Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

לזכותו ייאמר שהוא היחיד ש"זימר" מתוך שורות המאפייה.

כפי שכתבתי - בהרכב הנוכחי של חברי הכנסת ו/או המועמדים אליה - הוא בעיניי הרע במיעוטו, בוודאי רחוק מאידיאלי.

אני מקווה שתחושת הבטן שלי לא תכזיב אותי, אבל במקרה הגרוע - הוא יהיה גרוע כמו כל השאר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קורה אם אני סטודנט בב"ש לדוגמא? (ולא עידכנתי בת"ז את הישוב)

ד"א אני לא, סתם שאלה מהתעניינות

http://www.tlv1.co.il/?p=1833

ולמי שמתעצל להיכנס לקישור:

כדי להצביע ליד הבית במקום לנסוע לקלפי המיועדת שנמצאת אי-שם מעבר להרי החושך, זה מה שאתם צריכים לעשות:

1. לאתר קלפי לאנשים עם מוגבלות בניידות ליד הבית – כאן יש את הרשימה המלאה (קובץ אקסל) באתר משרד המשפטים.

2. ללכת לקלפי הקרובה לביתכם שאיתרתם ברשימה.

3. להציג תעודת זהות או רשיון למזכיר הקלפי (הוא חייב לתת לכם להצביע).

4. להצביע למי שאתם חושבים (במעטפה כפולה).

5. הידד! השתתפתם בחגיגת הדמוקרטיה הישראלית! המתינו שנתיים כדי לעשות זאת שוב.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, לאיחוד יש עוד נקודה חשובה. ככה יש להם הסכם עודפים עם הבית היהודי. מה שאומר שלפי חוק באדר עופר מאחדים את מספר המנדטים של הליכוד ביתנו והאיחוד הלאומי ליצירת הגוש הכי גדול.

זה מבטיח שהם יקבלו את המנדטים העודפים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד יניב לא חדש למשחק הזה שנקרא פוליטיקה, הוא היה בחלקים הכי אפלים שלו. הוא רק חדש ללהיות נבחר ציבור, כלומר להיות חייב משהו לאזרחים.

עזוב עיתונאים, יש להם כדורסלן במקום התשיעי.

אלדד יניב לא חייב כלום לאף אחד, בוודאי ובוודאי לא לאזרחים. אלדד יניב הגיע למסקנה הנכונה שבמקום למשוך בחוטים מאחור, הוא יכול to cut the middleman ולשבת בפרונט בעצמו. היה חלאה, ונשאר חלאה. אני הייתי רוצה לראות אותו בכנסת כי הוא פרובוקטור רודף פרסום וככזה הוא ישמש משקולת נגד טובה לממסד, אבל אין אחד שהייתי יותר מפחד ממנו בתפקיד ביצועי ממנו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, לאיחוד יש עוד נקודה חשובה. ככה יש להם הסכם עודפים עם הבית היהודי. מה שאומר שלפי חוק באדר עופר מאחדים את מספר המנדטים של הליכוד ביתנו והאיחוד הלאומי ליצירת הגוש הכי גדול.

זה מבטיח שהם יקבלו את המנדטים העודפים.

לא מדוייק.

הסכם קולות עודפים יכול לתת לכל אחת מהסיעות החתומות עליו מקסימום מנדט, תוך שהם משלימים את הקולות מהסיעה שכנגד, שהיתה רחוקה יותר ממנו.

האיחוד בין הליכוד לישראל ביתנו הוא מלא, כלומר ההצבעה היא באותיות מחל בלבד.

כמובן שאיש לא יכול למנוע מהם לפרוש מהסיעה למחרת, אבל הסיכוי שהתרחיש יקרה אפסיים מינוס.

אם תהייה הפתעות, סביר להניח שהן תתרכזנה בגודל הסיעות של יאיר לפיד ונפתלי בנט, זהות ראש הממשלה סגורה מזמן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר, נמק ומחק את המיותר.

רק תראה איך הוא החליף את החליפה בפאסון המהפכן. או שהוא עבר התגלות ברמה של ישו, או שהוא פשוט פסיכופט חסר מעצורים.

תראה איך הוא מזלזל בהבטחות שהבטיח בתחילת הקמפיין. הוא מניפולטור מוחלט. אחד כזה בכנסת עם שניים-שלושה מנדטים? כן. אחד כזה עם 12-15? אלוהים לא.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו שעדיין לא היה לנו בכנסת...

מבחינתי זה בסדר. כפי שהסברתי - נקיי הכפיים האמיתיים (כגון הורוביץ/חנין) לא מספיק אפקטיביים במציאות של היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד יניב לא חייב כלום לאף אחד, בוודאי ובוודאי לא לאזרחים. אלדד יניב הגיע למסקנה הנכונה שבמקום למשוך בחוטים מאחור, הוא יכול to cut the middleman ולשבת בפרונט בעצמו. היה חלאה, ונשאר חלאה. אני הייתי רוצה לראות אותו בכנסת כי הוא פרובוקטור רודף פרסום וככזה הוא ישמש משקולת נגד טובה לממסד, אבל אין אחד שהייתי יותר מפחד ממנו בתפקיד ביצועי ממנו.

