Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

אין לי מושג למי להצביע..... :roll: :roll: :roll:

איפה ניתן לראות את המצע של כל אחת מהמפלגות?

מצעים באינטרנט. אין לך זמן אז אעזור בקצרה:

אתה חרדי אשכנזי? הצבע יהדות התורה.

חרדי מזרחי? הצבע ש"ס.

דתי משיחי? הצבע ביית יהודי.

אינך דתי? אז דע לך שהמפלגות שציינתי יתחזקו, הדת תתחזק על חשבון הראציונאליות. במקרה זה חפש מיפלגה שתתנגד למצב זה: כל המיפלגות כנראה יתאימו חוץ מהליכוד ביתנו שיחברו למפלגות שציינתי תוך חיזוקן וחוץ מהכהניסטים. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך תיראה הקואליציה הבאה לדעתכם?

לדעתי הקואליציה הבאה תהיה מורכבת מהמפלגות הבאות.

ליכוד 32, יש עתיד 13, התנועה 8, הבית היהודי 12 = 65 מנדטים.

אופציה נוספת שתהווה ממשלה קיצונית שלדעתי תעשה רע למדינה בכל המובנים.

ליכוד 32, ש"ס 11, יהדות התורה 6, הבית היהודי 12 = 61 מנדטים (בדיוק על הגבול מכיוון שחייב 61 להקמת קואליציה).

שלי בכל מקרה לא תיכנס כי היא מעוניינת להיות תחליף לביבי.

מספרי המנדטים נלקחו מהסקרים של מינה צמח בYNET.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקואליציה תיכלול:

מנהיג שאינו מנהיג, אדם שעוסק בפיצול העם במקום בליכודו.

חבורת אומרי הן פלוס קיצוניים פלוס בריונים פלוס מסיתות ממיפלגתו.

ליברמן שאינו עבריין פלוס נבחריו.

אחד מופז[ כשהוא בסביבה שרון ישן בשקט]

חרדים גזענים אשכנזים.

חרדים גזענים מזרחיים.

איש היי טק ולוחם מוכשר וחבורת קיצוניים, משיחיים ואוכפי דת על מי שלא רוצה בכך.[ולעיתים מצביע לו בקוצר ראות]

אופורטוניסטים מזדמנים שאפילו אינם יודעים[ בכנות ] שהם כאלו.

סופרטנקר לכיבוי שריפות ומחאות.

חבורה זו תתמודד עם מציאות כלכלית חברתית ובטחונית כפי שהיא יודעת, האל יהיה כמובן בעזרה, אלו יהיו המחנות שיתחזקו.השאר יברחו, יושתקו, יעלימו מס,ישביתו אוניות, רכבות, יעברו מסמים קלים לקשים כדי להתמודד עם המציאות הקשה או סתם ינסו לשרוד- עד שיבוא הלפיד מהדור הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור שלי לגבי התוצאות:

הליכוד ביתנו: מקסימום 30

העבודה: 22-24

הבית היהודי: 12

ש"ס: 11

התנועה: 4

עלה ירוק: 1

ארץ חדשה: 1

יש עתיד: 11

מרצ: 5-6

קדימה: 1

האיחוד הלאומי: ?

עוצמה לישראל: 2

עם שלם: 2

כח להשפיע: 0

מחר נראה כמה פגעתי, אם בכלל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בהימורים עסקינן.

הליכוד ביתנו: 31

העבודה: 17

התנועה: 6

עלה ירוק: 4

ארץ חדשה: 3

יש עתיד: 15-16 (לדעתי זו תהיה הפתעת הסקרים).

מרצ: 6

קדימה: 0

כל השאר מחקתי, לא מעניינים אותי.

למנחש נכון מובטח פרס?

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את זה?

זה מתוך עמוד פייסבוק שנקרא "חתול - החיה הלאומית של ישראל".

אנחנו מפצירים בכל אחת ואחד מכם: אל תצביעו "עלה ירוק- המפלגה הליברלית".

גם אם תמכתם בעבר במפלגה הזאת - זו לא אותה המפלגה, זו מפלגת מדף, שהשתלטו עליה אנשים אחרים שאנחנו רואים בהם סיכון גדול.

