Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

מי שייפול בפח לא מבין ששוק הדירות אינו תחרותי מכיוון שאין חברות שונות המתחרות על אותו מוצר.

בסלולר ישנן מספר חברות בהינתן התנאים הנכונים ניתן לקיים תחרות.

בדיור- אפילו ייצור המלט בארץ הוא מונופול! (של חברת נשר).

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חה חה חה :lol::lol::lol:

עכשיו הבנתי מאיפה ביבי הפליץ את "אנחנו רוצים לעשות מהפיכה במחירי הדיור כמו שעשינו בסלולר".

העצוב באמת הוא שאנשים קונים את הבלוף "אחרי הבחירות אני מוריד את מחירי הדירות לקרשים" בין אם זה בא מכיוון הליכוד, הבית היהודי, או כל אחד שמפזר הבטחות על ירידה של 40% במחירי הנדלן בקדנציה אחת. נראה אותם מצליחים לא להרוס את כל המשק בדרך

נתניהו בהיסטריה מוחלטת, וכרגיל במצבי לחץ הוא מתחיל לעשות שטויות.

אף אחד לא יכול ולא ירצה להוריד את מחירי הדירות בצורה חדה תוך פרק זמן קצר, אלא אם הוא מעוניין למוטט את המערכת הבנקאית שממונפת עד הצוואר בנדל"ן.

החמור הזה שילם לארתור פינקלשטיין מיליוני דולרים כדי שיוריד אותם ב 10-12 מנדטים בסקרים, תוך חודשיים בלבד.

אני הייתי מביא לו את אותה תוצאה בחצי מחיר, ועוד אומר לו תודה.:-P

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ירדו למרות פינקלשטיין ולא בגללו. העם החל להבין עקב שיחות סביב השולחן בערב שבת שצריך אופציה אחרת.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסקרים האלה, אף פעם לא הבנתי את מי הם דוגמים, רק פעם אחת קיבלתי מסרון ששואל למי אני מצביע.

דמגוגיה וטו לא. חבל מאוד, אם העלה הירוק היה מפיע לבקרים בסקרים האלה, זה פרסום מצויין ששווה לפחות כמה מנדטים עבור המתלבטים.

בבחירות הללו דווקא יכולה להיות הפתעה, בניגוד מוחלט לסקרים.

אולי אנשים יבינו שלכאן ולכאן, מבחינה בטחונית לא יהיו שינויים דרסטיים , והקולות שלהם יתפזרו בין כל המפלגות.

אם הליכוד לא היה עם ישראל ביתנו, היינו רואים אנשים אחרים מרכיבים את הממשלה הזו אחרי הבחירות הללו.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ירדו למרות פינקלשטיין ולא בגללו. העם החל להבין עקב שיחות סביב השולחן בערב שבת שצריך אופציה אחרת.

אם יוצאים מנקודת הנחה שלפינקלשטיין הייתה יד גם במיזוג עצמו - אז בגלל, ולא למרות. הנפילה היחסית של הליכוד \ ישראל ביתינו התחילה ברגע שהם התאחדו... לפחות מנקודת מבט של סקרים אחרונים נראה כאילו הם יכלו לסחוט את הלימון יותר אם היו רצים בנפרד ואחרי הבחירות משלבים ידיים. בכלל, גם אם נותנים לו קרדיט רק על הקמפיין עצמו, הליכוד הפסיד מנדטים בגללו. אין מצע, אין קמפיין משמעותי (מלבד סיסמאות ריקות מתוכן בסגנון "ראש ממשלה חזק, ישראל חזקה" וכאלה לא ראיתי שום דבר).

בכל מערכות הבחירות הקודמות הליכוד לכל הפחות התאמצו לשקר למצביעים ולפזר הבטחות סרק. הפעם הם נזכרו לפזר קצת מדי ומאוחר מדי. חשבנו שהם מנסים ללכת על קו פאסיבי... מסתבר שפינקלשטיין סתם נרדם באמצע המשמרת.:lol::wink:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו אחד שאמרת עליו שהוא ניהל את המדינה באחריות ובצורה טובה?

