Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

משבוע לשבוע ומסקר לסקר אנחנו רואים כמה המערכת בחירות הזו קריטית לצביון המדינה הנוכחי. לא משנה למי מצביעים העיקר ללכת להצביע על מנת שלא לתת לאחרים לנהל את החיים שלך ב-4 שנים הקרובות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הולך להצביע העבודה. שלי יחימוביץ' באמת הוכיחה שהמפלגה שלה אזוטרית והזויה, יחד עם זה יש לה עדיין סיכוי לעבור את אחוז החסימה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד כשבסקר הזה מתעלמים - כרגיל - מעלה ירוק וארץ חדשה שלפי כל הסימנים יגיעו לכנסת..

כולם אומרים שלאחר הבחירות האלא, כל הסוקרים יצתרכו למחוקאת כל מערכת הסקרים שלהם ולבנות אחת חדשה.

הם כיום לא סוקרים כלל את הרשת הוירטואלית ומתרחשת שם פעילות שמשנה לחלוטין את כל התמונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה מעניינת בגירה. אני תוהה אם מישהו יושב ומנתח את הנתונים של גוגל טרנד בהקשר של הבחירות בארץ, זה מכרה זהב סטטיסטי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה ירוק קרובים לחצות את ה50,000 לייקים בעמוד הפייסבוק

http://www.facebook.com/AleYarokLiberal?fref=ts

סרטון חדש על הפרדת דת ומדינה, ומה בדיוק מופיע במצע של מרץ בנושא

אהבתי גם את הרשימה שלהם, אנשים משכילים עם טונות של מוטיבציה בתחום החברתי בארץ

http://aleyarok.org.il/our_team/

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטח לא מחדש לאלה שצופים בטלוויזיה.

http://194.90.130.14/elections19/heb/info/VideoPage.htm

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון חדש על הפרדת דת ומדינה, ומה בדיוק מופיע במצע של מרץ בנושא

עו"ד ליבי מולד מככבת בעימותים שלהם ברחבי הארץ. אני חושב שהיא עושה עבודה נהדרת ומאוד הייתי רוצה אדם כמוה שייצג אותי בכנסת. לצערי היא מקום 7 ברשימה...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה מעניינת בגירה. אני תוהה אם מישהו יושב ומנתח את הנתונים של גוגל טרנד בהקשר של הבחירות בארץ, זה מכרה זהב סטטיסטי.

קמיל פוקס התראיין היום בגלי צה"ל והודה שהשנה הם (הם=כל סוקרי ישראל) עדיין לחלוטין מתעלמים מכל מה שקורה ברשת אבל הם למדו מהאמריקאים בבחירות האחרונות ומהבחירות הבאות בישראל כבר יהיו מודלים שידגמו גם את הרשת.

דרך אגב, אין ברשת סקרים, הם פשוט דוגמים את כל מה שכולם כותבים מתוך הבנה שיש לכולם בעלי עניין בתשלום שלא מפסיקים לפמפם את האג'נדות של מי שמשלם להם אז הם בעצם מבטלים אחד את השני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התייחסתי למופעים ברשת של דעות, למרות שגם להם צריך לתת משקל. גוגל משחררת מידע גולמי של מה אנשים מחפשים. בניתוח נכון, אפשר למצוא טרנדים והעדפות ציבוריות הרבה לפני שהם מופיעים על פני השטח.

אגב, למי שתוהה למה אנשים מצביעים למי שדופק אותם שוב ושוב, להלן סיפור של חבר שלי מהשבוע:

אז אמרתי לך לא פעם ולא פעמיים, סימה, שכשאת גורפת את המים מהספונג'ה למדרגות את מסכנת אנשים. ועכשיו הבן שלך החליק וקיבל מכה קטנה, ובמקום לעזור לו לקום את עומדת לצידו, שורטת לעצמך את הפנים וצורחת "רבי שמעון בר יוחאי מה חטא-נו". זה לא עוזר, וגם עצוב לי לגלות שלא הפקת לקחים. "אמרתי לו לשים חמסה" זו לא פעולת המנע שנדרשה כאן. שבת שקטה לכולם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קיימים עדיין אנשים שלא רואים מה הוא עושה לנו והולכים להצביע לו ?

