Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ה-S22 החדש לא בהרבה יותר גדול מאשר ה-S10E. וזאת כניראה אופציה האנדרואידית ה"קטנה" הנורמלית שיש. (להוציא כול מיני שיקוצים כמו הזנפון 8 שזה מכשיר שמעניין בערך בנאדם וחצי). 

אבל לשימוש באמת נוח ביד אחת - אייפון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר עולה 3000 ש"ח 

לא סכום שאני חושב שסביר להוציא על טלפון, כשרוב הפיצ'רים שם לא ממש מעניינים אותי

הs10e עלה לי 1800 ש"ח לפני כשנתיים וחצי

כנראה שלא תהיה ברירה ואחליף את הסוללה, כדי שנוכל למשוך עוד קצת זמן עד שמחיר הs22 ירד אל מתחת ל2000 ש"ח או שאולי יצוצו מכשירים חדשים של פחות מ6"

בהזדמנות זו

אם יש למישהו לינק לסוללה, אשמח 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Nemesis כתב:

לא ניתן להקליד בעברית ותוך כדי החזקת ה- SHIFT להשחיל מילה אחת באנגלית

יש פתרון לזה בעזרת תוכנה שנקראת Ukelele.

יש לי קובץ dmg עם התקנה לlayout שהכנתי לפני שניםםםםם ומשתמש בו עד היום.

גם אפשר ללחוץ שיפט כדי לכתוב באנגלית, וגם שיפט+1 עושה ; ולא איזה קו מוזר. וגם יש דגל ישראל בבר למעלה כשנמצאים על עברית. לא יודע אם זה כבר קיים בגרסאות מק היותר חדשות, אבל ב2013 זה לא היה😅 מאז אני עם layout הזה.

לא זכורים לי עוד שינויים, וגם לא לגמרי זוכר איך מתקינים, זה לא אמור להיות מסובך מידי. להתקין מה שהקובץ dmg הזה מציע, ואז להוסיף את הlayout החדש דרך ההגדרות מקלדת.

אם מישהו מעדיף דרך התוכנה עצמה, יש לי איפשהו את הקובץ המקורי כדי לייבא לתוכנה Ukelele בעצמה, אני יכול לחפש אותו.

וקישור שיחזיק לחודש להורדה: https://ufile.io/pgo3qnl5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avargel כתב:

כנראה שלא תהיה ברירה ואחליף את הסוללה, כדי שנוכל למשוך עוד קצת זמן עד שמחיר הs22 ירד אל מתחת ל2000 ש"ח או שאולי יצוצו מכשירים חדשים של פחות מ6"

באייפון שלי החלפתי סוללה . בהתחלה עבדה מעולה ואחרי חצי שנה כבר מתחילה לזייף. ככה שלא יודע כמה כדאי להשקיע בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר שהעדכונים כיאה לאפל גורמים למכשיר להתנהג מוזר(ולזרז את בעל המכשיר להשתדרג...) , אבל דברים כמו להגיע ל-15 אחוז סוללה ואחרי 10 דקות ל-1 אחוז, עד כמה שאני יודע זה כמעט בוודאות פאשלות של סוללה מחורבנת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שגם בין הסוללות החילופיות יש ויש...

כרגיל, צריך חפירת אינטרנט וקורס קצר כדי לדעת מי נגד מי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה החלפתי סוללה ב S9 בעלות של 220₪ ( לטענת המעבדה סוללה מקורית ). המכשיר עובד מעולה, ולא שמתי לב לירידה בביצועי הסוללה. לא מוצא לנכון להחליף מכשיר באלפי שקלים במידה ויש אפשרות להחליף רק סוללה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ס,
קצינה מעונינת לרכוש אייפון.
היכן באזור המרכז הכי טוב לרכוש?
הכוונה היא למקום שמכבד חבר, שנחשב אמין וכו' וכו'.
תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חנות סלולר שמכבדת "חבר" (כלומר אתה מתכוון לכרטיס הצהוב עם ההנחה אני מניח) - לא משתלמת בעליל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...