מעבר לחילוקי הדעות הפוליטיים, "המנהיג המנוסה" הזה הוא האחרון שהייתי רוצה לראותו עומד בשעת מבחן גורלית למדינה. נדמה לי שאפילו סטס מיסז'ניקוב היה לוקח החלטות שקולות יותר, גם במצב פיכח...:roll:

This is a bomb ? עלינא? :

1966448622.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול ולא ירצה להוריד את מחירי הדירות בצורה חדה תוך פרק זמן קצר, אלא אם הוא מעוניין למוטט את המערכת הבנקאית שממונפת עד הצוואר בנדל"ן.

החמור הזה שילם לארתור פינקלשטיין מיליוני דולרים כדי שיוריד אותם ב 10-12 מנדטים בסקרים, תוך חודשיים בלבד.

אני הייתי מביא לו את אותה תוצאה בחצי מחיר, ועוד אומר לו תודה.:-P

בלי ארתור פינקלשטיין, הוא לא היה המועמד היחידי לראשות הממשלה. הוא הפך את עצמו לאופציה הממלכתית, איכשהו. הפסידו מנדטים? נכון, אבל זה מבחינתם לכרות יד בשביל להציל את כל הגוף. רק תחשוב מה היה קורה אם הוא היה עכשיו ב25-28 מנדטים כשליברמן אוכל לו את הראש מכאן, בנט משם... וזה במקרה הטוב. בהנחה (הנאיבית) שהירידה באיחוד של ישראל ביתנו והליכוד היא פרופורציונלית לכוחן בבחירות הקודמות ונחלקת בצורה שווה בין שתי המפלגות, בהנחה שהגוש הזה ירד מ42 מנדטים ל32, הוא היה גומר עם 21 מנדטים ועל ספסלי האופוזיציה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה וכמה פעמים שבהם "נרמז" לי שאני רק שולל (בעיקר את ביבי/הליכוד), לקראת הבחירות הבאות עלינו (לטובה? ספק, אבל עדיין לא התייאשתי) ולאחר קריאת המצע של כמה וכמה מפלגות שנראה היה לי כי הן שוות את המאמץ (למען האמת - חיפשתי גם את המצע של "הליכוד ביתנו", אבל שם יודעים עם מי יש להם עסק ולא טרחו. הם יודעים שיש להם עסק עם נפגעי "תסמונת שטוקהולם").

אני החלטתי לשים ז' בקלפי, ולבחור ב"#ארץ חדשה".

קראתי גם את הטענות כנגד. אומרים שזו הצבעה ילדותית, למפלגה שהעומד בראשה הוא, איך נגיד את זה בשלוש מילים? בן זונה מקצועי. קראתי גם שזה בזבוז קול שייתן כח לביבי, בגלל חוק באדר-עופר.

אז אומרים.

בעיניי עדיף פי כמה וכמה אנשים עם רעיונות (אולי) ילדותיים ו/או שאולי מנסים לעשות מניפולציות, על מפלגות שלמות ו/או מועמדים שונים שמתבססים על שנאה/ תורת גזע / רעיונות עוועים של כאלה שמכתירים את עצמם להיות שליחיו של אל כלשהו.

אז אחרי שפסלתי מפלגות עם אנשים מהסוג הנ"ל (כמובן ש"עוצמה לישראל", אח"כ "הבית היהודי" ו"הליכוד ביתנו" וש"ס), נשארתי עם כמה מפלגות שעניינו אותי:

* מרצ - הצבעתי להם בבחירות קודמות וגם כתבתי שתיאורטית, הייתי מצביע להם גם היום. לצערי, תיאוריה לא תופסת במציאות הישראלית האלימה. האנשים שם נחמדים מדי, עדינים מדי, תמימים מדי ורכים מכדי לייצג את דעותיי כנגד הכוחות שלתפיסתי מביאים חושך למדינה. לא פחות חשוב - אצל חלקם יש אלמנט פבלובי של הגנה על מי שמצייר עצמו כחלש, גם אם מדובר במצג שווא של אנשים אלימים במיוחד (כן, אני מדבר על אנשי הטרור הערבי ועל המנהג המגונה של הגנה אוטומטית עליהם ללא קשר למעשיהם.

