Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מחוץ לסין איפה שאפשר לטחון ספקולציות על קונספירציות ממשל-

משהו כמו 124 חולים. 0 מתים.

אני חושב שעם תרחישי יום דין ומה שלא יהיה אחכה לוירוס קצת יותר "בשרני". בנוגע ל war profeteering... הרבה יותר מדי עבודה, קצת מדי רווח הקטע הזה של המסיכות, אבל אם זה מה שעושה לך טוב וכיף, שיבושם לך.

מהסרט על pandemic הייתי יוצא, הטיפול של כל המדינות בהן התגלו מקרים (וגם כאלו שלא) היה כל כך מהיר וחזק, שלמען האמת זה מפתיע גם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. בנוגע ל war profeteering... הרבה יותר מדי עבודה, קצת מדי רווח הקטע הזה של המסיכות, אבל אם זה מה שעושה לך טוב וכיף, שיבושם לך.

מאין לך לדעת כמה אני מרוויח על כל חבילה? אני אולי אחשוף את המספרים שלי בתוספת ניתוח של פרופיל הלקוחות ופירוט הוצאות אחרי סיום המגפה או חיסול כולל של המלאי או תשישות מוחלטת שלי המוקדם מבין השלושה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הפעם אתם לא מקשיבים לי כמו שלא הקשבתם עם המסכות. נו טוב זה מה יש...

הכלכלה השלישית בגודלה בעולם משותקת קרוב לחודש. מדינות רבות מטילות סגר על סין. מה לדעתך זה יעשה לכלכלה העולמית אם הדבר ימשך נניח עוד חודש - חודשיים - שלושה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חברות תעופה קיבלו פאלוס סודני מהתחנה המרכזית.

יודעים אם אפשר לקנות כמות גדולה של כרטיסי טיסה ואחר כך למכור אותם לצד ג' עוד 4-5-6 חודשים?

מטוסים לא טסים, אבל משכורות צריך לשלם ותשלומים על המטוסים יורדים במועד.

בחיי מוח שלי לא מספיק לעבוד... אני לא זוכר תקופה שהייתי כל כך "חי". כל הזמן יש לי יוזמה עסקית חדשה וכל הידע שלי בחשבונאות ומיסוי פתאום הופך לשימושי מאוד מחוץ לעבודה המשרדית האפורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עוד 4 5 חודשים אף חברת תעופה לא תטוס... לפי התחזית הגרועה ביותר?

ואז הסחורה שבאמת שווה תהיה תחמושת ...

סיפור על 2 משפחות:

משפחה א: 2 הורים 4 בנות - קנו במיטב כספם הרבה אוכל , מים , ואמצעי מיגון נגד הקורונה..

משפחה ב': שכנים של משפחה א' - קנו במיטב כספם כלי נשק , תחמושות .

מי לדעתך יאכל את האוכל?

התחזית שלי.. עוד חודש השלג נמס, השמש יוצאת האוויר מתחמם והוירוס נעלם...

אבל נעלם רק כדי לחזור כל חורף מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית יותר מדי "מתכוננים ליום הדין"

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה סרט אתה חי, אבל הנה בדיקת מציאות:

אף מדינה לא הטילה סגר על סין, חלק מחברות התעופה הפסיקו זמנית את טיסות התיירות אל/מהמדינה. סחורות עוברות די כרגיל.

שום כלכלה לא משותקת, בערים הגדולות הולכים לעבודה, למעט מקומות בילוי ומסעדות שחלקם כרגע צמצמו פעילות או סגרו. חברות עובדות די כרגיל. אם תרצה לראות "עיר רפאים" תצטרך לחכות לערב אחרי שעות החזרה מהעבודה (או לצלם בווהאן עצמה)

לא הייתי דואג יותר מדי לחברות התעופה שמחוץ לסין, המטוסים עדיין טסים, פשוט למקומות אחרים. בנוגע לחברות התעופה הסיניות- ממשיכות לטוס לאן שאין מניעה של כניסת תיירים מסין כרגע, וכמובן טיסות פנים. צמצום פעילות כן, קרקוע לא ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, סינים נמצאים בחופשת שנה חדשה שקיבלה אורכה משמעותית בהוראה ממשלתית עם אופציה לתוספת זמן. אז אף אחד לא עובד זו עובדה.

https://www.china-briefing.com/news/china-extends-lunar-new-year-holiday-february-2-shanghai-february-9-contain-coronavirus-outbreak/

שנית, הערים הגדולות בסין משותקות לחלוטין. כל מקומות הבילוי סגורים בצו ממשלתי. בייג'ינג נמצאת במצב 1 שזה אומר סגר כמעט מוחלט. כמעט הכל סגור למעט מקומות חיוניים ביותר.

https://edition.cnn.com/2020/01/30/asia/gallery/chinese-cities-lockdown-coronavirus-intl-hnk/index.html

שלישית, בפעם האחרונה שבדקתי הפסיקו זמנית את הטיסות = סגר.

