Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

מי שחוסם כבישים צריך לשבת במעצר לאיזה 48 שעות ולהרגיש מה זה שלילת חופש התנועה. פשוט ביזיון שמאפשרים כזה דבר.

לא מבין למה הפגנות עדיין קורות בכלל כל עוד האינטרנט באוויר
בתקופה שלא היה לאזרח דרך להביע חוסר שביעות שלטונית חוץ מלצאת פיזית ולשים שלט, מבין
עכשיו? מה המטרה שלך בתור מפגין? להראות שאתה לא מבסוט? יש עוד 5000 דרכים. לשבש לאנשים אחרים את החיים/ליצור בלאגן? תפאדל, אבל לא צריך בשביל זה הרבה אנשים

• אהבתי 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4757

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

Just now, יבגניפ כתב:

מה קשור פריוולגים?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

(סליחה, אני לא יכול להעביר את המסר עם פחות סימני פיסוק).

גם עם יותר אתה לא תצליח להעביר את המסרים שלך.

אתה לא באמת מנסה לנהל שיח, רק להראות שיבגני צודק, למרות שהרבה פעמים אתה לא. אבל תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מנסה לנהל דו שיח פרט להתקרבנות.
כל תגובה שלך מכילה התקרבנות והתמסכנות. אתה משחיל את זה לתגובות שלך בצורה כל כך טבעית שאתה כבר לא שם לב.
בנוסף כל תגובה שלך מכילה את אחד מהמילים "לוזרים"/"אפסים"/"חלשים"/"כבוד" בכל מני הטיות כולל זכר ונקבה, כאילו פה זה המערב הפרוע או גנון של גיל 3 תלוי איך מסתכלים על זה.

עם כל ההתנהגות הילדותית הזו קשה לפעמים לנהל דו שיח, ואני לא בא להעליב או משהו, נטו כותב את איך שאני תופס התנהגות כזו.
אנשים בוגרים למדו כבר מזמן להפריד בין עיקר לתפל, בן חרטוטים לבין מציאות, והם גם לא מתמסכנים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, יובל .מ. כתב:

חבורה של פריווילגים.

לאט לאט אתה נהיה שמאל..

חפש במרשתת דיונים על פריוולגיות. זה עמוק בשמאל גבר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

אתה לא מנסה לנהל דו שיח פרט להתקרבנות.
כל תגובה שלך מכילה התקרבנות והתמסכנות. אתה משחיל את זה לתגובות שלך בצורה כל כך טבעית שאתה כבר לא שם לב.
בנוסף כל תגובה שלך מכילה את אחד מהמילים "לוזרים"/"אפסים"/"חלשים"/"כבוד" בכל מני הטיות כולל זכר ונקבה, כאילו פה זה המערב הפרוע או גנון של גיל 3 תלוי איך מסתכלים על זה.

עם כל ההתנהגות הילדותית הזו קשה לפעמים לנהל דו שיח, ואני לא בא להעליב או משהו, נטו כותב את איך שאני תופס התנהגות כזו.
אנשים בוגרים למדו כבר מזמן להפריד בין עיקר לתפל, בן חרטוטים לבין מציאות, והם גם לא מתמסכנים.

התלבטתי אם להגיב לזה ברצינות, אבל אפשר פשוט להגיד "טוב אחי". 

יצאת כבר לחסום אמהות שסיימו להוריד ילדים בגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

יצאת כבר לחסום אמהות שסיימו להוריד ילדים בגן?

הנה בדיוק על זה דיברתי. רמת דו שיח של בן 3.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

הנה בדיוק על זה דיברתי. רמת דו שיח של בן 3.

אני יכול לדרדר את זה עוד, השאלה כמה מוטיבציה יש לי לזה.

משפטים של קקי, פיפי וכאלה. רוצה?

אתה מצפה ממני לנהל איתך דיון נורמלי כשכל תגובה שלכם כלפי מישהו מה"מחנה השני" פשוט מסריחה מהתפוצצות של התנשאות כשאין לכם מושג עם מי אתם מדברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, אצלך לדעתי זו לא המוטיבציה שקובעת, אלא עומק האטימות. צר לי אבל זה עולה מהתגובות שלך בכל השרשורים. לא מתכוון להעליב אבל אתה

בדיוק מהאנשים שאני כיוונתי אליהם בהודעה הראשונה שלי שכתבתי בשרשור הזה. וזו העקביות שאתה מדבר עליה. צריך להתעורר. לא רק אתה אלא רוב העם. כי ה״בוחרים״ הללו שכל הזמן מציינים ימצאו את עצמם ב2048 בפלסטין/ פלשתינה. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, gadik6 כתב:

מישהו סיכם את ההבדל בין ימין ושמאל בצורה יפה - ימני מבין שמה שהוא חושב ואומר זאת דעתו האישית בלבד, בעוד ששמאלני (דוגמת חברנו פה) בטוח שזאת אמת מוחלטת, וברגע שמישהו לא מתיישר עם האמת הזאת אז הוא טומן את הראש בחול, הוא לא מבין, הוא לא בעד דמוקרטיה ועוד ועוד

אני אסכם לך את ההבדל בצורה עוד יותר יפה:

זה כמו ההבדל בין קוקה קולה ופפסי. אותו חרא תעשייתי שנועד לגרום לך להתמכר כדי שתצרוך עוד, אבל עטוף באריזה שונה, כאשר לכל עטיפה יש כת מעריצים שטופי מוח שמוכנה למות בשביל המותג.

