Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

למה שכבו במחסן?!

SE מיוצר כל הזמן.

לשני ההורים שלי יש, עובד מצויין. חדש יוצא השנה.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, falou כתב:

למה שכבו במחסן?!

SE מיוצר כל הזמן.

לשני ההורים שלי יש, עובד מצויין. חדש יוצא השנה.

וואלה... חשבתי לעצמי שהוא לא נמכר יותר כי הוא נמכר בכול מיני חנויות מפוקפקות בזאפ, שזה בדרך כלל אופייני למכשירים ישנים. 

מה שמדאיג אותי בעיקר זה זמן הסוללה, אני יודע שהוא לא טוב במיוחד אבל עד כמה הוא באמת לא טוב? 

כי יש ביקורות שאומרות שהוא סביר מינוס, ויש כאלה שאומרות שממש מזעזע. מבחינת זמן מסך הוא צפוי בערך לשלוש שעות ביום בלחץ. ישרוד יום שלם של שימוש עד הערב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

מה שמדאיג אותי בעיקר זה זמן הסוללה, אני יודע שהוא לא טוב במיוחד אבל עד כמה הוא באמת לא טוב?

ההורים שלי לא דוגמא לכלום, הם בקושי בטלפון, אז שורד להם בלי בעיה, ככה ש... לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, davemustaine87 כתב:

אני יודע שבעבר דיברו על זה, אבל אין לי כוח לחפש במגה שרשור הזה: 

האייפון SE הישן שלי כבר מתחיל להתחרפן והגיע הזמן להחליף אותו.

השימושים שלי צנועים, ולא דורשים הרבה כוח עיבוד אבל מצד שני לא מעוניין במכשיר אולטרה זול שיועד להיות מכשיר זול(ניסיון רע עם מכשירים בסיגנון) , כמו כן, סולד מאוד ממקררים, זאת אומרת בגודל- מקסימום גודל פיזי של אייפון 13. 

מה ששחשבתי עליו זה אייפון SE 2020, או גלקסי S10E. העניין הוא ששניהם מכשירים ישנים שגם אם הם חדשים לגמרי, שכבו איזה שנתיים-שלוש במחסן. מישהו יצא לו כבר לקנות מכשיר "ישן-חדש" כזה? האם הם עובדים טוב? הסוללה מתפקדת היטב? 

לפי לא מעט דיווחים, אפל עומדת להכריז על IPHONE SE חדש במהלך מרץ-אפריל .

אם אתה יכול להמתין עד אז, לפי דעתיהוא יהיה שווה את ההמתנה.

לא ציינת תקציב, אבל אם אין לך בעיה לטפס עד מחוזות ה2500 , הייתי הולך על ה13 מיני.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ראיתי שהוא אמור לצאת עוד חודשיים בערך, כניראה אחכה עד שהוא יגיע. 

לשימושים שלי מרגיש לי מיותר לשלם עוד אקסטרה 1000 שקל על ה-3 מיני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, davemustaine87 כתב:

אני יודע שבעבר דיברו על זה, אבל אין לי כוח לחפש במגה שרשור הזה: 

האייפון SE הישן שלי כבר מתחיל להתחרפן והגיע הזמן להחליף אותו.

השימושים שלי צנועים, ולא דורשים הרבה כוח עיבוד אבל מצד שני לא מעוניין במכשיר אולטרה זול שיועד להיות מכשיר זול(ניסיון רע עם מכשירים בסיגנון) , כמו כן, סולד מאוד ממקררים, זאת אומרת בגודל- מקסימום גודל פיזי של אייפון 13. 

מה ששחשבתי עליו זה אייפון SE 2020, או גלקסי S10E. העניין הוא ששניהם מכשירים ישנים שגם אם הם חדשים לגמרי, שכבו איזה שנתיים-שלוש במחסן. מישהו יצא לו כבר לקנות מכשיר "ישן-חדש" כזה? האם הם עובדים טוב? הסוללה מתפקדת היטב? 