לצד פעולות ברוכות של הגנה על כאלה שבאמת נזקקים לה, חסרה לי הסתכלות מפוכחת ואבחנה בין אותם אלה שקשה להם בחיים (לא משנים אם יהודים או ערבים) לבין אלה שמנצלים את ה"מעמד" לטובת התנכלות לצד שכנגד (דוגמא - אנשי ג'יהאד איסלמי).

* העבודה - עם כל הכבוד לשלי ולנסיונות לשווק את העטיפה החדשה, בבסיס זו (לטעמי) עדיין אותה מפלגה מנוונת בסגנון פסאודו-קומוניסטי מיושן, שחייבת לעבור התאמה למאה ה-21 בכדי לייצג אותי נאמנה, בין אם זה מישור מדיני/כלכלי/חברתי.

לא שוכנעתי כי התחולל שינוי אמיתי במפלגה הזו וכי שלי מסוגלת לבצע שינוי כזה.

* יש עתיד - הרעיונות של יאיר יפים, הימצאותו של עפר שלח במקום ריאלי קורצת לי מאוד, ההבטחה לשינוי סדר עדיפויות מרשימה ומבטיחה, עצם הרעיון של מפלגה נטולת פוליטיקאים ותיקים (שכבר היו שם ולא השפיעו די הצורך) קוסם לי. עם זאת - הכל נראה כמו מפלגה ארעית, שתלך בקלות לממשלה ימנית קיצונית של ליכוד/בית יהודי ועוד כל הבא ליד. השפעתה תהיה אפסית להערכתי, לא משהו שיזעזע את אמות הסיפים. עוד לא דיברנו על יעקב פרי, לא בדיוק כוס התה שלי.

* עלה ירוק - רק בשביל להרגיז את רועי, פסלתי אותם.

וברצינות - מקריאה של המצע שלהם והשוואה ל#ארץ חדשה - יש הרבה מן המשותף בין שתי המפלגות ולא, אני לא מדבר רק על הרעיון של לגליזציה (או לפחות אי-הפללה) של שימוש בגנג'ות למיניהן.

שתי המפלגות קוראות לחופש דת, שינוי שיטת המיסוי, שינוי מבנה הצבא ועוד ועוד (אפשר לקרוא כאן את מצע "עלה ירוק").

מה שמטריד אותי ולטעמי פוסל לחלוטין את המפלגה הזו - היא האג'נדה הכלכלית ובראשה העברת יותר ויותר סמכויות וחובות מהשלטון המרכזי למה שהם קוראים "קהילה" ולמעשה הנו השלטון המוניציפלי (עיריות/רשויות מקומיות).

בתרבות שהתפתחה במדינת ישראל - זה רק יגדיל פי כמה וכמה את השחיתות בקנה מידה מקומי (הרי פה כולם "אחים", חברים ושירתו יחד בצבא) ויגרום לעליה גדולה בכוחם של ארגוני פשע מאורגן שלא יצטרכו להתמודד עם ממשלה ושירות מדינה/בטחון חזקים מספיק.

במגמה הנוכחית של התנערות הממשלה מכל התחייבויותיה - שינוי כזה יהיה אסון. מי ידאג לתחזק (אני כבר לא מדבר על השבחה) את מערכת הבריאות? מי יטפל בתשתיות הלאומיות? בטחון פנים? חינוך?

במדינה נורמלית - הייתי אומר - מצויין ! השלטון המרכזי יתפנה לטיפול בבעיות ברמת המאקרו, לבטחון גבולות המדינה, להתוויית מדיניות החינוך, לשיפור מערכת הבריאות הארצית וכיו"ב.

במצב הנוכחי בארץ - יהיו לנו 600 קנטונים קטנים שכל אחד מושך לכיוונו (תארו לכם אפילו משהו פשוט כמו מחזור ביוב המחולק בין כמה ערים/רשויות), שלטון מרכזי חלש ולא משפיע ותוהו ובוהו לאזרחים.

* עם שלם - הוא נחמד, אמסלם. מדבר לעניין, מציג את הצד שכ"כ חסר לי אצל המגזר הדתי, נשמע שקול ושפוי וחשוב מכל: לא מטיף לפרזיטיות (או במילים מכובסות - לימוד תורה).

בכל זאת - כחילוני אתיאיסט - לא רואה את עצמי מצביע למפלגה של יראי שמיים. מה שחשוב לכבוד הרב - לא בהכרח חשוב לי.

