Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

השפעת והמחלות האחרות שקטלו מיליונים בעבר, היו בעולם שהרפואה לא הייתה כפי שהיא היום. אי אפשר לדעת מה יהיה כמובן, אבל אלו זמנים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפעת והמחלות האחרות שקטלו מיליונים בעבר, היו בעולם שהרפואה לא הייתה כפי שהיא היום. אי אפשר לדעת מה יהיה כמובן, אבל אלו זמנים שונים.

שפעת היא וירוס ונגד וירוס אין תרופה מקסימום טיפול תומך. מוטציה קטלנית כמו שהייתה ב-1918 תהרוג עשרות מיליונים באותה מידה. שום מערכת בריאות בשום מדינה בעולם לא תעמוד בזרם של מאות אלפי חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח פרט קטן שנקרא "טיפול תומך" שלא היה קיים ב-1918. עצם קיומם של משככי כאבים ומורידי חום (ולא תרופות סבתא כמו שהיה נהוג בתחילת המאה ה-20) מקטינים באופן דרסטי את התמותה.

כן, כן, אותו פרצטמול / איבופרופן שנמכר ללא מרשם.

אחד הפרדוקסים הגדולים של עולם הרפואה הוא שעם כל ההתקדמות שצברו בשלל תחומים, מה שמציל חיים (לא פותר את הבעיה! מציל חיים, אלה שני דברים שונים לגמרי) הוא דווקא הטיפול בסימפטומים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו אנטיביוטיקה והגיינה, שהשתפרה פלאים, שמונעות סיבוכים בזמן שמערכת החיסון חלשה

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי וירוס הקורונה, אבל אותי מטריד יותר וירוס הקורולה שגם המקור שלו הוא אי שם במזרח הרחוק.

מסוכן הרבה יותר אם תשאלו אותי. :lol:

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו אנטיביוטיקה והגיינה, שהשתפרה פלאים, שמונעות סיבוכים בזמן שמערכת החיסון חלשה

מחק את האנטיביוטיקה - למרות שאין להפריז בחשיבותה.

כנראה שההמצאה החשובה ביותר לבריאות הציבור ולתוחלת החיים הם ברז המים הזורמים והאסלה המתנקזת לביוב (וכל אמצעי ההיגיינה המתלווים להם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח פרט קטן שנקרא "טיפול תומך" שלא היה קיים ב-1918. עצם קיומם של משככי כאבים ומורידי חום (ולא תרופות סבתא כמו שהיה נהוג בתחילת המאה ה-20) מקטינים באופן דרסטי את התמותה.

כן, כן, אותו פרצטמול / איבופרופן שנמכר ללא מרשם.

אחד הפרדוקסים הגדולים של עולם הרפואה הוא שעם כל ההתקדמות שצברו בשלל תחומים, מה שמציל חיים (לא פותר את הבעיה! מציל חיים, אלה שני דברים שונים לגמרי) הוא דווקא הטיפול בסימפטומים.

לא משנה את העובדה שבמקרה של הדבקה המונית פשוט לא יהיו מספיק תרופות אפילו הבסיסיות ביותר במלאי. הכל יחטף בימים הראשונים ומה שישאר ימכר ב-1000% תוספת מחיר.

בתי חולים יקרסו. חולים ישארו בבית כי לא יהיה מקום ורופאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה כבר הגיע אלינו. מספר ישראלים הוכנסו לבידוד בתל השומר ושיבא. זה אומר שכל מי שהיה איתם במטוס בסביבות ה-200 נוסעים נחשף לוירוס.

אלון מזרחי

אני רוצה לשחק או בספרד או באירופה

כנראה נפגעת מהוירוס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה את העובדה ש...

די, עייפת אותי, עייפת אותנו.

תטפל במחלה הזאת קודם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני כבר לא מבין אם אתה מטריל. בהתחלה עוד הייתי בטוח שכן וצחקתי, אבל עכשיו אני לא בטוח בכלל. שאפו גדול either way.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...