבים, ואומר ירינו בהם.

בסוף הראיון, הוא אומר שגם הבחור השני ירה , שבעצם הם ירו ביחד ושאולי לו מגיע איקס. איקס אחד. לא איקסים. הכל בלשון יחיד. כלומר מדובר בסבירות גבוהה רק על הירי ביובל ז"ל.

כלומר, לא סביר שהוא חיסל איזה מחבל בכלל.

כשהוא מדבר בלשון רבים, מחבלים, הוא מדבר עליו ועל החייל השני. אז רק מפה יש פה סתירות מאוד משמעותיות.

הבחור בוגר יחידת "ספר המדבר". יחידה קטנה שככל הנראה היא פלאנגה של נןער גבעות. 

מה שמאפשר לקחת שתי הנחות סבירות - 1. שהוא כבר ככל הנראה ביצע ירי מבצעי כלשהוא בשירותו הסדיר. כי זה יחידה שכל הזמן מתעמתת עם תושבים פלסתינאים.

2. המושג טוהר הנשק ככל הנראה זר לו. או לפיות מאוד חלש אצל בוגרי יחידה כזאת, במיוחד לעומת יצרי נקמה.

אישתו בעוד ראיון מטלטל לאתר סרוגים אומרת שנגמרו לו המחסניות. בתוך סביבה רוויות אזרחים לא מפזרים כדורים לכל עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...