Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

אז צריך ללכת למשרדי האגודה ולקבל שם כרטיס לנסיעה חינם באוטובוס/ רכבת באותו היום.

http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-80242-00.html

מסתבר שאפשר לקבל את השוברי נסיעה גם בדואר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולמה נראה להם שמישהו באמת יטרח לנסוע נניח לצפון (במידה והוא גר בצפון ולומד בב"ש) רק על מנת להצביע?

אני לא מתפלא שאחוז ההצבעה נמוך, מקשים על אזרחים להצביע + מייאשים אותם, אז למה שיצביעו?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת רוצה לתת לכל קלפי גישה למרשם האוכלוסין הארצי של משרד הפנים?

בהנחה שלא, איזו דרך אחרת יש לך לוודא שהמצביע הינו אכן האדם שהוא טוען?

אני בא מחר לירוחם עם תעודה של משה כהן מטבריה. יש לך דרך שהיא לוודא שאכן יש בכלל אדם כזה?

יתרה מכך, מה ימנע ממני להצביע גם בירוחם, גם בערד וגם בדימונה (או אפילו בכמה קלפיות בירוחם)?

אף אחד לא מונע ממך להעתיק את מקום מגוריך בת. הזהות מבעוד מועד. אם היה חשוב לך, יכולת לעשות זאת מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה נראה להם שמישהו באמת יטרח לנסוע נניח לצפון (במידה והוא גר בצפון ולומד בב"ש) רק על מנת להצביע?

אני לא מתפלא שאחוז ההצבעה נמוך, מקשים על אזרחים להצביע + מייאשים אותם, אז למה שיצביעו?!

סלח לי - אילו טענו לא ממש ענייניות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת רוצה לתת לכל קלפי גישה למרשם האוכלוסין הארצי של משרד הפנים?

בהנחה שלא, איזו דרך אחרת יש לך לוודא שהמצביע הינו אכן האדם שהוא טוען?

אני בא מחר לירוחם עם תעודה של משה כהן מטבריה. יש לך דרך שהיא לוודא שאכן יש בכלל אדם כזה?

יתרה מכך, מה ימנע ממני להצביע גם בירוחם, גם בערד וגם בדימונה (או אפילו בכמה קלפיות בירוחם)?

אף אחד לא מונע ממך להעתיק את מקום מגוריך בת. הזהות מבעוד מועד. אם היה חשוב לך, יכולת לעשות זאת מראש.

אם אתה יכול לבצע פעולות בחשבון הבנק שלך מכל מקום בארץ ולחייב את החשבון מהפלאפון, אין שום בעיה להקים מערכת שתאפשר הצבעה אחת לאדם בכל מקום בארץ.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול לבצע פעולות בחשבון הבנק שלך מכל מקום בארץ ולחייב את החשבון מהפלאפון, אין שום בעיה להקים מערכת שתאפשר הצבעה אחת לאדם בכל מקום בארץ.

כאן אתה עובד מול מערכת מקוונת שהגישה אליה מוגבלת ובנוסף היא מתקיימת לאורך זמן, כך שעלותה מתקזזת מול החסכון בכח אדם.

בבחירות אתה מדבר על אלפי נקודות גישה לאנשים מזדמנים (ועדות הקלפי) באופן חד פעמי.

בהתחשב באמצעי הזיהוי הקיימים היום, זה לא מעשי. לאור המוניטין המפוקפק של הרשויות בשמירה על פרטיותך, אני מקווה שהיום הזה לא יגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה ששמר אמר... תצטרך מערכת דיגיטלית, והמדינה תצטרך להוציא המון כספים על מערכות והטמעתן, על הסברה וכו', רק כדי שיהיה לך קצת יותר נוח? עזוב אותם בשקט, אל תפריע להם להיות דינוזאורים :wink::lol: בארה"ב אני מניח שיותר קל להם לעשות את זה תודות ל SSN עליו כל אזרח גם כך שומר בקנאות... לא כמו ת"ז בארץ, לא בעייה רצינית להשיג מספר של מישהו...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב באמצעי הזיהוי הקיימים היום, זה לא מעשי. לאור המוניטין המפוקפק של הרשויות בשמירה על פרטיותך, אני מקווה שהיום הזה לא יגיע...

כבר אמרתי בשרשור אחר אבל אפילו במדינה קיקיונית כמו אסטוניה, ההצבעה בבחירות היא מקוונת לחלוטין וניתן לבצע אותה מהנוחות של הבית בעזרת תעודת הזהות האלקטרונית שלך. עם התעודה הזאת אגב אפשר גם לקנות כרטיסים לתחבורה ציבורית, לשלם את כל התשלומים שתרצה, לבצע פעולות בקופת החולים שלך ואפילו לבדוק את הציונים של הילדים בבצפר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונקנח בבדיחה.