נשארתי עם #ארץ חדשה.

קראתי את המצע שלהם (גם אתם יכולים, כאן).

אני מוכרח להודות, לא הכל מתאים להשקפתי. יתרה מכך - חלק לא קטן אינו ישים ו/או דמיוני.

ברור לי שאם וכאשר המפלגה תיכנס לכנסת, הרבה מילים יפות שכתובות שם שוות לת&ת.

עדיין -

אני כן רוצה מישהו שמסוגל להיות בן זונה אמיתי, "להיכנס" בפוליטיקאים שרק טובתם האישית/פוליטית מעניינת אותם.

אני כן רוצה מישהו שלא יתכופף מפחד אלה שמולו (אם אתם רוצים דוגמא מעולם הרכב - אז הייתי מצביע על אהרנוביץ הישן, הטוב (לא על רודן הפורום הקטנוני הנוכחי) שלא פחד להגיד את דעתו גם במחיר כלכלי).

אני כן רוצה מפלגה שמסתכלת בצורה מפוכחת על ההליכים המדיניים והכלכליים ויודעת לזהות את הכשלים.

אני כן רוצה מפלגה שתחשוב גם (ואולי קודם, רחמנא ליצלן) על הפריפריה.

אני כן רוצה מפלגה שתתמוך בהפרדת הדת מהמדינה (שימו לב - לא לפגוע בדת, אלא להפריד אותה מהשלטון. נאמר כבר - צדיק באמונתו יחיה).

אני רוצה מפלגה שתתמוך בפיתוח תשתיות ציבוריות, כולל אוטובוסים ורכבות נורמליים - שיאפשרו לי לנסוע יום יום לעבודה בלי להתעייף, כדי שבסופי שבוע או בחופשים אוכל להתענג שוב על נהיגה ולא אגיע עייף להגה אחרי שכל השבוע "נלחמתי" בכל האסטרונאוטים שנקראים "נהגים ישראליים מצויים".

לטעמי, עם כל החסרונות הרבים (בגלל זה התלבטתי קשות לפני) - המפלגה הזו היא הרע במיעוטו, או הכי קרובה לדעותיי, לכן אצביע עבורה.

יותר מהכל - אני מקווה לא לקום ביום ד' בבוקר עם "בשורה" שמדינת ישראל הלכה עוד צעד לכיוון מדינת הלכה ו/או פאשיסטית /טוטאליטרית, כי במקרה כזה - יישאר לי רק הייאוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, לפי האות בקלפי נראה לי שהם היו כבר (אתה בטח זוכר את התשדירים של "שימו ז' בקלפי בלי בושה").

רועי, האיחוד בין הליכוד לליברמן טוב רק עד אחרי הבחירות. אף אחד לא מפריע להם להתפצל יום אחד אחרי הבחירות כך שהוא לא הרויח כלום חוץ ממראית עין (שכנראה גם זה חשוב. עובדה שעליך זה עבד).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי שווה קריאה, במיוחד אם החלטתם להצביע ליחימוביץ'.

חלק א

http://orikatz.wordpress.com/2013/01/13/shellya/

חלק ב

http://orikatz.wordpress.com/2013/01/20/shelyb/

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגע שמר. :wink:

אף אחד, ובכל אופן לא פוליטיקאי חדש, גם אם ייבחר, לא "יהיה בן זונה אמיתי" וייצא נגד חבריו הפוליטיקאים.

זו תמימות לחשוב שזה יקרה, אבל מותר לפנטז.

כי מי שמגיע לכנסת, קל וחומר לשלטון - מתחיל לחשוב רק על עצמו ועל התחת שלו.

כל מה שציינת כמצע המפלגה הזו, הכל יותר מדיי אידיאלי ותמים כיאה למי שרץ בפעם הראשונה לכנסת (?). אתה בעצמך מציין זאת כ"ילדותי ותמים"...

אה, ואיך יכול להיות שאין שם עיתונאים ?! :wink:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד יניב לא חדש למשחק הזה שנקרא פוליטיקה, הוא היה בחלקים הכי אפלים שלו. הוא רק חדש ללהיות נבחר ציבור, כלומר להיות חייב משהו לאזרחים.

עזוב עיתונאים, יש להם כדורסלן במקום התשיעי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...