Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

יודע, אבל להבדיל מסארס חולי קורונה מדביקים לפני הופעת סימפטומים מה שמקשה מאוד על בידוד וסגר.

עכשיו תסלחו לי יש לי קצת war profiteering לעשות.

1410248_1.jpg

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש וירוסים הרבה יותר מסוכנים, מדבקים וכו' שמדבקים לפי הופעת סימפטומים.

אתה פשוט לא מרגיש את זה כי קיבלת חיסון למשל נגד חצבת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הוירוס הראשון שמדבק לפני הופעת סימפטומים אתה יודע?

הבעיה השניה שמשתלבת עם זו היא שהסימפטומים מופיעים רק לאחר 10-14 ימים. בהתחשב בשני התנאים האלה אני לא מבין איך בכלל הרשויות בסין עושות מעקב אחר התפשטות המחלה. אלא אם הקצין הישראלי בדימוס צודק וזה יצא ממעבדה סודית שלהם וגם אז זה לא בטוח שזה מאוד משפר את המצב. פוטנציאלית יש הרבה יותר חולים מהמדווח.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ויש וירוסים אחרים, מדבקים בהרבה, מסוכנים לא פחות (אם לא יותר) - בטח לטווח הארוך, כמו למשל חצבת.

אין כאן איזה משהו חדש שהעולם לא ראה.

אם זה יצא ממעבדה סודית שלהם זה וירוס מעובד לנשק (Weaponized virus) דיי גרוע, הוא לא מדביק מספיק מהר, הוא לא הורג באחוזים גבוהים. אולי זה גרסת בטא שברחה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה השניה שמשתלבת עם זו היא שהסימפטומים מופיעים רק לאחר 10-14 ימים. בהתחשב בשני התנאים האלה אני לא מבין איך בכלל הרשויות בסין עושות מעקב אחר התפשטות המחלה.

יש מספר שיטות בהן ניתן לאתר את הגנום (או חלקיו) של הוירוס אצל אלו שחשודים כנדבקים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יצא ממעבדה סודית שלהם זה וירוס מעובד לנשק (Weaponized virus) דיי גרוע, הוא לא מדביק מספיק מהר, הוא לא הורג באחוזים גבוהים. אולי זה גרסת בטא שברחה

אולי הוא כן. חוץ מהסינים אף אחד לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר שיטות בהן ניתן לאתר את הגנום (או חלקיו) של הוירוס אצל אלו שחשודים כנדבקים.

התכוונתי לשלב לפני הבדיקות אצל החשודים - איתור החשודים. אחרי שהבן אדם הראשון שחלה עבר זמן רב עד שהוא הרגיש כחולה ובינתיים הדביק אנשים שהדביקו אנשים אחרים. עקרונית בזמן שגילו את התפרצות כמות הנדבקים הייתה צריכה להיות מאוד גדולה. לכן גם המספר שהם מדווחים עליו נראה קטן מדי לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצב ההדבקה תלוי בתכונות הנגיף, וכנראה שהנגיף הנוכחי לא מדבק כל כך מהר. אבל דברים יתבהרו בהמשך.

לגבי הגנטיקה - הסינים כבר העבירו את הגנום לרשויות המערביות שמשתמשות בו לפיתוח אמצעי אבחון מתחילות בפיתוח חיסון, לא כל כך מתאים לתאוריית הנשק הביולוגי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה באיזה מספרים הם מזייפים?

כמות ההרוגים ?

כמות הנדבקים ?

כמות המאושפזים?

לפי משרד הבריאות שלנו במחזור השפעת האחרון כ-300 אושפזו ו31 נפטרו מהסיבוכים?

מישהו יודע כמה באמת נדבקו?

יש גרפים של משרד הבריאות שמראים 18 פניות שבועיות לקופת החולים לכל 10,000 תושבים.

זה אומר כ15,000 נדבקים בשבוע , בשפעת.

השאלה האם הקורונה יותר קטלני מהשפעת שלנו ?

3000 חולים (או רק מאושפזים) ו 50 מתים ... השאלה האם יש נדבקים שלא רצו לבית החולים?