כמאמר השיר והשורה הזו נכונה יותר מתמיד "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4331839,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לדעת עוד קצת על ארץ חדשה:

יש עכשיו שידור חי של שני מועמדים ברשימה (מרב דוד [מקום 2] וברק סגל [5]) שעונים על שאלות הגולשים - eretzchadasha.com/live

לאחר מכן (21:00) שידור חי מחוג בית עם אלדד יניב (1) ורני בלייר (3) כאן - new.livestream.com/eretz2013/live-eldad-and-rani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתקתי מפייסבוק, למען מצביעי הליכוד בפורום שאין להם:

האמת שבזמן האחרון אני תוהה לעצמי איך זה יכול להיות.

איך יכול להיות שחלק גדול מאוכלוסיית המדינה חושבים שממשלת האחרונה - ממשלת הליכוד, הייתה נוראית ומובילה אותנו על סף תהום, בעוד שחלק גדול לא פחות במדינה חושבים שהממשלה הייתה מצוינת, והגיעה להישגים נפלאים.

אז החלטתי לשים את עצמי בנעליו של תומך ליכוד, לראות מה הליכוד ובנימין נתניהו הבטיחו במהלך השנים האחרונות, ומה קרה בפועל.

**נתחיל בירון זליכה.

ירון זליכה הוא פרופסור לכלכלה, שהיה החשב הכללי באוצר, ונחשב לנער הפלא של נתניהו ולאחד הכלכלנים הבכירים בארץ. זליכה הצביע ליכוד כל חייו, והוא מספר שהוא עזר לנתניהו לכתוב את התכנית הכלכלית של הליכוד בבחירות 2009.

השנה הוא החליט, לראשונה בחייו, להפסיק לתמוך בליכוד ולהצביע למפלגת העבודה (שאני, אישית, לא אצביע לה). בנאום מרתק הוא מסביר למה הוא נטש את התכנית הכלכלית של הליכוד והקצין לצד השני של המפה הפוליטית, למפלגת העבודה.

בקצרה, הוא אומר שיום אחרי הבחירות הגיע אליו נתניהו ואמר "באוצר לא מאשרים את התכנית שלנו, אז אני לא מבצע אותה".

זליכה מספר איך נתניהו עשה בדיוק את ההפך מכל מה שהם סיכמו, ובדיוק ההפך מכל מה שנתניהו הבטיח, ובאופן שיטתי חיזק את בעלי ההון והחליש את מעמד הביניים.

מהלכים אלו, לדבריו של זליכה, מקרבים אותנו לאסון כלכלי-חברתי.

זליכה גם מסביר איך מוליכים את הציבור שולל, ומשחקים עם הנתונים כדי שנחשוב שהמצב טוב יותר ממה שהוא באמת.

אתם מוזמנים לצפות בנאום (מעל 20 דקות), מעניין מאוד, מובן ופשוט:

אבל זליכה הוא רק בן אדם אחד, אולי הוא לא אובייקטיבי. אז הלכתי לבדוק אם יש דברים בגו.

** הנה, כאן נתניהו מבטיח בקמפיין בחירות ב2009 שהוא יוריד מיסים בעשרים אחוז ב4 השנים הקרובות.

במצע הכלכלי של הליכוד ב2009 היה כתוב כך:

"עלינו לגבש תוכנית ארוכת טווח לצמצום המע"מ, שהינו מס רגרסיבי ומעיק באופן לא פרופורציונלי על השכבות החלשות".

אלא שכבר ב2009, המע"מ עלה באחוז, מ15.5 ל16.5.

יום אחרי הבחירות, כן?

אחרי ירידה קצרה, המע"מ עלה ל-17 אחוז והוא צפוי לעלות שוב בחודש מרץ הקרוב.

המתווה שביבי הבטיח לא התקיים, מס ההכנסה לא ירד, המע"מ עלה משמעותית ואפילו נוספו גזירות שלא צפינו, כמו התייקרות של הסיגריות, האלכוהול ועוד רבות וטובות.

כלכליסט כותבים ש: "בסיכום הקדנציה של הממשלה הנוכחית ניתן להגיד בוודאות: מדיניות המיסוי התהפכה ב־180 מעלות."

טוב, בהבטחה הזאת לא עמדנו.

** במצע הכלכלי של הליכוד מ2009, הליכוד התחייב להפחית את מחירי הדיור ולהעביר רפורמה במינהל מקרקעי ישראל.

בפועל, מחירי הדיור לא ירדו כלל, אלא עלו בעשרות אחוזים ורכישת דירה נראית היום כמו חלום רחוק עבור חלק גדול ממעמד הביניים הישראלי.

