Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בוא נאמר שאין להם שום מתחרים במחירים שלהם- ומדבור במכשירים איכותיים עם החומרה הכי חזקה כמו מכשירי הדגל העכשווים.

הOPPO זו הגירסה היוקרתית של הOPO בתוספת טעינה סופר מהירה, רמקולים משודרגים+שיפורי סאונד של MAXX+אפשרות הרחבת זיכרון+סוללה נישלפת.

הOPO כרגע זמין לרכישה רק דרך סין במחיר גבוהה יותר- סביב ה380$ לגירסת 16GB, אין לדעת מתי תקבלת הזמנה לרכישה דרך האתר הרישמי כי כל הזמן זה נידחה ונידחה ולאנשים נימאס.

טוב, קראתי ביקורות נוספות עליהם - יש לא מעט יתרונות, אך החסרון העיקרי שלהם טמון בסוללה שמציגה ביצועים עלובים במיוחד, לכן הם יורדים מהפרק, מעבר לזמן המתנה לא ברור.

HTC הציגו את ה-E8 לפני חודש, אבל אין אותו בחנויות בארה"ב ובאירופה. יש צפי מתי הוא ינחת שם? חודש הבא - אני בארה"ב... לא מוצא שום איזכור שהוא לגבי מכירה בארה"ב ובאירופה, רק סין מוכרת כרגע.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת על המכשיר של חבר פורום בפורום הסיני:

http://iandroid.co.il/forum/topic175032.html

בעקרון אכן הFIND7 עם מסך ה2K מציג זמן סוללה נמוך כי זה החיסרון במסך שכזה, אבל כל עוד אתה טוען את המכשיר בכמה דקות זה מיתקבל על העעת, בנוסף השידרוג ל4.4 יתן עוד שיפור בסוללה.

לדעתי ה7A הוא הגירסה הכי מוצלחת, גם זמן סוללה מצויין וגם כל הפיצרים של הגירסה היקרה, יש גם עליו ביקורת טובה.

הבעיה היחידה עד עכשיו לגבי רכישת המכשיר זה המישלוח של פדקס!, מחייבים אותך על כל מיסי השקר של מישלוח אקספרס אבל בלי זמן מישלוח אקספרס- בקיצור אתה אומר תודה אם אחרי שובעיים יש לך את המכשיר ביד- לעומת חבר שהזמין את הOPO בעליאקספרס דרך DHL ותוך 4 ימים היה אצלו.

ביקורת על הOPO:

The OnePlus One squeezes the most performance it can from the Sony sensor and the Qualcomm processor and offers 2160p (3840 x 2160px) video at 30 fps, as well as the so-called DCI 2160p (4096 x 2160p), which has a wider aspect, higher resolution and runs at cinematic 24 fps. As far as we know, this is also the first appearance of this popular 4K standard on a smartphone.

http://www.gsmarena.com/oneplus_one-review-1101.php

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגירסה הפלאסטיקית של הM8 לא?

לפי מה שראיתי בריפרוף מהיר זה בעיקר לסין ועוד מדינות מיתפתחות כמו הודו וכו' כניראה, לא ניראה לי שישווק בצורה רישמית בארה"ב כי זה יהרוס את המכירות והיוקרה של M8 לדעתי.

וכאן אני כבר הייתי פוסל את הE8- זה ניראה כמו חיקוי סיני מפלסטיק של הM8 המקורי וזה הורס לדעתי(ויש כבר כאלה).

בנוסף הוא אמור להימחר סביב ה450~500 דולר לא? כאן כבר הוא ביכלל הופך ללא רלוונטי לעומת האופפו היקרתי וOPO.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר אמור לשרת את אמא, כך שה-E8 הוא פחות או יותר מה שהיא צריכה. הוא קל יותר מה-M8, ועם זאת טוענים שזה המכשיר הפלסטי האיכותי ביותר שבנמצא, מה שלא יפתיע אותי (ל-HTC יש דגש על איכות חומרים ובנייה). בכל מקרה, תג מחיר של 400$ נראה לי סביר ביותר - הרי S5 עולה כמעט כפול ולא מתעלה עליו (למעט המצלמה ושטיקים שונים שבעיני מיותרים לחלוטין).

שקלתי את ה-OnePlus One וה-OPPO7 כי על הנייר הן מציגים נתונים מרשימים למדי - יחד עם רמת בנייה מרשימה להפליא. הבעיות הן שבכל המבחנים השונים יש תלונות לגבי סוללה שאינה מדהימה בביצועים שלה, למרות טעינה מהירה עד מאוד. בנוסף, אתה ציינת שקשה מאוד להשיג את המכשירים הללו וזה גם מה שנכתב בביקורות השונים, כך שזה הביא לירידה סופית של שני המכשירים הללו מבחינתי.

חבל ש-HTC לא משווקים את ה-E8 גם במדינות שאינן "עולם שלישי". נראה לי שאחזור לכיוון של הנקסוס 5 עבורה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות,

בהמשך לאזכור של MOTO E לפני מספר שבועות, אני מתלבט כרגע בינו לבין אלטרנטיבות מבית לנובו או יצרנים סיניים אחרים. המכשיר מיועד לאבי המבוגר, כלומר צפוי שימוש בפונקציות בסיסיות וקצת ניווט ואינטרנט מדי פעם. התקציב הוא באזור 600 ש"ח כולל מיסים.

