Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלעד, זה לא היה כדי להלל את מופז, אלא להראות כמה צמד החמד שלנו נפוח ויהיר,

ומצחיק שאפילו מופזיקו ראה את התמונה יותר טוב מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל תשדירי הבחירות דווקא מופז יוצא הכי נורמלי, לא אתנגד שהוא יהיה בכל ממשלה שתקום.

הכי נורמלי? זה היה פתאטי. זו לא רטוריקה שאתה מצפה לשמוע ממנהיג, אלא מרמש שזוחל בחזרה לכנסת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל ההערכה שלי אליך כאנציקלופדיה של ידע, אתה כותב כמו טוקבקיסט בתשלום.

גני הילדים חינם הם בערבון מוגבל מאוד. לא בכל מקום יש כבר את הסידור, בוודאי שטרם הוצאו כספים רבים לבנות גנים נוספים (אמנם ההוצאות עלו על שנים קודמות, אבל זה לא שתוך שנה פוזרו מליארדי שקלים על הנושא. זה נעשה בהדרגה (3 שנים) וחלק ממומן גם ע"י הגידול באוכלוסיה (= עוד מיסים). ההטבה הזו אכן משפרת את מצבם של אלפי זוגות, אבל בתמורה הם משלמים יותר על מע"מ, מים, חשמל וכו'. כל השאר משלמים יותר בלי לקבל דבר).

גם טיפולי שיניים זו לא הוצאה כזו היסטרית, יואילו נא פרנסינו לפרסם כמה כסף הוצא בשנה האחרונה על כך. ל-40 מיליארד שקל לא תגיע.

כן תגיע להוצאות ענק להתנחלויות ולחרדים, כן תגיע למנגנון ממשלתי מנופח ולהוצאות ללא חשבון על מערכת הבטחון כי הן נעשו מאוחר ובלחץ (בדוק עלויות מכרזים להקמת הגדר בדרום לעומת עבודה כזו באופן רגיל).

עד לפני חודש מצבנו היה מושלם, כלכלת ישראל הייתה מהיציבות בעולם. פתאום התגלה שהממשלה בחריגת יתר ועוד מעט אין כיסוי. בכלל - אנחנו באפוקליפסה. ומי אשם? האופוזיציה ! היא זו שחתמה על הצ'קים ללא כיסוי...

נתניהו רצה לרצות את כל מי שלחץ עליו, לא את כ ו ל ם. זה ההבדל והבעיה של רוה"מ הנוכחי, בגלל זה אני מאמין שכ"א יהיה טוב ממנו.

חוסר עמוד שידרה בכל תחום - מביא את ישראל אל עברי פי פחת.

הוא לחוץ מהצבא והמודיעין שמזהירים אותו מהתחמשות איראן, אבל יותר לחוץ מהמתנחלים שמאיימים על כוחו בקלפי. הוא לחוץ מהאחיות השובתות, אבל יותר מעובדי הנמל שמחזיקים כח במרכז הליכוד.

הוא לחוץ מנפתלי בנט, אבל גם מאובמה שלא סובל אותו.

הוא לחוץ מאנשי התקשורת, אבל יותר משרה'לה.

אין אג'נדה, רק מי לוחץ יותר חזק. אני לא מקנא בכל אחד שממלא את תפקיד ראש ממשלת ישראל, אבל אותו אדם חייב להיות מסוגל לעמוד בלחצים מסויימים ולהתוות דרך. ביבי הוא ממש לא מהסוג הזה וצריך ללכת הביתה לפני שיגרום לעוד נזק.

ברוב הערים חינוך החינם פועל היטב, וברור שלא הכל ישים בשנה הראשונה.

הממשלה הנוכחית השקיעה סכומים גדולים בתשתיות, חילקה בנדיבות העלאות שכר לכל דיכפין, ויחד עם המשבר הכלכלי באירופה, הביאו אותנו לגירעון גדול.

סה"כ חיינו כלל לא רע ב 4 שנים האחרונות, ועל עליות המחירים פיצו ההוזלות בתחום הסלולר וחינוך חינם.

כל ראש ממשלה, וזה כלל לא משנה מיהו, חייב להיות לחיץ וסחיט בשל מבנה המערכת הפוליטית הישראלית, ואם ברצונו לשרוד הוא חייב לעסוק בריצוי אין סופי של כולם.

בכל מקרה, מדובר בקדנציית מבחן עבור נתניהו - אם ייכשל בה, הוא יאלץ לפנות את הבמה, ואז נראה אם מישהו אחר יכול לעשות יותר ממנו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הגרעון בתקציב נוצר, בהפוך על הפוך, בגלל יוקר המחייה הגבוה.

אנשים התחילו לצרוך פחות והמדינה עשתה הרבה פחות כסף ממיסים עקיפים.

