Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אין דגם Mi3S, דגם חדש כניראה יוכרז בשבוע הבא ב22 לחודש.

אין מה להיתבאס כי דגם החדש יעלה הרבה יותר, זו הסיבה שMi3 עולה כעת פחות מ300$, שיצא עלה קרוב ל500$ לקונים מחוץ לסין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, ידעתי מראש שלא מדובר ב-LTE אבל היות ואני גולש רק לפייסבוק ואתרי חדשות השדרוג במהירות לא נחוץ לי, זו גם הסיבה שלא השקעתי את הממון הנוסף ב-ZTE או ב-OPO

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב שתרד מהG3, סובל מבעיות בעיקר התחממות שהופכת את המכשיר לעגלה יחסית לפוטנציאל שלה(ירידה חדה בביצועים עקב התחממות).

אני חשבתי ללכת עליו כי בא לי מסך גדול יותר מאשר באייפון 4 שלי ועכשיו הורדת אותי ממנו :?

זאת בעיה שעם עדכון תוכנה תיפתר? הרבה סובלים מבעיית ההתחממות והאיטיות הזו או שהתקשורת ניפחה את זה סתם?!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריפרוף מהיר ראיתי שגם בXDA סובלים וגם בפורום של המכשיר פה בIANDROID, לדעתי זה קשור באיכות ותיכנות הבניה של המכשיר ואופן פיזור החום, לכן סתם עידכון תוכנה לא יעזור כי עם הוא יעשה משהו זה לסרס את הביצועים של המכשיר בשביל לימנוע התחממות יתר- אז מה הטעם בקניית מכשיר עם הציפסט העוצמתי של סנאפ 801 אם אחרי כמה דקות מישחק אתה צריך לסרס אותו לחצי הכוח? (ועוד לקבל התראה להוריד בהירות מסך עקב החימום :x).

ראה גם את ההתייחסות לנושא בביקורת שGSMARENA פירסמה:

Winner: Oppo Find 7. The Oppo Find 7 is one of the most capable devices we've tested, and the only area where it scores behind the LG G3 is in graphics performance. While both devices struggle to score highly in graphic-intensive tasks, the Find 7 does so well in every other area, that it beats out the 1080p-toting competition handily.

Also, it's worth noting that the LG G3 heats up really quickly and that the quoted benchmark numbers represent a best case scenario. In reality, they dropped significantly from the quoted numbers after just a few minutes of active benchmarking.

ראה את הסקירה של הפירוק של האופפו מאת XDA :

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמובן מה תהיה רמת הזמינות, לעומת ה +1.

כמו שרשמתי לפני כמה עמודים - בזמן ש +1 משחקים בקקי שאר היצרנים ישחררו דגמים מתחרים במחירים ומפרטים דומים, חבל.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לכל מומחי הטלפונים הסיניים למיניהם.

החברה מחפשת מכשיר חדש, אנדרואיד, גדול ככל האפשר (החלום שלה יהיה נוט 3, התקציב מגביל).

שימושים רגילים.

תקציב עד 1000 ש"ח, המכשיר כנראה יגיע מארה"ב, או יוזמן לארץ - הזול מביניהם. אחריות זה נחמד אבל לא מאסט.

יש המלצות? אני חלוד.

עריכה אחרונה על ידי Talgaz

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ה-Mi3 עדיין מעוכב על ידי החמאס בחו"ל, אבל ה-G2 של האשה מטריד את מנוחתי. המכשיר נקנה מחנות פרטית, כביכול ללא FOTA אבל מוריד עדכון (כתוב ד"א שהעדכון מגיע מ-T-Mobile) של 150 מגה, לדעתי מדובר בעדכון לקיטקט (המכשיר כרגע על 4.2.2). בכל מקרה, כאשר אני לוחץ על ההתקנה של העדכון, המכשיר עושה ריסטרט, פעולת העדכון מסתיימת מהר מאוד, והמכשיר עדיין נותר על 4.2.2. מה הקטע?

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מודה שלא קראתי את כל השירשור ובכל זאת אבקש את עזרת חברי הפורום.

משתמש מזה כשנה בסמארטפון הראשון שלי, S4 שנקנה מרשת פלאפון.

באופן כללי אני די מרוצה, אבל יש מספר דברים שמרגיזים אותי: אפליקציות בילט אין שאני לא מעוניין בהן. חלק קטן הגיעו מפלאפון והרוב מסמסונג. לא רק שאי אפשר למחוק אותן, הן גם מורידות לעצמן עידכונים.

דבר שני: המכשיר נראה עדין מאוד ופלסטיקי ולא בנוי כמו מכשיר שצריך להיות יום יום בשטח.

דבר שלישי: הסוללה קטנה מדי, וכל יום באמצע היום אני צריך להחליף לסוללה השנייה. אבל הבנתי שזה נכון לגבי כל המכשירים. למה לא עושים את המכשירים עם סוללה יותר גדולה? שיהיה יותר כבד, אז מה?

עכשיו אשתי מעוניינת גם בסמארטפון כך שאוכל להעביר לה את שלי ולחפש לעצמי משהו יותר טוב, אם קיים כזה. פה אני מבקש את עזרתכם.

דרישות: מכשיר אנדרואיד עם סוללה נשלפת, בנוי בצורה חזקה, רצוי ממתכת וכבד. מסך 5"-5.5" ברזולוציה 1920x1080 עם תמונה איכותית, מעבד עוצמתי. כרטיס זיכרון פנימי נשלף. תמיכה ברשתות סלולריות המהירות ביותר. GPS מובנה. ממשק כמה שיותר נו-נונסנס בלי הגבלות על התקנת ומחיקת תוכנות.

איכות המצלמה לא חשובה. אפשרות לחבר התקנים חיצוניים (אני מצלם עם מצלמות מקצועיות ומחבר קורא כרטיסים לטלפון).

מעדיף מותג ולא מכשיר סיני no-name. תקציב עד 3000 ש"ח.

שאלות תם נוספות: היכן קונים? חנות אונליין ישראלית מומלצת?

האם אני יכול להעביר אפליקציות שרכשתי בתשלום ומנויים למגזינים מהמכשיר הישן לחדש בלי לשלם עליהם מחדש?

תודה לעוזרים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G3 לא מומלץ- יש מספיק מידע ברשת.

תיבדוק את הOPPO FIND7A- בידיוק בשבילך.

לא תיצטרך להחליף סוללות במהלך היום- רק חבר למטען לכמה דקות ואתה מסודר לכל היום(חצי שעה 75%) -הסוללה גם ניתנת להחלפה.

שיחקתי עם המכשיר אתמול- פשוט WOW, איכותי, בנוי לתיפארת, מצלמה פצצה שרוב הזמן תחסוך מימך להיסחב עם מצלמה .

יש לך כאן את כל המידע:

http://iandroid.co.il/forum/forum196.html

גם הרמקולים היו ממש איכותיים יחסית לסמארטפונים/טאבלטים(כרגע הכי טובים בשוק)- פשוט מכשיר מדהים אם המון טריקים לשימוש קל וחכם ברום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...