Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

או שהתרגוגל כאן מעוות לגמרי, או שמי שכתב את הכתבה הזו הוא קשקשן, לא מישהו שמבין במחלות זיהומיות. אבל מפיץ יופי של תאוריות קונספירציה.

מכל מקום, כיוון שהעברת הנגיף החדש בין בני אדם התרחשה ותועדה גם בארה"ב ובגרמניה, הרי שיש כאן משפט שצריך למחוק.

בינתיים - בין הדיווחים הסיניים לבין הפוסט של הענק אני מעדיף את הסינים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להעלב כל פעם מחדש על כל הערה על אמא רוסיה.

בעייני רמת האמינות שלהם תהייה די זהה, וזה לא "פוליטיקה".

מקווה, עם זאת, שהפרופסור צודק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להעלב כל פעם מחדש על כל הערה על אמא רוסיה.

בעייני רמת האמינות שלהם תהייה די זהה, וזה לא "פוליטיקה".

מקווה, עם זאת, שהפרופסור צודק.

ואולי אתה תהיה הבוגר ותתחיל פעם אחת בזה שלא תזרוק ישר כל מיני הערות רוסופוביות על כל דעה ודבר. לדעתו של ספריאל הדעה הזו היא קשקוש - סבבה! לא צריך ישר להגיד שזה קשוש כי אמר אותה רוסי מסריח ממדינת האופל...

איפה הגנתי פה על "אימא רוסיה"? בזה שישר פסלת דעה של מישהו כי הוא רוסי... ויש לך עוד טענות?

אני לא מבין בתחום אבל גם לשפעת אין תרופה, יש רק טיפול תומך. איזה נתונים יש לקורונה שהם יותר מפחידים משפעת?

כמובן במידה ואנחנו מאמינים לסינים ושזה לא הרבה יותר חמור ממה שהם מספרים...

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפעת היא וירוס ונגד וירוס אין תרופה מקסימום טיפול תומך. מוטציה קטלנית כמו שהייתה ב-1918 תהרוג עשרות מיליונים באותה מידה. שום מערכת בריאות בשום מדינה בעולם לא תעמוד בזרם של מאות אלפי חולים.

ברור שהיא וירוס ללא תרופה, אבל מה נראה לך שהטיפול תומך הזה עושה כשמישהו בשנת 1700 היה לו חום 42 עם קשיי נשימה לעומת מישהו שמאושפז היום בבית חולים מודרני? הרבה יותר היו מתפגרים. השפעת הספרדית ב-1918 היא מאוד יוצאת דופן.

בכל מקרה בשביל פרופורציות - עונת השפעת בארה"ב היא די חזקה. עד כה מתו כ-3000 איש. 50 אלף איש אושפזו ונדבקו בה מיליונים. סתם כדי לשם פרופורציות. גם שמעתי כבר מספרים גבוהים יותר מאלו שפורסמו באתרי החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, כיון שאיני מבין רוסית הסתמכתי על התרגום שציטטת, אולי גוגל עיוות כאן. מכל מקום, הגירסה הזו לא מתחברת למה שאני יודע על המחלה.

ולגבי תאוריית הקונספירציה - מה לעשות, לאף חברת תרופות אין עדיין חיסון או תרופה לטיפול במחלה הזו, כך שגם כאן התאוריה לא מתחברת לי למציאות. התחזית היא שגם אם התהליכים לפיתוח חיסון יתרחשו בלי שום עיכובים ניסויים ראשונים ייערכו בעוד לפחות 3 חודשים. עד שחיסון כזה יופץ בעולם יעבור זמן רב. אם מישהו זוכר את ה-SARS - המגפה דעכה הרבה לפני שהחיסון פותח. כמובן שאין להסיק מכך דבר לגבי הנגיף הנוכחי.

והנה ידיעה בעיתונות עממית אמינה לגבי הדבקה על ידי הנגיף אפילו לפני שהחולה נהיה חולה (במקרה זה - הדיווח מגרמניה שהזכרתי קודם).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The U.S. Centers for Disease Control and Prevention and state officials emphasized that the overall risk for people in the U.S. and in Illinois remains low. “This person-to-person spread was between two very close contacts, a wife and husband,” said Ngozi Ezike, the director of the Illinois Department of Public Health. “It is not spreading in the wider community.”

As transmission of novel coronavirus appears similar to that for MERS and SARS, WHO has recommended basic principles such as avoiding close contact with those suffering from acute respiratory infections, frequent handwashing, and enhanced infection prevention practices in healthcare facilities.

זה בדיוק מה שהוא אמר שם, שהווירוס עובר מאדם לאדם, אבל על פי הממצאים כרגע רק במידה והיה מגע קרוב מאוד.

