Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

חבל שאנשים הצביעו למפלגות קטנות כמו עלה ירוק וארץ חדשה - הקולות הללו יכלו להביא עוד מנדט או 2 והיו משפיעים מאוד על המשחק.

זה מתאזן מול אלו שהצביעו לכח להשפיע ועצמה לישראל. בכל גוש יש את הקולות שהולכים לאיבוד.

למען האמת, גוש הימין שרף בערך 30,000 קולות יותר מהשמאל/מרכז על מפלגות קיקיוניות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עושה רושם שלראשונה בחודשים האחרונים, roee הלך לישון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שאלה,

אתם חושבים שיש סיכוי קלוש שבבחירות במדינת ישראל מתקיימות רמאויות ושחיתויות מאחורי הקלעים ביוזמת הממשלה? אין הכוונה למפלגה שמשלמת כסף למישהו כדי שיבחר אלא ממש רמאות בספירת קולות, פסילת קולות מציבור זה או אחר (נניח מס' רב של קולות שמסכנות את בטחון המדינה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות הבחירות אומרות מספר דברים.

א. למחאה החברתית היה בסיס אמיתי וביבי לא השכיל לעשות את הצעדים הנכונים בעקבותיה.

ב. הציבור נגד הוועדים הגדולים.

ג. הציבור רוצה מישהו חדש שמדבר על מה שכואב לו ואולי גם יעשה משהו בנידון.

במקרה של סיבוב בחירות חוזר עקב אי יכולת הקמת ממשלה לפיד יקח 25-27 מנדטים (לדעתי אפילו שמר יצביע לו).

אני מקווה שלפני סבב בחירות חוזר יקימו קואליציה רק ל24 שעות על מנת להעלות את אחוז החסימה כדי שהמפלגות הקטנות ייעלמו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שלראשונה בחודשים האחרונים, roee הלך לישון.

עם עין אחת פקוחה, שלא אתעורר למציאות סוציאליסטית. אבל באמת, אני מרוצה למדי מתוצאות הבחירות, בגלל ה19 מנדטים של לפיד מחד והכשלון של שלי וציפי מאידך. זו הייתה יכולה להיות קטסטרופה, אבל במצב הזה יהיה כאן סדר יום חדש וכנראה חיובי.

אני מקווה שהבסיס הרעיוני מאחורי עלה ירוק ימשיך הלאה לבחירות הבאות - אולי תחת שם אחר - אבל בלי סלבריטיז או איזה עיתונאי מחמד, יהיה קשה להגיע לתודעת הציבור הרחב.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צודק לגבי הכיוון החיובי, אבל להלן ציטוט של ברק רביד מהארץ:

ממשלת ימין-חרדים של 63 מנדטים תספק הרבה עבודה לנו העיתונאים. המהלכים המדיניים, החקיקה וכו' יהיו כל כך מטורללים - זו תהיה הנאה צרופה. למדינה זה יהיה קצת פחות טוב.

זו עדיין אפשרות קיימת, אבל מאוד מאוד לא יציבה. אני תוהה אם ביבי חלש אופי מספיק בשביל ללכת עליה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הבחירות ב2009, אמרתי לאנשים מסביבי שזו הולכת להיות הקואליציה הכי יציבה שידענו. לא טעיתי. הסיבה פשוטה - קיצונים שנכנסו בעור שינייהם לא ישושו לרוץ שוב לבחירות על כל דבר קטן, לא כשהם סוף סוף אוחזים בהגה. עדיף להם להתפשר קצת ולא להסתכן באובדן השלטון. במקרה של קואליציה כמו שאתה מתאר, זה נכון שבעתיים. ש"ס לא יחזרו במהרה על הבחירות, הליכוד בטוח לא ובנט ירצה לפחות קדנציה ביצועית אחת מאחוריו. כמובן שמול כל אלו ניצב גוש שמאל מתחזק.

אז אם נקבל את השטרונגול, נקבל אותו לארבע שנים מלאות. אין שום סיכוי שממשלה כזו תיפול.

ביבי יעשה מה שהוא צריך בשביל לקחת את ראשות הממשלה שוב. כל דבר אחר יגמור אותו פוליטית. מצד שני, לפיד קיבל 19 מנדטים בשביל לשבת בממשלה ובנט גם צריך לשבת בממשלה אז אני לא חושב שתהיה לביבי בעיה להרכיב כאן קואליציית ימין-מרכז לא חרדית ולנסות לזכות באמון הציבור הרחב מחדש.

