Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כימאי - כנראה שהסיפור יותר מורכב. ואני לא חושב שכבר ידוע כמה זמן יכול הוירוס להתקיים מחוץ לגוף יש נגיפים שאורך חייהם מחוץ לגוף קצר מאד, יש כאלה שממושך מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה כבר הגיע אלינו. מספר ישראלים הוכנסו לבידוד בתל השומר ושיבא. זה אומר שכל מי שהיה איתם במטוס בסביבות ה-200 נוסעים נחשף לוירוס.

לא בטוח בכלל. בבתי החולים אין אמצעים לבודד את הווירוס ולקבוע חד משמעית שמדובר על וירוס הקורונה. רק בעוד מספר שעות או מחר תדע את התשובה האם מדובר על ווירוס קורונה או על מקדם פאניקה בדרגת חומרה 8.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מפתח ציפיות לגבי חיסון, בהתחשב בכך שלא קיים כזה לא לסארס ולא למרס (נעשתה שם התקדמות יפה אבל זה לקח כל כך הרבה זמן שהמגיפות עצרו מעצמן והתהליך נעצר).

בסארס או מרס (לא זוכר מי מהם) החיסון חוזל"ש אחרי שהנגיף מוגר. בגדול, אחרי שההתפשטות נעצרה, כבר לא היה טעם להשקיע בחיסון.

כרגע יש הרבה פאניקה מיותרת. מי שלא סומך על הסינים מוזמן לקרוא באתר של משרד הבריאות שלנו, אתר ה-CDC או אתר ארגון הבריאות העולמי (WHO).

הנגיף נקרא Ncov 19 כרגע, לחובבי הגוגל.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. אי אפשר באמת לסגור את הסין הרמטית. מספיק שאיזה סיני השתעל על חבילה במסחן של Aliexpress והופ הוירוס בדרך לעוד לקוח מרוצה. וירוס יכול לחיות מעל 30 ימים מחוץ לגוף תלוי באחוז הלחות. מצד שני בזכות חוסר יעילות של דואר ישראל אפילו הוירוס יתפגר לפני שהחבילה תגיע ליעד.

אז מזל שלוקח לחבילות חודש וחצי להגיע

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להתפתח כמו בתסריטים הוליוודים? גם שם זה מתחיל מכמה חולים ובסוף כל העולם נדבק.

אם נחזור רגע למציאות, אז תוך 10 ימים כמות הנדבקים המדווחת עלתה מ-40 ל-1400 וכמות המתים היא 41 כרגע. אמנם מתוך 1400 זה יוצא 3 אחוז, אבל זה בכלל לא מדויק להגיד שאחוז התמותה מהמחלה הוא 3 אחוז לדעתי.. מתוך אותם ה-1400 עוד אנשים יכולים למות. לא חושב שיפרסמו כמה אנשים היו חולים מתי שנדבקו אלה שמתו כבר (ואז ניתן להסיק את האחוז המדויק). מקוה שסינים ידעו להתמודד עם המחלה, אבל קצב ההתפשטות עד כה לא נראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול? הכל יכול להיות. סביר? לא ממש. מה שסביר שזה עוד סארס/מרס. הזמן יגיד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש הרבה פאניקה מיותרת. מי שלא סומך על הסינים מוזמן לקרוא באתר של משרד הבריאות שלנו, אתר ה-CDC או אתר ארגון הבריאות העולמי (WHO).

הנגיף נקרא Ncov 19 כרגע, לחובבי הגוגל.

נכון להיום כמעט כל החולים נמצאים בסין. ארגוני הבריאות המערביים כנראה שואבים את המידע מהסינים. אף אחד לא יודע באמת כמה נדבקו וכמה מתו למעט השלטון בסין ולהם יש נטייה היסטורית to downplay אסונות בשביל לא להראות חולשה.

תסתכל על בניית הבזק של בית חולים חדש ב-Wuhan שמשודרת 24/7 ב-CCTV. זה ניסיון של השלטון להציג שליטה ויכולת להתמודד עם המצב. אני לא בטוח שהם מראים את כל התמונה למערב.

די מרתק להתסכל על זה. מזעזע ומפחיד, אבל מרתק. בכלל היכולת של סינים להרים פרויקטים אדירים מאפס היא פשוט פנומנלית. הקיסר מבייג'ינג נותן הוראה והעם ניגש למלאכה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלאי העולמי של ציוד מיגון אוזל במהרה. אפילו Amazon נמצאים ב-out of stock. מי שרוצה לעשות את הפליפ של החיים שלו אני ממליץ בחום שיתחיל לעבור בין בתי מרקחת וירכוש את כל המסכות שיש להם. פשוט ירוקן את המדפים. אחר כך תמכרו את המסכות באיביי ב-200-300 אחוז רווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב בקטן.

תפרסם כמויות בלי שיש לך מלאי. קח כסף. תזכה אחרי חודש - חודשיים, בינתיים תן הלוואות בריבית קצוצה לטווח קצר

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלאי העולמי של ציוד מיגון אוזל במהרה. אפילו Amazon נמצאים ב-out of stock. מי שרוצה לעשות את הפליפ של החיים שלו אני ממליץ בחום שיתחיל לעבור בין בתי מרקחת וירכוש את כל המסכות שיש להם. פשוט ירוקן את המדפים. אחר כך תמכרו את המסכות באיביי ב-200-300 אחוז רווח.

ניתן לרכוש גם בטמבוריות מסכות מגן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...