בדרך כלל איני מסכים עם רועי, כאן אני מסכים איתו עד המילה חלאה, כולל.

אולי אולי לעיתים צריך חלאה כנגד חלאות אחרות,אנשים יצביעו לו. אין צורך שאנו נצביע עבורו.

לי אין כל כוונה להילחם בחלאה על ידי חלאה משופרת , איני מוסיף שמן להילחם במדורה, איני מוסיף עוד מיץ ל...

שמר, הסתבכת בחישובים ותסריטים, אם הגעת להצביע עבורו. שקול שנית.

העובדה שאנשים מסוימים אינם צעקנים ופרובוקטורים אין משמעה שהם משיגים פחות. מעדיף עקביות ועבודה קשה על פני" התגלות אלוהית" שחווה יניב.

בלי קשר. בנט מוכשר, בנט מציע פתרונות לחלוטין לא ישימים. הוא יכנס לכנסת ועימו אנשים מיותרים רבים. אין שום סיבה נראית לעיין לאדם חילוני להצביע עבור מנגנון מפלגתו, חיזוק החינוך הממלכתי דתי שהוא העסק הפרטי של מיפלגתו לא פחות מאל המעיין של ש"ס., וחיזוק הציות לצו אלוהי שרב ממציא, במקום לחוק .

מי שמעריך אותו שיגיד לו " כל הכבוד", להצביע למפלגתו זה עניין אחר.

אז איך מעבירים את יום הבחירות בכייף בניתוק מקסימלי? אקטואליה תהיה בערב. רעיונות טיול יתקבלו בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית המשפט לתעבורה, כשביקרתי שם בתדירות גבוהה, לקחתי את עו"הד הכי (אני שם כאן מילה מכובסת) "מקובמן".

לא מוצא הבדל גדול בין בית המשפט לתעבורה לבין הכנסת בשיטה שדופקת את האזרח, אני מקווה שאלדד יעשה בשביל כולנו את העבודה המלוכלכת.

לא רואה חשש גדול (כמו זה של רועי) שהוא יגיע להיות כח משמעותי, לפחות לא ברמת החשדנות הנוכחית כנגדו.

אני יכול לחיות איתו בכנסת, בוודאי טוב מטיפוסים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נלחם בחלודה על ידי חלודה.

עורך דין לקחת למטרה אחת- חדה וברורה.

ניהול מדינה הוא עניין רחב יותר.

רוצה איש כזה? זכותך, הרי עוד קול אחד לא ישנה.

איך הולכת הבדיחה על העקרב שרוצה לחצות נהר? הוא באמת רוצה להשתנות. הכנסת היא מוסד שיקומי ראוי.

בכל אופן, לאור תוצאות הבחירות הצפויות, כנראה שאחפש מערה להתחבא בה בימים קשים.

מחר כנראה אסע לבחור לי מערה. למי רעיונות בילוי טובים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

הסכם קולות עודפים יכול לתת לכל אחת מהסיעות החתומות עליו מקסימום מנדט, תוך שהם משלימים את הקולות מהסיעה שכנגד, שהיתה רחוקה יותר ממנו.

האיחוד בין הליכוד לישראל ביתנו הוא מלא, כלומר ההצבעה היא באותיות מחל בלבד.

כמובן שאיש לא יכול למנוע מהם לפרוש מהסיעה למחרת, אבל הסיכוי שהתרחיש יקרה אפסיים מינוס.

אם תהייה הפתעות, סביר להניח שהן תתרכזנה בגודל הסיעות של יאיר לפיד ונפתלי בנט, זהות ראש הממשלה סגורה מזמן.

ישראל ביתינו הודיעו מזמן שמיד לאחר הבחירות הם יפרשו מהליכוד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחפש את זה של הליכוד, הם לא טרחו לכתוב אחד.

לאור הצניחה בסקרים, אם מערכת הבחירות הזו הייתה נמשכת עוד חודש יש סיכוי שביבי כבר לא היה ראש הממשלה הבא.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו שעדיין לא היה לנו בכנסת...

מבחינתי זה בסדר. כפי שהסברתי - נקיי הכפיים האמיתיים (כגון הורוביץ/חנין) לא מספיק אפקטיביים במציאות של היום.

דב חנין; קומוניסט? בטוח. אנטי-ציוני? בוודאי. במפלגה של לאומנים ערביים? כמובן. אבל מה, נקי כפיים.

לא, הוא לא באמת נקי כפיים. הוא מושחת מוסרית בצורה מזעזעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...