Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

מה אתם רוצים ממופז? צריך איזה דויד לוי מודרני בכנסת.

להערכתי הקואליציה המסתמנת היא ביבי+חרדים ובנט יחד עם העבודה (ובניגוד להכרזות שלה שלי תשב במששלה על תקן ג'ירפה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יציב, לא יציב

הנה פרט טריויה קטן: אורי אריאל התראיין הבוקר. יש לו שישה ילדים, לבריאות.

סתם ילד. לאשה במספר 10 בבית היהודי יש 11 ילדים. מעניין איך זה משאיר לה זמן לכנסת :-P

לפיד ייכנס לממשלה ואולי זה יעזור קצת, אבל מה שיעזור באמת הוא אם אפשר יהיה להשאיר את ש"ס בחוץ. אבל גם אם זה יקרה, 4 השנים הקרובות הולכות להיות די מסריחות, ככל הנראה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לנפץ לכם אשליות. ביבי + ש"ס זה קבוע בנוסחה.

משם זה מתחיל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה לפיד יעשה לאחר שהוא יכנס לקואליציה ללא ש"ס, לפני 10 שנים אבא שלו דיבר על אותם הדברים וקיבל 15 מנדטים ואכן הורכבה קואליציה ללא ש"ס, לא הושג כלום בזה.

ככה שאם ש"ס וגם בלי המצב פשוט מסריח מכול כיוון.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שביבי יצמיח זוג אשכים וירכיב קואליציה בלי החרדים.

משהו עם לפיד והעבודה, שאולי יזיזו קצת את עניין השוויון בנטל.

זה בחיים לא יקרה. בפוליטיקה כמו בפוליטיקה, הכל מסתכם בניהול סיכונים. אתה באמת חושב שהוא יחליף שותפות איתנה כמו זו שיש לו עם המפלגות החרדיות, בשותפות קיקיונית עם מישהי שעד לפני מספר ימים כינתה אותו "יריבה המר", והצהירה שתסרב להיכנס לממשלתו בעד שום הון שבעולם? נתניהו לא יחשוף את צווארו על סמך שותפות עם יחימוביץ'. כדי לעשות זאת הוא צריך להיות מטומטם, אין קשר לזוג ביצים.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפוק האמיתי היחיד מהמערכת הזאת נמנע מאיתנו.

יאללה, עוד קדנציה עם ש"ס... נדמה לי שכבר התרגלנו.

איך לא? הרי ש"ס מחזיקים בבלעדיות על המוצר הכי "חם" מזה 3000 שנים הלא הוא אלוהים. אין דבר יותר מוכר מאשר סקס ואלוהים. אלה שני הנושאים שאנשים הורגים ונהרגים עבורם מתחילת ההיסטוריה האנושית. מי לא ייבחר במפלגה שמייצגת את "הקדוש" בכבודו ובעצמו?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי לקואליציה בין נתניהו ליחימוביץ'. היא מיליטנטית, בעלת תפיסת עולם כלכלית הרסנית ולמען האמת מתאים לה תפקיד האופוזיציונרית. לדעתי, מכל ראשי המפלגות, היא בעלת הסיכוי הכי טוב לשרוד אחרי 4 שנים באופוזיציה (אישיות דומיננטית + פה גדול + עדר מצביעים שמעריצים את הקרקע עליה היא דורכת ולעזאזל השכל הישר).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נראה כמה פגעתי. באדום תוצאות האמת.

ההימור שלי לגבי התוצאות:

הליכוד ביתנו: מקסימום 30 31

העבודה: 22-24 15

הבית היהודי: 12 11

ש"ס: 11 11

התנועה: 4 6

עלה ירוק: 1 0

ארץ חדשה: 1 0

יש עתיד: 11 19

מרצ: 5-6 6

קדימה: 1 2

עוצמה לישראל: 2 0

עם שלם: 2 0

כח להשפיע: 0 0

מחר נראה כמה פגעתי, אם בכלל.

שמח שהתבדיתי עם מרצ, התנועה והבית היהודי, חבל לי על מפלגת העבודה, עם שלם וארץ חדשה.

