Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

תזמין מכשיר סיני מbanggood

הזמנתי אחד לאמא שלי( דומה ל גלקסי S4 ב 90$) מרוצה ומספק אותה מעל ומעבר.

אני מאמין שלאשתך תוכל למצוא משהו הרבה יותר מתקדם וטוב.

זאת התמורה הטובה ביותר לכסף, ביחס לסמארטפון חדש בארץ.

הבעיה עם כל הסיניים האלה שאתה לא ממש יודע איך הם באמת עובדים. קשה למצוא ביקורות על כל מכשיר ומכשיר.

אני לא רוצה להפוך את אישתי לשפן ניסיונות...

תן לה את שלך ותתחדש במשהו יותר רציני ;)

הנקסוס מספיק לי. רק רכשתי אותו לפני מס' חודשים ואני מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לאמא שלי את הjiayu f1, היא מרוצה עד הגג. מצלמת ומראה לי דברים מעניינים, whatsapp וכו. השלב הבא זה gps ;)

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין מאמזון אנגליה מוטו G ב-950 ש"ח כולל הכל עד הבית תוך כשבוע-10 ימים. מכשיר מעולה במחיר מצויין, קניתי לאמא שלי והיא מאד מרוצה ממנו.

גם הJIAYU F1 בהחלט יעשה את העבודה (260 ש"ח בערך, אבל ייקח לך חודש-חודש וחצי לקבל).

הסתייגות - בשניהם המצלמה ממש לא להיט...טובה לשימוש מזדמן, לא לבנות עליה לצילום של הילדים וכו'.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, זה שטויות במיץ. המכשיר פתוח SIM FREE לכל כיוון שתלך

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לה את שלך ותתחדש במשהו יותר רציני ;)

כל קשר בין נקסוס 4 לחיי סוללה הינו מקרי בהחלט. היא תגלה במהרה שהיא צריכה להסתובב עם מטען לכל מקום וישנה תקנה בחוק שקובעת שהדבר גם עלול להוות עילה לגירושים. גם הנקסוס 5 כושל בקטגוריה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא?! על מה אתה מדבר?! היה לי מקודם גלגקסי S2 והסטללה של הנקסוס מדהימה בהשוואה אליו!

יום שלם של גלישה, הודעות, סרטונים וכ'ו ועדיין לא התרוקנה הסוללה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר סיני בין הדגמים המפורסמים מומלץ בהחלט הם דקים נראים טוב מחזיקים סוללה הרבה ועובדים מעולה אני כבר שלושה חודשים עם שימוש אינטנסיבי בdooger dg2014 ולאחרונה הזמנתי לאישתי neo m1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בigo שפורסם כאן בפורום לאחרונה, והוא עובד נהדר עם הג'יאיו. hwgeek גם הדגים נתוני נעילה מעולים בסקירה שלו. בקיצור הכל עובד פיקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא?! על מה אתה מדבר?! היה לי מקודם גלגקסי S2 והסטללה של הנקסוס מדהימה בהשוואה אליו!

יום שלם של גלישה, הודעות, סרטונים וכ'ו ועדיין לא התרוקנה הסוללה

3-3.5 שעות מסך זה לא זה. עברתי כמה מכשירים וכולם מתנהגים בצורה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר סיני בין הדגמים המפורסמים מומלץ בהחלט הם דקים נראים טוב מחזיקים סוללה הרבה ועובדים מעולה אני כבר שלושה חודשים עם שימוש אינטנסיבי בdooger dg2014 ולאחרונה הזמנתי לאישתי neo m1

לפי הביקורות, ל-DOGEE יש סוללה ממוצעת ומצלמה נוראית. ה-NEO M1 לא ממש זול (החל מ-620 שקלים וזה עוד לפני המע"מ והמכס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7a3u3yra.jpg

3u6e8use.jpg

אכן הdg2014 זה לא גלקסי 4 אבל לדעתי הוא מביא את הפשרה הטובה ביותר בין איכות ותמורה למחיר ולמרות הסוללה הכביכול פיצית המכשיר שורד בכבוד את כול שימושי כולל יום שטח ובילוי בת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע כבר שנה וחצי עם אייפון 5 פרוץ 7.0.6.

מהסמארקפונים, היה ברשותי בלאקברי 9710, גלקסי ס1, גלקסי ס2, ואייפון 5 (כרגע).

אני מבין ומתמצא ואוהב את כל התחום של הפריצות הרומים והגרסאות.

בכללי אני מעדיף אנדרואיד אבל מה נפלה לידי הזדמנות של IOS לפני שנה וחצי, ומאז נתקעתי איתו.

כרגע אני חושב להחליף לכיוון אנדרואיד, אבל כבר התבלבלתי מרוב הפלאפונים...

חשוב לי

מסך לא גדול יותר מהגלקסי ס2 (מכשיר שאני עדיין מאוהב בו 8))

רמקול חזק

מכשיר לא ישן מדי ( שייצאו אליו גרסאות עוד כמה שנים :lol:)

אנדרואיד עדכני (אפשרות לשינוי רומים וגרסאות)

מסך חזק (בהיר)

מצלמה מאוד טובה

התקציב... אין כרגע :roll: אבל אם למכור את האייפון 5 אז יהיה כסף

המלצות, אנשי קארספורום ??

:twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...