בעיקרי המצע של המפלגה הזאת ישנה קריאה להחפצה (מהמילה "חפץ") של כל בעלי-החיים, כולל תמיכה בעקירת ציפורניים לחתולים (שנאסרה בחוק) וקריאה להתיר את דמם על-ידי שלילת זכויותיהם לחיות לפי טבעם.

ראשי המפלגה הזאת תומכים בכל אקט שגורם סבל לבעלי-חיים בכל התחומים והחזיתות.

ראשי המפלגה הזאת גם קוראים להתיר פדופיליה בישראל. כן, קראתם נכון: להתיר פדופיליה בישראל.

*

ראשי המפלגה מנהלים קמפיין קנוי שקרי מרגע שנעשו צילומי מסך ובו האמירות הבזויות שלהם. מספר 2 במפלגה גם סגר את הפרופיל האישי שלו בפייסבוק, ובו התבטאויות חמורות מאוד.

*

אנחנו מנסים לזוז קדימה, ולא לחזור לימים היסטוריים עוד יותר חשוכים.

תצביעו לפי מצפונכם ותפיסתכם - רק לא "עלה ירוק-הרשימה הליברלית".

*

הם טוענים שעלה ירוק הם חבורה של פדופילים שאוהבים להתעלל בבעלי חיים.

WTF!

ברור שזה הכל בולשיט.

כמה אנשים כותבים להם שהם טועים ומטעים ומה שהם עושים זה פשוט לצנזר ולהעיף אנשים מהדף ולהגיד "פה לא תהיה תעמולה פוליטית!".

מפגרים...

עריכה:

אגב, אפשר לעשות עוד סקר אחרון בשביל באמת לראות כמה הפורום מייצג את אוכלוסיית המדינה.

לא כל כך בשביל דיונים כי עוד 12 שעות מתחילה ההצבעה אלא בשביל סקרנות.

Ale yarok.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים משועממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להאמין כמה זה רלוונטי (משנת 1981).

תקשיבו למילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור שלי לגבי התוצאות:

הליכוד ביתנו: מקסימום 30

העבודה: 22-24

התנועה: 4

עלה ירוק: 1

ארץ חדשה: 1

יש עתיד: 11

מרצ: 5-6

קדימה: 1

האיחוד הלאומי: ?

עוצמה לישראל: 2

עם שלם: 2

כח להשפיע: 0

מחר נראה כמה פגעתי, אם בכלל.

מה? אתה בא להגיד שאמנון יבכה ולא יהיה יותר אמנון יצחק? אל תזלזל, יש לא מעט פאנטים שהצביעו בו וזה טוב מאוד כי הוא נגס "ברווחים" של ש"ס. לא לשכוח שדרעי הלך לסכנין ואמר להם "אנחנו מוכנים לויתורים כואבים". מה זאת אומרת? הוא מוכן שוב פעם לברית מילה? על מה הוא מוכן לוותר בכאב?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנהל שיח בנושא הבחירות בכמה ימים האחרונים ואני חייב לציין שהציבור פשוט מטומטם.

בוחרים את האנשים הלא נכונים מהסיבות הלא נכונות, קמפיין קטן והופ, קנינו אותך.

אף אחד לא יודע ממי באמת מורכבת המפלגה אותה בוחר, אף אחד לא יודע מה המפלגה באמת עשתה וכיצד הצביע בכנסת הנוכחית.

אנשים בוחרים לפי "שמעתי ש...", "נדמה לי..." ו"גם ככה אין מישהו אחר".

החלטות אשר עומדות להשפיע על החיים של כולנו מתקבלות בקלות יתרה מזו של בחירת ממרח שוקולד בסופר.

בכלל, בסבב הנוכחי נראה שעולם הפרסום נכנס חזק בפוליטיקה, נכנס וטשטש את הגבולות בין קמפיין לגיטימי והטעיה מכוונת של האזרח הטיפש.

טוב, הנה הגיע הקלפי למקום עבודתי (מה לעשות, משרד ממשלתי), נזרוק בפנים פתק של עלה ירוק ונקווה שלא בזבזנו מעטפה לשווא.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי.