לא הייתי קונה מכשיר כלכך ישן. בלי קשר לסוללה, סמרטפונים לא מקבלים עדכונים לנצח, אלא למשך שנתיים - ארבע שנים בדרך כלל. אם אתה קונה מכשיר בן 3/4 הוא כנראה לא ייקבל עדכונים לעוד הרבה זמן אם בכלל. וסמרטפון לא מעודכן זה סמרטפון שמועד לתקלות, באגים ופרצות אבטחה. משמע שאחרי תקופה קצרה ייתכן שהוא יתחיל לעשות בעיות ולהיות קצת איטי ולהתקע יותר עם הזמן, מהסיבה שגם עדכוני אופטימיזציה לאפליקציות הוא כבר לא ייקבל.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, motek כתב:

לא הייתי קונה מכשיר כלכך ישן. בלי קשר לסוללה, סמרטפונים לא מקבלים עדכונים לנצח, אלא למשך שנתיים - ארבע שנים בדרך כלל. אם אתה קונה מכשיר בן 3/4 הוא כנראה לא ייקבל עדכונים לעוד הרבה זמן אם בכלל. וסמרטפון לא מעודכן זה סמרטפון שמועד לתקלות, באגים ופרצות אבטחה. משמע שאחרי תקופה קצרה ייתכן שהוא יתחיל לעשות בעיות ולהיות קצת איטי ולהתקע יותר עם הזמן, מהסיבה שגם עדכוני אופטימיזציה לאפליקציות הוא כבר לא ייקבל.

אתה יודע שכל מה שכתבת לא רלוונטי?! 

ה-SE 2020 עדיין מיוצר ויקבל עדכונים עוד ארבע שנים לפחות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, falou כתב:

אתה יודע שכל מה שכתבת לא רלוונטי?! 

ה-SE 2020 עדיין מיוצר ויקבל עדכונים עוד ארבע שנים לפחות 

א. מה אתה צועק?

ב. הוא דיבר על גלקסי S10e כאופציה, מכשיר שיצא בתחילת 2019, משמע הוא כבר בן 3, ואני בספק אם תיהיה לו שנה שלמה של עדכונים מהיום.

ג. האייפון SE 2020 גם כן לא צעיר, הוא כמעט בן שנתיים. למען האמת אני לא כלכך בקיא באייפונים ולמשך כמה זמן הם מקבלים עדכונים, ולכן כתבתי באופן כללי בלי להתייחס אליו ספציפית. אני אישית, מכשיר אנדרואיד לא הייתי קונה כבן שנתיים וכך גם אני ממליץ מן הסתם.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, motek כתב:

האייפון SE 2020 גם כן לא צעיר, הוא כמעט בן שנתיים. למען האמת אני לא כלכך בקיא באייפונים ולמשך כמה זמן הם מקבלים עדכונים, ולכן כתבתי באופן כללי בלי להתייחס אליו ספציפית. אני אישית, מכשיר אנדרואיד לא הייתי קונה כבן שנתיים וכך גם אני ממליץ מן הסתם.

אייפון SE מ-2016 עדיין מקבל עדכונים. אבל הייתי מעדיף מצד אחד שלא יקבל, כי העדכונים האלה הם אלו שחירפנו לי את המכשיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@davemustaine87

ה-S10e בן-כמעט-שלוש שלי, עושה עדכון לאנדרואיד 12 ממש ברגעים אלה. זה בוודאי העדכון האחרון שלו (אולי חוץ מעדכוני אבטחה קריטיים לעוד זמן מה).

סה"כ הוא מכשיר ממש סבבה, בטח לשימושים כמו שלך. אבל אני אישית כן מתחיל כבר לחשוב על ההחלפה שלו בשנה הקרובה. 

רק מקווה שהעדכון הזה לא יחסל אותו לגמרי😁

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, iluxxxa כתב:

ה-S10e בן-כמעט-שלוש שלי, עושה עדכון לאנדרואיד 12 ממש ברגעים אלה.

ורק שלי עדיין מראה שאין עדכונים😡

בדרך כלל העדכון בישראל היה מופץ מהר, 4-5 ימים אחרי המדינה הראשונה. לא יודע למה הפעם זה מתעכב... העדכון יצא בגרמניה עוד בחודש דצמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.1.2022 בשעה 07:51, davemustaine87 כתב:

כן ראיתי שהוא אמור לצאת עוד חודשיים בערך, כניראה אחכה עד שהוא יגיע. 

לשימושים שלי מרגיש לי מיותר לשלם עוד אקסטרה 1000 שקל על ה-3 מיני. 

אל תתבנקר.

הפער פחות או יותר נשמר גם במכירה של ה-13 מיני לעומת SE אספנות.

אל תחכה ל-SE החדש כשיש לך 13 מיני זמין עכשיו. מיותר.

אתה תהנה מאוד ביחס למה שיש לך עכשיו.

תתחדש.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח בזה. 

השוק של ה-13 הרגיל הוא חם מאוד והמכשיר מאוד מבוקש. של המיני.... לא כול כך. מסתבר שאנשים כבר לא מעוניינים במכשירים קטנים. לכן, אני לא בטוח כמה הוא ישמור על הערך שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...