Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

אכן, כשאני חושב על הגיון הדבר הראשון שעולה לי בראש הוא מיכאל בן ארי.

כשאני חושב על הגיון אני חושב על ישראל אלדד ואורי צבי גרינברג,

אתה בכלל יודע מי הם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ובנימה של פלצנות: טוב שיותר אזרחים - אם כי, לא בהפרש גדול - השתתפו בבחירות. לדעתי 63% זה לא שוס גדול, אבל זו השתפרות. אני מקווה שגם בפעם הבאה תהיה השתתפות גדולה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני חושב על הגיון אני חושב על ישראל אלדד ואורי צבי גרינברג,

אתה בכלל יודע מי הם?

אכן, אריה אלדד רופא בחסד ומומחה מהמובילים בתחומו בעולם בנושא הכוויות, אני לא מבין איך זה קשור להיותה של מפלגתו גזענית ואת היותו של מיכאל בן ארי אידיוט.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה אלדד הוא ראש המפלגה, לא רואה פסול בדעותיו ובהשקפת העולם שלו.

הסבר פרט נמק למה עוצמה לישראל עצבנו אותך כ"כ, מה בדעות שלהם לא מסתדר לך? שמדובר פה במדינת ישראל של העם היהודי? אכיפת החוק גם במגזר הערבי? הסרת מע"מ על דירות? מלגה לחיילים משוחררים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעצבן? למה לי להתעצבן, הליצנים לא עוברים את אחוז החסימה, וטוב שכך :shock:

אני פשוט לא מתרשם מתעמולת בחירות שמזכירה את שנות ה- 30 של המאה הקודמת, פרובוקציות ילדותיות של בן-ארי בצפון ודרום ת"א וגישה שגורסת שכל מי שנמצא שמאלה מהמרכז הוא בוגד.

לצורך העניין, אני הרבה יותר מודאג מעלייתו של נפתלי בנט שכנראה הולך למצוא את כיפתו שהלכה לאיבוד בכל תשדירי הבחירות שלו, ואז יבצבץ גם מצע הבחירות שלו שאותו פירט בהצלחה מרובה sperial בפוסט מאוד אינפורמטיבי לפני מס' עמודים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר הוא אכן הפתעה אדירה, ואם לא יהיה כאן מחטף של הרגע האחרון עם גוש חוסם, הוא כנראה יצטרף לנתניהו בתור חצי קונטרה (פשוט כי נתניהו לא יצליח להסתדר בלעדיו) ויצליח לפחות להוריד חלק מהרעה החולה של הממשלה הנוכחית - את הגוש החרדי. אם נקבל את בנט בלית ברירה, ניחא (אם כי זה מסוכן).

מעניין אגב שכל השיח סביב עלה ירוק איכשהוא גרם לי לחשוב שהיא תצליח להכנס, אבל נתבדיתם... יש בהחלט סיכוי שזה נובע גם מההתעלמות התקשורתית ממנה בפרסום הסקרים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקואליציה הבאה היא ליכוד, יש עתיד, עבודה ואולי התנועה.

לפיד יתנגד לממשלה עם הבית היהודי. הוא אמר שהוא די בעד הקפאת התנחלויות קטנות ולבנט יהיה קשה להסכים לזה ולא בגלל דיעותיו שלו אלא בגלל דעות חבריו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל אחוז הצבעה גבוהה צריך 76000 קולות כדי לעבור את אחוז החסימה

2%=2.4 מנדטים

ביינתים עלה ירוק בחוץ, אבל קולות החיילים והסטודנטים נספרים בסוף. כולי תקווה שיעברו השנה.

המדגם שווה לקליפת השום מומלץ לא להתייחס אליו, פרי המצאה של התקשורת כרגיל.

רק בבוקר נדע מה באמת קרה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק, מה עם אמנון יצחק? דווקא די בניתי על ההבטחות שלו להוריד את מחיר הדלק למחיר שפוי. את מחיר הלחם האחיד לשקל חדש אחד בלבד וכמובן ביטוח רפואי מקיף ביותר לכל המשפחה תמורת 20 שקלים בלבד.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לכם, עלה ירוק ואמנון יצחק צריכים להתאחד.

ככה יהיה לנו ג'וינט בשקל :roll:

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו לא יהיה לנו לא ג'וינט, ולא שקל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר לפיד מייצג מפלגה שהיא יותר חברתית, המפלגה של אביו בזמנו הצליחה בבחירות אז, אבל לא עבר יותר מידי והיא התרסקה,

אנשים פשוט רוצים משהו שונה , מאסו בימין הידוע, ובשמאל הידוע, וחיפשו מישהו אחר, וזה לפיד הבן, כמו לפיד האבא,

אבל בסופו של דבר לא יצא מהעניין הזה כלום, הבעיה פה זה העודף דמוקרטיה שלא נותן לשום ממשלה חופש פעולה נורמאלי מבלי להיתקל בכל מיני צדדים משפטיים (שהם די דמיוניים לדעתי), ומאפיות של המפלגות עם הצעות אי אמון, וסחיטות וכו'

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...