אגב, יש את תמונת המראה של ממשלת הגהינום, שזו הבריגדה האדומה של שלי + ש"ס + יהדות התורה. אני לא רואה את זה קורה רק בגלל לפיד, הרי הפער בין העבודה לבין ש"ס הוא מזערי מבחינה כלכלית-חברתית. אם לפיד יקבל את הג'ננה ומישהו בגוש השמאל יבטיח לו ראשות ממשלה תמורת כניסה לכזה גוש (ושלי כבר פיזרה רמזים כאלו, שהיא מוכנה לא לעמוד בראשות הגוש החוסם), אז שאלוהים ישמור.

אז בסך הכל יש לנו שתי קונסטלציות של ממשלות גהינום, אחת משמאל ואחת מימין. המכנה המשותף הוא חרדים + אידיאולוגיה קיצונית (מימין או משמאל). אז סוף סוף אני אלך לישון כי באמת לא יעזור לי להיות ער ולחזות בזה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציב, לא יציב

הנה פרט טריויה קטן: אורי אריאל התראיין הבוקר. יש לו שישה ילדים, לבריאות.

כמה ילדים יש למצביעיי:

הבית היהודי[כפייה דתית פלוס התנחלויות פלוס ערביי השטחים פלוס בידוד מדיני בסגנון דרום אפריקה?]

כמה ילדים למצביעי ש"ס?

למצביעי יהדות התורה?

למצביעיי המפלגות הערביות?

המספרים מדברים, בייחוד כשמפלגות החילוניות אין הנהגה עם חזון, מימין או משמאל.

הישג יפה ללפיד, כמו שהיה גם לאביו.

נראה מה יעשה ומה שוים האנשים שהכניס.

נקווה לטוב, בעזרת השם יהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שנתניהו לא ירשה לעצמו להקים ממשלה שלא תכלול את ש"ס ויהדות התורה (שהרי ממתגים עצמם כמקשה אחת).

מהלך כזה יהיה בבחינת פליפ-פלופ של 180 מעלות לצד השני. אם עוד חודש \ חודשיים \ שנה \ שנתיים תתפרק הקואליציה שיקים עם חבריו החדשים, הוא ישאר קירח מכאן ומכאן. המפלגות החרדיות לא בדיוק יעבירו על סדר היום בליעה של צפרדע כזו, ויזכרו להחזיר לו כהוגן ביום שיצטרך אותם. בנוסף, במידה רוצים פתרון אמיתי לסוגיות השוויון בנטל ושילוב החרדים בחברה ובמעגל התעסוקה - חייבים שהמפלגות החרדיות ייוצגו בתוך הקואליציה, אם כי בכוח אלקטורלי מסורס בהשוואה לכוחם בכנסת הקודמת. כך מצד אחד הזנב לא יקשקש בממשלה, ומצד שני יוכלו למצוא פתרון אמיתי לשתי הסוגיות המהותיות הנ"ל. בשביל לרקוד טנגו צריך שניים, וכדי למצוא פתרון פרגמטי לשילובם במעגל השירות על מסגרותיו השונות וכן לשילובם במעגל העבודה יהיו חייבים להושיב גם את אותם לשולחן הדיונים. בכלל, צר לי שהרב אמסלם לא נכנס לכנסת. הוא דמות שמאוד תחסר לי בנוף הפוליטי, במיוחד כשטיפול בסוגיות כאלו עומד על הפרק.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שמופז לא יצחקק על כולנו בדרך לממשלת ימין עם הליכוד, בנט והחרדים

למופז אין שום סיבה לא לעשות את זה. בוא נחשוב על סיבות שהיו מונעות מהפוליטיקאי הסביר לעשות זאת:

1. דאגה לפניה ועתידה של המדינה

2. רצון לשמור על הכסא, מבט לבחירות הבאות ולסיכויי ההצלחה בהן

3. אכפתיות מציבור בוחריו ורצונותיהם

4. יושרה

5. כבוד עצמי

אף אחת מהן לא חלה עליו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמק, מופז בפנים.

הסיפוק האמיתי היחיד מהמערכת הזאת נמנע מאיתנו.

יאללה, עוד קדנציה עם ש"ס... נדמה לי שכבר התרגלנו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיו פסימיים. אם נראה קואלייצייה עם ביברמן, לפיד ובנט לכל הפחות - אני בספק שש"ס יצליחו להמשיך לשבת על השמרים גם הפעם. בבית היהודי "חמים" על משרד הדתות אחרי הסלט שש"ס עשו ממנו, לפיד "חם" על נושא הגיוס, אני בספק ש"יש עתיד" עם 19 מנדטים, ו"הבית היהודי" עם 15 לא יצליחו להוות משקולת נגד לסחטנות כזו או אחרת...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...