רביעית, Wuhan עיר של 11 מיליון בני אדם ו-Hub כלכלי אדיר משותקת לחלוטין.

https://edition.cnn.com/2020/01/29/business/lunar-new-year-coronavirus-economy/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הנדבקים עלתה כבר לאיזור ה 10,000 - קצב גידול יציב של 30% ביום בשבוע האחרון.

כמות המתים כבר הגיעה ל 210 - כנ"ל גם קצת יציב של 25-30 אחוז ליום.

דיווחו על בודדים שהבריאו מהמחלה - לא ראיתי דיווחים על אלפים שהבריאו מהמחלה.

ממשיכים לדבר על אחוזי תמותה של 2% ... אבל ...

אם לוקח שבועיים למות מהמחלה - אז אולי אחוזי התמותה גדולים יותר?

לפני שבועיים היו רק 100 או 200 חולים...

לפני שבוע היו 1300 חולים .. אז אם לוקח שבוע למות , ומתו כבר 210 . אז אחוזי התמותה יותר לכיוון ה 20%.

וירוסים כאלה משגשגים בסביבה לחה.. רטיבות וקור זה מעולה להם.

לדעתי ברגע שמזג האוויר יתחמם נראה התמתנות בקצב ההדבקות.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אף אחד לא עובד זו עובדה"

וואלה, אני רץ לספר את זה לחברים בשנגחאי שכרגע טוחנים שעות נוספות בגלל הבלאגן הזה, הם ישמחו לשמוע. (ובפוז'ו, ובגוואנגז'ו...)

ידעתי שתגיע לכתבה הזו, וגם קצת רציתי שזה יקרה- אתה טוען שהערים "משותקות לחלוטין", אז איך זה שהרכבות עובדות כרגיל? :roll:

אם תלך לאתרי תיירות ובילוי תוכל לצלם יופי של תמונות "עיר רפאים". בדיוק כמו שכתבתי בפוסט הקודם. תתקרב למרכזים העסקיים יותר, והתמונה די תשתנה.

"סגר" פירושו אין יוצא ואין נכנס. חברות סיניות עדיין טסות ליעדים זרים, חברות זרות עדיין טסות ליעדים בסין, סחורות עוברות כרגיל כמעט לכל היעדים (כלומר, מתנהל מסחר.)

ווהאן זו גראונד זירו, וברור שהיא משותקת.

יודע מה, בעצם עזוב, הנה, קח-

https://www.ccn.com/could-the-deadly-coronavirus-actually-be-a-man-made-killer-disease/

אבדון וכליה על כולנו, יצאתי לגלוש על התחת במורד מגלשת הדשא הגדולה בגלבוע.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כי חברים שלך כל כך מייצגים את שנחאי... כמה הם? 10 מתוך 23 מיליון?

אתה יודע מה למה סינים חוטפים ממני את המסכות? הכל תקין בסין, לא?

יודע מה, בעצם עזוב, הנה, קח-

https://www.ccn.com/could-the-deadly-coronavirus-actually-be-a-man-made-killer-disease/

אבדון וכליה על כולנו, יצאתי לגלוש על התחת במורד מגלשת הדשא הגדולה בגלבוע.

אני מביא מקורות יותר אמינים ואתה מביא לי את הקשקוש כדי "להכניס" לי.

בסדר הבנתי שאתה ילד. הכל טוב. אני אמשיך לעשות את הרווח "הלא משתלם" שלי באיביי.

וירוסים כאלה משגשגים בסביבה לחה.. רטיבות וקור זה מעולה להם.

לדעתי ברגע שמזג האוויר יתחמם נראה התמתנות בקצב ההדבקות.

באזורים רבים בסין חורף זו העונה היבשה. הלחות ומשקעים עולים ככל שמתקרבים לקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...