Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מעוניין להחליף את ה-Samsung Note 2 ששירת אותי נאמנה. הגעתי למסקנה שאין לי שום רצון לשלם את המחירים של סמסונג עוד פעם, וכי הסמארטפונים הסינים לא נופלים בכלום מהם. עוזרת לזה העובדה שאני עושה תואר ראשון ב"עסקים באסיה" - אז בוא נתמוך במערכה של המלוכסנים האלה.

הדרישות שלי הן גבוהות יחסים: מסך FHD, זכרון פנימי של לפחות 2Gb, מעבד 4/8 ליבות (פחות איכפת לי), והכי חשוב זה סוללה מעל 3000Mah. מבחינת מסך - סביב ה-5". לא משנה לי 4.7" או 5.3". אני כרגע עם Note, כבר שום דבר לא יכול עליי.

כרגע המכשיר היחיד שמצאתי שמתקרב למה שאני מחפש הוא Xiaomi Mi3 (אורז קטן... חמודים הסינים האלה).

אשמח לשמוע מכם המלצות לעוד מכשירים נוספים (Doogee? Lenovo?) שיוכלו לענות על הדרישות ואולי אף יהיו זולים יותר. כמו כן למי שיש ניסיון עם ייבוא של מכשיר של כ-300$ מסין - מה המכס רצה מכם? עד כמה זה היה כואב?

שבת שלום ותודה!

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.1949deal.com/zte-geek-v975-intel-atom-z2580-dual-core-android-4-2-smartphone-2gb-ram-8gb-rom-5-0inch-hd-screen-grey.html?acc=c20ad4d76fe97759aa27a0c99bff6710

מקווה שעניתי על הדרישות שלך :D

מחיר נהדר למכשיר אמין, חסכתי לך כמה זוזים וכאב ראש

ה-XIOMI אפשרות טובה מאוד גם הוא, רק שהוא קצת יותר יקר. לדעתי שווה את ההשקעה הנוספת

עריכה אחרונה על ידי operation103

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGEEK מכשיר טוב ואיכותי אבל פחות מומלץ עקב היותו מבוסס על אינטל- יש גם אפליקציות שלא נימכות, חוסר בקהילת פיתוח ועוד.

מה לגבי האחסון? 16GB מספיק לך ללא אפשרות לSD?

אם כן אז בדוק את הONEPLUS ONE, המחיר כבר יורד לכיוון ה350$ למכשיר עם מיפרט של מכשירי הדגל שיוצאו זה עתה שעולים כפול עד פי3.

וכמובן השיומי שמצויין והמחיר נופל כי הגירסה המשודרגת מעבר לפינה, בנוסף ליבדוק גם את אלה:

LENOVO K910

ZTE NUBIA Z5S

ואם אתה סדודנט אז תיבדוק את הOPPO FIND 7 -החנות הרישמית מעניקה 10% הנחה לסטודנטים.

מבחינת המכס- לידרוש הצהרה נכונה ובארץ אתה אמור להיתבקש להוסיף 35.7% מיסים על מחיר המכשיר כולל מישלוח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של היצרן כן, אבל בחנויות הסיניות זה כבר זמין מלפני שבועיים(המכשיר כבר החל להימכר חופשי בסין), פשוט אתה משלם אקסטרה ביגלל הקושי להשגה, כ350~390 דולר לדגם 16GB בימקום ה299$ שהם פירסמו באתר שלהם, אין מצב בעולם שאני הייתי מחכה להזמנה המטומטמת שלהם במשך חודשים, כבר כימעט מחרימים אותם ביגלל זה כי נימאס לכולם לחכות .

המכשיר מסין מגיעה עם COLOROS כמו האופו שלפחות לדעתי זה יתרון, אם רק היו לי המזומנים למכשיר :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.aliexpress.com/item/ThL-W200-w200s-android-4-2-MTK6589T-quad-core-5-0-IPS-screen-1G-RAM-8GB/1265238644.html

לבני קניתי את המכשיר הזה לפני כ4 חודשים ועדיין עובד...:lol:

יש בארץ ייבוא סדיר של הנייד עם שרות ומחירו בארץ כ1200-1300 כשמסין יעלה לך כ 680 שח. לא התבקשתי לתשלומים נוספים מרשויות הגזילה בארצנו הקטנטונת.

המוכר בלינק לא מוכן לשלוח יותר לישראל מסיבות מובנות ופשוט הפסד אדיר שלנו.מרגע שנקנה הנייד הוא הגיע אליי תוך פחות מ 3 שבועות ובכל שאלה נעניתי במהירות ובאדיבות.

בני הוריד לנייד משחק שנפחו מעל ל 1.5 ג'יגה שלא פגע כהוא זה בביצועיו ובמהירותו.

ממה שכבר צפיתי,איכות הצילומים בינונית מינוס אבל לא התעמקתי בה וייתכן שניתן להפיק יותר.

הסוללה שמוצהרת 2700 מחזיקה כיממה לאחר שימוש שוטף במשחקים וללא משחק ואפליקציות ברקע היא מסוגלת להגיע גם ל3 ימים ללא טעינה.

מאידך,מצאתי תגובה באינטרנט על יבואן פרטי שהזמין כ 80 פריטים וטען לבעיות רבות עד כדי השבתה ובעיקר בגלל שימוש במצלמה.

בסהכ נכון לעכשיו,הנייד בהחלט מעל המצופה ונבחר כמיובא ביותר מסין לארץ.

