Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q1/Article-3022793b53bff61027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

רשות האוכלוסין וההגירה הודיע כי המעברים היבשתיים והימיים של ישראל ייסגרו למי שאינו אזרח ישראלי ושהה בסין ב-14 הימים טרם הגעתו למעבר.

מה זה אם לא סגר?

ישראל לא תאפשר למי שלא אזרח והיה ב 14 ימים האחרונים בסין להיכנס לגבולות הארץ .

אם עוד מדינות יכריזו על מדיניות דומה.. זה בעצם סגר על סין.. כי אזרחים סינים לא יוכלו לצאת מסין,

אף מדינה לא תקבל אותם.

נכון לעכשיו אין טיסות ישירות מסין לישראל.. לא יודע אם עוד מדינות יכריזו על זה בקרוב או לא.

אבל קצב גידול של 30% ביום הוא מטורף בכל קנה מידה, אם הקצב לא יואט אז בתוך שבועיים נהיה עם 400,000 חולים

ושבועים אחר כך 16 מיליון חולים...

הרוגים .. מ 210 ...בתוך שבועיים 4000 ושבועיים אחר כך 160,000 ...

בקיצור מה שחשוב כרגע זה להקטין את קצב הגידול של הנדבקים - הבעיה?

מי שנדבק מתחיל להדביק עוד לפני שיש לו סימנים שהוא נדבק.. וזה מה שמלחיץ את כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות תעופה רבות כבר לא טסות לסין. תיירות חוץ לסין משותקת לחלוטין. תיירות פנים גם כנראה מתה. כבר זה נזק עצום לכלכלה הסינית שממילא הייתה בהאטה בשנתיים האחרונות.

אבל תשמע חברים שלו בשנחאי טוחנים שעות נוספות אז זה אומר business as usual. כמובן יש לו מצבת כוח אדם לגבי כל מעסיק ומעסיק בשנחאי והוא יודע כמה עובדים התייצבו לעבודה וכמה לא. אה ומקומות בילוי סגורים ברחבי כל סין וחגיגות השנה החדשה שבוטלו זה ממש לא נזק לכלכלה. זה כלום. פרוטות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה איזה פסיכולוג שיכול לבדוק את מה קורה פה על כמגאי? נורא מדאיג.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כי חברים שלך כל כך מייצגים את שנחאי... כמה הם? 10 מתוך 23 מיליון?

אתה יודע מה למה סינים חוטפים ממני את המסכות? הכל תקין בסין, לא?

זה לא משנה כמה החברים שלי בעיר זו או אחרת, מספיק כדי לנפץ את הטענה המופרכת של "אף אחד לא עובד וזו עובדה". ואם בנאדם כלשהו עובד כנראה שהחברה פתוחה, ככה שעוד כמה אלפים עובדים ביחד איתו. מן הסתם לא אתחיל לחפש לך מצבת כח אדם.

היי, אנחנו ב 2020, חפש חברה גדולה בעיר כלשהי בסין (שהיא לא ווהאן!) ותרים אליהם טלפון, תוכל מיידית לברר אם הם פתוחים או לא.

וברור שהסינים חוטפים ממך את המסכות. כמו שאמרת, רק בווהאן עצמה מעל 11 מיליון איש, ושם אשכרה יש צורך- זה מספיק כדי שתוכל למכור מסיכות לכל החיים. מעבר לצורך המוצדק, יש הרבה מעודדי היסטריה כמוך, אז הכל יצא כבר מזמן מפרופורציות.

בנוגע לעסקים שלך באיביי, עלה והצלח, לא משנה כמה בוכטות תכניס שם- זה לא הופך את דפוסי ההתנהגות שאתה מראה פה להגיוניים או קרוב לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הם צריכים לקנות ממני מסכות ב-700% יותר מהמחיר הרגיל לחבילה? מה קרה? אין מספיק מסכות בסין? או שיכול להיות שאני צודק שבזמן חירום יהיה מחסור בציוד בסיסי אפילו במעצמה תעשייתית כמו סין ואתה פשוט לא מסוגל להודות שצדקתי.

