Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

פאק, מה עם אמנון יצחק? דווקא די בניתי על ההבטחות שלו להוריד את מחיר הדלק למחיר שפוי. את מחיר הלחם האחיד לשקל חדש אחד בלבד וכמובן ביטוח רפואי מקיף ביותר לכל המשפחה תמורת 20 שקלים בלבד.

מקווה שאתה ציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אומר לכם, עלה ירוק ואמנון יצחק צריכים להתאחד.

ככה יהיה לנו ג'וינט בשקל :roll:

מאיפה אתה יודע שלא היו דברים בגו' מאחורי הקלעים? לפי כמות השטויות שהאזרח אמנון משחרר עושה רושם שהוא על משהו.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתימני יש מצב שהוא היה על גת ורצה להתקדם משם..:roll:

(תימנים, הכל בהומור, כן?)

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי ששמאלה מלפיד מדבר על העלאת מדרגת המס העליונה, ביטול תקרת ביטוח לאומי, העלאת מס חברות והטלת מס ירושה. כמובן שזה יכניס פרוטות בודדות לעומת הכסף שצריך בשביל לממש את החזון האוטופי שלהם, ולכן אפשר להניח שמעשית יהיה מדובר בהעלאות מס נרחבות הרבה יותר.

לא ממסים אדם עשיר כי הוא עשיר ומצליח. לא אשמתו שx נתקע בעבודה בינונית. הוא לא פשע ולא עשה עוול לאף אחד.

רוצה למסות? תמסה את כולם. אל תסמן לעצמך מגזר כזה או אחר, בפרט כשהמגזר הזה גם ככה משלם את רוב נטל המס בישראל (ע"ע מדרגות מס בישראל).

מיסוי פרוגרסיבי הוא אמצעי מקובל בכל העולם, גם הקפיטליסטי. אם תיקח ממי שמרוויח 500 שקל 250, יישארו לו רק 250 למחיה.

אם תיקח ממי שמרוויח 500,000 סכום של 250,000 - עדיין יישארו לו 250,000 ביד.

כשאתה מעוניין להקים מסגרת שתאפשר גם למי שמרוויח 500 להמשיך לחיות, אתה מנסה להשאיר אצלו את רוב ה-500, גם אם תצטרך לקחת מהעשיר קרוב ל-400,000 ולאלץ אותו להסתפק ב-100,000 (אגב, זה רחוק מכך).

מס פרוגרסיבי זה ניחא, שמר אמר שהוא רוצה ספציפית לסמן את העשירים בשביל תוספת מס. אם נמסה את העשירים בצורה כבדה, הם פשוט יעשו מה שעושים העשירים בצרפת - ויוציאו את הונם החוצה. אם עכשיו נדמה לך שיש עניים בארץ, חכה לבריחת ההון.

למה להתוכח על מה שלא קים ?

לא צריך להעלות את המיסים על העשירים או העניים. במקום זה צריך :

1. לקצץ את הבזבוזים הנוראים בכל מיני קיצבאות, בתקציב הבטחון, בסלילת רכבת שתיסע ריקה, חוק עידוד השקעות זרות ועוד הרבה

2. גם החברות הגדולות והעשירות צריכות להתחיל לשלם מס אמיתי. היום הם משלמות מס מצחיק. במיוחד מדובר על משאבי טבע של המדינה :תמלוגים מצחיקים של ים המלח וכימיקלים לישראל (של עידן עופר)

3. להפסיק עם השחיתות הנוראית. המפלגה של ליברמן שולטת במשרד התשתיות, ונותנת מתנה ענקית לחברות הפקת הגז (יצחק תשובה) - זכות שימוש בחינם במאגר תת קרקעי שהתרוקן. מדהים איך זה עבר בשקט.

ואחר כך יהיה אפשר להוריד את מס ההכנסה ו\או מע"מ בגדול.

