Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר בחירות רביעי ואחרון [14 מפלגות בסקר כולל הרב אמנון יצחק]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

במי תבחרו?  

239 הצבעות

1. 1. במי תבחרו?

• הליכוד ביתנו
      29
    • העבודה
      25
    • הבית היהודי
      37
    • ש"ס
      5
    • התנועה
      3
    • עלה ירוק
      33
    • ארץ חדשה
      18
    • יש עתיד
      47
    • מרצ
      15
    • קדימה
      3
    • האיחוד הלאומי
      0
    • עוצמה לישראל
      18
    • עם שלם
      4
    • כח להשפיע
      2

פוסטים מומלצים

• תגובות 570
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יכול לחשוב על כמה סוגי ניצול שלא הוזכרו בכתבה, אני בטוח שתזדהה איתם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהעברת החוטר מטפלת המלוכסנת עם הדילדו XXXXL!

נא לא לשכוח שמרבית אירופה אוכלת סוסים כדבר שבשגרה.

31110200_Pferdefleisch_200g.JPG

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גרמניה נמצאת אצלך במזרח אז אהלן וסהלן, שיהיה מזרח אירופה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפיטריה בטבריה- חבורת זקנים.

על החתום הפרשן לענייני שמר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר של "המכון הישראלי לדמוקרטייה" , בסיום השאלון -שאלות 2 מתוך 3, מופיעה השאלה : "מהי הסבירות שתצביע אי פעם לכל אחת מהמפלגות הבאות?" ומשום מה, עלה ירוק לא מופיעה ברשימה (סה"כ הופיעו שם 16 מפלגות). וזה נראה לי קצת מוזר, אולי המפלגה תופיע שם רק אם אענה באופן מסויים על שאלות. אם כי אני בספק ולדעתי השאלון מובנה כך שיתעלם מחשיפתה של העלה הירוק, אבל אולי אני טועה.

http://www.idi.org.il/%D7%9E%D7%A6%D7%A4%D7%9F-%D7%94%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-2013

אם מישהו מצליח לגרום לכך שהעלה הירוק יופיע ברשימה בסוף השאלון, תעדכנו.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיקטטורה בחסות החוק ?

http://news.walla.co.il/elections/?w=%2F2780%2F2605273

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיקטטורה בחסות החוק ?

הלוואי.

קצת ריאל פוליטיק עם חוט שדרה נוסח ב.ג. (לא חשוב מה אומרים הגויים,חשוב מה עושים היהודים. אומ שמומ. אני לא יודע מה העם רוצה, אני יודע מה לעם רצוי.) ורבין ברגעי הפיכחות (- לשבור להם את הידיים והרגליים. בלי בגצ ובצלם) היו עוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיקטטורה בחסות החוק ?

אם היו מכריזים על מצע, זה היה מונע מהם להחליף צבעים כמו זיקית. פעם הליכוד בעד שתי מדינות, פעם חייבים לחזק את גושי ההתנחלות. פעם אין כסף להחלטות דרמתיות לפני בחירות (שביתת האחיות), פעם יש כסף לצ'פר את עובדי הנמלים. זו מפלגה בלי מצע, המצע שלה הוא מה שהציבור יפלוט מפיו. אין אידיאולוגיה, אין חזון. כמו תכנית ריאלטי. אם מחר כל המדינה תסמס ל 2800 שהיא רוצה את X , Y , Z ובתמורה היא תצביע ליכוד - X , Y , Z יהיו, בין אם הם טובים לעתידה של מדינת ישראל ובין אם לאו. העיקר שהקול יגיע לליכוד, וכולם יוכלו לחמם כיסא עוד 4 שנים. ומדינת ישראל? כמו ספינה בלי קברניט. ראש ממשלה לחיץ כמו בקבוק של קטשופ.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מכריזים על מצע, זה היה מונע מהם להחליף צבעים כמו זיקית. פעם הליכוד בעד שתי מדינות, פעם חייבים לחזק את גושי ההתנחלות. פעם אין כסף להחלטות דרמתיות לפני בחירות (שביתת האחיות), פעם יש כסף לצ'פר את עובדי הנמלים. זו מפלגה בלי מצע, המצע שלה הוא מה שהציבור יפלוט מפיו. אין אידיאולוגיה, אין חזון. כמו תכנית ריאלטי. אם מחר כל המדינה תסמס ל 2800 שהיא רוצה את X , Y , Z ובתמורה היא תצביע ליכוד - X , Y , Z יהיו, בין אם הם טובים לעתידה של מדינת ישראל ובין אם לאו. העיקר שהקול יגיע לליכוד, וכולם יוכלו לחמם כיסא עוד 4 שנים. ומדינת ישראל? כמו ספינה בלי קברניט. ראש ממשלה לחיץ כמו בקבוק של קטשופ.

אתה צודק במיליון אחוז. הליכוד בעצם מודים קבל עם ועדה שהם חדלו מלנסות למשוך את המצביע החילוני המשכיל ועכשיו משחקים במגרש של פנאטיות דתית ונהירה של מאות אלפי הטמבלים שגרים בשיכוני רכבת ויצביעו ליכוד על טייס אוטומטי, כי הם שונאים את האשכנזים ומפחדים מהערבים (אולי להפך?).

אני מקווה שהם יחטפו את הבומבה בבחירות האלו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4331237,00.html

מאוד מעניין, במיוחד כשבסקר הזה מתעלמים - כרגיל - מעלה ירוק וארץ חדשה שלפי כל הסימנים יגיעו לכנסת.

זה הולך להיות משחק על כל הקופה - או שתהיה פה הנהגה חדשה מהשמאל (מי?), או שזו תהיה הממשלה הכי קיצונית והכי פרו-חרדים ומתנחלים שהייתה מעולם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...