Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם פשוט עושים קונצים

קונצים זאת מילה של סבתא שלי! :lol:

אתה בטוח שזה איזולירבנד ולא שרינקים כאלה של בידוד?

אמנם,ככל הנראה, תוצרת קוריאה אבל עדיין לא ניתן להתבלבל, איזולירבנד!

לא הבנתי מה הכוונה בצמיגים ירוקים. ירוקים = חדשים או ירוקים = צמיגים מיוחדים למצמום צריכת הדלק.

אכן, ירוקים=צמיגים מיוחדים לצמצום צריכת הדלק.

דרך אגב, למי שלא מתעדכן, קבוצת הרכישה של הפיקאנטו בפייסבוק התפרקה עקב תגובה מהיבואן משהוא בסגנון של "חברה, תעשו טובה, אל תפריעו עכשיו, אתם לא רואים שאנחנו עסוקים בלמכור פיקאנטו?":wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקבוצה התפרקה כי היבואן אמר שאין לו רכבים למכור בפרטי, אז בטח שאין לו לקבוצה.

אין לו הקצאות, לא סופרים את ישראל...

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש קשר בין מרימי השמשות או הקודנית לתפס של חגורת הבטיחות.

אני לא יודע אם מדובר במכונית הכי טוב בקטגוריה, אבל היא בהחלט נמצאת אי שם בטופ. היא עולה בערך חצי ממה שעולה קיה סול וזה מורגש כשבוחנים את איכות תא הנוסעים (וגם כשבוחנים פרמטרים נוספים, אבל אני לא רוצה להרוס לכם את הסקירה המלאה שהבטיח בגירה :-P ).

על זה אפילו בשברולט לא חשבו...

הכי טובה בקטגוריה ? אני ממש לא בטוח. אבל ממש. "ושהרכב הטוב ביותר יינצח..." :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה איטי מדי בשבילך?

האצה מ0-100?

כי אותי האצה לא מעניית יותר מדי... בכל מקרה אני נוסע לרוב בשעות היום בתוך העיר, ברמזורים וכו' , כך שהמהירות שהרכב שנוסע לפניי היא גם ההגבלה שלי, ולא כולם נהגי מירוץ :)

עם הוולוו S80 שהייתה לי מנוע טורבו, לא הייתי מגיע ברוב המקרים ל100 וסתם הייתי מתעצבן שיש לי רכב מהיר מאוד וכולם נוסעים "לאט" מאוד יחסית אליי.. פה לפחות אני לא אתעצבן :)

אז איך אנחנו מגדירים איטי?

מחוץ לעיר? יש לי רכב גדול יותר בבית... אז לתוך העיר זה נראה לי מושלם.

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שדווקא רוב המכירות הן של הדגם הידני הזול. ורוב הHYPE סביבו.

ככה שיש מעל 24K הבדל בינו לבין האיביזה הידנית..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר הגיוני להשקיע עוד 10 אלף ולקנות את הסיאט איביזה במבצע של 86600 לעומת הפיקנטו המאובזרת....

זה מבצע שהיה וככל הידוע לי, לא מוצע כרגע.

בכל מקרה, הם בכלל לא ברי השוואה, הסיאט ידנית ואם אתה רוצה להשוות אותה לידני אז הפער לפיקאנטו הידנית הוא 25K ש"ח שזה המון (שלא לדבר על הבדלי סגמנט ואיבזור).

אם אתה רוצה כבר להשוות גרסאות אוטומטיות, האמת אני לא יודע כמה עולה סיאט בסיסית אוטומטית אבל יש לי תחושה שהפער פחות או יותר ישמר.

בכל מקרה, אתה זורק בזלזול פער של עשרת אלפים ש"ח לחלל האויר כאילו זה פער של 50 ש"ח. מדובר בהרבה כסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שהסיאט שבמבצע היא 3 דלתות.

היא אכן מאובזרת בהתאם, אך הפרש המחירים הוא ענק!

מעניין שכשהפאביה נמכרה רק ב-15 אלף ש"ח יותר מהמיני הידניות הבסיסיות, לא התעוררה היסטריה מעין זו שקמה לזכות הפיקנטו - וברור שהיא עולה על הפיקנטו בכל היבט, מלבד אלו שסגמנט המיני מדגיש (צריכת דלק, אגרות רשוי, אחזקה, יכולות תמרון).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שכשהפאביה נמכרה רק ב-15 אלף ש"ח יותר מהמיני הידניות הבסיסיות, לא התעוררה היסטריה מעין זו שקמה לזכות הפיקנטו.

יכול להיות שזה בגלל ש 15 אלף ש"ח זה ה-מ-ו-ן כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...