Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

אבא שלי ימני, לאורך השנים הלך עם ליברמן ואחכ עם ביבי עד שהשנה נמאס לו והתסכול הביא אותו לא להצביע

אתמול התקשר אלי ושאל איזה אותיות מייצגות את הזרם הצעיר הליברלי, הוא הולך עם דם חדש.

גם סבתא הלכה איתי.

4 קולות אצלנו במשפחה לעלה ירוק.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם כל, אחוזי ההצבעה גבוהים יחסית, שזה טוב.

דבר שני, מביקור בקלפי - המצב עגום. הסדרנים זה נערים דגנרטיים שאין לי מושג מה נדרש מהם כדי לקבל 750 ש"ח ממני.

יש המון קשישים שאין להם מושג מי זה מי ומצביעים לפי הפתק שדחפו להם בכניסה.

יש המון עולי חבר העמים שמצביעים "ליברמן" כי הוא "רוסי", מה זה מפלגת העליה?! הוא תחת כתב אישום ובכלל כנראה לא יהיה שם.

אני בבחירות הבאות באוגנדה!!

עריכה - התכוונתי להצביע למרצ, אך ראיתי שהם מקבלים 6 מנדטים בסקרים האחרונים, אז נתתי פוש לטובת הכנסת עלה ירוק לכנסת.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתק שלי - עלה ירוק כמובן - כבר שוכן לבטח בתחתית תיבת ההצבעה.

מעולם לא היה לי אכפת ממערכת בחירות כמו שאכפת לי עכשיו. כתבתי כאן על עלה ירוק, שלחתי את המצע שלהם לרבים ממכריי (ואכן משהו כמו 10 מצביעים עבורם), אפילו תרמתי להם 500 שקל - משהו שלא עשיתי מעולם בעבור מפלגה - עכשיו אני מקווה שיהיו מספיק אחרים שיצטרפו ויעזרו להכניס אותם. פעם אחרונה (ויחידה) שהצבעתי הייתה ב2003 כשהייתי חייל, והפעם אני מרגיש מגוייס לגמרי למשימה פשוט כי יש מישהו ראוי.

דווקא כי אני מחפש את הדרך החוצה מכאן, אני רוצה להיות עם מצפון נקי, שעשיתי כל מה שיכולתי למען מדינה טובה יותר. ואין מייצג טוב יותר לכך מעלה ירוק. קדימה גדודי הג'יהאד לשחרור ישראל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת רועי, עלה ירוק והרשימה הליברלית הזיזו אצלי משהו ועוררו אכפתיות מסויימת.

גם אני הכרתי אותם לעשרות אנשים כאשר אני יודע בוודאות שרבים בחרו בהם, כולל בני משפחה.

בקיצור, אני אופטימי.

milanista23 בהמשך למה שכתבת.

זה שזה המצב לא הופך את זה לתקין, אם נקדיש כמה דקות לעיון במצע המפלגות, ההיסטוריה שלהן ונדרוש לקבל את זה מהן בכנסת אתה תראה איך הכוח חוזר לעם.

אנשים לא מטומטמים מבחירה, המערכת הפוליטית מעוניינת בציבור אדיש ומנומנם.

עובדה, כששאלתי את אלה ששמים מחל בקלפי מי המספר 2 ו3 במפלגה חצי לא ידעו לענות!

זה גרם להם לחשוב, לחשוב ולשים קנ.

פעם שעברה בחרתי בליברמן כי הקרמינל הזה הבטיח לקדם נישואים אזרחיים, אזכור לו עד סוף ימיו שהוא הצביע נגד כשקדימה עשו לו תרגיל והעלו הצעת חוק בנושא בכנסת.

כולנו צריכים לזכור מה דרשנו מנבחרי הציבור ומה קיבלנו בפועל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרעין קשה של מצביעי ליכוד, שמצביעים בגלל מה שהליכוד מייצג עבורם. הם לא ישקלו אפילו להצביע עבור מישהו אחר. באותה מידה ממש ובכיוון השני, יש גרעין קשה של מצביעי מרצ שפועלים באותה צורה בדיוק (i should know; יש לי כמה כאלו במשפחה).

אני אתפלא אם 10% מהמצביעים קראו מצעים בצורה מסודרת לפני שהחליטו במי בוחרים. ההחלטות האלו לא מתקבלות בצורה רציונלית אלא לפי סימבוליקה. מה מייצגת המפלגה ומה מייצג האדם בראשה.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרעין הקשה של מצביעי הליכוד הולך ונגמר, צעירים לא מצביעים לה, והאמת שכבר נמאס לראות את אותם פרצופים של סילבן שלום, לימור לבנת לדוגמא, וגם דור הצעירים לא בדיוק שוס גדול, ע"ע ציפי חוטובלי ודני דנון.

זו הסיבה שהבית היהודי פורחת; היא משדרת צעירות ואטרקטיביות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פער ההצבעה לעומת פעם שעברה הוא 4%, נכון לעכשיו.

מי שרוצה ללכת כי קשה לו לקבל את רצון הרוב, שיתכבד ויעזוב (שמעתי שבצ'ילה כיף פצצות שחבל על הזמן). זו דמוקרטיה, גם אם נראה למאן-דהו שהציבור מטומטם ויש להחליפו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאנשים מתעוררים ומצביעים זה טוב.

זה שמצביעים עלה ירוק זה חבל.

מול המציאות השחורה הצפויה צריך חומרים פעילים חזקים יותר.

ומה הצביע כבודו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שנראה כאן מפלגת שלי + חרדים. נראה לי שהפער בין בנט לבין ש"ס גדול מהפער בין שלי לבין ש"ס. בקרוב נדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שמשהו שמתחיל בשלי ונגמר בתור ללחם...

אתה מוכן להסביר את כוונתך?

עד כמה שאני יודע דווקא מדינות סוציאל דמוקרטיות דווקא משגשגות. אפילו בארה"ב מתחילים להבין שהמדינה לא יכולה להתנער ממחויבויותיה כלפי אזרחיה.

אתה כנראה מתבלבל בין סוציאל דמוקרטיה לבין קומוניזם. אל תדאג. אין בארץ אף מפלגה שתתמול בקים ג'ונג איל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינה צמח רמזה עכשיו שהמומנטום ממשיך. לדעתי לפיד יפתיע בגדול.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...