עם כל הצער שבדבר, כנראה שאין מה לעשות נגד ההצטרפות הצפויה של יש עתיד לקואליציה. רק נותר לי לקוות לכך שמפלגת העבודה והתנועה לא ילכו בעקבותיו, אחרת באמת אפשר לומר שהן מכרו את בוחריהן בעבור נזיד עדשים.

איך שלא יהיה, בהינתן הכנסת הזאת, ההימור שלי הוא שהבחירות לכנסת ה-20 תתקיימנה בעוד כשנתיים מהיום. נחיה ונראה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית פגעת בול עם עלה ירוק וארץ חדשה - שתיהן קיבלו מספיק קולות למנדט אחד (באיזור 25 אלף), אבל לא מספיק לאחוז החסימה שהוא בערך 2.4 מנדטים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כניסתו מחדש של מופזיקו למערכה, טרפה את הקלפים, וביבי יקים ממשלה של ליכוד+בית יהודי+חרדים+מופזיקו.

זו לצערי אחת האופציות הכי גרועות שיש, אלא אם מופז יחליט שהוא לא יושב איתם בכל מחיר, מה לדעתי כבר הוכח

כבלתי סביר בעליל.

דווקא לדעתי ממשלה של ביבי+לפיד+בנט תהיה טובה, כי יש כוחות מאזנים לכל כיוון, אבל לדוגמא במלחמה בוועדים,

בנט ולפיד לא ירפו מביבי, ולא יתנו לא להמשיך לצעוק "תחזיקו אותי", בעודו מטפח את הועדים האלה עוד ועוד.

ואז גם יוכלו לצרף עוד מפלגות, אבל בלי לחץ של סחטנות.

אבל שוב, אני כמו רוב האנשים, לא רואה את ביבי מוציא את החרדים החוצה. זה בדי.אנ.איי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה לפיד יעשה לאחר שהוא יכנס לקואליציה ללא ש"ס, לפני 10 שנים אבא שלו דיבר על אותם הדברים וקיבל 15 מנדטים ואכן הורכבה קואליציה ללא ש"ס, לא הושג כלום בזה.

ככה שאם ש"ס וגם בלי המצב פשוט מסריח מכול כיוון.

דווקא הייתה התקדמות יפה מאוד, אלה היו שנים רזות מאוד לסחטנים. אלא מאי, הציבור התרגל לטוב והצביע לדברים אחרים, והחרדים השיבו את הגלגל לאחור. אין זבנג וגמרנו, נדרשת עקביות שהיא לא תכונה נפוצה בתרבות הישראלית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נניח ולפיד יכנס כשותף רציני לקואליציית ליכוד-בית-עתיד, זה יכול להפתיע לטובה. אבל זה רק בתנאי שתו״כ הוא לא יבחש מאחורי הקלעים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההימור שלי:

ביבי יהיה רה"מ בקואליציה עם יאיר לפיד (שלא רוצה להיות ראש ממשלה), בנט, קדימה, ומופז.

לפיד ייקח את התיקים שמענינים אותו, זאת אומרת חינוך, שיכון, וכו'.

מופז יהיה שוב שר התחבורה

בנט יקבל את משרד הפנים

ציפי תלך לכיוון משרד החוץ

וביבי ישאיר אצלו את הכוח האמיתי עם משרד האוצר, ומשרדים קיקיוניים אחרים לח"כים שלו.

מה שיקרה:

יעבירו איזו תוכנית להגדלת השוויון בנטל, תוכנית שתתחיל בעוד 5-6 שנים (עד אז יהיו בחירות חדשות וקואליציה חדשה שמקסימום תבטל את התוכנית), איזו תוכנית שתאפשר נישואים אזרחיים ללא יהודים בלבד, אבל הכרה בידועים בציבור בתור זוג נשוי מבחינת הזכויות (שום שינוי ביחס להיום), ומו"מ על תח"צ בשבת שלא יתקדם לשום מקום.

מבחינה מדינית - יתחילו מו"מ עם הפלסטינאים, אבל ידאגו לגרור אותו בתקווה שמשהו ישתנה איפשהו

מבחינה כלכלית - הוועד החזק בנמלים וברכבות לא יפורק, אבל כן תהיה רפורמה במגזר העיסקי כולל העלאה קלה של מס חברות ויותר אכיפה וגביה אל מול חברות קטנות ובינוניות ויחידים.

כן תוסדר הבירוקרטיה מעט.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...