הבעיה היא (כמובן) ששיטת הבחירות מחלישה את ראש הממשלה והוא לא יכול באמת לשלוט. הוא לא יכול להיאבק בועדים החזקים, בלוביסטים שמנהלים חלק מחברי הכנסת, הוא לא יכול להגיד לליברמן להפסיק עם השחיתות הזו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעולם לא מקשיב למדגם. מי שאין לו סבלנות לחכות לתוצאות האמת בד"כ מופתע, או כמו שאני תמיד אומר: מי שמפתח ציפיות, בסוף נושך כריות.

אגב, מישהו יכול להגיד לי מה עלה בגורל בחירה ישירה? דהיינו בחירת ראש ממשלה לחוד ומפלגה לחוד? למה זה כבר לא ככה? האם חשדותיי שזה היה מהלך קומבינה להבטחת בחירה של איש אחד בכל מקרה ומצב ואחרי שהוא הפסיק להתמודד זה כבר לא שינה כלום אז היה אפשר לבטל את זה מוצדקים?

למי שזוכר: "מה עשית?! זה כמו לחם, בפיתה!"

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלך לישון ואשאיר אתכם עם תהייה. פורסם כאן כבר הלינק לתוצאות האמת, ואם תשוטטו לפי יישובים ותחפשו דווקא את הישובים הערבים, אולי תופתעו כמוני לראות את התמיכה הגדולה שזוכה לה מפלגה מפתיעה בלא מעט מהישובים הללו, לפחות עד כדי מספר דו ספרתי של אחוזים. אני כמובן מדבר על ש"ס :roll:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מישהו יכול להגיד לי מה עלה בגורל בחירה ישירה? דהיינו בחירת ראש ממשלה לחוד ומפלגה לחוד? למה זה כבר לא ככה? האם חשדותיי שזה היה מהלך קומבינה להבטחת בחירה של איש אחד בכל מקרה ומצב ואחרי שהוא הפסיק להתמודד זה כבר לא שינה כלום אז היה אפשר לבטל את זה מוצדקים?

למי שזוכר: "מה עשית?! זה כמו לחם, בפיתה!"

הבחירה הישירה מתה מאוחר מידי, השיטה הזאת היא שהצמיחה את כל המפלגות הקטנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ספירת 99.5% מהקולות מתקבל מצב של שיוויון מוחלט בין הגושים: 60 - 60. המשמעות היא שש"ס בטוח לא תהיה בממשלה. מכאן זה או שתהיה ממשלה שלפיד ובנט ישבו ביחד או שלא יצליחו להרכיב ממשלה. אם האופציה הראשונה תתקיים זה יהיה אבסורד, דעות מדיניות שונות לגמרי. לכן לפי דעתי, אם המצב הזה נשאר, אנחנו נלך בקרוב לסבב בחירות נוסף (אלא אם כן יתאגדו 61 ח"כים שירכיבו ממשלה, לא נראה סביר). 8)

הבעיה (מבחינתי): אם אינני טועה רוב הקלפיות שנשארו הן התנחלויות ועדיין לא סיימו לספור באריאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום לא בטוח, ייתכן ש-ש"ס כן תהיה בממשלה.

חבל שאנשים הצביעו למפלגות קטנות כמו עלה ירוק וארץ חדשה - הקולות הללו יכלו להביא עוד מנדט או 2 והיו משפיעים מאוד על המשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם החיילים? כבר עברו את בדיקת המעטפות הכפולות ונספרו?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום לא בטוח, ייתכן ש-ש"ס כן תהיה בממשלה.

(במצב של שיווין בין הגושים) איך בדיוק? נגיד ביבי ילך עם הגוש שלו אז מדובר ב 60 קולות, צריך מינימום 61, מי יצטרף לממשלה עם החרדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש סיכוי לממשלה רחבה\אחדות, בוא נחכה ונראה מה יתבשל ..

שורה תחתונה - כלום לא בטוח, במיוחד לא בפוליטיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...