** אז דיור לא, ומיסים לא. מה עוד?

בכתבה הזאת ניתן לראות את העובדות לגבי ההבטחות של הליכוד לפני הבחירות וקיומן:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3590319,00.htm

l

הכתבה גם מפרטת על דברים שהממשלה דווקא כן הצליחה להשיג, אז אתם מוזמנים לקרוא.

זאת ועוד. השכר הריאלי במשק, כלומר, כוח הקנייה של הצרכן הישראלי, היה אמור לשמור על כוחו, על פי הצהרות הליכוד.

אלא שהוא נשחק, מה שאומר שיוקר המחיה עלה, בהתאם לעליה במחירי הדיור, במחירי החשמל, במחירי המים, במחירי המזון, שעלו כולם בצורה ניכרת.

נתניהו גם התחייב לעשות מהפכה ולקדם את מעמד האישה, אך התכנית נזנחה לחלוטין כאילו לא הייתה.

** בסדר, אז המיסים עלו. קורה. אבל נתניהו סיפר בראיון שהוא נתן ליעקב אילון לפני כשבוע שלא מתוכננות עליות נוספות.

העליות האלה, לדבריו, היו כדי לממן כל מיני דברים לא צפויים כמו הקמת גדר למניעת הסתננות, וכיפת ברזל (כיפת ברזל זה לא צפוי? חשבתי שביבי חזק בביטחון). אבל זהו, נגמרו עליות המיסים.

רק ששלשום גילינו שיכול להיות שזה לא בדיוק נכון.

גילינו, שבפועל הגירעון של הממשלה גדול פי 2 מהגירעון שהיה בתקציב.

פי 2. במקום שנהיה "חייבים" 20 מיליארד, כפי שהיה בתכנון המקורי ובתקציב שהוצג, אנחנו "חייבים" כמעט 40 מיליארד.

הגירעון נובע מכך שהממשלה הכניסה כמעט 20 מיליארד פחות ממה שהיא צפתה להכניס, ואפילו הוציאה מעל שני מיליארד ש"ח יותר ממה שצפתה להוציא:

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/428/569.html?hp=16&cat=1901

ואת החוב החדש הזה, של 20 מיליארד שקל נוספים, צריך לממן איכשהו.

אבל את נתניהו זה לא מדאיג. נתניהו אומר שני דברים: 1. זה היה צפוי. 2. זה לא יפגע באזרחים.

http://finance.walla.co.il/?w=%2F9%2F2606441

1. ואני שואל: אם זה היה צפוי, למה לא הכנסת את זה לתקציב המקורי? הרי תקציב הוא בין היתר סך ההכנסות וההוצאות ה"צפויות", לא?

הוא כנראה מתכוון שבאמצע 2012, כשהסתכלו אחורה והבינו את הנזק שנגרם, זה היה צפוי. חבל רק שהוא לא סיפר לכל הציבור את מה שהיה בשבילו כל כך צפוי.

2. נתניהו מספר שזה לא יפגע באזרחים. אני לא מומחה גדול בכלכלה, אבל מי ישלם את ה20 מיליארד העודפים האלה, אם לא האזרחים?

רק אנחנו. אני, ואתה, ואת.

גם בכתבה שצירפתי לעיל משערים שיהיו גזירות מס קשות מאוד על הציבור, כבר בחודשים הקרובים.

בכתבה נוספת, בכיר באוצר מספר ש: "לא תהיה ברירה ולא משנה מי יהיה שר האוצר הבא. יהיו קיצוצים מאוד גדולים בתקציב ונצטרך גם להעלות מסים. נתוני הגרעון קשים":

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4332119,00.html

אז שוב פעם הליכוד מספר סיפור אחד, וכל שאר העולם, וגם ההיגיון הבריא, מספר סיפור אחר.

יש למישהו מכם ספק שכולנו ניפגע משמעותית מהתקציב שיעבור אחרי הבחירות?

** ב2012, בניסיון אחרון להציל את הקואליציה המכהנת, בנימין נתניהו צירף את קדימה לקואליציה שלו, ויצר קואליציה של 94 חברי כנסת. הוא עשה את זה בשביל להשיג 4 מטרות:

1. פתרון לשוויון בנטל

2. העברת תקציב אחראי

3. שינוי שיטת הממשל

4. לנסות לקדם את תהליך השלום.