מכשירים סיניים עדיין נתפסים אצלי בתודעה כלא יציבים ומלאי באגים (יש נסיון גרוע במשפחה עם ZTE ו-TECMOBILE), ומכאן שהמוטורולה היא ברירת מחדל. אני יודע שהמציאות כיום שונה מעט והסינים זה כבר לא מה שהיה פעם, לכן אשמח להמלצות אחרות בתקציב דומה. עברית לא קריטי (רק מקלדת), רוסית צריכה להיות שם ברמת מערכת ההפעלה, לא הייתי רוצה להתעסק עם פריצות ורומים למיניהם, וכמובן כדאי שחיי הסוללה יהיו טובים (אם הסוללה נשלפת - בכלל נהדר).

כרגע יש לי מי שיביא את המכשיר מארה"ב, בישראל הוא צריך לפעול ברשת 012 מובייל (אורנג'). לעצתכם אודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש צורך רק בפעולות בסיסיות, למה שלא תקנה לו את ה F1 שהמליץ hwgeek?

אני קניתי כזה לחמי, ובינתיים אין באגים או בעיות, למעט חוסר ידיעה שלו לגבי פונקציות

שונות, כי זה הסמארטפון הראשון שלו.

לי אישית יש נוביה מיני של zte, לנכון לעכשיו, טפו טפו, המכשיר מצויין, אבל הוא חורג

מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש צורך רק בפעולות בסיסיות, למה שלא תקנה לו את ה F1 שהמליץ hwgeek?

משם התחלתי, אבל לדעתי 512 מ"ב RAM זה מעט מדי בסטנדרטים של היום והאפליקציות לא נהיות קלות יותר עם הזמן. מה גם שבסקירה שלו הבחור כתב על רומים והוספות ידניות של פיצ'רים ואני ממש לא רוצה להתעסק בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך יותר על המוטו g מאשר על המוטו אי. אמנם הוא יקר יותר ב 50 דולר, אבל אתה מקבל מסך משמעותית טוב יותר, פלאש במצלמה, וככה גם המכשיר גי ותיק וידוע שאין לו באגים ובעיות מיוחדות לעומת המוטו אי , שהוא ממש חדש בשוק.

דבר שני, כמה זמן המכשיר אמור להיות אצל אבא שלך, וכמה כסף אתה מוכן לשים על מותג?

אני אישית קונה מכשיר לתקופה של שנה וחצי ומוכן לשים סביבות ה 30 שקל כול חודש בידיעה שיש לי מותג ולא משהו סיני. זאת אומרת שההפרש אמור להיות 540 לתקופה על מנת להצדיק קניית מכשיר סיני. איו בנמצא מכשיר סיני במחיר כזה עם נתונים כאלה, לכן הייתי הולך על המוטורולה באופן אישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא בעד קניה של מכשיר סיני.

תן לחברות האלה להשתפשף עוד כמה שנים על אנשים אחרים וכשהם יגדלו ויתפתחו תקנה מהם.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך יותר על המוטו g מאשר על המוטו אי. אמנם הוא יקר יותר ב 50 דולר, אבל אתה מקבל מסך משמעותית טוב יותר, פלאש במצלמה, וככה גם המכשיר גי ותיק וידוע שאין לו באגים ובעיות מיוחדות לעומת המוטו אי , שהוא ממש חדש בשוק.

דבר שני, כמה זמן המכשיר אמור להיות אצל אבא שלך, וכמה כסף אתה מוכן לשים על מותג?

לחרוג ב-30% מהתקציב ולהוציא קרוב לאלף ש"ח על מכשיר טלפון זה לא עניין של מה בכך, בוודאי לא לפנסיונר כמו אבי. התכנון הוא להחזיק את המכשיר עד שיתפגר, או עד שיפתח באגים ויתחיל לעשות בושות כמו המכשיר האחרון (Galaxy Ace). למותג עצמו אין חשיבות בעיניו, אבל ההנחה היא שזה מבטיח אמינות מסויימת (למרות ששוב, כמו שראינו עם הסמסונג - לא תמיד).

אני מבין מהתגובות עד כה שהנטיה שלי לכיוון מוטורולה היא מוצדקת. אולי HWGEEK יכנס לפה בהזדמנות ויחדש לי משהו, אבל עד אז נראה שהכיוון ברור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המוטו g, מאוד מרוצה, ולצרכים של אבא שלך הe הוא לטעמי הבחירה העדיפה מכל האלטרנטיבות שהועלו פה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי קניה של G2 בארץ

ראיתי שחנויות שמוכרות את המכשיר ביבוא מקביל מודיעות שהמכשיר מגיע ללא עדכונים מהאוויר. האם יש דברים בגו? האם בטח לא ניתן לעדכן את המכשיר דרך הרשת?

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משם התחלתי, אבל לדעתי 512 מ"ב RAM זה מעט מדי בסטנדרטים של היום והאפליקציות לא נהיות קלות יותר עם הזמן. מה גם שבסקירה שלו הבחור כתב על רומים והוספות ידניות של פיצ'רים ואני ממש לא רוצה להתעסק בזה.

אני הזמנתי לו, ולא שיניתי רום ולא צרבתי כלום, וזה עובד מצוין. החסרון האמיתי היחיד הוא מצלמה די פשוטה שלא

מוציאה תמונות באיכות הכי טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...