Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, falou כתב:

למה שמישהו שיש לו אחד מהם ידע את התשובה?

תביא קישור למי שטוען ונבדוק את הטענה. מבחינת המפרט אין  הבדל 

לפי כמה אתה משתמש היום ולמה וכמה אתה צריך קבצים זמינים על המכשיר כשאין לך גישה לרשת או שהקבצים שאתה עושה בהם שימוש גדולים 

למשל, אם אתה עורך סרטונים על הטלפון 

אצלי 256 מספיק גם במחשב, כי אני מאחסן הכל בענן.  

יש לי אחסון ענן ואני מניח שמעבר לצילום תמונות באיכות הכי טובה ואולי מדי פעם וידאו קצר ב-4K לא יהיה לי איזה שימוש חריג. מה שלא ברור לי זה כמה מקום מערכת ההפעלה לוקחת ומה היא משאירה לי.

מה שכן - פגשתי חבר שמצלם לא מעט ושיש לו 13 פרו 128 ג'יגה והוא יושב על בערך 115 ג'יגה שימוש אחרי 4-5 חודשים אז אולי ה-256 עדיף (למרות שהוא מצלם הרבה יותר ממני) ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, G. P. Magnus כתב:

מה שכן - פגשתי חבר שמצלם לא מעט ושיש לו 13 פרו 128 ג'יגה והוא יושב על בערך 115 ג'יגה שימוש אחרי 4-5 חודשים אז אולי ה-256 עדיף (למרות שהוא מצלם הרבה יותר ממני) ...

השאלה היא תמיד, כמה מהתמונות שהוא שומר, יש להן ערך. אני מקפיד למחוק את מה שלא מוצלח, לא כי אני צריך את המקום איחסון (בפיקסל אתה בכלל לא משלם על האחסון בפוטוס), אלא כי מרב זבלה לא רואים אתה התמונות הטובות.

בכל מקרה, לא צריך לשמור את כל התמונות על הטלפון, אפשר רק בענן. אם אתה מודאג משימור, תדאג לגבות גם לדרייב וגם לאייקלאוד ו/או תוריד לדיסק קשיח, ותנקה אותן מהמכשיר. כל אפליקציות הגיבוי מציעות אפשרות לעשות זאת בקלות.  אין סיבה לשמור על הטלפון, היכן שמקום האחסון יקר ומכשיר האחסון יכול ללכת לאיבוד בקלות...

יכול להיות שגם החבר הצלם מצלם ב-ProRes, עם קבצים יותר גדולים, שיש להם יותר אפשרות עריכה. זה רלוונטי למי שמבין משהו בעריכת וידאו.

לצפייה רגילה בסלולרי מספיק 1080 (HD) וקבצים שהם לא ProRes

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הזמנתי מעלי אקספרס את ה- Vivo iQOO 9 Pro. עלה 1019 דולר ל- 512GB/12GB לא כולל מיסים. מה שמאוד אהבתי במכשיר הזה זה מהירות טעינה (120W ו- 50W אלחוטי), חיישן טביעת אצבע המהיר והגדול ביותר שקיים היום, מסך מאוד בהיר ברזולוציה מעולה בטכנולוגיית LTPO2, מה שאומר שקצב הרענון משתנה לפי הצורך, ולא נשאר קבוע על 120Hz, דבר שאמור לחסוך משמעותית בסוללה, ובמחינת שאר הפרמטרים מכשיר דגל לכל דבר.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים. חדש בשרשור. סליחה אם השאלה כבר נשאלה (לא מצאתי בחיפוש).

האם יש סמרטפונים חדשים ומודרניים יחסית, עם מסך של 5-5.5 אינטש לכל היותר. אשתי סולדת ממכשירים גדולים. בפעם הקודמת רכשתי לה שיומי 7A חדש (שהיה כבר מיושן בזמן הקנייה אבל עמד במבחן הגודל). עכשיו ההצע מתחיל מ 6.2 אינטש?

מחפש מכשיר בסיסי בעד 1000 ש"ח, נניח. אוהב את תוצרת שיומי אבל פתוח לכל כיוון.

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתכל על גודל מסך היום ביחס למכשירים מלפני 3-4-5 שנים פחות רלוונטי כי השוליים קטנו מאוד. 

אם הצלחתי להבין נכון על איזה מכשיר אתה מדבר (אין דבר כזה שאומי 7A, יש רדמי 7a) אז הוא די מקביל בגודל לפיקסל 5 וגלקסי S21/22 (הפיסקל "נמוך" ב-2 מ"מ ולשניהם יש אותו רוחב ושניהם "דקים" יותר מהרדמי). https://phonesdata.com/en/compare/5817/5462045/5458908/

שניהם אבל כמובן לא עומדים בדרישת התקציב - אבל אתה יכול להשתמש באתר כמו זה: https://www.phonearena.com/phones/size או זה https://phonesized.com/compare כדי להשוות גדלים של טלפונים כדי לקבל מושג יותר טוב על ההבדלים מאשר תקבל ממספרים שרשומים במפרט.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הכוונה לרדמי 7A. ואכן חשוב הגודל הפיזי הכללי. 

