Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

יש דברים שלא עושים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4334574,00.html

שריפת ספרים מאז ומעולם היוותה מדד לאיבוד האנושיות.

בהמשך לפוסט של רועי. כמובן שגם אני חותם על קואליציה המורכבת מביבי, לפיד, לבני ואני חושב שקואליציה כזו תעשה טוב למדינה ולתושביה.

בכל מקרה מתחילים לשמוע קולות של כניעה בנושא השיוויון בנטל מצד החרדים (ראו משעל חם לפיד מול דרעי). עושה לי רשום שאריה דרעי (עם כל חוסר הסימפטיה שלי לבחור) למד להבין שאין מוצא אחר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השיוויון בנטל הוא קשקוש. החרדים לא יתנו לזה לקרות בהיקפים גדולים מחשש לאובדן שליטה בצעירים שלהם. דרעי רחוק מטיפש, הוא יודע שעדיף להם למוסס את זה מבפנים מאשר לצעוק על זה מבחוץ.

שמר, אני לא חושב ששלי תכנס לממשלה כזו כי היא פשוט לא אדם פרגמטי. הפערים בין התוכניות של העבודה למציאות הם אדירים ואני לא רואה אותה נכנסת לממשלה בלי למכור לחלוטין את הציבור שלה. היא תעדיף להשאר השמאל הלוחם, ובמקרה שלה אולי בצדק מסויים (היא, בניגוד ללפיד, מסוגלת להשאר בזירה הציבורית גם אם היא תשאר באופוזציה. היא המלכה החדשה של השמאל).

לש"ס יש בעיה רצינית בקואליציית ימין; ליברמן רוצה לקחת להם תיקים מרכזיים (כמו השיכון) ובנט אוכל אותם מהכיוון הדתי. לא הייתי מתפלא אם זה היה נגמר בכך שהם היו חוברים לגוש השמאל (זה קרה בעבר, מה גם ששלי לא מציגה שום עמדה שנמצאת בסתירה מהותית עבורם). יתכן שהשמאל יהיה מוכן לוותר על הנושא הדתי בשביל לבצע כאן מהפכה כלכלית (כזו שרק תטיב עם ש"ס) ומדינית (ש"ס לא יעצרו מבעדם).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקואליציה שהייתי רוצה לראות היא ביבי-לפיד-לבני (ובעזרת קטולו ומפלצת הספגטי המעופפת, עלה ירוק). זה מאוד ירגיז את "השותפים הטבעיים" של ביבי אבל גם ייבש אותם על הספסלים כמה שנים (מה שיוריד מכוחם), ויתן לו פלטפורמה מדינית וכלכלית מאוד נוחה להמשך הרפורמות שצריך להעביר כאן. לא בטוח שביניהם יהיו מספיק מנדטים לכזה מהלך, נראה מי מהסקרים צודק.

למרות שאני שמאלן מנייאק - אם תקום קואליציה של ליכוד, לפיד ולבני אני אהיה מאוד בעד.

במיוחד אם היא תכלול חיוב לימודי ליבה, חוק שירות חובה (צבאי או אזרחי), תח"צ בשבת, והסרת חסמים כלכליים ופירוק המשק לתחרות.

אינשאללה. לדברים האלה אני חושב שגם שלי תצביע בעדם.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אותו דבר.

אהיה שמח אם החרדים לא יהיו בקואליציה, ואז גם לא אכפת לי יותר מדי מביבי כראש ממשלה (בכל מקרה הוא לא ממש זה שמושך בחוטים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי באופן מובהק נגד הסרת חסמים כלכליים ופתיחת המשק לתחרות. היא חוזרת על זה שוב ושוב. היא הצהירה שאין בעיניה חשיבות רבה לנושאים הצרכניים, אלא בעיקר להגנה על העובדים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזלזול האין סופי בציבור ובמצביעים השבויים של הליכוד פשוט צועק לשמיים. לפחות פה בפורום הליכוד צנח בסקרים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4334528,00.html

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להעריך כמה חיילי סדיר יש בצבאנו הקטן ?. בקרב הדור הצעיר (בתי ספר וכו') "יש עתיד" היא המפלגה שזוכה להכי הרבה קולות. תהיתי האם גם בקרב החיילים קיימת הנטייה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שעלה ירוק לא נמצאת באף אחד מהסקרים האלה? זו התעלמות מכוונת מקיומה או שאני מפספס משהו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להעריך כמה חיילי סדיר יש בצבאנו הקטן ?. בקרב הדור הצעיר (בתי ספר וכו') "יש עתיד" היא המפלגה שזוכה להכי הרבה קולות. תהיתי האם גם בקרב החיילים קיימת הנטייה הזו.

סביר להניח שמרבית הקולות יתחלקו בין יש עתיד לבית היהודי, שתי המפלגות שזוכות לשיעורי הצבעה גבוהים אצל צעירים המצביעים פעם ראשונה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שעלה ירוק לא נמצאת באף אחד מהסקרים האלה? זו התעלמות מכוונת מקיומה או שאני מפספס משהו?

בטח מכוונת... לא סוקרים הרבה מפלגות שנויות במחלוקת, גם אם יש להן אחלה סיכוי לעבור את אחוז החסימה.

עלה ירוק, ארץ חדשה ועם שלם, כולן על סף החסימה או כבר אחריו ו"משום מה" לא זכו להיסקר. (וזו רק דוגמה, יש מפלגות קטנות ואזוטריות בהרבה שלא נכללו בסקרים) התירוץ הרשמי הוא "אי אפשר לדגום 32 מפלגות בסקר אחד, זה פשוט לא עובד ככה". בפועל זה אומר שהם סוקרים את מי שבא להם לסקור :wink:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התחילו השפנים לצאת מהכובע, עכשיו השאלה היא מי ייפול בפח.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4334818,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התחילו השפנים לצאת מהכובע, עכשיו השאלה היא מי ייפול בפח.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4334818,00.html

חה חה חה :lol::lol::lol:

עכשיו הבנתי מאיפה ביבי הפליץ את "אנחנו רוצים לעשות מהפיכה במחירי הדיור כמו שעשינו בסלולר".

העצוב באמת הוא שאנשים קונים את הבלוף "אחרי הבחירות אני מוריד את מחירי הדירות לקרשים" בין אם זה בא מכיוון הליכוד, הבית היהודי, או כל אחד שמפזר הבטחות על ירידה של 40% במחירי הנדלן בקדנציה אחת. נראה אותם מצליחים לא להרוס את כל המשק בדרך

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...