כאן נתניהו מצהיר על המטרות האלו:

כל הרעיון הזה קרס אחרי חודשיים, ואף אחת מארבעת המטרות לא הושגה, למרות שהייתה קואליציה עם מעל 90 חברי כנסת.

** בסדר. אז תגידו שהקואליציה עם קדימה לא הסתדרה כי קדימה הייתה נחושה לשים רגל לליכוד. ותגידו שהיו קיצוצים, ולא עמדו בכל ההבטחות, אבל זה בסדר כי המצב הכלכלי בסך הכל מצוין (לכאורה, או אולי לא רע כל כך בהשוואה לכלכלות אחרות) והיו הפתעות שאי אפשר היה לצפות מראש.

נניח. אבל מה יהיה בשנים הקרובות? זאת אומרת, בשנים הקרובות ימשיכו לקדם את השוויון בנטל ואת שינוי שיטת הממשל, וימשיכו לקדם את תהליך השלום?

ומה התכניות של הליכוד לתקציב הקרוב?

ובכלל, מה המדיניות הכלכלית לארבעת השנים הקרובות?

בטח נוכל לקבל על זה תשובה במצע של הליכוד.

כמובן שאי אפשר לקיים את כלללללל מה שכתוב שם, אבל המצע אמור להצביע על הכיוון והתכניות.

אהה. אופס.

אין מצע. אין מצע. אתם קוראים נכון.

אין.

הליכוד אומרים – אנחנו לא רואים לנושא חשיבות. אפשר לראות את הביצועים שלנו והם האינדיקציה למה נעשה בעתיד:

http://news.walla.co.il/elections/?w=%2F2780%2F2605273

אבל אני מבולבל, הרי הראיתי לעיל שיש הרבה דברים בהם הליכוד בראשות נתניהו הבטיחו לפעול בצורה אחת, ופעלו בצורה אחרת לגמרי.

אז איך אפשר ללמוד מהביצועים שלהם? ההבטחה היא שקובעת, או מה שקרה בפועל?

הליכוד מבין שהוא לא יכול לעמוד בהתחייבויות שלו, אז הוא מעדיף לא להתחייב ופשוט לא לפרסם מצע.

אין לדבר הזה אח ורע בעולם כולו.

אבל לחלק גדול מהציבור בישראל זה נראה בסדר, מסתבר.

ביבי גם מסרב להגיע לעימות, כמעט ולא מתראיין לתקשורת, ובכלל לא עושה רושם שהליכוד מתאמץ במיוחד כדי להרוויח את הקולות של הציבור.

ביום חמישי הקרוב יהיה במשעל חם עימות בין ששת ראשי המפלגות הגדולות. כלומר, אמור להיות.

ביבי לא מגיע לעימותים כאלה, זה לא לרמתו. הוא שולח את גדעון סער במקום.

בכל מקרה, גלעד ארדן, בשליחות הליכוד, אומר שהם ישתדלו מאוד לפרסם עקרונות כלליים בקרוב. תודה.

יש בחירות עוד שמונה ימים, גלעד. אני מחכה.

**ולבסוף, גולת הכותרת.

כאן עומד ב2009 בנימין נתניהו, ומבקר את הממשלה של אולמרט, על תפקודה בזמן מבצע עופרת יצוקה ב2008:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000800056

לראות ולא להאמין. ביבי מצהיר שחייבים למוטט את שלטון החמאס בעזה ומתחייב לעשות את זה.

הוא מבקר את עופרת יצוקה, ואת ממשלת אולמרט, על כך שעצרו את צה"ל לפני שהשלים את המלאכה.

והוא אומר : "אנחנו לא נעצור את צה"ל. אנחנו נשלים את המלאכה. אנחנו נמוטט את החמאס".

עוברות 4 שנים, והטון אחר לגמרי. פתאום זה לא אחראי להיכנס לרצועה ולהשמיד את החמאס. צריך להיות זהיר.

אז ביבי עושה בדיוק, בדיוק, בדיוק את מה שהוא יצא נגדו בצורה כל כך נחרצת, ואפילו מחזק את החמאס מבחינה תודעתית.

כאן רואים את חאלד משעל, מנהיג הארגון, שלא נכנס לעזה במשך 25 שנים, נכנס לעזה בעקבות הסכם הפסקת האש של ממשלת נתניהו עם החמאס:

http://www.mako.co.il/news-world/arab/Article-015fb11d1247b31004.htm

הליכוד ניהל משא ומתן עם החמאס, שהתחזק משמעותית בכל שקשור לדעת הקהל וללגיטימיות שלו בעולם, והקולות הקיצוניים ברשות הפלסטינית בתגובה הבינו שבישראל מבינים רק כוח.