זו הפעם השלישית שאני מצביע באותה הקלפי, ומעולם טופס המצביעים לא היה מלא כל כך בשעה מוקדמת יחסית.

וזה טוב, כי זה מוריד מכוחן של הסיעות החרדיות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנט יש כמה פרסומות משעשעות בטמקא היום. שומר על הקו שאמנם הוא דוס שאין לו בעיה עם מדינת הלכה, אבל לפחות הוא מגניב.

Screenshot_2013-01-22-18-31-20.jpg

Screenshot_2013-01-22-18-35-57.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנהל שיח בנושא הבחירות בכמה ימים האחרונים ואני חייב לציין שהציבור פשוט מטומטם.

בוחרים את האנשים הלא נכונים מהסיבות הלא נכונות, קמפיין קטן והופ, קנינו אותך.

אף אחד לא יודע ממי באמת מורכבת המפלגה אותה בוחר, אף אחד לא יודע מה המפלגה באמת עשתה וכיצד הצביע בכנסת הנוכחית.

אנשים בוחרים לפי "שמעתי ש...", "נדמה לי..." ו"גם ככה אין מישהו אחר".

החלטות אשר עומדות להשפיע על החיים של כולנו מתקבלות בקלות יתרה מזו של בחירת ממרח שוקולד בסופר.

בכלל, בסבב הנוכחי נראה שעולם הפרסום נכנס חזק בפוליטיקה, נכנס וטשטש את הגבולות בין קמפיין לגיטימי והטעיה מכוונת של האזרח הטיפש.

טוב, הנה הגיע הקלפי למקום עבודתי (מה לעשות, משרד ממשלתי), נזרוק בפנים פתק של עלה ירוק ונקווה שלא בזבזנו מעטפה לשווא.

מה מפתיע כל כך? אתה באמת חושב שראשי המפלגות עצמן יודעים למשל מה המינוחים הכלכליים לעומקם של המצע שלהם? איך עובד השוק? על איזה גורמים ואיזה תסריטים זה יכול להזיז? האם נראה לך שיש להם באמת מושג סדור איך לטפל בכל סעיף במצע (הרוב אומרים מה שהאזרח רוצה לשמוע)?

את זה משאירים לאנשי מקצוע, ולבסוף היועצים האלה מביאים לשולחן הדיונים את האופציות בשפה הפשוטה. כדי שגם מי שאינו מבין בכלכלה או בניהול אסטרטגי, יוכל לתת את החלטתו (האם שטייניץ למד כלכלה?, והוא עדיין שר אוצר).

עכשיו לדעתי האישית זה חוסר מקצועיות כשיש מפלגות שלא יודעות לענות על שאלות מורכבות, אלא רק על סיסמאות. "אנחנו נילחם ב...., ואנחנו נוריד את ..., ואנחנו לא ניתן ל.... "

האזרח הפשוט, או אפילו זה המתעניין , בקושי מסוגל להביע עניין איך מפרישים וכמה לקרן הפנסיה , ומה הוא יכול לעשות בנידון.

הבנקים מסבנים את האזרח בנוגע לגובה משכנתא שישלם כל חייו.

אז איך אפשר לצפות , שאם בנושאים הללו אין לו את העניין לבדוק לעומק את הנושא, אז ילמד לעומק את כל הזוויות של המפלגה שבה הוא בוחר?

לא מספיק היום להיכנס לאתר המפלגה ולראות את הרשימה.

אתה צריך גישה לחומר שמסקר בצורה אובייקטיבית את המפלגה ואת האינטרסים האמיתיים שלה, כאלה שלא תמצא אצלה.

לשם כך אתה צריך לא מעט זמן, וגם יכולות להבדיל בין "לכלוך והסתה, לדברים שיש בהם מן האמת".

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון מאוד פשוט לכל הבעיות שאתה מעלה, לא להצביע למישהו שאכזב.

אחוזי הצבעה גבוהים עד עכשיו. לדעתי זה מעיד על כך שלאנשים מתחיל להיות אכפת מה קורה פה והם מביעים את מחאתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...