Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מוזמן לחשוב מה שאתה רוצה.

בתי חולים מתמלאים עד אפס מקום בזמן שפעת חורף רגילה. חכה עד שתפרוץ Pandemic אמיתית. יזרקו חולים לאוהלי שדה ועל כל 200 חולים יציבו מתמחה שלא ישן 72 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שהם מתמלאים עד אפס מקום בזמן "שפעת חורף רגילה"

שפעת היא מחלה לא קלה בכלל, עם סיבוכים שיכולים להיות נוראיים ואפילו מוות (שמת לב מה קורה פה החורף?), נפוצה בהרבה ומדבקת בהרבה מהקורונה.

בתכלס היא צריכה להפחיד אותך הרבה, הרבה יותר. היא כבר פה ובתפוצה רחבה.

האם התחסנת ודאגת שכולכם סביבך יהיו מחוסנים? האם אתה מסתובב עם מסיכה? האם אתה נמנע ממגע עם אנשים?

מה לעזאזל נדבקת לקורונה ומאיזו סיבה על פני אדמות אתה מתאמץ לזרוע פאניקה שלחלוטין אין לה סיבה או ביסוס?

כן, יש נגיף מסוג חדש. כן, יש מאמצים נרחבים למנוע הדבקה רחבה ולפתח חיסון על מנת לצמצם ולהכיל את האפקט, זה היה קורה עבור כל וירוס חדש.

לא, אין שום סיבה לפאניקה, יש לוירוס סיבוכים- אבל לא נראה שקשים במיוחד, מרבית הקורבנות נכון לרגע זה שייכים לקבוצות של בעלי מחלות לב ומערכת חיסונית חלשה (וגם אם לא נתחשב בעובדה הזו- 2.5% תמותה. לא בדיוק אבולה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה עד שתפרוץ Pandemic אמיתית.

אוקיי, אני אנשך.

למה שתפרוץ? הקורונה הנוכחי יגרום לה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייק ניוז שפל. (שים לב שזה ערוץ קטן עם מעט סאבסקרייברז, והוא כיבה תגובות)

הנאמר לא תואם לכתוביות.

טעות בנושא הדיבוק, שפעת מדבקת ברמה של איש אחד ל-2 אנשים. הקורונה מדבקת ברמה של איש אחד ל2.5 אנשים.

המצב רע.

א'- מאיפה המספרים האלו? (ומה הקריטריון של "ברמה של 1 ל 2 אנשים" וכדומה? מוזר עד מאוד)

ב'- גם אם הם נכונים לחלוטין, זה לא משנה את השורה התחתונה של הפוסט שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעזאזל נדבקת לקורונה ומאיזו סיבה על פני אדמות אתה מתאמץ לזרוע פאניקה שלחלוטין אין לה סיבה או ביסוס?

כן, יש נגיף מסוג חדש. כן, יש מאמצים נרחבים למנוע הדבקה רחבה ולפתח חיסון על מנת לצמצם ולהכיל את האפקט, זה היה קורה עבור כל וירוס חדש.

לא, אין שום סיבה לפאניקה, יש לוירוס סיבוכים- אבל לא נראה שקשים במיוחד, מרבית הקורבנות נכון לרגע זה שייכים לקבוצות של בעלי מחלות לב ומערכת חיסונית חלשה (וגם אם לא נתחשב בעובדה הזו- 2.5% תמותה. לא בדיוק אבולה...)

חבר, אני לא זורע שום פאניקה.

אני רק מציין שאם יום בהיר אחד וירוס השפעת יעבור מוטציה קטלנית כפי שקרה בהתפרצות השפעת הספרדית בין 1918-1919 מערכת הבריאות העולמית תקרוס בדיוק כפי שהיא קרסה בתחילת המאה ה-20. נכון אנחנו לא חיים ב-1918 הסביבה שלנו יותר נקייה ואנשים יודעים מודעים כיצד עובד מנגנון הידבקות, אבל כשתתחיל הפאניקה המונים ירוקנו את המדפים בבתי מרקחת ויציפו בתי חולים עד התמוטטות מוחלטת.

בנוגע לחיסון או טיפול תומך אחר אז כפי שכתבתי בהודעות קודמות פשוט לא יהיה מספיק לכולם. ככה זה. אפילו מסכות רפואיות נמצאות במחסור גלובלי. Amazon out of stock. אתה יודע מה אומרים אם בארזים נפלה שלהבת מה יעשו אזובי הקיר.