לקוח שואל את המלצר בבית קפה:

"סליחה, יש לכם עוגת נתניהו?"

אין לי מושג מה זה.... משיב המלצר

מסביר הלקוח "זה עוגת נפוליון, רק בלי ביצים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירות מעניינות במיוחד. המתיחות בין החרדים לבין בנט, העמדה המיליטנטית של שלי לגבי ישיבה בממשלה הזו, הכוח המצטמק של ביבי והמסרים האנטי-חרדיים של לפיד גורמים להרכבת הקואליציה להיות מעניינת מאוד.

אין ספק שמישהו יצטרך לוותר כאן על כמה עקרונות.

הייתי מהמר שאלו יהיו ש"ס ויהדות התורה שיוותרו, פשוט כי אין להם באמת עקרונות (הכל אמורפי, כל עוד לא פוגעים בערכים יהודיים מבחינתם), וישיבה בקואליציה היא ערך עליון עבורם בשביל להמשיך לפמפם כספים והטבות לציבור ולעצמם. את הנזק שממשלה חילונית אחת יכולה לגרום לציבור ולעסקנים שלהם, יהיה קשה לתקן גם במשך שלוש קדנציות אח"כ. אז הייתי מהמר שהם יוותרו. אבל, העניין הוא שחילוקי הדעות שלהם עם בנט ולפיד יוצאים מהמישור הכלכלי ועוברים לעקרונות קיומיים עבורם (ספציפית נושא הגיוס עם לפיד ונושאי השליטה ברבנות והגיור עם בנט), ולכן אני מאוד סקרן לראות מי יתקפל פה.

לפיד יודע שאם הוא לא נכנס לממשלה אז הוא גמור פוליטית. אף אחד לא יזכור אותו בבחירות הבאות. הוא קיבל מנדט לבצע. לציבור נמאס ממפלגות שצועקות מהטריבונה, רוצים מישהו שישפיע.

ביבי יודע שבנט זה גולם שעוד יקום על יוצרו. הוא יהיה הליברמן הבא, רק שכאדם הוא הרבה יותר סימפטי מליברמן והוא למעשה הטוען היחידי לכתר ראשות הממשלה בבחירות הבאות. אם הוא יהיה באור הזרקורים, ביבי יקבל אותו כמתחרה אמיתי ב2017. בנט גם ידחוף קו מדיני תקיף (במיוחד בכל הקשור להתנחלויות) וזה יגרום לחיכוכים בינלאומיים שביבי לא באמת צריך (במיוחד מול אובמה, שכמו שראינו כבר לא דופק חשבון לאף אחד). ויש ביניהם חשבון אישי פתוח (כתבה ארוכה ומומלצת לכל מי שרוצה לראות מי האיש). אם ליברמן הגיע לאן שהגיע כסמל הקיצוניות, כעולה ממולדובה ועם תיק חקירה פתוח מולו, תארו לעצמכם לאן יגיע בנט עם חיוך לא מזיק, רקורד עסקי מעולה, תדמית נקיית כפיים ועבר כקצין בסיירת מטכ"ל.

הקואליציה שהייתי רוצה לראות היא ביבי-לפיד-לבני (ובעזרת קטולו ומפלצת הספגטי המעופפת, עלה ירוק). זה מאוד ירגיז את "השותפים הטבעיים" של ביבי אבל גם ייבש אותם על הספסלים כמה שנים (מה שיוריד מכוחם), ויתן לו פלטפורמה מדינית וכלכלית מאוד נוחה להמשך הרפורמות שצריך להעביר כאן. לא בטוח שביניהם יהיו מספיק מנדטים לכזה מהלך, נראה מי מהסקרים צודק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי אני מסכים איתך, אך עם זאת - לא הייתי פוסל הצטרפות גם של העבודה לקואליציה כזו, אם וכאשר לא ניתן יהיה למצוא נוסחה של דתיים/לפיד/לבני יחד בממשלה (לפיד כמובן יפיל את עצמו במצב כזה). הפוליטיקאים הישראליים כבר הוכיחו גמישות מרשימה בעבר כאשר על הכף מונחים עקרונות מול כסף ותיקים בממשלה.

בהנחה שאכן ייבחר ולמרות התיעוב שלי כלפי נתניהו וכל מה שהוא מייצג - לא הייתי רוצה להיות במקומו למחרת הבחירות. אם הסקרים לא טועים ביותר מ-3 מנדטים, הדייסה שהוא בישל עם ליברמן יצאה ממש לא טעימה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...