יצא דגם כזה עם מעבד חזק יותר וביצועיו מן הסתם וודאי יתפסו את עיניך. לינק-

http://www.dx.com/p/thl-w200s-octa-core-android-4-2-wcdma-bar-phone-w-5-0-ips-wi-fi-gps-ram-1gb-and-rom-32gb-298793?utm_rid=95076053&utm_source=affiliate#.U61zaE0rh9A

שים לב שהוא מוצהר רק 1GB RAM

בהצלחה,

ליאור

עריכה אחרונה על ידי ארזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הTHL אכן היה מכשיר חביב בזמנו אבל הם כבר לא מומלצים במחירים הגבוהים עקב אמינות מוטלת בספק, ועקב התחרות הרבה שיש כרגע בשוק אין להם שום עדיפות.

ולדעתי זה מאוד קשה לחזור אחורה בגודל מסך אחרי שמיתרגלים למסך גדול יותר, לכן האופפו 7 וOPO וK910 יהיו אחלה מכשירים בישביל פותח השירשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה רבה לכולכם! hwgeek - כמובן שציפיתי לראות אותך כאן :lol:

רוב המכשירים ירדו מהפרק בגלל חוסר התאמה למפרט המבוקש (בעיקר בסוללה, אבל לא רק). כרגע נשארנו עם:

Oneplus One

Oppo Find 7

Lenovo K910

Xiaomi Mi3

הבעיה שלי עם ה-2 הראשונים היא המחיר - 1+1 הכי זול שראיתי מגרד כ-371$ וגם זה אחרי קופון, כל מקום אחר הוא 400$ -+.

ה-Oppo נראה מהממם, אבל 500$? באמת? גם אם באמת יש הנחת סטודנטת - 450$? יש פה סיני שנפל על הראש קצת, הם עדיין לא סמסונג.

לגבי הלנובו - אני עוד לא בטוח אם הוא באמת עדיף תוספת מחיר מעל ה-xiaomi =/

בכל מקרה - התקציב הוא עד 300$, עדיין שלטונות הגזל בארץ יגנבו עוד כ-100$.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אופו- אולי אתה לא מכיר אבל מדובר בחברה ברמה מאוד גבוהה עם מוצרי פירימיום באיכות שעוברת בהרבה את סמסונג.

ראה את נגני בלוריי שלהם שעולים אלפי דולרים ואת האוזניות המדהימות האלה במעל 1000$ ותבין על איזה רמה מדובר :-).

הOPO הוא אחיו התאום של האופפו שהחסירו מימנו מס' פיצ'רים כמו טעינה מהירה בחצי שעה ל75% וגם את המאקס אודיו הורידו, אבל לכ370$ מדובר במכשיר מדהים כי מדובר בחומרה הכי מתקדמת עם 3GB ראם צילום 4K ועוד בפחות מ1800 שקל כולל מיסים-אולי שווה קצת לחכות כי בימים האחרונים המחירים החלו ליפול, בקרוב ימכר סביב ה350 ואלי גם פחות.

http://iandroid.co.il/forum/topic162939-360.html

הK910 שווה אם לא רוצים להיסתפק במסך 5" של השיומי +מקבלים מצלמה טובה יותר עם עדשת F1.8 המצויינת לתנאי תאורה נמוכה.

השיומי אכן מכשיר מצויין שכעת נימכר סביב ה280$ כי בקרוב יחשף הMI3S.

עריכה:

אני רואה כעת שבגיקביינג יש את הOPO בגירסת 16GB במלאי והם מעדכנים את המכשירים לCyanogenMod 11.0 לפני המישלוח שיתמוך גם בשירותי גוגל ועברית-יכול לחסוף לך הרבה כאב ראש במידה ותירצה להחליף את הCOLOROS בעצמך.

http://www.geekbuying.com/item/ONEPLUS-ONE-Qualcomm-Core-Smartphone-5-5Inch-Gorilla-Glass-Quad-Core-2-5GHz-3GB-RAM-16GB-ROM-13-0MP-4G-FDD-LTE-OTG-NFC--White-329440.html

אם תירצה אתה יכול לנסות ליפנות לנציג של החנות בפורום הסיני ולאמר לו שhwgeek הפנה אותך אליו ושאתה מעוניין לקבל קופון הנחה לקניית המכשיר.

זה היוזר של נציג החנות- שמו ANDERS.

http://iandroid.co.il/forum/member43899.html

בהצלחה ומקווה שיתנו לך קופון שווה :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 5 באיזור ה-1500 נשמע נהדר גם כן.

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+1 הזהירו לא מזמן מפני קניה של ה1+1 הסיני (זה שמגיע עם COLOROS), לא מצליח למצוא את הכתבה הזאת עכשיו לצערי.

במקומך היית מנסה לקבל הזמנה לרכוש 1+1 מקורי, יש מספיק אנשים בפורומים שלהם שמחלקים הזמנות, יש להם עכשיו הגרלה של 2500 הזמנות.. לא חסר הזדמנויות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, בדרישה כזאת לסוללה? רק נוקיה, לחפש יד ראשונה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזקוקים לטלפון בסיסי - moto e הוזמן אתמול מאמאזון UK תמורת 100 ליש"ט (600 ש"ח) כולל משלוח ומסים. נמתין לראות אם UPS דורשים תשלום נוסף, למרות שדמי משלוח כבר שולמו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...