Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

מי שמצביע משפיע וכו'

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנה הסקר

*שם מעטפה*

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חותם על כנסת כפי שמתבטאת מהסקר בשנייה זו. 55 מנדטים ליש עתיד, 30 מנדטים לעבודה, 20 לעלה ירוק ו-10 לבית היהודי... עם פרלמנט כזה יש סיכוי שישראל תהפוך למדינה שאשכרה אני ארצה לחיות בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חותם על כנסת כפי שמתבטאת מהסקר בשנייה זו. 55 מנדטים ליש עתיד, 30 מנדטים לעבודה, 20 לעלה ירוק ו-10 לבית היהודי... עם פרלמנט כזה יש סיכוי שישראל תהפוך למדינה שאשכרה אני ארצה לחיות בה.

חותם על החתימה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:8):wink:

הסקר נחמד אבל לא ריאלי... אם היה נערך באתר אחר העוסק למשל בנושא תורני, התוצאה הייתה אחרת.

צריך לזכור שחלק גדול מאד מהאוכלוסיה איננו משתתף בפורום שלנו, חלק מאותו חלק גדול באוכלוסיה גם גודל מיום ליום בקצב ריבוי שכנראה אין דומה לו בעולם ולכן ניתן להשתעשע כאן בסקרים חביבים כל עוד לא לוקחים אותם ברצינות יתרה.

הכיוון הפוליטי,החברתי,המשפטי,הצבאי,החינוכי,הכלכלי,האידיאולוגי של מדינתנו הוא שונה לגמרי והדבר יורגש מבחירות לבחירות ומעשור לעשור.

יש לקוות שהמיעוט של היום (כבר לא כל כך מיעוט) ישמור על זכויות המיעוט של מחר כפי שהרוב של היום (שהוא כבר לא כל כך רוב) שומר על זכויות המיעוט של היום...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי מערכון עתידני של החרצופים על היום בו הליכוד והעבודה תהפוכנה ללשון המאזניים בין ש"ס לדגל התורה. פתאום יש תחבורה ציבורית בשבת, חזיר בפרהסיה ונישואין אזרחיים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם סקר על הסקר (לאלו שסימנו "הבית היהודי"):

- האם בבחירות הקודמות הצבעתם \ חשבתם בכלל להצביע האיחוד הלאומי \ מפד"ל?

- איך אתם מגדירים עצמכם ביחס לדת (דתי \ חילוני)?

- אם נניח זבולון אורלב היה נבחר, עדיין הייתם מצביעים למפלגה?

- אתם מודעים לרשימת המפלגה? תומכים בה (מן הסתם התשובה צריכה להיות "כן")?

- כאשר בוחרים מפלגה (לאו דווקא "הבית היהודי"), לפי מה אתם בוחרים - בעיקר בגלל ראש המפלגה, או בעיקר בגלל הרשימה שלה?

אני שואל את השאלות הללו מכיוון שאני רואה התעוררות (גדולה מאוד) בקרב צעירים, חילוניים לגמריי, אולי קצת מסורת פה ושם אבל בהחלט לא דתיים, ששמתי לב שמצביעים בעיקר לנפתלי בנט עצמו ואין להם בכלל מושג לגבי כל המפלגה והיושבים בתוכה. בנוסף, אני לא זוכר שהיה כזה הייפ סביב המפלגה הזאת (או בשמה הקודם האיחוד הלאומי \ מפד"ל) בקרב הצעירים החילוניים בבחירות הקודמות. אני כמעט בטוח לגמריי שהרבה צעירים חילוניים מצביעים למפלגה הזאת בגלל בורות ובגלל שהם רואים רק את "הפנים היפות" של המפלגה - בנט (שזה גם נתון לוויכוח אבל לא לשם המטרה הזאת כתבתי את מה שכתבתי), לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס לא יודע למי להצביע,

אבל לפחות אני יודע למי אני לא מצביע,

אז בתכלס נשאר לי עלה ירוק ויש עתיד. :roll:

לעלה ירוק יש מצע מעניין דווקא, אבל מי אמר שהם יעברו בכלל את אחוז החסימה?

הלוואי והסקר היה נכון, נמאס מביבי. :evil:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט מה הנקודה/בעיה הכי חשובה לך ב-4 השנים הקרובות ולהצביע למי שאתה מאמין שאכן יקדם אותה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם סקר על הסקר (לאלו שסימנו "הבית היהודי"):

- האם בבחירות הקודמות הצבעתם \ חשבתם בכלל להצביע האיחוד הלאומי \ מפד"ל? לא הצבעתי

- איך אתם מגדירים עצמכם ביחס לדת (דתי \ חילוני)? חילוני

- אם נניח זבולון אורלב היה נבחר, עדיין הייתם מצביעים למפלגה? לא

- אתם מודעים לרשימת המפלגה? תומכים בה (מן הסתם התשובה צריכה להיות "כן")? בהחלט

- כאשר בוחרים מפלגה (לאו דווקא "הבית היהודי"), לפי מה אתם בוחרים - בעיקר בגלל ראש המפלגה, או בעיקר בגלל הרשימה שלה? ראש המפלגה

אני שואל את השאלות הללו מכיוון שאני רואה התעוררות (גדולה מאוד) בקרב צעירים, חילוניים לגמריי, אולי קצת מסורת פה ושם אבל בהחלט לא דתיים, ששמתי לב שמצביעים בעיקר לנפתלי בנט עצמו ואין להם בכלל מושג לגבי כל המפלגה והיושבים בתוכה. בנוסף, אני לא זוכר שהיה כזה הייפ סביב המפלגה הזאת (או בשמה הקודם האיחוד הלאומי \ מפד"ל) בקרב הצעירים החילוניים בבחירות הקודמות. אני כמעט בטוח לגמריי שהרבה צעירים חילוניים מצביעים למפלגה הזאת בגלל בורות ובגלל שהם רואים רק את "הפנים היפות" של המפלגה - בנט (שזה גם נתון לוויכוח אבל לא לשם המטרה הזאת כתבתי את מה שכתבתי), לצערי.

.....

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותך המצע שלה?

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין בפטנטים האלה.

ובנוגע ללפיד: המצע שלו מביך ומזלזל באינטלגנציה של מי שקורא אותו. אפשר לעלות על הטעויות בקלות וכמות הfacepalm עצומה.

אני אזרוק דוגמה ואספר שבשוויץ שמתלהבים מזה שיש בה "רק" 6 שרים, ישנם קנטונים עם ממשלות משלהם. בקנטון של ארגאו יש משהו כמו 7 שרים. וזה רק קנטון אחד.

בגרמניה הסיפור דומה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט מה הנקודה/בעיה הכי חשובה לך ב-4 השנים הקרובות ולהצביע למי שאתה מאמין שאכן יקדם אותה.

יש פה יותר מדי בעיות,

אבל בתכלס מה שהכי מציק לי כרגע באופן אישי זה המשכורת העלובה שלי בתור חייל, מה זה 380₪?

לא מספיק בגרוש לכלום.

ככה זה כשמממנים חרדים שלא עושים כלום (מבחינתי לקרוא בתורה זה לא לעשות כלום), וכל מיני אנשים שלא הולכים לעבוד או לעשות משהו מועיל למען עצמם. אני בעד גיוס לכולם, חוץ מאנשים בעלי בעיות רפואיות וכו'.

אין שום סיבה שאני אבזבז 3 שנים מהחיים שלי, ואותו חרדי ירוויח יותר ממני מזה שהוא לא עושה כלום, יזכה להטבות בדיור וגם לא יעשה צבא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...