בנוגע לאחוזי תמותה ושאר האבחון הרפואי שכתבת אני אחזור על כך בפעם החמישית רוב המוחלט של המידע מגיע מהסינים ויש סיכוי לא רע בכלל שהם לא חושפים את המספרים האמיתיים לגבי מספר החולים ומתים. אסביר:

קודם כל השלטון בסין עסוק מאוד בהישרדות עצמית. שנית, בסין יש אמונה שסיומה של שושלת תמיד יבוא בעקבות אסון טבע. (אגב היסטורית זה באמת מה שקרה) שלישית אצל הסינים face או ״כבוד״ בעברית מצויה זה הדבר החשוב ביותר. לדעתם חוסר השתלטות על המגפה יראה לעולם את החולשה שלהם וזה משהו שהם ממש לא רוצים שיקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לחיסון או טיפול תומך אחר אז כפי שכתבתי בהודעות קודמות פשוט לא יהיה מספיק לכולם. ככה זה. אפילו מסכות רפואיות נמצאות במחסור גלובלי. Amazon out of stock. אתה יודע מה אומרים אם בארזים נפלה שלהבת מה יעשו אזובי הקיר.

רק תבחר:

Mask.png

לא אומר שאין מחסור, כנראה נקודתי, רק שהוא יכול בחלקו גם לנבוע מאנשים שמנסים לעשות קצת כסף על הוירוס הזה ;)

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורונה יהיה סוף העולם בדיוק כמו שהיה הזיקה, הסארס, האנטרקס, האיידס, שפעת העופות, שפעת החזירים, מחלת הפה והטלפיים, אבולה, הפצצה האטומית, אבק השקיפה, והחביב עלי - אבעבעות שחורות, היו סוף העולם.

סך הכל שוב, כרגיל, וירוס חדש ומגניב שעדיין לא פיתחו לו תרופה/חיסון, נשמע מגניב, ומשפיע בעיקר, כרגיל, על אנשים עם מערכות חיסוניות חלשות.

יאללה, אפשר לחזלש. קדימה קדימה, להתקדם. אין מה לראות פה. יאללה ילדים, לכו הבית.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תבחר:

[ATTACH=CONFIG]527081[/ATTACH]

לא אומר שאין מחסור, כנראה נקודתי, רק שהוא יכול בחלקו גם לנבוע מאנשים שמנסים לעשות קצת כסף על הוירוס הזה ;)

טוב, תראה, אני לא היהודי היחיד בעולם.

אגב המסכות הכחולות לא שוות כלום. בשביל להתגונן צריך מסכה בתקן N95.

הקורונה יהיה סוף העולם בדיוק כמו שהיה הזיקה, הסארס, האנטרקס, האיידס, שפעת העופות, שפעת החזירים, מחלת הפה והטלפיים, אבולה, הפצצה האטומית, אבק השקיפה, והחביב עלי - אבעבעות שחורות, היו סוף העולם.

סך הכל שוב, כרגיל, וירוס חדש ומגניב שעדיין לא פיתחו לו תרופה/חיסון, נשמע מגניב, ומשפיע בעיקר, כרגיל, על אנשים עם מערכות חיסוניות חלשות.

יאללה, אפשר לחזלש. קדימה קדימה, להתקדם. אין מה לראות פה. יאללה ילדים, לכו הבית.

סוף העולם? הגזמת. אפילו המוות השחור לא סיים את העולם. אומנם פינה הרבה מאוד אדמות חקלאיות באירופה ושיפר דרסטית את איכות החיים של מי ששרד, אבל חיים המשיכו.

הבעיה בוירוס קורונה זה שהוא מתחיל להדביק לפני שאנשים מפתחים סימפטומים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עניתי לשאלה שבכותרת.

וברצינות, אני חושב שנותנים לוירוס הזה הרבה זמן מסך פשוט כי זה סקסי ומגניב ומייצר פאניקה, וכשיש פאניקה אנשים צופים יותר בחדשות כדי לדעת אם כבר בטוח לצאת מהמקלטים.

למיטב זיכרוני, כל וירוס חדש שהמציאו, הרג פחות אנשים מקודמו, מה שאומר לי שבשוך הפאניקה, אחרי שכל הריסלרלס באמזון יעשו כמה מאות דולרים, נגלה שגם וירוס הקורונה היה לא יותר מפלוץ רטוב של הטבע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח.

אני לא חושב שצריך להיכנס לפאניקה ולהתכונן לסוף העולם, אבל גם לא צריך לזלזל בוירוס שהצליח לשתק מעצמה של 1.4 מיליארד בני אדם כולל את הבירה.

הבעיה בוירוס קורונה זה שהוא מתחיל להדביק לפני שהחולה מפתח סימפטומים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הוירוס הראשון שמדבק לפני הופעת סימפטומים אתה יודע?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...