אם הם מזייפים רק בכמות הנדבקים ויש 30,000 ולא 3000 , אבל לא מרמים בכמות המתים אז הסטיסטיקה היא של שפעת רגילה

https://www.maariv.co.il/news/health/Article-742356

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כמות הנדבקים שלא אובחנו מסיבות שונות (חלו במחלה קלה וחולפת או היו ללא כל הסתמנות, לא פנו לטיפול רפואי, לא נערכו להם בדיקות וכו') לא תדע לעולם. תדע רק את מספר החולים שהגיעו לטיפול רפואי ואובחנו לפי קריטריונים שהוגדרו. לכן יתכן, ואפילו סביר, שהמכנה בשבר הרבה יותר גדול מכפי שהוא מצטייר.

זה נכון גם לגבי שפעת "עונתית" - אנחנו יודעים כמה מהחולים אושפזו ואובחנו בבדיקות מעבדה, אבל רבים חולים בצורה קלה ואינם מגיעים לרופא, או שנבדקים, משוחררים כאבחנת "וירוס" (בלי אבחנה ספציפית) ומחלימים לאחר מספר ימים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אני לא זורע שום פאניקה.

אני רק מציין שאם

בנוגע לחיסון או טיפול תומך אחר אז כפי שכתבתי בהודעות קודמות פשוט לא יהיה מספיק לכולם.

בנוגע לאחוזי תמותה ושאר האבחון הרפואי שכתבת אני אחזור על כך בפעם החמישית רוב המוחלט של המידע מגיע מהסינים ויש סיכוי לא רע בכלל שהם לא חושפים את המספרים האמיתיים לגבי מספר החולים ומתים.

מתחיל ב "אם"

ממשיך בספקולציה שלא מגובה ממש

ומקנח במשהו עם ניחוח של קונספירציה.

פחות או יותר פגעת בול ב 3/3 טקטיקות של זריעת פאניקה מכוונת, למרות שבמקרה שלך- אני לא מאמין שעשית את זה בכוונה בכלל. אנני פשוט לא מבין למה דווקא הסיפור הזה התיישב לך בראש כ"כ חזק. זה כמעט כאילו אתה רוצה לראות את ההתנפלות וההיסטריה שמגיפה המונית תגרום.

לארגון הבריאות העולמי וה CDC יש לא מעט משאבים מעבר לסטוק של אמאזון. הם ממש לא "אזובי קיר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב חולי השפעת שנפטרו בארץ כתוצאה מסיבוכי השפעת הם בעלי מחלות רקע שונות ורובם יחסית בגיל מבוגר.

צפירת הרגעה בבקשה. ווירוס הקורונה נתפס במכס והוחזר לבעליו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא כן. חוץ מהסינים אף אחד לא יודע.

ואולי זה המצאה של חייזרים.

אבל נניח ואני זורם איתך, וירוס שפותח כנשק, במעבדה בסין, אולטרא-מדבק, עם אחוזי קטלניות גבוהים, בורח מהמעבדה ומתפשט, הורג הרבה מאוד, לא כמות שאפשר להסתיר, גם לא מעבר למסך הברזל, קל וחומר בסין.

התכוונתי לשלב לפני הבדיקות אצל החשודים - איתור החשודים. אחרי שהבן אדם הראשון שחלה עבר זמן רב עד שהוא הרגיש כחולה ובינתיים הדביק אנשים שהדביקו אנשים אחרים. עקרונית בזמן שגילו את התפרצות כמות הנדבקים הייתה צריכה להיות מאוד גדולה. לכן גם המספר שהם מדווחים עליו נראה קטן מדי לטעמי.

ומה זה שונה מחצבת למשל בשלוש שנים האחרונות +-?

שהחצבת היא ככל הנראה אחת המחלות הכי מדבקות שידועות לאדם, והיא יכולה לקטול גם עשור, שניים או שלושה לאחר ההידבקות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי זה המצאה של חייזרים.

אבל נניח ואני זורם איתך, וירוס שפותח כנשק, במעבדה בסין, אולטרא-מדבק, עם אחוזי קטלניות גבוהים, בורח מהמעבדה ומתפשט, הורג הרבה מאוד, לא כמות שאפשר להסתיר, גם לא מעבר למסך הברזל, קל וחומר בסין.

את זה לא אמרתי.

אני כן אמרתי שצריך לקחת בערבון מוגבל (מאוד) את המידע שמגיע מהסינים כי כל מי שמכיר כיצד סין עובדת יודע שכל מידע רשמי של גוף ממשלתי יוצא החוצה רק באישור השלטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק, אבל גם אחרי שלוקחים בחשבון מקדם "משטר טוטליטרי" לכל המידע הזה, עדיין כדאי לאפסן את הפאניקה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...