כישלון חרוץ. לפחות במונחים של נתניהו, אותם הוא עצמו הגדיר ב2009.

**תראו, אני לא תומך בנתניהו.

אני יכול לכתוב כאן שעות על גבי שעות את כל מה שאני תופס ככשלונות שלו ושל הליכוד.

את הביקורת של ראשי מערכת הביטחון נגדו, את הביקורת של נשיא המדינה נגדו, את המצב הבינלאומי הקשה מאוד שאנחנו נמצאים בו, ואת חיי הפאר שהוא חי על חשבוננו בניגוד לראשי ממשלה בעבר, ועוד.

אבל זה לא העניין. העניין הוא אתם, אלו שתומכים בליכוד.

תסתכלו מהעיניים שלכם. אתם מקבלים את מה שהוא הבטיח ומבטיח לכם? אתם בכלל יודעים מה הליכוד מבטיח לכם?

אתם יודעים אם הליכוד עדיין תומך בשתי מדינות לשני עמים, או שתכנית הסיפוח של יהודה ושומרון על הפרק?

אתם יודעים איך יראה התקציב הקרוב?

אתם יודעים איך הליכוד מתכנן לשפר את מצב הדיור? את יוקר המחיה? את מחירי החשבונות?

**לסיכום, החלטתם לבחור בליכוד כי אתם מרוצים, או חושבים שזה הרע במיעוטו, או לא משנה מה – לגיטימי.

יש לי רק בקשה אחת.

תפסיקו להניח שהליכוד בראשות נתניהו הם כליל השלמות, ושכל מה שהם עושים קדוש. תבקרו אותם. תבחנו אותם במבחן התוצאה.

תדרשו מהם יותר. שיפסיקו לזלזל בנו ויפרסמו מצע ואת התוכניות שלהם לשנים הקרובות.

תדרשו מהם שיעמדו במילים שלהם. שלא יעבדו עלינו, שלא יעשו ספינים על חשבוננו, שטובת המדינה והאזרחים תהיה לפני הכל.

תדרשו מהם שיגידו לנו את האמת, ושאם יהיו גזירות כלכליות שיסתכלו לנו בעיניים ויספרו לנו עליהן ולא יגידו "זה לא ישפיע על הציבור" כאילו כולנו טיפשים.

אם הם ויתרו על שתי מדינות לשני עמים בסיבוב הנוכחי – שיסתכלו לנו בעיניים ויגיד לנו את זה.

תדרשו מהם שישפרו את הדיור, ושיורידו את כמות השרים, ושילחמו בשבילנו בכל מחיר. שיספרו לנו אם הם נחושים להשיג שוויון בנטל ולשנות את שיטת הממשל.

כולנו רוצים שיהיה כאן יותר טוב בסופו של דבר.

מגיע לכם יותר. מגיע לכולנו יותר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן נתניהו מצהיר על המטרות האלו:

שפת הגוף שלו משדרת מכירה אגרסיבית כזו, הוא נראה כמו סוחר רכב ממולח שמנסה למכור איזו טרנטה :lol:

ממש טוב בלמכור אשליות, בפועל - נאדה. זיפ. אני מפחד שכל מה שמניע את האיש זה אופורטוניזם טהור...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לפחד, זה בדיוק מה שמניע אותו (מלבד הלחץ בכף היד של שרה'לה החופנת איברים מסויימים בגופו).

חברים מספרים על ביבי:

יצחק שמיר - ראש ממשלת ישראל, שר החוץ, יו"ר הליכוד, איש המוסד ומנהיג הלח"י :

"הים אותו ים. וביבי הוא אותו ביבי. מלאך חבלה מסוכן לעצמו ולאחרים" (1999).

אריק שרון - ראש ממשלת ישראל, שר הבטחון, שיכון,חקלאות ועוד, אלוף בצה"ל (יש הגורסים כי הוא גיבור ישראל שהציל אותנו בסיני במהלך מלחמת יום הכיפורים) בראיון לניסים משעל:

"הוא לא עומד בלחצים," אמר לי באחת השיחות. "ראיתי אותו בפרשת חאלד משעל," הוא סיפר, "הוא התפרק לחלקים והיינו צריכים להרכיב אותו מחדש... הוא פשוט איבד את הצפון... ישבתי עם המלך חוסיין לילה שלם כדי לשחרר את אנשי המוסד שנעצרו..."