המדינה העלתה את המס על רכבים , אנשים התחילו לרכוש מכוניות קטנות שהמס עליהם קטן יותר.

המדינה העלתה את המיסים על הסיגריות, אנשים הפסיקו לעשן.

המדינה מעלה מיסים על הדלק, אנשים נוסעים פחות.

את המילכוד הזה לא צפו באוצר, תרנוגלת הזהב שהטילה ביצים לבקשת האוצר התחילה להראות סימני עייפות ובקרוב מאוד היא גם תראה סימני תוקפנות.

נכון, לדוגמא הנה מה שצפוי למכוניות הקטנות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4333823,00.html

להזכירכם, בזמנו הועלה המיסוי על רוב המכוניות . התירוץ הרשמי היה בשם איכות הסביבה. בד בד, כעלה תאנה הוזלו המכוניות הקטנות שאיש לא יקנה, אך אבוי, מה נורא. היבואן הוזיל והעם קנה. פחות מס, פחות דלק, פחות חלקי חילןף במחיר מופקע ומסוי חלפים מופקע. אבוי, האזרח מצא פירצה.

גם הדוחות, הן בשם הבטיחות- בפועל זהו מס למי שאין לו אמצעי לחימה אלקטרונית.

עוד דבר שיש להוסיף לרשימה של שלומי היא הירידה בגביית מס רווחי הון.

עוד שתי הערות: לצד ירידה בהכנסות, ישנן כמובן ההוצאות לסקאטורים שיש לרצותם.

הערה נוספת נוגעת לתרנגולת- היא כבר מחתה בקול גדול. הקול הזה יושתק בתוצאות הבחירות שיעניקו לגיטימציה למצב הקיים, וגרוע מימנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הנוכחית השקיעה סכומים גדולים בתשתיות, חילקה בנדיבות העלאות שכר לכל דיכפין, ויחד עם המשבר הכלכלי באירופה, הביאו אותנו לגירעון גדול.

סה"כ חיינו כלל לא רע ב 4 שנים האחרונות, ועל עליות המחירים פיצו ההוזלות בתחום הסלולר וחינוך חינם.

כל ראש ממשלה, וזה כלל לא משנה מיהו, חייב להיות לחיץ וסחיט בשל מבנה המערכת הפוליטית הישראלית, ואם ברצונו לשרוד הוא חייב לעסוק בריצוי אין סופי של כולם.

בכל מקרה, מדובר בקדנציית מבחן עבור נתניהו - אם ייכשל בה, הוא יאלץ לפנות את הבמה, ואז נראה אם מישהו אחר יכול לעשות יותר ממנו.

תראה מה זה עולם,

לפני פחות מחודש, כתבת שמצבנו לא היה מעולם יותר טוב, ביבי היה ראש הממשלה הכי טוב מאז ומעולם ובכל הייתה אשמה המחאה.

עכשיו פתאום מצבנו חרבנה (סליחה, חיינו "לא רע", על חשבון האוברדראפט הלאומי) וביבי בכלל בתקופת מבחן (רגע, הנוהל הוא לא שמי שנכשל בבחינה ראשונה זכאי למועד ב' ואם גם אז הוא נכשל, שולחים אותו מהכיתה למסגרת פחות תובענית?). פתאום נזכרים שהבעיה היא בכלל בשוק האירופאי (בטוח? אולי זה השמאלנים עוכרי ישראל) ושההטבות שחולקו לכל מגזר (מי חילק? סבתא שלי? או רו"מ שלא עומד בלחץ?)

אני כבר לא מדבר על השקרים שנחשפים אחד אחרי השני (פנדוב כתב על "המיסוי הירוק", ראשי רשות המים מצהירים השכם וערב שאין בעיית מים, אבל המחיר בשמיים. מחיר הדלק טס למעלה עם כל מיני סיפורים - בפועל מה שעלה זה רק המיסים. סיפרו לנו שהממשלה "משקיעה בתשתיות", אבל שכחו לציין שהתשתיות הללו נמצאות מעבר לקו הירוק ברובן (ללא פרופורציה לגודל האוכלוסיה שם ובלי קשר לבינה שבהשקעת כספים בשטחים שמן הסתם יוחזרו מתישהו, את זה אמר ביבי בבר אילן, לא אני).

ראש ממשלה צריך להנהיג, היו יותר טובים והיו פחות, אבל הם ניסו להכתיב את דרכם לממשלה ולעם. בדרכי נועם או בדרכים פחות נחמדות. לא מדובר על התעלמות מכל השאר, אבל דרושה ממנו מנהיגות ושיקול דעת שאין לאלה מתחתיו, גם מתוקף תפקידו וגם כתוצאה מהדברים אליהם הוא נחשף?