• אהבתי 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

גם עם יותר אתה לא תצליח להעביר את המסרים שלך.

אתה לא באמת מנסה לנהל שיח, רק להראות שיבגני צודק, למרות שהרבה פעמים אתה לא. אבל תהנה.

ברור שאני לא מצליח להעביר את המסרים שלי. אתה בונה חומה "אידיאולוגית" שמורכבת מבלוקים שזורקים לך כל מיני שמעון ריקלינים. מה אני הקטן יכול לעשות נגד זה?

מה הופך את המפגינים ל"פריוולגים"? מה? שמישהו אמר שהם כאלו? 

ואני לא מנהל איתך אפילו ויכוח על איך שאתה חושב שצריך לפזר הפגנות. נניח. זכותך המלאה ואם הייתי הולך להפגנות לא הייתי חוסם כבישים. אני מיואש מהאופן שבו איזו עצם מפגרת שזורק איזה משפיען מהצד של הממשלה פשוט הופכת לאקסיומה. ועכשיו כבר מסתבר שרק פריוולגים מפגינים עכשיו וכל מי שנמצא בחוץ זה אנשים שגדלו בקיבוצים, קיבלו שטח מהמדינה, עובדים היום בהייטק ולפני שהתקבלו להייטק (בפרוטקציה כמובן) היו סא"לים או רנ"גים בצבא, ולכן לכולם יש גם פנסיה תקציבית.

לפני 25 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה מצפה ממני לנהל איתך דיון נורמלי כשכל תגובה שלכם כלפי מישהו מה"מחנה השני" פשוט מסריחה מהתפוצצות של התנשאות כשאין לכם מושג עם מי אתם מדברים?

לא כי אתה פשוט מכיר את כל מי שנמצא כרגע בהפגנות ויודע שהם פריוולגים מהכירות אישית.

• משעמם 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:
לפני 47 דקות, יובל .מ. כתב:

לא כי אתה פשוט מכיר את כל מי שנמצא כרגע בהפגנות ויודע שהם פריוולגים מהכירות אישית.

הבחור, יחד עם הריקלינים, מאמצים עכשיו את העמדות של נעמה לזימי.

תיכף נשמע מהם על קיפוח, הצטלבות דיכויים ואינטרסקשונליטי.

• משעמם 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה מצפה ממני לנהל איתך דיון נורמלי כשכל תגובה שלכם כלפי מישהו מה"מחנה השני"

כי הם לא עונים לך מ"המחנה השני", הם מבינים שכולנו פה ביחד גם אם יש לנו דעות שונות.

המנטליות של ה"מחנות" זה מה שדפק פה את היכולת לקיים דיונים בלי להתלהם ולהשתגע.

למה אפשר לצפות כשכל תשובה זה "אבל אצלכם/אתם/הם"? 

אנחנו מתעסקים בקקה ובינתיים נבחרי הציבור של כולנו שמים עלינו ז' ענק ועושים מה שהם רוצים עם הכח שהם קיבלו מאיתנו. 

במקום לדרוש מהנבחרים למלא את ההבטחות שלהם לגבי ביטחון, משילות, יוקר המחיה והדיור, הולכים לעשות פקקים, לחסום כבישים ולשבש את הסדר ברחובות בשביל שיוכלו להחליף את הגרפיקה מאחורי יונית לוי ב8 בערב. Smart move.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

רק שמי שתוקף חוטף ישר מהמשטרה (ובצדק).

כמו שהחרדים חוטפים מכתזיות על ימין ושמאל. מי שגורם לחוסר סדר ציבורי שיחטוף.

המכתזיות מופעלות על חרדים רק כאשר מתחילה מהומה של ממש. מכתזיות הופעלו בקלות ראש רבה בהרבה בהפגנות בלפור למשל.

מי שתוקף חוטף ישר מהמשטרה? הרוב המוחלט של התוקפים במחאת הגשרים לא נעצרו אפילו.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מתישהו אמרתי שתקיפה של אזרח נורמטיבית היא לגיטימית?

מה אתה מבלבל בשכל?

בלבול השכל הוא המשפט שלך שציטטתי. "רק צד אחד מנסה לגרום למלחמת אזרחים".

איכשהו חסימת הכביש היא אמצעי לזה אבל תקיפה אלימה היא לא?

אם זה לא המצב, ההצהרה הזו של "רק צד אחד" היא חרטא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gadik6 כתב:

מישהו סיכם את ההבדל בין ימין ושמאל בצורה יפה - ימני מבין שמה שהוא חושב ואומר זאת דעתו האישית בלבד, בעוד ששמאלני (דוגמת חברנו פה) בטוח שזאת אמת מוחלטת, וברגע שמישהו לא מתיישר עם האמת הזאת אז הוא טומן את הראש בחול, הוא לא מבין, הוא לא בעד דמוקרטיה ועוד ועוד.

השמאל זו כת משיחית ואוטופית, והדיבורים שלהם על דמוקרטיה ריקים מתוכן.

• מצחיק 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, edward כתב:

השמאל זו כת משיחית ואוטופית, והדיבורים שלהם על דמוקרטיה ריקים מתוכן.

והימין זאת חבורה של עובדי אלילים עוכרי ישראל במימון זר שמנסה להרוס את המדינה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...