אז הסינים באמת לא מייצרים שום דבר קומפקטי?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ואף אחד לא מייצר היום מכשירים קומפקטיים.

כמעט = אפל וסוני בערך היחידים היום שיש להם מכשירים קומפקטיים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.
הייתי צריך לכתוב - אנדרואיד. הגברת לא תרצה להתרגל למשהו אחר. וגם מסגרת המחיר - עד 1000 ש"ח ורצוי פחות, כיוון שהגברת משמידה טלפונים סדרתית ולא רוצה בעצמה טלפון יקר.

מאוד מוזר שאין מצאי כזה. אני בטוח שעוד אנשים מחפשים טלפונים קומפקטים, מודרניים ולא יקרים. עליתי על סטרטאפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

להסתכל על גודל מסך היום ביחס למכשירים מלפני 3-4-5 שנים פחות רלוונטי כי השוליים קטנו מאוד. 

בדיוק. 
לפני 6-7 שנים, מכשיר ממוצע היה מכיל מסך שתופס 70% משטח המכשיר, היום זה יותר לכיוון 84-89% משטח המכשיר, שינוי מאוד מאוד משמעותי.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, yuvk כתב:

תודה.
הייתי צריך לכתוב - אנדרואיד. הגברת לא תרצה להתרגל למשהו אחר. וגם מסגרת המחיר - עד 1000 ש"ח ורצוי פחות, כיוון שהגברת משמידה טלפונים סדרתית ולא רוצה בעצמה טלפון יקר.

מאוד מוזר שאין מצאי כזה. אני בטוח שעוד אנשים מחפשים טלפונים קומפקטים, מודרניים ולא יקרים. עליתי על סטרטאפ?

בעולם יש מבחר כזה, בעיקר של יצרנים סיניים (בד"כ לא תחת המטריה של שיאומי או המטריה של OnePlus ושות')

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איציק נ. כתב:

בדיוק. 
לפני 6-7 שנים, מכשיר ממוצע היה מכיל מסך שתופס 70% משטח המכשיר, היום זה יותר לכיוון 84-89% משטח המכשיר, שינוי מאוד מאוד משמעותי.

הבעיה שהשינוי הזה לא גרם להפחתת הגודל של הסמארטפונים, אלא רק הגדיל את גודל המסך, ובצורה מגוכחת יש לומר.

פשוט נהיים מכשירים ארוכים יותר. מהסוג שפעם צחקו על אפל כשהיא הוציאה את האייפון 5 לעומת האייפון 4S. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, falou כתב:

iPhone SE (שוב).

די, די, אתה לא באמת ממליץ למישהו לקנות ב-2022 טלפון עם מסך 4.7 אינץ' ושוליים בגודל של רחבת הכותל, נכון?
מילא היית אומר 13 מיני או משהו מודרני ונורמלי אחר. אבל טלפון שהכל חוץ מהמעבד שלו מגיע היישר מסיפורי יהודה המכבי (רזולוציה של 750p? סרסלי?!). בבקשה לא.

לפני 10 שעות, yuvk כתב:

כן, הכוונה לרדמי 7A. ואכן חשוב הגודל הפיזי הכללי. 

אז הסינים באמת לא מייצרים שום דבר קומפקטי?

עשיתי לך כאן סינון בזאפ לפי גודל מסך של עד 6.22 ומחיר של עד 1500 ש"ח. אין פה שומדבר (חוץ מה-S10e, אבל זה דגם כבר בן 3) שקופץ לי לעין כנו בריינר. אז תצטרך לעשות קצת שיעורי בית ולבדוק מה הכי מדבר אליכם. אני הייתי עם אשתי בדילמה מאוד דומה. היא הייתה עם שאומי A2 לייט ורציתי להעביר אותה לפיקסל 4a. בסוף קניתי לה פיקסל 5 (מימדים מאוד דומים ותכלס הכל די דומה, ל-5 פשוט יש גם אטימות למים וזה בונוס נחמד בשבילה שמאפשר לה לשמוע מוזיקה במקלחת). 

מנושא לנושא באותו נושא, זוכרים שכשיצא הנקסוס 6 של מוטורולה כולם צחקו עליו והוא נכשל טוטלית כי הוא היה פשוט עצום מדי בקטע לא סביר ולא שימושי?

אז:

image.png.ef18f93152b3de197fcdb5fc3e804d77.png

• מצחיק 1
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...