Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, yaniv572 כתב:

הוא תומך, הרשתות תקשורת בארץ מתעלמות מכשירים שלא מיובאים באופן רשמי לארץ וזה חסום מהצד שלהם(וגם מהצד של גוגל כי רשתות התקשורת צריכות ליצור איתם קשר).

כמובן שאין גם הקלטת שיחה שיש בסמסונג (בייבוא רשמי בלבד).

תתקשר לשירות הלקוחות של ספק הסלולר שלך. לפחות עם פרטנר לא היתה לי שום בעיה להפעיל VoLTE (ו-WiFi calling) על מספר מכשירים שאינם מופיעים ברשימה שלהם. צריך רק סבלנות לדבר עם השירות באופן חד פעמי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

תתקשר לשירות הלקוחות של ספק הסלולר שלך. לפחות עם פרטנר לא היתה לי שום בעיה להפעיל VoLTE (ו-WiFi calling) על מספר מכשירים שאינם מופיעים ברשימה שלהם. צריך רק סבלנות לדבר עם השירות באופן חד פעמי.

אני בפלאפון ונתקלתי בקיר.

לא ברור לי מה היה קורה בחברה אחרת, אבל באופן עקרוני אני אפילו לא מוצא את ההגדרות האלו במכשיר, הן נסתרות.

בגלל שאני בשבוע הבא עובר דירה קצת השלמתי עם הנושא(סה״כ חודשיים של בעיות קליטה) - עד הבעיה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yaniv572 כתב:

אני בפלאפון ונתקלתי בקיר.

אם הכוונה לכך שפלאפון לא מוכנים לפתוח את המנוי ל VoLTE/WiFi-Calling בגלל שהם לא מזהים מכשיר תומך, אין ברירה מלבד לקחת את הסים, לנעוץ אותו במכשיר תומך (כל גלקסי או אייפון מהחמש שנים האחרונות will do), לעלות מול התמיכה הטכנית, לדרוש שיפתחו ושלום על ישראל. אם יש במכשיר רוט, למיטב זכרוני יש אפליקציות שיכולות לזייף את ה ID של המכשיר כך שיוצג בצד הספקית כמכשיר שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש רוט אתה צודק אבל אני לא מעוניין ברוט מטעמי אבטחת מידע.

לפני כן זה היה פעיל בסמסונג אבל מרגע ההחלפה זה לא פעיל יותר

ניסיתי גם לשים את הסים במכשיר הישן ולהפעיל - נדלק בהצלחה אבל במעבר לפיקסל זה לא תפס.

ה volte לא מאופשר לדעתי מצד גוגל - כי ספקיות התקשורת בארץ צריכות לפנות לגוגל כדי שיכירו בהגדרות שלהם (מה שהם לא עושים).

מאוד יכול להיות שהם כן עשו את זה מול חברות אחרות - אבל נכון להיות לא מול גוגל.

אז אין wifi calling כי אין volte ואין volte כי חברות התקשורת בארץ לא מתאמצים בשביל זה מול גוגל.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה יעבוד גם במכשירי שיאומי או 1+ שנרכשו בחול, אבל לא בדקתי.

אצל סמסונג יש חלק בתוכנה שנקרא CSC ובתוכו נמצאות הגדרות הרשת. רוב המכשירים אם יודלקו לראשונה עם סים ישראלי, הcsc הישראלי יותקן עליהם ובעצם אין הבדל בינם לבין יבוא רשמי, כולל הקלטת שיחות (שזה פיצ'ר שבחול הוא לא חוקי ולכן פתוח רק בחלק מהמדינות, בישראל מותר).

לגוגל ושאר היצרניות אין את זה. וכן volte דורש התאמה בין הטלפון לבין הרשת, ובגלל זה אני מאוכזב שכבר מתחילים לכבות רשתות ישנות יותר ולהשאיר אותנו כבולים. מזל שבארץ יש עוד הרבה שנים. בארהב זה כבר התחיל אם הבנתי נכון. שם זה יכול להחזיר אותנו לימי הsim-lock. קנית מכשיר בat&t, תעבור לtmobile ולא יהיה לך שיחות כי הCSC שלהם שונה, אז אין לך VOLTE.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, DubelBoom כתב:

לגוגל ושאר היצרניות אין את זה. וכן volte דורש התאמה בין הטלפון לבין הרשת, ובגלל זה אני מאוכזב שכבר מתחילים לכבות רשתות ישנות יותר ולהשאיר אותנו כבולים.

אני לא כ"כ מבין איך יכבו רשתות ישנות, כשהמכשיר עוד עובר מידי פעם לרשת שהיא לא LTE, בטח במרחק ממרכזי האוכלוסין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל העניין של החוסר תמיכה בפיקסל 6 שוקל לוותר עליו ולקנות Galaxy note 10 plus.

הוא ישן אבל מגיע עם נתונים טובים (12 מגה ראם) והמצלמה שלו לא רעה

ותמורת 2000 שח נראה כמו תמורה לא רעה

מה אומרים? יכול להחליף את הפיקסל?

עריכה אחרונה על ידי Yuri Abaev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר זול לעבור ספק?

כבר ציינתי, פרטנר לא עשו לי שום בעיות עם ה-galaxy note 10 lite שלי ועם הנוקיה 8 של אשתי, שניהם מכשירים שלא הופיעו ברשימות שלהם. אבל זה היה לפני שנה וחצי. 

גש למוקד שירות של אחת החברות האחרות, תציע להם להתנייד אליהם, אהץבל רק אם יבטיחו את השירות הנדרש, ובחר במי שיסכים.

עריכה: סדרה 10 של הגלקסי היא מ-2019. לא הייתי קונה מכשיר כה מיושן, ולו כעווח שעלול להגיע עם סוללה עייפה מיומו הראשון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Yuri Abaev כתב:

עם כל העניין של החוסר תמיכה בפיקסל 6

למה אתה צריך תמיכה בסלולרי?

בו, להיות מסוגל לגלוש תוך כדי שיחה זה לא בדיוק הדבר הכי קריטי בשימוש יומיומי...

לפני 33 דקות, Yuri Abaev כתב:

לקנות Galaxy note 10 plus.

הוא ישן אבל מגיע עם נתונים טובים (12 מגה ראם) והמצלמה שלו לא רעה

מכשיר בן שנתיים פלוס. יפסיק לקבל עדכונים עוד... שנה?

אם זה לא מפריע לך, זה בסדר. 

אישית, לא הייתי קונה מכשיר בן שנתיים, כשיש אופציות חדשות יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

VoLTE לא פועל אוטומטית בפרטנר/012?

עושה רושם שצריך רק להדליק את האופציה בהגדרות של המכשיר עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

להיות מסוגל לגלוש תוך כדי שיחה זה לא בדיוק הדבר הכי קריטי בשימוש יומיומי...

לפני שעה, Yuri Abaev כתב:

זה לא העניין של גלישה בזמן שיחה, ב2025 הולכים להוריד את כל הרשתות דור 2\3

וב2023, עוד שנה, הולכים להפסיק לקבל לקוחות חדשים שלא תומכים בתדרים האלה

כך שזה קובל אותי לחברה אחת, שתוכל לעלות לי את התשלום החודשי כמה שבא לי כי אהיה לקוח שבוי

ולכן מעדיף כבר לא לקבנות מכשיר שאי אפשר לדעת מה עתידו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...