רוברט גייטס, שר ההגנה (לשעבר) של ארה"ב:

"לא רק שנתניהו הוא כפוי טובה, אלא גם מסכן את ארצו כאשר הוא מסרב להתמודד עם בידודה ההולך וגדל של ישראל ועם האתגר הדמוגרפי לאור המשך השליטה בגדה המערבית"

אנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה:

לאחר שיחה קשה בין השניים שלשום, שבה מרקל נזפה בנתניהו, אמרו בכירים גרמנים לעמיתיהם הישראלים שהקנצלרית "רותחת על נתניהו" והוסיפו כי "אינה מאמינה לאף מלה שלו".

ניקולה סרקוזי, נחשב לאחד הנשיאים הצרפתיים הידידותיים לישראל:

סרקוזי כינה את נתניהו "שקרן" ואמר שהוא "לא סובל אותו"

פרנסואה הולנד, מחליפו של סרקוזי:

הנשיא הצרפתי פרנסואה הולנד אמר כי הוא מצטער שנתניהו הפך את האזכרה לנרצחי הפיגוע בטולוז לעצרת בחירות: "הוא אובססיבי לגבי איראן"

אובמה, נשיא ארה"ב, במהלך השיחה עם סרקוזי:

לך נמאס ממנו, אבל אני זה שצריך להתמודד אתו כל יום

ועוד מאובמה, טרי טרי (לפחות עפ"י דברי עיתונאי מקורב):

בנימין נתניהו הוא "פחדן פוליטי" שמוביל את ישראל במסלול שסופו בידוד מדיני מוחלט

ירון זליכה, החשב הכללי לשעבר, מאנשי שלומו של ביבי כשהיה שר האוצר:

"אגלה לכם על שיחה בארבע עיניים שהיתה לי עם נתניהו. אמרתי לו - אם לא תיישם את התוכנית שעיבדנו יחד - כל זוג צעיר במדינה יקלל אותך", אמר זליכה והוסיף כי נתניהו היה שותף לדרך, אך משהבחין במדיניותו הכושלת והאובדנית, הפסיק לתמוך בו. "זה לא סוד שביבי ואני חברים טובים, פעלנו יחד לא אחת, ובשנים לא מעטות גם עבדנו יחד לטובת מטרות משותפות, ולכן כמישהו שני רואה בו חבר, ראיתי חובה להזהירו שאם ימשיך בדרך בה הוא מעדיף לא לריב עם בעלי ההון ולחלק את קופת הציבור בצורה מעוותת אני לא אהיה איתו כי האמת גדולה מהחברות".

שוקי אורן, חשכ"ל לשעבר נוסף, רומז לכיוון רוה"מ:

"חיים שני היה מנכ"ל שבא מהמגזר העסקי ודגל בשיטת עבודה מסודרת. היו מספר החלטות שהתקבלו בשליפה שלא במשרד האוצר. ההמשלה צריכה לשפר את דרך קבלת ההחלטות שלה", כך הגיב הבוקר לראשונה (ה') החשב הכללי לשעבר, שוקי אורן, בראיון לגלי צה"ל על התפטרותו של מנכ"ל משרד האוצר השבוע.

"העזיבה של שני שהיא אירוע בעייתי שמזיק למשרד האוצר. זכותו של רה"מ לכפות דעתו על משרד האוצר. הדבר היחיד שיש לשפר אלו תהליכי העבודה. צריכים דיון מסודר ולהציג החלטות", אמר אורן.

הגרעון התקציבי של ישראל, אולי גדול החברים של ביבי, שהביא לנו "כלכלה מצויינת":

הגירעון הממשלתי ב-2012 הסתכם ב-39 מיליארד שקל, שהם כ-4.2% מהתמ"ג, גירעון יותר מכפול מהמתוכנן. כך מדווח היום (א') משרד האוצר.

בקיצור - עוד לא היה לנו ראש ממשלה מצויין ואהוב כ"כ - כולנו צריכים (לבעוט ב)ראש ממשלה חזק... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Arilou אולי תעלה את הכל לדף שאפשר לשתף ?

ואני עדיין מחכה לתשובות של כל מצביעי הבית היהודי לשאלון

ואשכרה נראה שעלה ירוק מקבלים גם את הקול שלי

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...