Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

למה לא בארץ?

גם 16GB (לא 8GB כמו בתמונה) וגם אחריות לשנה

1,100 שח

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=868608

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם מאמאזון יותר מתקדם - עם תמיכה ב-4G ובכרטיס זכרון חיצוני, משאר הבחינות זהה למכשיר המוצע בארץ.

באמאזון אנגליה ההפרש במחיר ביניהם זעיר, למעשה ה-4G זול מה-16GB בכמה ליש"ט, אבל בארץ דורשים על ה-4G 100 ש"ח נוספים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בארץ?

גם 16GB (לא 8GB כמו בתמונה) וגם אחריות לשנה

1,100 שח

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=868608

ולמה לשלם 20% יותר על אותו מכשיר?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד 4-4.3 אינץ' ומימדים קטנים?

מדבר ללמפה?

חבל שהחברות זונחות את הסגמנט הזה לגמרי. כי זה אומר שאין לי ברירה ואני חייב לקנות אייפון.

אולי איך שהוא פספסתי מכשיר כזה(מלבד סוני ז קומפקט שיש לי בעיה עקרונית עם סוני)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על ה F1 אבל לפי מה שהבנתי המכשיר לא נמכר יותר והוא נוהג לגסוס טרם זמנו.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם Z3 COMPACT שיושק בקרוב. מה הבעיה עם סוני?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z1 compact / s4 mini זה פחות או יותר הגבול העליון של 4.3" (מלבד האייפונים)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

כפי שכבר צויין כאן, בקרוב יושק ה Sony z3 compact.

יש לך בשוק גם את Sony z1 compact.

לדעתי, אם התקציב מאפשר, לך על הz3. מסך גדול יותר (4.6" לעומת 4.3") באותו גודל גוף כמעט (אורך ורוחב זהים, אך הZ3 דק יותר במ"מ אחד), סוללה חזקה בכ20%, מעבד חסכוני יותר וחזק יותר.

אגב, הZ1c מחזיק יומיים ללא טעינה בקלות.

גילוי נאות: החזקתי בעבר את גלקסי 4, ולפני כ6 חודשים קניתי את z1 compact, ומאז אני מבסוט.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם סוני שאני לא סומך על המכשירים שלהם. כול סוני שהתעסקתי איתו עד עכשיו לא היה חף מבאגים או סתם דברים תמוהים, גם במכשירי דגל.

לא רוצה לשלם הרבה כסף על ה ז1 קומפקט(מבחינתי 400-450 דולר זה הרבה כסף) ולקבל מכשיר עם לאגים, מצלמה לא מספקת וספיקר בינוני(אשמח אם מישהו יעמיד אותי על טעותי)

התקציב הוא בערך 1500 שקל לא כולל מס(המכשיר כניראה ירכש בחו"ל), כאשר כמה שפחות , הרי זה מבורך

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי G2 מיני?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הHTC ONE MINI שאני לא יודע איך הוא, אבל אני מניח שלא בלתי ניתן לעיכול.

אל הS4 מיני הייתי מתייחס בחשדנות אחרי שנה עם הS3 מיני, שהיה נחות בכל אספקט אל מול הNEXUS S שהיה לי לפניו, למרות פער דורות רציני.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...