ביבי, כפי שכתבת - עסוק בהישרדות. אם זה מה שמעניין אותו - יתכבד נא ויילך למשחק הריאליטי. יוכל לעשות מליון וגם לשזוף את עיניו בישבנים נאים למראה. לכולם יהיה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? ההוזלות בתחום הסלולר והחינוך חינם פיצו על עליית המחירים לאורך כל המשק? על עליית מחירי המזון, החשמל, המים, התחבורה? על העלאת המיסים הגורפת? כן, כשעברת מתוכנית של 180 שקל בחודש לתוכנית של 80 שקל בחודש באמת יכולת לשפר משמעותית את החיים שלך...

ותקנו אותי אם אני טועה, אבל הטיפולי שיניים חינם עד גיל 12 זה בסה"כ שיפור קטן לעומת מה שהיה קודם - עד גיל 10.

תגידו אתם חושבים שאם ארץ חדשה/עלה ירוק יכנסו לכנסת יהיה סיכוי ללגליזציה של סמים קלים ?

בוודאי, אחרי ששאר הצרות במדינה ייפתרו. ככה תוך חמשה-שה חודשים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, הסלולאר הוזל בממוצע רק ב 10% לפי הנתונים שהתפרסמו לגבי המדד השנתי.

שמר, מחיר המים לא קשר לכמות המים אל לעלות האנרגיה להולכתם.

חן, על איזה פרוייקטים בדיוק אתה מדבר? פרט לגדר בגבול מצריים שהיתה צריכה להיבנות מזמן (כישלון מתמשך של שתי הממשלות האחרונות) רוב הפרוייקטים לא עלו למדינה אגורה אחת שחוקה אי הם בשיטת bot.

חן, ממשלה אני מצפה לאחריות. אם אין לך אז אל תבזבז וכולנו יודעים שיש איפה לקצץ לפני ששולחים ידיים לכיסים של האזרחים. אני גם מצפה שידעו מה מצב החשבון ושלא יגלו פתאום שאניחנו במינוס היסטרי.

ד"א, בזופה האחרונה היה כל כך קר שביבי הכניס את הידים לכיסים שלו עצמו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה,

אם אני זוכר נכון אז למעלה מ-40 אחוז ממחירי המים זה העלות של רשויות המים החדשות. לא ההולכה של מקורות או העירונית, אלא משכורות. הייתי בודק מי אלו שקיבלו את הגובים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אתם חושבים שאם ארץ חדשה/עלה ירוק יכנסו לכנסת יהיה סיכוי ללגליזציה של סמים קלים ?

בטח, ברגע שביבי יבין שאפשר לקחת 5000% אחוז מס על דשה מיד תראה דשה בחנויות במחיר מבצע של 499 ש"ח לגרם.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, זה לא היה כדי להלל את מופז, אלא להראות כמה צמד החמד שלנו נפוח ויהיר,

ומצחיק שאפילו מופזיקו ראה את התמונה יותר טוב מהם.

ועכשיו נשאלת השאלה האם 2 הליצנים המטומטמים האלה צוחקים כי אין להם מושג מה קורה בקופת המדינה או שלחילופין, יש להם מושג והם פשוט צוחקים עליינו בעיניים. בכל מקרה, מצבנו עם שני אלה עגום ביותר.

כמו שכבר כתבתי, לא הליך של לגליזציה אלא הליך של אי-הפללה של שימוש עצמי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי, לא הליך של לגליזציה אלא הליך של אי-הפללה של שימוש עצמי.

זה בדיוק מה שאני רוצה. כבר הפסקתי עם הג'אראס למה לחזור ? :wink:

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם אנשים שמו לב לזה, אבל בסקר בחירות הראשון שאני פתחתי, הליכוד-ביתנו קיבל בסביבות 34 מנדטים (לצערי נעלו את הסקר ולכן התוצאות נעלמו, הנתון זה למיטב זכרוני). כעת, הליכוד-ביתנו מקבלים כמעט 13 מנדטים - שינוי מעודד!

אולי אנשים סוף סוף מבינים שאין שום סיבה לבחור בראש ממשלה כושל. אם הקומבינטור לא היה מצרף את ישראל ביתנו אל הליכוד, אני לא בטוח בכלל שהוא היה מגיע לפוזיציה של הרכבת ממשלה (מה שכנראה יקרה, למרות הירידה בסקרים). כנראה שליברמן ידע שהוא "שרוף" בגלל המשפט שלו ובעצם העביר את המפלגה שלו והבוחרים שלו לידיים של ביבי הקומבינטור, מעניין מה ביבי הבטיח לו בתמורה .. אני לא אתפלא אם ביבי "דאג" לזרז לליברמן את המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...