למה ב-Wuhan עיר עם 49,000 מיטות אשפוז פתאום החליטו לבנות מאפס עוד שני בתי חולים? הרי יש בסך הכל 8,000 נדבקים. מה הבעיה בדיוק לטפל בהם בתשתיות שכבר יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשים פה תמונה של דיאזפאם כתגובה, אבל במצבך הנוכחי אני בספק שתיקח את זה בהומור.

אני לא מאמין שאשכרה שאלת את השאלות שהרגע שאלת, תסתכל עליהן לדקה- ותמצא את התשובות ההגיוניות לחלוטין אליהן. הן מאוד, מאוד פשוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי אם ציינו פה, אבל זה אתר נחמד שמנטר את ההתפרצות. כמובן על פי הנתונים הרשמיים.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשים פה תמונה של דיאזפאם כתגובה, אבל במצבך הנוכחי אני בספק שתיקח את זה בהומור.

אני לא מאמין שאשכרה שאלת את השאלות שהרגע שאלת, תסתכל עליהן לדקה- ותמצא את התשובות ההגיוניות לחלוטין אליהן. הן מאוד, מאוד פשוטות.

אם אפשר לקנות בסין חבילה ב-2-3 דולר לא קונים אותה באיביי ב-25-30 דולר.

תמיד יש אנשים שעושים כסף על היסטריה המונית אני מזהה אותם לפי כמות היחידות שהם מזמינים היו כאלה ששאלו אותי אם אני יכול להשיג להם 100 - 200 ארגזים, אבל הרוב המוחלט לוקחים בין 1-2 יחידות של 50 מסכות וזה כנראה לשימוש עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לקנות בסין חבילה ב-2-3 דולר לא קונים אותה באיביי ב-25-30 דולר.

תמיד יש אנשים שעושים כסף על היסטריה המונית אני מזהה אותם לפי כמות היחידות שהם מזמינים היו כאלה ששאלו אותי אם אני יכול להשיג להם 100 - 200 ארגזים, אבל הרוב המוחלט לוקחים בין 1-2 יחידות של 50 מסכות וזה כנראה לשימוש עצמי.

אז להקים בתי חולים חדשים בשבוע ולבודד ערים ושטחים של עשרות מיליוני אנשים - בכיף. לייצר מסכות ולחלק אותן לתושבים - לא...

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו גיליתי שאחד הספקים הישראלים מכר לי מספר ארגזים של מסכות סוג ד'. אני לא אשלח את המסכות האלה לחו"ל.

אני אשלח רק את האיכותיות בשיטת FIFO והשאר יקבלו זיכוי.

חיים לימדו אותי שאפשר לעשות כסף, אבל אסור להיות חזיר.

אז להקים בתי חולים חדשים בשבוע ולבודד ערים ושטחים של עשרות מיליוני אנשים - בכיף. לייצר מסכות ולחלק אותן לתושבים - לא...

בניית שני בית חולים מאפס ב-6 ימים נראה טוב בטלוויזיה ממלכתית. חלוקת מסכות לקשישים לא ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים דוגמאות להודעות שאני מקבל מלקוחות באיביי?

Good Day. This is Jasmine Tse from Hong Kong. I've purchased the mask on 28 Jan 2020.

May I know the country of origin of the masks? Also, would you please advise when will the masks ship to Hong Kong asthe WARS virus is raging in Hong Kong.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו הדוגמה שפסלת עם עשרת החברים של פיקה007. ברור שבאזור שחיים בו יותר ממיליארד אנשים יהיו מספיק אנשים בפאניקה שגם במידה והם מיעוט זה ירגיש המון...

בכל מקרה, יש לך עדיין מאיפה לקנות את המסכות? כי הבנתי מחברים שטסים לחו''ל שהם לא מצאו בארץ. העסק הזה לא יעבוד בישראל, כי ישראלי יעדיף לחלות בקורונה ולא לשלם לך 300 אחוז יותר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מסכים.

בנוגע למלאי כל התרוקן ומה שיש רוצים למכור רק לגדולים.

יבואן אחד הציע לי מלאי בתנאי שאני לוקח 250 ארגזים. אמרתי לו יפה "ביי ביי".

בגודל אני מוציא את החבילות האחרונות וסוגר את בסטה. עשיתי את מכה שלי ובשביל להמשיך להתעסק בזה אני צריך להתפטר מהעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...