מבחינת הקונספירציה, תראה את ChemGuy 85 נהיה ביזנסמן! נראה לך שהוא היחידי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי אתה תהיה הבוגר ותתחיל פעם אחת בזה שלא תזרוק ישר כל מיני הערות רוסופוביות על כל דעה ודבר. לדעתו של ספריאל הדעה הזו היא קשקוש - סבבה! לא צריך ישר להגיד שזה קשוש כי אמר אותה רוסי מסריח ממדינת האופל...

איפה הגנתי פה על "אימא רוסיה"? בזה שישר פסלת דעה של מישהו כי הוא רוסי... ויש לך עוד טענות?

כן, שמע, אני רוסופוב נודע בפורום הזה. אף פעם לא התווכחי עם אף אחד שיצא נגד העולים מרוסיה וכו'. וכמובן שבתור מישהו שקוראים לו יבגני, אני נוטה להתייחס לאחרים כ"רוסים מסריחים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שמע, אני רוסופוב נודע בפורום הזה. אף פעם לא התווכחי עם אף אחד שיצא נגד העולים מרוסיה וכו'. וכמובן שבתור מישהו שקוראים לו יבגני, אני נוטה להתייחס לאחרים כ"רוסים מסריחים".

זה שאני יהודי לא מונע ממני את האפשרות להיות אנטישמי(רק דוגמה - כן). מה הקשר לזה שקוראים לך יבגני. ספציפית כאן פסלת את הדעה של הפרופסור על בסיס זה שהוא רוסי ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, לא בא לי לעשות hijacking לשרשור.

אתה יכול להמשיך להניח שאני סובל משנאה עצמית.

סך הכל רוסיה ידועה בחופש העיתונאי שלה, והבעיה היא אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברוסיה אין להם מה לפחד מהוירוס, אלכוהול מחסל אותו.

flag-corona-virus-can-be-killed-by-alcohol-slav-countries-have-no-power-here

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהוא אמר שם, שהווירוס עובר מאדם לאדם, אבל על פי הממצאים כרגע רק במידה והיה מגע קרוב מאוד.

מבחינת הקונספירציה, תראה את ChemGuy 85 נהיה ביזנסמן! נראה לך שהוא היחידי...

ההתפתחויות מהירות מאד וכנראה שההודעה שאתה מצטט לא לגמרי מעודכנת (והודעה מאתמול בבוקר כבר יכולה להיות כזו). מכל מקום, עד כמה שהבנתי, "מגע קרוב" הוא 2 מ', ובניגוד ל-SARS ה-2019nCoV (זה שמו של הנגיף החדש) מדבק גם לפני שיש הסתמנות של מחלה, ואולי גם אחרי ההחלמה. ראה את הקישור שהבאתי בהודעה קודמת, ואתה מוזמן לחפש את הפרסום המקורי מגרמניה. התאור שם הוא הדבקה בפגישות במשרד, לא במגע קרוב מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שלך אותו הבחור התגבר על המחלה כאילו זו שפעת רגילה שזה נשמע טוב. כתוב גם ששני החברים שלו שהובחנו לא פיתחו סימני מחלה לאחר הבידוד. יש מצב הבדיקות לא אמינות ב-100%?

בכל מקרה, זה עדיין לא נשמע מפחיד יותר משפעת רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כשצריך לבחור בין אמינות רוסית לסינית בדיווחים, אנחנו באמת בבעיה.

לגמרי! אילו היה לי שקל על כל "ראיון עם מומחה רוסי" ששלחו לי והתגלה כגיבוב שטויות מוחלט של דמויות בדויות...

ממה שגיליתי, כמו שיש אנשים שנהנים לרכוב על היסטריה ולהפיק ממנה רווח ע"ע כמגיא (שיהיה בריא, זכותו המלאה להרוויח כדת וכדין, זאת לא ספסרות כל עוד יש מלאי בארץ),

יש אנשים שנהנים _באותם זמנים בדיוק_ להפיץ שמועות וסיפורי עורבא פרח, ולעתים קרובות ברמת כתיבה ממש טובה, סוג של סיפור מתח בחינם אם תרצו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שלך אותו הבחור התגבר על המחלה כאילו זו שפעת רגילה שזה נשמע טוב. כתוב גם ששני החברים שלו שהובחנו לא פיתחו סימני מחלה לאחר הבידוד. יש מצב הבדיקות לא אמינות ב-100%?

בכל מקרה, זה עדיין לא נשמע מפחיד יותר משפעת רגילה.

אותו בחור היה צעיר (33). כיוון שעד היום לא היתה תמומה מהוירוס מחוץ לסין אנחנו בינתיים לא יודעים מי האנשים שמתו מהוירוס. מכל מקום, הדיווח הוא כי לכל ארבעת הגרמנים שנדבקו היתה מחלה קלה, לא שנותרו בריאים לחלוטין.

ודרך אגב - שפעת "רגילה" היא מחלה קשה. מה שרוב הקהל מכנה "שפעת" אינו נגרם דווקא על ידי נגיף השפעת, אלא מהווה ערב רב של מחלות "דמויות שפעת" קלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...